BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kopš kura laika alu cilvēki ar būmeriem brauc?

mnjāā, sorry...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: jauka šiem BMW diena sanākusi....

plje, ja doma bij mainiit sabiedriibas domas par BMW, tad tas pasaaciens ir pamatiigi izgaazies.

ja 7 ekipazhas no ceesiim liidz valmierai nespeej no autinja liidz kruumiem aiziet pachuraat, bet dara to metru no savas troikas duravaam, tad neko daudz tie ljautinji BMW markas popularizeeshanas labaa nedara.

labi, pieljauju, ka Vidzemei nepaveicaas, ka troikas brauca pa to.

(kaa jau tauta nojaush, trijnieks lielaakoties ir tiinja pirmais autinjsh, un taa iipashnieksk iisti neapjeedz savas darbiibas)

ceru, ka 5inieku un 7nieku pasaakums bij kaut nedaudz kulturaalaaks

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Talantīgi čaļi satikušies

www.tvnet.lv/...

nja, dzhuse ceesiis staastiija, ka 6 esot izsleegti pa celjam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Kopš kura laika alu cilvēki ar būmeriem brauc?

mnjāā, sorry...

Ak, piedod, jetijs bija sniega cilvēks

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Kopš kura laika alu cilvēki ar būmeriem brauc?

mnjāā, sorry...

Ak, piedod, jetijs bija sniega cilvēks

brālis ir iegādājies... tas iekļaujas būmeru kategorijā vai nē?

catalog.auto.ru/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centies zīmēties ar bračkas tačku?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Zigi, MB vienkārši atpūšas... tas vienkārši IR pizģec (bembijs)...

brālim iepriekš bija MB S 430...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Centies zīmēties ar bračkas tačku?

da nē... paši pārtikuši... man vienkārši citas intereses...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Centies zīmēties ar bračkas tačku?

da nē... paši pārtikuši... man vienkārši citas intereses...

piemēram:

www.jeepclub.lv/...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: Kopš kura laika alu cilvēki ar būmeriem brauc?

mnjāā, sorry...

Ak, piedod, jetijs bija sniega cilvēks

brālis ir iegādājies... tas iekļaujas būmeru kategorijā vai nē?

catalog.auto.ru/...

nee, ja braalis ir iegaadaajies, znachit neiekljaujas, ko tu!!!

un veel jaunu , spiidiigu, tie taksh vispaar taalu prom no taas kategorijas!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

BMW

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

modena rakstīja: jauka šiem BMW diena sanākusi....

plje, ja doma bij mainiit sabiedriibas domas par BMW, tad tas pasaaciens ir pamatiigi izgaazies.

ja 7 ekipazhas no ceesiim liidz valmierai nespeej no autinja liidz kruumiem aiziet pachuraat, bet dara to metru no savas troikas duravaam, tad neko daudz tie ljautinji BMW markas popularizeeshanas labaa nedara.

labi, pieljauju, ka Vidzemei nepaveicaas, ka troikas brauca pa to.

(kaa jau tauta nojaush, trijnieks lielaakoties ir tiinja pirmais autinjsh, un taa iipashnieksk iisti neapjeedz savas darbiibas)

ceru, ka 5inieku un 7nieku pasaakums bij kaut nedaudz kulturaalaaks

no viņu noteikumiem....

3. Braucot kollonā esam īpaši pieklājīgi (tā ir mūsu paraugdiena citiem). Tas nozīmē: netraucējot palaižam garām, nedaudz samazinot ātrumu, tos kas steidzas, palīdzot ar īslaicīgu labo pagriezienu, dodam zīmi, ka pretīm ceļš ir brīvs un ļaujat sevi apdzīt. Tapatās, ja apdzīsim kādu lēnak braucošu, kas mums rādīs šādu pašu zīmi, pateiksimies ar labā-kreisā-labā-kreisā pagrieziena parmaiņas ieslegšanu (NEVIS avārijas signala ieslēgšanu, Eiropā par to soda, kā maldinošu signālu lietošanu)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

atskaitē.....

Ingemars

Member

Reģistrācija: Jun 2008

No kurienes: Rīga

Ziņas: 31

Nu tad dārgie brāļi un māsas,esmu priekšlaicīgi atgriezies no brauciena,jo Cēsu posmā nikno pilotu armādu biju spiests pamest,pārlieku lielā noguruma un 2 negulētu nakšu dēļ..Bet,brauciens bija super,kopā 5 sasisti auto tikai 3. sērijai..Vel nav zināms kā gajis citiem,taču mums gāja super...kolonnas kustības ātrums dažviet sasniedza pat 150 km/h...neskaitamas avārijas situācijas..mani pat viens nikns golfiņš uz 140 izdomāja mani pataranēt,tas gandrīz beidzās brutāli...bet pasākums nudien bija super-labrāt uzklausīšu arī jūsu iespaidus

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

papildus atskaite....

www.bmwlife.lv/...

www.bmwlife.lv/...

ka jau teicu - jaukā diena sanāca....

vel bija interesants ka sadalīja pa klasēm....

sīkie pa vienu maršrutu....

tīņi par otru.....

bet \"krutie\" ar 7 beham - tālāk no tautas un apdzīvotām vietām....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: papildus atskaite....

vel bija interesants ka sadalīja pa klasēm....

spriežot pēc atsauksmēm - uz šosejas mīzošās urīnsmadzenes un treniņbikses atdalīja no pārējiem bmw "entuĀzistiem"

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas tikai liecina par to,ka kjìmisko kastràciju vajag pielietot!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

palasot Modenas citēto, tā dumi ap dūšu paliek...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: atskaitē.....

Ingemars

Member

Reģistrācija: Jun 2008

No kurienes: Rīga

Ziņas: 31

Nu tad dārgie brāļi un māsas,esmu priekšlaicīgi atgriezies no brauciena,jo Cēsu posmā nikno pilotu armādu biju spiests pamest,pārlieku lielā noguruma un 2 negulētu nakšu dēļ..Bet,brauciens bija super,kopā 5 sasisti auto tikai 3. sērijai..Vel nav zināms kā gajis citiem,taču mums gāja super...kolonnas kustības ātrums dažviet sasniedza pat 150 km/h...neskaitamas avārijas situācijas..mani pat viens nikns golfiņš uz 140 izdomāja mani pataranēt,tas gandrīz beidzās brutāli...bet pasākums nudien bija super-labrāt uzklausīšu arī jūsu iespaidus

urlas, manuprāt

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

www.urlas.lv

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

modena rakstīja: atskaitē.....

Ingemars

Member

Reģistrācija: Jun 2008

No kurienes: Rīga

Ziņas: 31

Nu tad dārgie brāļi un māsas,esmu priekšlaicīgi atgriezies no brauciena,jo Cēsu posmā nikno pilotu armādu biju spiests pamest,pārlieku lielā noguruma un 2 negulētu nakšu dēļ..Bet,brauciens bija super,kopā 5 sasisti auto tikai 3. sērijai..Vel nav zināms kā gajis citiem,taču mums gāja super...kolonnas kustības ātrums dažviet sasniedza pat 150 km/h...neskaitamas avārijas situācijas..mani pat viens nikns golfiņš uz 140 izdomāja mani pataranēt,tas gandrīz beidzās brutāli...bet pasākums nudien bija super-labrāt uzklausīšu arī jūsu iespaidus

urlas, manuprāt

Tu esi debīls... manuprāt.. protams.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

ieejiet savā draugu.lv profilā un redzēsiet pie kā noved šī braukšana kolonnās, mirkšķināšana, ātruma samazināšana utt.

www.draugiem.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

ValdisM rakstīja:

modena rakstīja: atskaitē.....

Ingemars

Member

Reģistrācija: Jun 2008

No kurienes: Rīga

Ziņas: 31

Nu tad dārgie brāļi un māsas,esmu priekšlaicīgi atgriezies no brauciena,jo Cēsu posmā nikno pilotu armādu biju spiests pamest,pārlieku lielā noguruma un 2 negulētu nakšu dēļ..Bet,brauciens bija super,kopā 5 sasisti auto tikai 3. sērijai..Vel nav zināms kā gajis citiem,taču mums gāja super...kolonnas kustības ātrums dažviet sasniedza pat 150 km/h...neskaitamas avārijas situācijas..mani pat viens nikns golfiņš uz 140 izdomāja mani pataranēt,tas gandrīz beidzās brutāli...bet pasākums nudien bija super-labrāt uzklausīšu arī jūsu iespaidus

urlas, manuprāt

Tu esi debīls... manuprāt.. protams.

+1

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lidojošais - www.tvnet.lv/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lidojošais - www.tvnet.lv/...

čalis gribēja pret pasātu vai golfu steidzami iemainīt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti