Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Neteikshu ka preciizi tas pats man sanaaca bet nu idejiski ljooooti liidziigi. Atliek secinaat par ko mes vechi domaajam ?!?!?!?

Здравствуй Дедушка Мороз ! Меня зовут peredurok. Мне 95 лет ! Не много не мало, но я верю и надеюсь в то, что ты есть и сейчас читаешь моё письмо. Моя мама очень злая тётя. Она не разрешает писать мне письма тебе, и поэтому я сижу в bogaznikе и пишу это письмо. Мама выпускает меня гулять только до 00. Когда я её не слушаюсь, она бросает в меня traktor и частенько попадает мне прямо в uxi =( Однажды я не вытерпел и сказал ей: "da pošļi vi vsje na.h.ren". Мой папа работает gaječnikом и приходя с работы с плохим настроением, он кричит: "pljatj" И заставляет меня чинить его mašina. Но я не умею ничего ремонтировать, и поэтому у меня получается mjod. Он злится ещё сильнее, и запрещает мне играть в badminton с друзьями. Ещё папа придумал мне кличку, и зовёт меня не peredurok, а kisa ! Это очень обидно. В общем, дедушка мороз, если ты не rediska, то ты поймёшь как мне xuda. Дорогой Дедушка мороз - красный svetofor забери меня к себе или вышли мне traktor. Ещё сделай так, что бы близкие мне люди любили меня и почаще давали мне денег на kuritj. Любимый дед мороз, ты мой последний шанс. Я надеюсь на новый год я найду под ёлочкой v afriku. Дед Мороз, пойми как мне xuda. Если ты не прочтёшь это письмо или оно не дойдёт до тебя, мне pizdetc. Помни что я верю в тебя pid.ar !

sviests.. bet labs vingrinājums beidzot darbdienu..

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Здравствуй Дедушка Мороз ! Меня зовут vasja. Мне 20 лет ! Не много не мало, но я верю и надеюсь в то, что ты есть и сейчас читаешь моё письмо. Моя мама очень злая тётя. Она не разрешает писать мне письма тебе, и поэтому я сижу в zopaе и пишу это письмо. Мама выпускает меня гулять только до 22. Когда я её не слушаюсь, она бросает в меня pilesos и частенько попадает мне прямо в zivot =( Однажды я не вытерпел и сказал ей: "nebudu". Мой папа работает prodavecом и приходя с работы с плохим настроением, он кричит: "blja" И заставляет меня чинить его ziguli. Но я не умею ничего ремонтировать, и поэтому у меня получается mjaso. Он злится ещё сильнее, и запрещает мне играть в puzzle с друзьями. Ещё папа придумал мне кличку, и зовёт меня не vasja, а boss ! Это очень обидно. В общем, дедушка мороз, если ты не rediska, то ты поймёшь как мне xujovo. Дорогой Дедушка мороз - красный cveti забери меня к себе или вышли мне pilesos. Ещё сделай так, что бы близкие мне люди любили меня и почаще давали мне денег на pivo. Любимый дед мороз, ты мой последний шанс. Я надеюсь на новый год я найду под ёлочкой dzakuzi. Дед Мороз, пойми как мне xujovo. Если ты не прочтёшь это письмо или оно не дойдёт до тебя, мне pizdec. Помни что я верю в тебя padla !

Деду Морозу ! vasja

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Izlidoju, nauxj!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

salamājies, rediska tāds..

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirms divām nedēļām bija mana 45. dzimšanas diena, un tāpat jau es nejutos diez cik fantastiski torīt. Es devos brokastot, zinot, ka mana sieva būs jauka, novēlēs man daudz laimes dzimšanas dienā, un droši vien uzdāvinās dāvanu. Viņa pat nepateica labrīt, nemaz nerunājot par daudz laimes. Es nospriedu, OK, tādas jau tās sievas ir. Bērni gan atcerēsies.

Bērni ieradās pie brokastīm un neteica ne vārda. Dodoties uz darbu es jutos

diezgan nelāgi. Kad es ierados savā birojā, mana sekretāre, Lienīte, teica,

"labrīt, šef, daudz laimes dzimšanas dienā". Es sajutos mazliet labāk;

vismaz kāds bija atcerējies. Es nostrādāju līdz pusdienlaikam.

Ap pusdienlaiku Lienīte pieklauvēja pie mana kabineta durvīm un teica,

"zini, ir tik skaista diena, un ir Tava dzimšanas diena, aizejam pusdienās,

tikai mēs divatā". Es atbildēju, "Hei, tā ir foršākā lieta, ko esmu

dzirdējis pa visu dienu! Ejam!"

Mēs aizgājām nevis uz ēdnīcu, kur mēs parasti ejam, bet uz mazu klusu,

privātu restorāniņu, izdzērām pa diviem Martini un pusdienas bija patiesi

izdevušās. Atpakaļceļā uz biroju, viņa teica: "Klau, ir tik skaista diena,

mums taču nav jādodas atpakaļ uz biroju?" Un es teicu "Nu laikam jau nav

gan." Viņa teica "Ejam pie manis".

Kad mēs ieradāmies viņas dzīvoklī, mēs izdzērām vēl pa vienam Martini un

izsmēķējām pa cigaretei. Tad viņa teica: "šef, ja tu neiebilsti, es aiziešu

uz guļamistabu uzvilkt kaut ko ērtāku". "Protams", es sajūsmā atbildēju.

Viņa iegāja guļamistabā un pēc kādām sešām minūtēm iznāca laukā .....

nesdama milzīgu dzimšanas dienas torti, un viņai sekoja visi mani

darbinieki, sieva un bērni. Visi dziedāja "augstu laimi, prieku no

sirds.......?!?!

Un es sēdēju uz dīvāna..................

Un kājās man bija tikai zeķes..............

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Milicijas dienā fishki.net/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Kad mēs ieradāmies viņas dzīvoklī, mēs izdzērām vēl pa vienam Martini un

izsmēķējām pa cigaretei. Tad viņa teica: "šef, ja tu neiebilsti, es aiziešu

uz guļamistabu uzvilkt kaut ko ērtāku". "Protams", es sajūsmā atbildēju.

Viņa iegāja guļamistabā un pēc kādām sešām minūtēm iznāca laukā .....

nesdama milzīgu dzimšanas dienas torti, un viņai sekoja visi mani

darbinieki, sieva un bērni. Visi dziedāja "augstu laimi, prieku no

sirds.......?!?!

Un es sēdēju uz dīvāna..................

Un kājās man bija tikai zeķes..............

Un nav tagad ne sievas ne bikses un kauns no darba kolēģiem!

Skumji!

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nes par kuro te varētu būt runa

some.not.named.spamer.from.iautolv.wasarrested.com/...

pidar.wasarrested.com/...

Lēts joks.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Pļerkt. Otro bonusiņu ierubīja. Ē, a pēc cik ilga laika bonusiņi iekš iAuto dzēšas? Citādi baidos ka vēl pēc gada mani nobanos... :\

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Sludinaajums aviizee:

- Leeti paardodu makshkjereeshanas piederumus. Taalr. 72222728. Ja atbild viirietis, jaasaka -

atvainojiet, kljuudiijos..

Un te vēl papildus svētdienas izklaidei

www.bwgen.com/...

www.oregonvortex.com/...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

...

Un te vēl papildus svētdienas izklaidei

www.oregonvortex.com/...

Mjaa un kaadas tik muljkjiibas cilveekiem nevar sastaastiit. Taadu Oregon Vortex var sataisiit simtiem neizejot no maajas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

reklaama www.iaut.lv - plaps atjauoto piedevejums -'Pie Pagraba'

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: pervonah.org.ua/...

Teicami!

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: pervonah.org.ua/...

gandrīz apmīzos, labs!!!!

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: pervonah.org.ua/...

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Es tikai gribēju pateikt ka augstākredzamais links ved uz patiešām smieklīgu lietu! Paldies.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: pervonah.org.ua/...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ja nu kadam ir pieejami TopGear arhiivi, tad shito sveetdien TG Extra redzeeju reeciigu skatu. BIja tur savulaik ka Clarksons Jaguar Dieseli meegjinaaja Nirnburgringa NordSchleife paliist zem 10 minuuteem. Beigaas tas skukjis ( autosportiste protams vot tikai vaardu gan paspeeju aatruma piemirst) teica ka vinja ar busu vareetu Clarksonu apdziit. NU vo tagad shie bija iedevushi tai skukjei Ford Tranziitu dieseli jauno un vinja izbrauca pa to pashu trasi. Tiesa salikt gan vinja nesalika Klaksonam laika zinjaa atpalika par apmeeram 9 sekundeem. Bet nu skats baigi reeciigs kaa Tranzita buss velk garaam mochiem jaudiigiem vieglajiem utt. Es veederu tureedams skatiijos.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

O shite ir kaareiz ar Sabine Schmidt:

www.topgear.com/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Рабинович поймал золотую рыбку. Ну, она, как обычно: "Отпусти меня, три желания исполню."

Рабинович подумал и говорит: "Хочу дом на средиземноморском побережье, 3 миллиона долларов в банке и тетку с огромными сиськами. Это, значит, раз..."

***

- Пойдем, Светка, поплаваем. Тут, говорят, в воде столько микрооргазмов.

- Наверное, микроорганизмов.

- Ну, это смотря как плавать.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti