Kas motivē CP?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vai esat kādreiz manījuši CP darbinieku, kurš stāvētu ielas malā ar radaru un neko nedarītu? Respektīvi vienkārši stāv, nevienam nešauj, necenšās noķert pārkāpējus, laiž muļķi kā saka?

Es neesmu redzējis! Ikreiz, kad redzu CP, viņi aktīvi šauj pa autiņiem, aptur vienu pēc otra, gatavi mesties pāri trīs joslām, riskējot ar dzīvību, citreiz pat rindā apturētajiem autiņiem jāgaida kamēr mana kārta pienāks utt.

Jautājums: Kas motivē CP darbinieku strādāt tik aktīvi un ar tik neiedomājamu pašatdevi? Vai kādam ir kādas idejas par to, kas motivē cilvēku strādāt aktīvi, ja viņam ir tik maza alga?

Minējumi: Varbūt gods kalpot Latvijai? Varbūt augstie morālie…? Varbūt viņus motivē uzslavas un apbalvojumi? Iespēja pacelties amatā? Kļūt par bataljona komandieri? Bailes, ka priekšnieks ievēros un atlaidīs no darba? Varbūt viņiem rūp likuma burts?

Varbūt viņiem ir gada vai kādas citas piemaksas? Jo cik es skatos uz saviem darbiniekiem, tad aktīvi strādā tikai tie, kam ir liela mainīgā algas daļa! Tie, kam ir fiksēta alga, tie darba laikā dzen luni un iekš iauto sēž J

Jebkurā gadījumā, ir skaidrs, ka CP jau sen zin veidu kā motivēt cilvēku un es uzskatu, ka šo pareizo motivēšanas veidu vajadzētu pārņemt visā valstī!!! Tad visi strādātu godīgi un aktīvi un Latvija plauktu tā ka maz neliekās!!!

 
1 2
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaa ik vienam, taa arii vinjiem ir plaans kas jaaizpilda Vakar naktii peec 12 taadi plaana pildiitaaji staaveeja ar radaru uz muuksalas ielas ierastajaa vietaa pie Debessmannas un pildiija plaanu (nodroshinaaja "satiksmes" droshiibu )

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

kas motivē viņus stradāt aktīvi visi labi zin

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kas motivē NSNF spamerus katru dienu pierakstīt ar pilnīgu sviestu pārdesmit lapas ???

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kas motivē NSNF spamerus katru dienu pierakstīt ar pilnīgu sviestu pārdesmit lapas ???

fiksēta darba alga

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Tikpat labi varēji pajautāt, kas viņus motivē braukt ar, piemēram, 7. sērijas bmw un ikdienas ēst labās ēstuvēs (reāls gadījums, cilvēks strādā ceļu policijas specrotā, nekur citur papildus nestrādā) man tiešām neskauž, vienkārši dabīgā ziņkāre, kā to var iespēt par policista algu

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Tikpat labi varēji pajautāt, kas viņus motivē braukt ar, piemēram, 7. sērijas bmw un ikdienas ēst labās ēstuvēs (reāls gadījums, cilvēks strādā ceļu policijas specrotā, nekur citur papildus nestrādā) man tiešām neskauž, vienkārši dabīgā ziņkāre, kā to var iespēt par policista algu

visu var,ja ļoti grib

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

es savulaik skaitīju ja 8 stundas dienā 5 reizes nedēļā apstadināt mašīnas un pat 10 minūtes fiksēt tikai 1 pārkapumu un tikai 5ls sods sanāk 240ls dienā 1200ls nedēļā un 5000ls menesī +alga a ja vēl stradāt virstundas

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Andrik rakstīja: es savulaik skaitīju ja 8 stundas dienā 5 reizes nedēļā apstadināt mašīnas un pat 10 minūtes fiksēt tikai 1 pārkapumu un tikai 5ls sods sanāk 240ls dienā 1200ls nedēļā un 5000ls menesī +alga a ja vēl stradāt virstundas

tas protams nav domāts nopietni,bet kas zin,varbūt tas arī ir iespējams

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

vienīgais nesaprotu kapēc visiem ta skauž un interesē policistu algas

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

Andrik rakstīja: vienīgais nesaprotu kapēc visiem ta skauž un interesē policistu algas

Brauksim visi ievērojot noteikumus... Ko tie policisti iesāks?

gan jau kaut ko izdomās

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Andrik rakstīja: vienīgais nesaprotu kapēc visiem ta skauž un interesē policistu algas

Tas parasti parādās pēc kārtējā "sponsorēšanas pasākuma"

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Interesants ir fakts, ka policistiem, kuri štrādā ar radaru, absoluti neinteresē garambraucošo autovadītāju cita veida pārkāpumi. Reiz stāvēju pie Dubultu stacijas, kur gaidīju paziņu. Aiz intereses vēroju CP darbību iepretim stacijas laukuma krustojumam. Policisti mērija ar radaru Slokas virzienā braucošos, un apturēja "ātrākos" . Bet, viņiem pilnīgi vienaldzīgi bija braucēji, kuri brauca bez ieslēgtām tuvām gaismām, neinteresanti likās braucēji, kuri gājēju pāreju izbrauca zem TĪRA sarkanā, kur nu vēl pievērst uzmanību tik labi pamanāmiem sīkumiem, kā runāšana pa mobolo pie stūres vai drošibas jostu neesamība. Vienīgais pārkāpums ko viņi manīja, bija TIKAI ātruma pārsniegšana. Līdzīga CP darbības "kvalitāte" vērojama arī citās vietās. Es pat vienu reizi nolēmu riskēt, un šos pakaitināt - gabalu pirms pamanīta CP posteņa ar radarkontroli, izslēdzu savam auto tuvās gaismas...šie vispār tam nepievērsa uzmanību, tikai lūrēja savā radarā....

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

es redzēju ka cp stavēja pie gajēju pārejas un notika divi pārkāpumi kuriem neviens nepieversa uzmanību,viens bija tieši viņu priekšā gandriz uz motora pārsega tika paņēmts gājējs un otrs pārkapums bija braukšana pa vienvirziena ielu pretēja virzienā.

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Andrik rakstīja: es redzēju ka cp stavēja pie gajēju pārejas un notika divi pārkāpumi kuriem neviens nepieversa uzmanību,viens bija tieši viņu priekšā gandriz uz motora pārsega tika paņēmts gājējs un otrs pārkapums bija braukšana pa vienvirziena ielu pretēja virzienā.

tam protams nekāda uzmanība netika pieversta.cik zinu tas ir tāpēc ka tiek dots konkrēts uzdevums piemēram pārbaudīt dokumentus vai vēl kāds un tieši to ir arī jāpilda.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Interesants ir fakts, ka policistiem, kuri štrādā ar radaru, absoluti neinteresē garambraucošo autovadītāju cita veida pārkāpumi. Reiz stāvēju pie Dubultu stacijas, kur gaidīju paziņu. Aiz intereses vēroju CP darbību iepretim stacijas laukuma krustojumam. Policisti mērija ar radaru Slokas virzienā braucošos, un apturēja "ātrākos" . Bet, viņiem pilnīgi vienaldzīgi bija braucēji, kuri brauca bez ieslēgtām tuvām gaismām, neinteresanti likās braucēji, kuri gājēju pāreju izbrauca zem TĪRA sarkanā, kur nu vēl pievērst uzmanību tik labi pamanāmiem sīkumiem, kā runāšana pa mobolo pie stūres vai drošibas jostu neesamība. Vienīgais pārkāpums ko viņi manīja, bija TIKAI ātruma pārsniegšana. Līdzīga CP darbības "kvalitāte" vērojama arī citās vietās. Es pat vienu reizi nolēmu riskēt, un šos pakaitināt - gabalu pirms pamanīta CP posteņa ar radarkontroli, izslēdzu savam auto tuvās gaismas...šie vispār tam nepievērsa uzmanību, tikai lūrēja savā radarā....

Kas var būt vienkāršāks - iemācies viena CSN punkta pārkāpumu, iekal sarežģīto (sodanaudas un sodapunktu tabulu) - un uz priekšu. Pārējās likuma nianses jau nav jāzina. Plānu var izpildīt ar zināšanu minimumu. Vari braukt bez gaismām, runājot pa telefonu, šķersojot krustu pie sarkanā, veicot maksas kreiso pagriezienu vienlaicīgi - un netapsi sodīts!

Vienīgais, kad tika pievērsta uzmanība pārējiem pārkāpumiem, bija laiks, kad viņiem atņēma labi apgūtos radarus...

Tiesa tad sākās pigori - pilns iAuto ar nekompetentu (lasi noteikumus nezinošu) CP inspektoru darbības šedevriem. Skumji - nezinīšu dēļ tika pa mici arī kvalitatīvi strādājošiem CP inspektoriem...

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

A mani šodien palaida vaļā. 119 pie 90. Kas pārkāpts, pārkāps, un pēdējā gada laikā nekāds enģelis arī neesmu bijis. Nav ne jausmas, kas viņus motivēja to darīt. Bet patīkami. Pat mulsinoši. Un atlikušo ceļu veicu stingri pēc ieteikuma, 95.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: A mani šodien palaida vaļā. 119 pie 90. Kas pārkāpts, pārkāps, un pēdējā gada laikā nekāds enģelis arī neesmu bijis. Nav ne jausmas, kas viņus motivēja to darīt. Bet patīkami. Pat mulsinoši. Un atlikušo ceļu veicu stingri pēc ieteikuma, 95.

evil_vinny

Ceru, ka Tu saprati, ka biji drauds satiksmes drošībai!

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

shomeenes esmu jau kopumaa vienu cpistu nodroshinaajis ar iztikas minimumu,dodot uz kjepas kaut kaa (ne)raziigs meenesis bija...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

316i

Vai tie būtu Centrālās statistikas pārvaldes aprēķinātie 112,48 lati?

Lietotaajs Reģ.: 21.08.2003
0 0 Atbildēt

vienreiz braucu pilseetaa apmeeram uz 70 kur bija atlauts uz 50 aptureeja policija es tads galiigi jau nobijies domaaju nu tik buus bet nekaa vadiitaaj aplieciiba ir? Jā ir Ok! brauc taalaak pat apdrosinaasanu nepaprasiiju tehnisko nepaskatiijaas neko!!!

Soreiz uzdevums bija laikam paarbaudiit vadiitaaja aplieciibas esamiibu

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Interesants ir fakts, ka policistiem, kuri štrādā ar radaru, absoluti neinteresē garambraucošo autovadītāju cita veida pārkāpumi. Reiz stāvēju pie Dubultu stacijas, kur gaidīju paziņu. Aiz intereses vēroju CP darbību iepretim stacijas laukuma krustojumam. Policisti mērija ar radaru Slokas virzienā braucošos, un apturēja "ātrākos" . Bet, viņiem pilnīgi vienaldzīgi bija braucēji, kuri brauca bez ieslēgtām tuvām gaismām, neinteresanti likās braucēji, kuri gājēju pāreju izbrauca zem TĪRA sarkanā, kur nu vēl pievērst uzmanību tik labi pamanāmiem sīkumiem, kā runāšana pa mobolo pie stūres vai drošibas jostu neesamība. Vienīgais pārkāpums ko viņi manīja, bija TIKAI ātruma pārsniegšana. Līdzīga CP darbības "kvalitāte" vērojama arī citās vietās. Es pat vienu reizi nolēmu riskēt, un šos pakaitināt - gabalu pirms pamanīta CP posteņa ar radarkontroli, izslēdzu savam auto tuvās gaismas...šie vispār tam nepievērsa uzmanību, tikai lūrēja savā radarā....

Nee nee vinji vienkaarshi gaidiija kad tu veel arii atspraadzeesies un runaasi pa mobilo... tas buus kopaa 3 paarkaapumi un liidz ar to var noformet agresiivu braukshanu

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Lietotaajs rakstīja: vienreiz braucu pilseetaa apmeeram uz 70 kur bija atlauts uz 50 aptureeja policija es tads galiigi jau nobijies domaaju nu tik buus bet nekaa vadiitaaj aplieciiba ir? Jā ir Ok! brauc taalaak pat apdrosinaasanu nepaprasiiju tehnisko nepaskatiijaas neko!!!

Soreiz uzdevums bija laikam paarbaudiit vadiitaaja aplieciibas esamiibu

agrāk sodīt ar 10ls vai bridinājumu varēja tikai sākot ar +21km/h,tapēc nav brīnums ka palaida bez soda

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: 316i

Vai tie būtu Centrālās statistikas pārvaldes aprēķinātie 112,48 lati?

misters kapeika ierunaajaas... nee nu tik daudz jau nav,bet daudz netruuka

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Atbildot uz jautajumu - ko CP daris, ja visi saks ieverot noteikumus - Pedejie divi sodi, ko man ir nacies samaksat bija par CP izdomatiem parkapumiem. Diemzel laika trukuma un pietiekami maza soda del vienkarsak bija samaksat, neka pieradit savu taisnibu.

Taja pat laika par acimredzamiem parkapumiem esmu vairakkart atlaists pat bez bridinajuma, jo musu cienijamie darboni laikam vairak par vienu darbibas virzienu vienlaicigi nespej iegaumet un loti samulst, ja vaditajs zin savas tiesibas un sak par tam diskutet.

Kadreiz agrak likas ka savu vainu ir jaatzist, ja reiz esi kaut ko parkapis... Bet kops reizes, kad tiku sodits nepelniti, esmu daudz ko iemacijies. Vismaz mani CP ir motivejusi sagadat viniem pasiem maksimalas problemas vienmer, kad rodas iespeja.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Piekrītu Seenei (im). Kopš gadījuma, kad man uzlika sodu par pārkāpumu par ātruma pārsniegšanu dzīvojamā zonā (radars rādīja tieši 50 km/h!!), par kuru protokola rakstītājs tā arī skaidri un gaiši pateica, ka to dzīv. zonas zīmi tiešām ir grūti saskatīt, jo tā ir aiz koka un piekrīt man, ka tīšām nepārkāpu, taču uzražoja 20Ls, savukārt, viņa partneris paņēma kaut kādus nominālus man un maniem līdzbraucējiem redzot!!! no nākošā braucēja un to uzreiz palaida (laikam jau bija bailes strīdēties ar melnā mersī ar krievijas nr. braucošiem skūtgalvjiem) , es CP inspektorus vienkārši nevaru cienīt.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti