CP ar Stalker nevar šaut numura zīmes rajonā,lai detektors to nevarētu uztvert,pats radioviļnu princips nepieļauj tādu iespēju,detektors kaut vai bardačokā būs,tas uztvers signālu.......Leišu CP gan tā dara,jo tie izmanto Laser radarus ar ļoti šauru šāviena leņķi,tā lūk......otra tēze par to sekundi Stalkeram,nu tajā brīdī kad detektors dod signālu,Stalkers jau ir nolasījis ātrumu! par to nomešanos,tas ir praktiski neiespējams,tad jau speciāli jātrenējas šādam pasākumam,vēl pie tam ja pa trasi ātri lidojot kāds no aizmugures tuvu sēž,tad šāds gājiens vispār var letāli sanākt! no detektora lielākā jēga ir,ja CP jau ir raidījis kādu šāvienu citam auto vai pretī brauc ar ieslēgtu radaru un pret fotoradariem,jo tie visu laiku izdod impulsu,tiesa gan diezgan vāju,līdz 300-500 metriem.
c]Marchux rakstīja: Kaa gudrs onkulis staastiija, kursh miit Vagonu ielas rajonaa, tad Latvijaa radaradetektors nav tik efektiigs, kaa citur, sakariigaas Eiropas valstiis.... Jo:
1) Muusu zaljie snaiperi neizmanto radarus taa, kaa to paredzeejis izgatavotaajs!!! Proti - peec izgatavotaaja instrukcijas - radara poga jaatur liidz briidim, kad radara ekraanaa paraadaas - tipa kautkas liidziigs "O.K", kas ir aptuveni sekunde, un pa sho laiku, arii leetie radardetektori speetu notvert signaalu, bet... Muuseejie snaiperi taa nedara, shie tik aatri izshauj, un viss...
2) muuseejie un Leishu snaiperi - shauj, vismaz teemee, valsts numura ziimes augstumaa!!! Tas noziimee - ka vissuudiigaak radaru likt blakusseedeetaaja kreeslee starp padgalovnjiku un kresslu, un pie saulessarga...
un veel visaadas gudriibas vinjsh pastaastiija... Iesaku aizbraukt pie vinja un izrunaaties, pirms peerk kautko
Pats saveejo (STI) pie vinja notesteeju... POPu kjeera pat ljoti labi... A ar parasto Ka, nu taaa - ja neesi baraa - var sanaakt shaize... [/c]