FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

varbūt kādā citā valstī FIAT ir uzskatāms par normālu auto ar ko pārvietojas 50% iedzīvotāji, mēs varam visādi runāt bet latvijā jau kopš laika gala cilvēku prātos ir....-FIAT nepirkt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik saprotu, tad kp2 automašīna nav un nekad nav bijusi. Es nesaprotu, kādēļ viņš jāņem par pilnu

Fiatu droši vien uz ielas tikai redzējis.

ej prom! Tirs fofāgenu sadaļā ! PN!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

LAtvijas autotirgotāji jau neko citu neved kā vislētākos, visnobrauķtākos Eiropas auto, bez šaubāk, ka viens OOOO sakarā ar salona labo izolāciju pat pilnīgi sajāts radīs maldīgu labuma sajūtu, būs pietiekoši kluss un pat pie pilnīgi sajātas ritošās daļas izdos tikai nelielus bunkšķus, tas arī viss labums

Fiats ir lēts auto, ko pērk lai brauktu, parasti neremontē, un pēc 5-7 gadi pilnīgi nobrauktu pārdod, tad to arī brašie Latvijas autotirgotāji iegūst un veido savas sajūtas ar fiatu

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: tad jau tikpat labi drīz BMW 90.gada salīdzinās ar Ferrari

nu bet tu tak saliizdināji

PS

par ferrari

www.iauto.lv/...

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: varbūt kādā citā valstī FIAT ir uzskatāms par normālu auto ar ko pārvietojas 50% iedzīvotāji, mēs varam visādi runāt bet latvijā jau kopš laika gala cilvēku prātos ir....-FIAT nepirkt

un nemaz taa vairs nav paskaties cik in LV nopirkti PUNTO k2 un domaaju jauno grande punto ar nebuus mazums

varu piebilst ka man patiik ar BMW saakot no 5 seerijas bet paarkaapjot uz fiat nemaz i neveelos neko sliktu teikt ja mashiinu kopj tad taads fiats buus daudz labaaks pa katkaadu huliganku BMW protams atvainojos visiem BMW faniem.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ko seatu? ko?

nevajag dzert no rīta!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu nezinu, visi auto labi kamer jauni. man ari sensen atpakalj bija fiats. ka pirmais auto nebija nemaz tik slikts, vienigi ruseja maita un dabuju vinju parmetinat un paremotet. bet vismaz iemacijos kauko. man par fiatu tomer ir labas atminjas. un pedeja laika jau fiats ar kauko sakarigu ir uztaisijis. es labprat iegadatos fiat ka automobili ikdiena ar ko uz darbu braukt. piemeram Stilo. bet nu ta cena, ta cena...

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu nezinu, visi auto labi kamer jauni. man ari sensen atpakalj bija fiats. ka pirmais auto nebija nemaz tik slikts, vienigi ruseja maita un dabuju vinju parmetinat un paremotet. bet vismaz iemacijos kauko. man par fiatu tomer ir labas atminjas. un pedeja laika jau fiats ar kauko sakarigu ir uztaisijis. es labprat iegadatos fiat ka automobili ikdiena ar ko uz darbu braukt. piemeram Stilo. bet nu ta cena, ta cena...

nu zini paskatijos jauno grande punto 1.9 td ar 130 lopinjiem pilnaa komplektaa ar aadu un stikla jumtu utt 16k nu nav tik traki prieksh taas komplektaacijas, braucis ar jauno veel neesu bet ieseezhoties salonaa biju ljoti patiikami paarsteigts

PS attals pazinja OOOO fans taga braukaas ar puntiku

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Shiirs rakstīja: nu nezinu, visi auto labi kamer jauni. man ari sensen atpakalj bija fiats. ka pirmais auto nebija nemaz tik slikts, vienigi ruseja maita un dabuju vinju parmetinat un paremotet. bet vismaz iemacijos kauko. man par fiatu tomer ir labas atminjas. un pedeja laika jau fiats ar kauko sakarigu ir uztaisijis. es labprat iegadatos fiat ka automobili ikdiena ar ko uz darbu braukt. piemeram Stilo. bet nu ta cena, ta cena...

nu zini paskatijos jauno grande punto 1.9 td ar 130 lopinjiem pilnaa komplektaa ar aadu un stikla jumtu utt 16k nu nav tik traki prieksh taas komplektaacijas, braucis ar jauno veel neesu bet ieseezhoties salonaa biju ljoti patiikami paarsteigts

PS attals pazinja OOOO fans taga braukaas ar puntiku

nu sorry, bet ja man ir japiemet vel 2tk eiro, tad es labak iegadajos pilnigi jaunu imprezu pa 18tk eiro... nav tas grande punto tomer 16tk eiro veerts. nu es taa domaaju...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

teiksim taa. ja tads grande punto maksatu 12tk eiro, tad jaa. redzi, pa 14tk ja nemaldos jau sanak bazes opel astra, pa 16tk jau sanak astra ar navarotiem vai apdalits pirmas serijas bmw (varbut nesanak, japrasa edzulim ) vai VW golfs, nemaz nerunajot par lielako dalju kompaktklases japoshkaam. diemzhel cena ir paliela fiatam...

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Shiirs rakstīja: nu nezinu, visi auto labi kamer jauni. man ari sensen atpakalj bija fiats. ka pirmais auto nebija nemaz tik slikts, vienigi ruseja maita un dabuju vinju parmetinat un paremotet. bet vismaz iemacijos kauko. man par fiatu tomer ir labas atminjas. un pedeja laika jau fiats ar kauko sakarigu ir uztaisijis. es labprat iegadatos fiat ka automobili ikdiena ar ko uz darbu braukt. piemeram Stilo. bet nu ta cena, ta cena...

nu zini paskatijos jauno grande punto 1.9 td ar 130 lopinjiem pilnaa komplektaa ar aadu un stikla jumtu utt 16k nu nav tik traki prieksh taas komplektaacijas, braucis ar jauno veel neesu bet ieseezhoties salonaa biju ljoti patiikami paarsteigts

PS attals pazinja OOOO fans taga braukaas ar puntiku

nu sorry, bet ja man ir japiemet vel 2tk eiro, tad es labak iegadajos pilnigi jaunu imprezu pa 18tk eiro... nav tas grande punto tomer 16tk eiro veerts. nu es taa domaaju...

nu katram ir savs viens var samaksaat 70k par bmw cits to pashu par citu marku. tas tak atkariigs no gaumes. tas ka man nepatiik saab mashiinas un es saab pa 16k toch nepirktu tad es neuzskatu ka man tapeec taga jaanoliek saab marka pareizi?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: teiksim taa. ja tads grande punto maksatu 12tk eiro, tad jaa. redzi, pa 14tk ja nemaldos jau sanak bazes opel astra, pa 16tk jau sanak astra ar navarotiem vai apdalits pirmas serijas bmw (varbut nesanak, japrasa edzulim ) vai VW golfs, nemaz nerunajot par lielako dalju kompaktklases japoshkaam. diemzhel cena ir paliela fiatam...

sorry, es labāk braucu ar nopakotu, jaudīgu punto ar kožu rožu un 130hp nekā ar bāzes astru vai bezmotora bezpiedziņas subaru

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: teiksim taa. ja tads grande punto maksatu 12tk eiro, tad jaa. redzi, pa 14tk ja nemaldos jau sanak bazes opel astra, pa 16tk jau sanak astra ar navarotiem vai apdalits pirmas serijas bmw (varbut nesanak, japrasa edzulim ) vai VW golfs, nemaz nerunajot par lielako dalju kompaktklases japoshkaam. diemzhel cena ir paliela fiatam...

nu tas FIAT brends vienkaarshi visiem asoceejas ar vecajiem uno un citiem kas tieshaam nebija neko veerti es jau gandriiz gadu vizinos ar puntiku un neko sliktu negruiibu tekt un man ar opel ir taadas pashas subjektiivas domas kaa jums ar FIAT

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Shiirs rakstīja: teiksim taa. ja tads grande punto maksatu 12tk eiro, tad jaa. redzi, pa 14tk ja nemaldos jau sanak bazes opel astra, pa 16tk jau sanak astra ar navarotiem vai apdalits pirmas serijas bmw (varbut nesanak, japrasa edzulim ) vai VW golfs, nemaz nerunajot par lielako dalju kompaktklases japoshkaam. diemzhel cena ir paliela fiatam...

sorry, es labāk braucu ar nopakotu, jaudīgu punto ar kožu rožu un 130hp nekā ar bāzes astru vai bezmotora bezpiedziņas subaru

VIEDI VAARDI

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Shiirs rakstīja: teiksim taa. ja tads grande punto maksatu 12tk eiro, tad jaa. redzi, pa 14tk ja nemaldos jau sanak bazes opel astra, pa 16tk jau sanak astra ar navarotiem vai apdalits pirmas serijas bmw (varbut nesanak, japrasa edzulim ) vai VW golfs, nemaz nerunajot par lielako dalju kompaktklases japoshkaam. diemzhel cena ir paliela fiatam...

sorry, es labāk braucu ar nopakotu, jaudīgu punto ar kožu rožu un 130hp nekā ar bāzes astru vai bezmotora bezpiedziņas subaru

bezpiedzinjas subaru nerazho kopsh 94.gada. ja tev 2.0 un 160Zs jauna impreza ir bezmotors un tas 1.9 dizeljukas ir motors, tad gan tev ir jaiet arsteties

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

kameer juus te sviestu kulj, uzraxtiju redaktoram, naakamnedeelj shajaa zonaa notikshot izmainjas.

ps: baazes impreza ir suuds pa 16k daudz maz normaali apriikots (kondiska, sign, cd, elektro logi, tepikji etc.) sanaak vieniigi Octavia, pat Astra buus daargaaka. taa ka grand Punto cena ir laba.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: kameer juus te sviestu kulj, uzraxtiju redaktoram, naakamnedeelj shajaa zonaa notikshot izmainjas.

ps: baazes impreza ir suuds pa 16k daudz maz normaali apriikots (kondiska, sign, cd, elektro logi, tepikji etc.) sanaak vieniigi Octavia, pat Astra buus daargaaka. taa ka grand Punto cena ir laba.

iecheko tak imprezas bazes aprikojumu!!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

elbee rakstīja: kameer juus te sviestu kulj, uzraxtiju redaktoram, naakamnedeelj shajaa zonaa notikshot izmainjas.

ps: baazes impreza ir suuds pa 16k daudz maz normaali apriikots (kondiska, sign, cd, elektro logi, tepikji etc.) sanaak vieniigi Octavia, pat Astra buus daargaaka. taa ka grand Punto cena ir laba.

iecheko tak imprezas bazes aprikojumu!!!

tur tak jau naak gan klimaautomatik, gan elektriskie visi logi, gan miglinieki, gan elektriskie spogulji, gan talvadiba...

nu redz, kamer visiem citiem par tadu aprikojumu ir japiemaksa, tikmer subaru tas jau nak baazee iekshaa. un es tapec saku. 18tk eir un brauc ar krutu impro un 4x4. un viss. un nav tur ko kachat pravas ka bazes impro ir kaka.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bāzes impro nāk ar 1.6 nemotoru. (pēc catalog.auto.ru)

tai subaru.lv mājaslapā viņi imo ir glupības sarakstījuši.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

bet līdz 1.9 dīzeļpunto viņai ar savām 13 sekundēm līdz simtam kā līdz mēnesim

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Bāzes impro nāk ar 1.6 nemotoru. (pēc catalog.auto.ru)

tai subaru.lv mājaslapā viņi imo ir glupības sarakstījuši.

master_d, jauna impreza, to kuru tagad var nopirkt jaunu un kuru razhot saaka no 2005. gada, nak ar mazako motoru 2.0 un 160zs. catalog.auto.ru nav pedeja modelja specifikaacijas...

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

ja un ta panda maksa 10tk ls ar dizeljdzineju. un bez elementarakajam ekstram. bet vispar auto nav pats sliktakais, ja vinja maksatu letak uz saktu uz vinju lupiiit

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

un vispar ja ta panda maksatu teiksim 10tk eiro, tad tas butu viens no universalakajiem ekonomiskajiem plasha pielietojuma dampjiem. un tadu mierigi varetu pirkt.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

ja un ta panda maksa 10tk ls ar dizeljdzineju. un bez elementarakajam ekstram. bet vispar auto nav pats sliktakais, ja vinja maksatu letak uz saktu uz vinju lupiiit

kuras ir elementaaraakas ekstras? nu labi ko te daudz diidiit sen paarunaatas teemas vait kaads var iestaastiit zebrai ka taa nav korkodils vai bmw fanam ka ir auto markas arii labaakas par BMW

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti