Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 14.05.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..113
Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

www.bilat.super.lv/... - tur ir tāda hierarhija

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: www.bilat.super.lv/... - tur ir tāda hierarhija

Ej tu nost...

Izskatās, ka keksi 1995. gadā aizķērušies

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: www.bilat.super.lv/... - tur ir tāda hierarhija

divpirkstu pierītes...

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: www.bilat.super.lv/... - tur ir tāda hierarhija

Jā, vairāk par četrām klasēm tur neviens nav beidzis!

Man vislabāk patika: Pārdod dzīvokli uz Sarkandaugavu!

Bet par to ka galvaskausu viņi var ielauzt es gan nešubos, vienīgi stulbi kad nav iespējams prognozēt kurā brīdī un kam.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Dzivoklis uz Sarkandaugava

- Penhaus ar visu mebeli

- Laukums 113 dzivoklis metru

- Balkons 20 dzivoklis metru

- 2 mezgla

- Jaunbuve

- 7 un 8 stavs ( maja ir 8 stavi )

- Saules mala

- 300.000 EUR

petrans Reģ.: 05.03.2004
0 0 Atbildēt

Iet pa mežu Īkstīte, Sniegbaltīte un Šreks. Iet iet, te priekšā parādās mājiņa kurā iekšā ir "patiesības spogulis".

Pirmā ieiet Īkstīte. Pēkši izskrien no mājas raudādama un saka - Sprīdītis par mani ir izveicīgāks.

Ieiet mājiņā Sniegbaltīte un arī izskrien ārā raudādama un saka - par mani skaistāka ir apburtā princese.

Nu ieiet arī Šreks. Pēc brīža nāk ārā un aiz auss kasīdams prasa - diez kas tas Kalvītis tāds ir

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Šitas kaut kur bija netā:

CIENĪJAMIE DAMAS UN KUŅĢI!

Es bušu stastīt par savs darbs un brivs laiks. Man ir berni un virs, tapec man ir mazs laiks. Es macos un stradaju uz fabrikas. Mes taisam aukles un diegs no šķiedra. Berniem patik speļeties. Viņi piesien aukli starp divi kreslu kajam un lec viņai pari...

Mums ir ari darziņš ar pieciem sotķiem. Tur aug bieši, pupi, zirņi un citi. Pagajuša vasara kaut kas nozaģēja musu zemeņus.

Mans virs ir policists. Katra diena viņš stav uz ceļiem un prasa šoferi apstaties un radīt dokumentus. Berni iet uz darzu. Audzetaja maca viņus pa latviski.

Driz es beigšu universitatu un mums bus svinigs izlaidibas akts. Šis gads no musu grupas izlaižas divi zeņi un četri meiteņi. Es šušu jauna balta kleita. Manai masai bus tada pati kazas kleita, kad viņa vasra bus preceties. Man tagad ir vairak nauda. Vecmamiņa man iedeva krajkasu ar naudi. Viņa ir cūka ar caurumu galva, kur naudi sviež. Ari virs labi pelni. Viņš pin no kluģiem dažadi lieti. Ar pišanu viņš aizņemas jau daudzi gadi. Par to viņš dabu nauda. Man patik adit un tamboret. To es var darīt ar aizslēgtam acīm. Bralis strada Tjumenī. Viņš ir ģeologs un mekļej nafti. Viņš arī sūkā nafti no urbuma.

Mes ari atpušamies. Man patik muzika un baļets. Mana draudzene ir klavierniece un mes ar viņu Doma baznica klausījām orgānu muziku. Jermaks speļēja labi. Visi viņa dveseļa speķi aiziet uz muziku. Visi ļaudi pec koncerta skaļi sita plauktus. Baļetā es redzeju Zitu Ersu. Uz skatuves viņa radīja divi teļi kopā ar Liepu. Viņa ir izdevīga baļerina un es to varu aplecinat.

Aizgajis gads mes bijam Sigulda. Tur ir skaisti vieti un es biju uzbrinita par to. Latvija ir daudz skaistu vecu pīļu un viena ir Turaide. Siguldas parka ir vel tilts, kas buts sataisits no neskaitamam dēlēm. Parasti atpušoties mes braucam ar mašini. Berni ir mazi, tapec virs sed priekšā aiz stūra, bet mes ar dēli un meitu viņam pakaļa. Mes parasti apstaties pļavā, pinam vainaģi no pūķiem un maucam uz galva. Mes ejam ari pariešanā ar kajām. Bernus mes atvieglinām, jo viņi neko nenesā ne rokā, ne uz mugura.

Visbiežāk atpušoties mes braucam uz Jurmala vai Piga. Jurmālā man patik staiguļot basiem kajiem pa smiltu kapiem un skatit, kā jurā peldas daudzi kuģi. Est mes parasti ejam uz restaranu, jo tur ir daudz garšigas ēdes. Man patik varita mele, bezpeņa placeniši un uzputīgs krejums ar cukuru. Ja laiks ir labs, mes ejam aizdedzinaties uz pludmalu, bet ja ir apmācījies, tad braucam uz vilciena Rigā. Dažreiz mes braukalejam ar lauvam pa Kišezeru.

Rudeni mes ejam uz mežu aiz senes un ogas. Ja list liets, tad pēc caurejas pa mežu mes visi esam slapņi. Rudeni braukt ar mašinu gruti, jo ceļi dubļojas.

Natālija Kovaļova

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Šitas gan nebija

kakao.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Šitas gan nebija

kakao.lv/...

aņuks??

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

vienalga labs

Ar ko atšķiras vīrietis no sievietes? - Sieviete vēlas lai viens vīrietis apmierinātu visas viņas vajadzības, savukārt vīrietis vēlas, lai visas sievietes apmirinātu vienu viņa vajadzību!

Kāda ir starpība starp blondīnēm un ceļazīmēm? - Dažas ceļazīmes saka: STOP!

Kas ir līdzīgs veselam sunim un tuvredzīgam ginekologam? - Mitrs deguns!

Vajag labu ģimeni, lai atpūstos no darba. Un labu sievasmāti, lai ar prieku ietu uz darbu!

Kas tas ir: 90-50-90? - Braukšana garām ceļu policijas postenim!

Ar ko atšķiras futbols no dzeršanas? - Futbolā pēc auta seko iemetiens, bet dzeršanā - otrādi!

Ar ko atšķiras notriekts kaķis no notriekta ceļu policista? - Pirms notriekta ceļu policista nav bremzēšanas pēdas!

Cilvēks, kas cita vārdus izsaka par saviem, ir kā stabule - cits pūš, viņš skan!

Kas kopīgs kalniem un sieviešu kājām? - Jo augstāk, jo vairāk aizraujās elpa!

Ja dūmi veļas pa zemi - atgriezieties un izslēdziet gludekli, ja stāvus kāpj debesīs - vairs vari arī neatgriezties!

Ar ko atšķiras stulbs vīrietis no gudra? - Stulbs vīrietis stāsta anekdotes par blondīnēm, bet gudrs ar viņām guļ!

Mīlestību izgudrojuši krievi, lai nebūtu jāmaksā nauda!

Lai kā ciemiņu nebarotu, viņš tik un tā piedzersies!

Ar ko sieviete \"īpašajās dienās\" atšķiras no terorista? - Ar teroristu iespējams sākt sarunas!

Nauda ir kā sekss: ja tev tas ir - labi, bet runāt par to ir vulgāri!

Ar ko atšķiras vīrietis no cūkas? - Cūka pēc dropes nepārvēršās par vīrieti!

ema.lv/...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt
KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt
pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Вовочка прибегае домой весь заплаканый:

- Мама! меня в школе, все "СТРАШИЛКОЙ" дразнят!

- Это ещё ничего, вот когда ты родился доктор сказал: "если ЭТО пошевелится, стреляйте!".

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Вовочка прибегае домой весь заплаканый:

- Мама! меня в школе, все "СТРАШИЛКОЙ" дразнят!

- Это ещё ничего, вот когда ты родился доктор сказал: "если ЭТО пошевелится, стреляйте!".

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Vecais zēns Antūns no Mazpisāniem par braukšanu ar zapiņu pēc ļergas dzeršanas arestēts un tiek vests uz izolatoru sutkas sēdēt. Ments, kas šo ved arī no Mazpisāniem, Antūnu skolo: Karoč, tur kamerā visāda špana un ugolovščina, uzmanies vecais. Nu ieved Antūnu kamerā, šim uzreiz kameras urkas saka- "ti u nas petuhom buģeš i mesto tvajo u paraši". Antūns nopūšās, izvelk sievas līdzi doto speķa gabalu un ķieģelīti, sagriež šķēles, sēž un stumj ģīmī. Ienāk ments un prasa Antūnam, kā dzelas, nu Antūns saka- Uzņēma labi, teica , gailis būsi un tepat priekšā pie parašas jāsēž. Ments saka - A ko ta tāļāk darīsi? Antūns saka- "Nu vot speķa paēdīšu un iešu šito vistu baru drāzt.."

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: diskomforts.bad.lv/... diskomforts.bad.lv/...

nu šitas reāls piiiiiiii

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: diskomforts.bad.lv/... diskomforts.bad.lv/...

Raimonda mājas lapa?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Гуляет маленький мальчик во дворе. Слышит крик:

- Вова, иди домой!

- Ща, мам.

- Это не мама, а папа.

- Да вас, пид орасов, фиг разберешь.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

zinjas Ukrainju stilaa

www.youtube.com/...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Гуляет маленький мальчик во дворе. Слышит крик:

- Вова, иди домой!

- Ща, мам.

- Это не мама, а папа.

- Да вас, пид орасов, фиг разберешь.

labais

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: biku jautrībai

piv.pivpiv.dk/...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt
aanuss Reģ.: 31.10.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: www.oxyehho.com/...

nu ble, jokdari te savaakushies

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/...

bik gaishaakam vakaram

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..113
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti