Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

tie normālie ir tie, kuriem aizsardzība pret VG-2. piemēram, tie paši beli un valentīni

tā ka redzēsim, cik ilgi Pirmais ar savu kobru cincīti staipīs

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

3) blā blā blā.... pat tiešā šāvienā var mierīgi sadzēsties (atkarībā no sākotnējā ātruma protams)

protams gudrīt

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

marrutkis rakstīja:

3) blā blā blā.... pat tiešā šāvienā var mierīgi sadzēsties (atkarībā no sākotnējā ātruma protams)

protams gudrīt

izlasi radaru teh. spec. durik!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Ja tiešā šāvienā nevarētu savus 10-20 km/h nomest, es jau sen būtu bez tiesībām laikam!

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai kāds var piedāvāt lietotu Whistler Pro 58? Nu vismaz pa mazām naudiņām?

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Kaa gudrs onkulis staastiija, kursh miit Vagonu ielas rajonaa, tad Latvijaa radaradetektors nav tik efektiigs, kaa citur, sakariigaas Eiropas valstiis.... Jo:

1) Muusu zaljie snaiperi neizmanto radarus taa, kaa to paredzeejis izgatavotaajs!!! Proti - peec izgatavotaaja instrukcijas - radara poga jaatur liidz briidim, kad radara ekraanaa paraadaas - tipa kautkas liidziigs "O.K", kas ir aptuveni sekunde, un pa sho laiku, arii leetie radardetektori speetu notvert signaalu, bet... Muuseejie snaiperi taa nedara, shie tik aatri izshauj, un viss...

2) muuseejie un Leishu snaiperi - shauj, vismaz teemee, valsts numura ziimes augstumaa!!! Tas noziimee - ka vissuudiigaak radaru likt blakusseedeetaaja kreeslee starp padgalovnjiku un kresslu, un pie saulessarga...

un veel visaadas gudriibas vinjsh pastaastiija... Iesaku aizbraukt pie vinja un izrunaaties, pirms peerk kautko

Pats saveejo (STI) pie vinja notesteeju... POPu kjeera pat ljoti labi... A ar parasto Ka, nu taaa - ja neesi baraa - var sanaakt shaize...

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka tie 65 Ls ir par daudz! Kopā jau sanāk 105! Ja sapratāt ap ko lieta grozās?! Ja kādam ir lietots un ar kaut kādiem nebūt defektiem, ne dārgāk par 30Ls. Pārējais (vads un turētājs) man ir!

Būs kādu laiku jābrauc par 5km/h lēnāk, vai arī jāiekļaujās kopējā plūsmā! ...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: (vads un turētājs) man ir!

Būs kādu laiku jābrauc par 5km/h lēnāk, vai arī jāiekļaujās kopējā plūsmā! ...

Konfiskācija

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

vmartini rakstīja: (vads un turētājs) man ir!

Būs kādu laiku jābrauc par 5km/h lēnāk, vai arī jāiekļaujās kopējā plūsmā! ...

Konfiskācija

Jap!

Aizgāja pat līdz visu automašīnā sēdošo izsēdināšanas un rakņāšanās pa salonu (sēdekļu apakšām)...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

renko rakstīja: ...daudz un dikti...

Man pirms pāris gadiem sniegputenī nenostrādāja RX65 (ķēra no aizmugures, RX karājās pie spoguļa. Brīdinājums

Otro reizi uzrāvos uz Ziepniekkalna ielas. +42km/h = stalkers iešāva tieši pa mani. K-kādus 10 km/h sadzēsos, bet vienalga 80 lati + punkti.

Trešo reizi - nesen tumsā cauri Raganai braucu ar +40. Jamie stāvēja krūmos pie zīmes par apdz. vietas beigām, šāva ar Ka tieši pa mani no videoradara (tipa POP laikam skaitās).

Sadzēsos līdz 75 km/h, video bija fiksēta bremzēšana no 75->61, piesēja 75.

Ilgi prašņāja, vai man detektors, teica, ka re kā nav palīdzējis, jautāja, cik maksājis utt. Es biju RX iebāzis kabatā un teicu, ka neko nezinu.

Tās arī ir trīs vienīgās reizes, kad esmu uzrāvies uz ātrumu pēdējo 6 gadu laikā, kopš lietoju detektorus.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Detektors veicina izlaidību, līdz ar to uzraušanās ir negaidīta un parasti arī sāpīga.

Tomēr ietaupījums arī ir pamatīgs. Ja brauc nepārsniedzot virs +30, faktiski esi nenotverams.

renko Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

CP ar Stalker nevar šaut numura zīmes rajonā,lai detektors to nevarētu uztvert,pats radioviļnu princips nepieļauj tādu iespēju,detektors kaut vai bardačokā būs,tas uztvers signālu.......Leišu CP gan tā dara,jo tie izmanto Laser radarus ar ļoti šauru šāviena leņķi,tā lūk......otra tēze par to sekundi Stalkeram,nu tajā brīdī kad detektors dod signālu,Stalkers jau ir nolasījis ātrumu! par to nomešanos,tas ir praktiski neiespējams,tad jau speciāli jātrenējas šādam pasākumam,vēl pie tam ja pa trasi ātri lidojot kāds no aizmugures tuvu sēž,tad šāds gājiens vispār var letāli sanākt! no detektora lielākā jēga ir,ja CP jau ir raidījis kādu šāvienu citam auto vai pretī brauc ar ieslēgtu radaru un pret fotoradariem,jo tie visu laiku izdod impulsu,tiesa gan diezgan vāju,līdz 300-500 metriem.

c]Marchux rakstīja: Kaa gudrs onkulis staastiija, kursh miit Vagonu ielas rajonaa, tad Latvijaa radaradetektors nav tik efektiigs, kaa citur, sakariigaas Eiropas valstiis.... Jo:

1) Muusu zaljie snaiperi neizmanto radarus taa, kaa to paredzeejis izgatavotaajs!!! Proti - peec izgatavotaaja instrukcijas - radara poga jaatur liidz briidim, kad radara ekraanaa paraadaas - tipa kautkas liidziigs "O.K", kas ir aptuveni sekunde, un pa sho laiku, arii leetie radardetektori speetu notvert signaalu, bet... Muuseejie snaiperi taa nedara, shie tik aatri izshauj, un viss...

2) muuseejie un Leishu snaiperi - shauj, vismaz teemee, valsts numura ziimes augstumaa!!! Tas noziimee - ka vissuudiigaak radaru likt blakusseedeetaaja kreeslee starp padgalovnjiku un kresslu, un pie saulessarga...

un veel visaadas gudriibas vinjsh pastaastiija... Iesaku aizbraukt pie vinja un izrunaaties, pirms peerk kautko

Pats saveejo (STI) pie vinja notesteeju... POPu kjeera pat ljoti labi... A ar parasto Ka, nu taaa - ja neesi baraa - var sanaakt shaize...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

15 km/h var nomest arī ja trāpa tiešā tēmējumā.

maybe pat 20, ja labas riepas un bremzes.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 15 km/h var nomest arī ja trāpa tiešā tēmējumā.

maybe pat 20, ja labas riepas un bremzes.

un ja pa fortačku fiksi izmet enkuru - var pat apstāties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: tie normālie ir tie, kuriem aizsardzība pret VG-2. piemēram, tie paši beli un valentīni

tā ka redzēsim, cik ilgi Pirmais ar savu kobru cincīti staipīs

Pirmajam lētā kobra jau ir atpelnījusi sevi

1) rīga maskavas iela iebraucot.... apmēram pie kinoteātra (kosmoss vai kā viņu sauca) pa tešo joslu vilkās kaukāds praides, es jau iebraucu 2ajā joslā un nospiedu gāzi, pēkšņi kā alerts.... mentozauri smuki noslēpušies aiz pirmajā joslā stāvoša smagā.... skaiti vismaz 10 lati kukuļisā

2)saulkrastu apvedceļš tradicionālā situācija, es jau zinu, ka tur viņi ganās, tāpēc braucu apmēram uz 130-140 uz tāfeles. mana lētā kastīte tarkšķ, es diezgan ekstrēmi bremzēju.... ekipāža tā aizdomīgi uz mani noskatās.... es mierīgi braucu tālāk...

3) liepājene apmēram pie lāčiem uz rīgas pusi... eju garām bembim, aiz viņa tīra štrāse... apdzenu bembi, uzreiz signāls.... sadzēsos līdz 100... bembis jau aizmugurē streso un met ar uguņiem..... ieraudzīja pretī braucošo ekipāžu un nomierinājās.... pēc tam atpalika

4) saldus kuldīga... ātrums stipri virs 150.... baigi steidzos un vilku cik pa to ne pārāk labo ceļu gāja... tur jau ar 10 lašiem cauri nebūtu ticis....

vispār paveicās, jo priekšā šie noķēra vienu, tāpēc laicīgi dzirdēju

takšto ieekonomēts laiks un nauda

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Jap!

Aizgāja pat līdz visu automašīnā sēdošo izsēdināšanas un rakņāšanās pa salonu (sēdekļu apakšām)...

Nu vispār jau pārvadāt radardetektoru nav likuma pārkāpums. Ja viņš tev viņu atrod salonā mētājamies izslēgtu kā viņš iedomājās tev pierādīt ka tu viņu lieto???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 15 km/h var nomest arī ja trāpa tiešā tēmējumā.

maybe pat 20, ja labas riepas un bremzes.

un nakuj tādi stresi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

Uggga rakstīja:

vmartini rakstīja: (vads un turētājs) man ir!

Būs kādu laiku jābrauc par 5km/h lēnāk, vai arī jāiekļaujās kopējā plūsmā! ...

Konfiskācija

Jap!

Aizgāja pat līdz visu automašīnā sēdošo izsēdināšanas un rakņāšanās pa salonu (sēdekļu apakšām)...

tas gan nav pieļaujams....

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

renko rakstīja: ...daudz un dikti...

Man pirms pāris gadiem sniegputenī nenostrādāja RX65 (ķēra no aizmugures, RX karājās pie spoguļa. Brīdinājums

Otro reizi uzrāvos uz Ziepniekkalna ielas. +42km/h = stalkers iešāva tieši pa mani. K-kādus 10 km/h sadzēsos, bet vienalga 80 lati + punkti.

Trešo reizi - nesen tumsā cauri Raganai braucu ar +40. Jamie stāvēja krūmos pie zīmes par apdz. vietas beigām, šāva ar Ka tieši pa mani no videoradara (tipa POP laikam skaitās).

Sadzēsos līdz 75 km/h, video bija fiksēta bremzēšana no 75->61, piesēja 75.

Ilgi prašņāja, vai man detektors, teica, ka re kā nav palīdzējis, jautāja, cik maksājis utt. Es biju RX iebāzis kabatā un teicu, ka neko nezinu.

Tās arī ir trīs vienīgās reizes, kad esmu uzrāvies uz ātrumu pēdējo 6 gadu laikā, kopš lietoju detektorus.

Kadus diapazonus savam RX65 esi atstajis?

Runajot par radardetektoru fiksesanu no policu puses, tad cik noprotu tev realas bumbas bav sietas. Es lietoju tadu pasu un cik esmu braucis neviens nav piesejies par detektora klatbutni, bet par to izlaisanos tev taisniba

Es savu neturu uz stikla, bet Avensim ir erts , mazs bardacoks torpedas augsa un nekadas vainas, strada un fikse labi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kur tā jāsteidzas?

+30km dod aptuveni 10min uz 200km... jēga?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

apbraucot ir gadījies pārkāpt...

un vēl uzrāvos uz Jūrmalas gaili - aptuveni ap 50, ūsains, ar brilli...

urods...

"jā, es redzēju, ka jūs nebijāt vainīgs, bet jūs noķēra... " piders, bļē...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Taisniba jau tev ir, bet tas ir asinis, ja nopietni, tad parsvara braucu 110, bet ir gadijumi ka sanak steigties.

Y tu tak ar neesi zelta gabalins

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

zinu...

bet pa ceļu velku uz 105...

apdzenot varu uzraut uz 160...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: ...

kā "Naša Raša"?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Normali, cenniki tadi , ka elpa aizraujas , EU sai sakara makam ir krietni draudzigaks.

Vienigais kas lets, tas ir snabs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti