Nissan Qashqai

viagris Reģ.: 06.07.2004

Atvainojos par reklāmu, bet beidzot atradu bildi, kā izskatīsies jaunais Nissan parketnieks.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: [

un motori ir precīzi tie paši, kas megānēs....

Tobiš Renault dīzeļi.

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

WALA rakstīja: A mosh labaak jamo par Kashkji saukt ???

Laba ideja - Nissan-Kašķis !!!

Savukārt, redzot Nissan-Pathfinder, es dēlam saku: redz, kur Nissan-Takuzinis.

Tava vieta būtu Brīvdabas muzeja Latvijas Brīnumu ekspozīcijā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Vai mazais dīzelītis cenā iekļausies zem 20 štukām eiro?

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Vai kondicionieris bāzes versijā jau būs iekļauts vai arī par to būs jāpiemaksā?

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja:

Vai mazais dīzelītis cenā iekļausies zem 20 štukām eiro?

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Vai kondicionieris bāzes versijā jau būs iekļauts vai arī par to būs jāpiemaksā?

Kondicioniertis ir kuijņa. Automātika rullē...bet to jau tev-santīmjājējam nesajēgt.

Neaizmirsti baltmeizi smalkāk sagriezt,lai vairāk reizēm sanāk

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja:

Vai mazais dīzelītis cenā iekļausies zem 20 štukām eiro?

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Vai kondicionieris bāzes versijā jau būs iekļauts vai arī par to būs jāpiemaksā?

Būs būs

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja:

Vai mazais dīzelītis cenā iekļausies zem 20 štukām eiro?

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Vai kondicionieris bāzes versijā jau būs iekļauts vai arī par to būs jāpiemaksā?

Būs būs

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Spānijā testējām 2.0dCi, kas nāks no maija/jūnija, kompis vairāk pa 6l nerādīja testa režīmā un patīkami kluss bija

Ja šāda cena tiešām būs arī realitātē, tad domāju, ka "Kaskaiš" iegūs lielu popularitāti, jo šis nepašaubāmi pareketnieku vidū būs lētākais piedāvājums.

Vajadzēs aizbarukt un aplūkot šo brīnumu tuvāk!

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

viagris rakstīja:

18500 EUR lētākais 1.5dCi

Spānijā testējām 2.0dCi, kas nāks no maija/jūnija, kompis vairāk pa 6l nerādīja testa režīmā un patīkami kluss bija

Ja šāda cena tiešām būs arī realitātē, tad domāju, ka "Kaskaiš" iegūs lielu popularitāti, jo šis nepašaubāmi pareketnieku vidū būs lētākais piedāvājums.

Vajadzēs aizbarukt un aplūkot šo brīnumu tuvāk!

Pie reizes nopērc Maksimā vislētāko sardeli

actek Reģ.: 12.11.2004
0 0 Atbildēt

Motorcentrā jau no vakardienas var apskatīt kaskaiš...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pie reizes nopērc Maksimā vislētāko sardeli

Reklamē savu mīļāko produktu???

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

actek rakstīja: Motorcentrā jau no vakardienas var apskatīt kaskaiš...

Tāpēc, ka viņi pieder igauņiem, tobiš distribūtoriem...

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bet nafig vajag līdz 100 km/h ieskrieties 8,7 sekundēs, ja pilnīgi pietiek ar 11,1 sekundi?

ahhahhhhahhhahahhahahahahha tas ir psc šitā pateikt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Repsis rakstīja:

VWfans rakstīja:

Bet nafig vajag līdz 100 km/h ieskrieties 8,7 sekundēs, ja pilnīgi pietiek ar 11,1 sekundi?

ahhahhhhahhhahahhahahahahha tas ir psc šitā pateikt

Vot Baac, tipa tu taisies ar to pusdzjipu drag race piedaliities ???

Man liekas shitaadiem aperaatiem svariigaak buutu teiksim uzraaviens starp kaadi 60km/h un 130 km/h, tipa lai var viegli uzraut pie apdziishanas ja vajg, a 0-100km/h - pilniigi bezjeedziigs lielums.

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Vot Baac, tipa tu taisies ar to pusdzjipu drag race piedaliities ???

Man liekas shitaadiem aperaatiem svariigaak buutu teiksim uzraaviens starp kaadi 60km/h un 130 km/h, tipa lai var viegli uzraut pie apdziishanas ja vajg, a 0-100km/h - pilniigi bezjeedziigs lielums.

es tak nesmīnu par to Nissan Qashqai, bet par tā indivīda pasaules uztveri, uzskatiem in general

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

2Repsis -izteiksmes veids tam indivīdam sanāca smieklīgs, bet daudz smiekligāki ir tie, kas tiešām rēķina sekunžu simtdaļas tai uzrāvienā.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Šāds būs reklāmas roļiks

www.youtube.com/...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nafik mums tavs roļiks? Normālu cenu lapu vari nopublicēt?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Nafik mums tavs roļiks? Normālu cenu lapu vari nopublicēt?

Reds mani izmetīs, dajo6 e-pastu, nosūtīšu cenas un komplektācijas

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Dajoš.

vb13@inbox.lv

danke.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris

Atsūti, lūdzu, man arī cenas un komplektācijas uz e-pastu Tengizss@inbox.lv . Nissan-Kašķis rādās, ka būs varen baudāms auto - tikpat liels un labs kā Toyota-RAV4, toties daudz lētāks.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Nosūtīts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Repsis rakstīja:

VWfans rakstīja:

Bet nafig vajag līdz 100 km/h ieskrieties 8,7 sekundēs, ja pilnīgi pietiek ar 11,1 sekundi?

ahhahhhhahhhahahhahahahahha tas ir psc šitā pateikt

Vot Baac, tipa tu taisies ar to pusdzjipu drag race piedaliities ???

Man liekas shitaadiem aperaatiem svariigaak buutu teiksim uzraaviens starp kaadi 60km/h un 130 km/h, tipa lai var viegli uzraut pie apdziishanas ja vajg, a 0-100km/h - pilniigi bezjeedziigs lielums.

tur kautkur topica augšā es minēju MEGANEs ieskrējienus.... tam pusdžipam noteikti būs švakāki rādītāji.... sevišķi tam bišķi jaudīgākajam 105zs 1.5dCi.... tak citi no 1.5 benzīna nekādi nevar 100zirgus dabūt laukā

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Jaatdziist tomeer ka diezgan simpaatsiks izdevies un shonedeelj kaut kad luureeju par kabeljkanaalu apskatu nelielu no arzemees par to "Kas-kaish" un tur bija mineets ka 80% sievietes buus kaa iemilejushas un taam nagi (un citas vietas ari ) niezees ljoti lai dabuutu to savaa iapshumaa. Tas taapeec ka no zemes ir krietni augstaak nekaa citi parketnieki un sievieteem patiik ka viss ir labi un smuki paaredzams un shii ir nedaudz augstaak par paarejo peleeko masu !

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

cap rakstīja: Nafik mums tavs roļiks? Normālu cenu lapu vari nopublicēt?

Reds mani izmetīs, dajo6 e-pastu, nosūtīšu cenas un komplektācijas

Kas ta nu! Nordei jau bankrots? Pat www updeitam naudiņas nav, ka e-pasti jāsūta?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris

Paldies, saņēmu Qashqai cenas un komplektāciju!

Esmu patīkami pārsteigts. Bāzes komplektācijā (Visia) mazākais benzīnnieks maksā nieka 16600 eiro. Ja piemaksā par metālisko krāsu, tad 16850 eiro, kas ir 11795 lati. Savukārt ar mazo dīzeli bāzes komplektācijas auto maksā 18500 eiro, piemaksājot par metālisko krāsu - 18750 eiro (13125 latus).

Lieliski, ka iekš ,,Kašķa,, jau bāzes komplektācijā pieejamas pamatlietas:

- gaisa kondicionieris, lai vasarā nav jāsvīst;

- vadītāja sēdekļa augstuma, kā arī stūres augstuma un dziļuma regulēšana, lai pie stūres būtu ērti apsēsties;

- gaitas dators, lai būtu redzams, cik santīmus esi iepi$$is;

- centrālā atslēga ar tālvadību, lai, iznākot no lielveikala ar iepirkumu maisiem rokās, tie nav jāliek zemē;

- elektriski visu logu pacēlāji, kā arī elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi, kas palīdz nodrošināt komfortu visos Latvijas gadalaikos.

Uzskatu, ka tagad Nissan-Kašķis būs labākā jauna auto izvēle Latvijas autotirgū cenās no 12 līdz 14 tūkstošiem latu. Manuprāt, tas var izkonkurēt gan citus mazos ,,parketniekus,, - Hyundai-Tucson, KIA-Sportage, Suzuki-Grand Vitara, nemaz nerunājot par dārgo Toyota-RAV4. Tāpat Nissan-Kašķis ir labāka izvēle par jebkuru vidējās klases sedanu, hečbeku vai universālu - lai tas būtu Peugeot-407, Opel-Vectra, Mazda-6 vai Volkswagen-Passat.

Šodien nopirku jauno žurnālu ,,Avtorevju,, , un tur bija raksts par Nissan-Kašķi. Bildēs auto izskatās teicami.

Vēl par dažiem skaitļiem. Mani priecē Kašķa lielais degvielas bākas tilpums - 65 litri. Tomēr neticu mazā dīzeļmotora degvielas patēriņam pilsētā, kas ir uzrādīts tikai 6,2 litru uz 100 km apmērā. Ja jau manai ekonomiskajai Merivai ir tāds patēriņš, tad Nissan-Kašķim kā lielākam un smagākam auto vajadzētu būt lielākam patēriņam.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti