BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

starpcitu Pāvilostas avārijā bildēs tas bmw ir visticamāk pēc ugunsdzēsēju darbiņa, tā kā nevar pateikt kas un kā tur īstenībā bija.. nez kāpēc NCAP testos visādi reņi ceļ pirmās vietas, laikam tie testi ir pēdējais sūds..

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Grecco

pirms 7 stundām

Reitings: 1

Nemaz neapstrīdu .... merši un bembji ir perfektas mašīnas. Bet nu i napic to aizmugures piedziņu ... tā nav ziemai kad bagātīgi snieg.

--------------------------------------

kaut kaa nekad nav bijis probleemu ar RWD - ir no bagaatiiga sniega arii pavisam citas svara kategotijas FWD, tjipa Renault Master laukaa vilkti, un veel vazaati, kameer pielec (diizelji)

Man stāvvietā apkārt pilns bembjiem .... nu nezinu pēc katras uzsnigšanas ir kautkas vidējs starp parodiju un komēdiju ... 10 cm sniega barjeru pārvarēšana šamajiem ir varoņdarbs ... skraida tur pēc katra metra ar lāpstām un laužņiem ... a ja kas tāds pagadās kautkur tālāk no Rīgas.

------------------------------------------

Nu, shiis ainavas vairaak ljauj spriest par autoshoffereetaaju praata speejaam, ne kaadas nebuut piedzinjas priekshrociibaam Man ar RWD sniega sega liidz 1/2 radiatora restes augstumam nekad nav

bijusi probleema Prieksh kam tad "praata loceklis ira?', a?

Kautkā man ne saabs un ir īpaši santafejs to pat nejūt .... vienmēr esmu pārliecināt ka jebkuros apstākļos nokļūšu kur vajag ...

------------------------------------

par Santafeju nevaig - cita opera, turklaat ne sliktaakaa, bet par SAAB ... taa kaa pa sniegiem gaaja "vecais" 900nieks, peechaakie var tikai ... noraut, pashi zinaat, kur Tas bija auto sniegiem ...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Man stāvvietā apkārt pilns bembjiem .... nu nezinu pēc katras uzsnigšanas ir kautkas vidējs starp parodiju un komēdiju ... 10 cm sniega barjeru pārvarēšana šamajiem ir varoņdarbs ... skraida tur pēc katra metra ar lāpstām un laužņiem ... a ja kas tāds pagadās kautkur tālāk no Rīgas.

------------------------------------------

Nu, shiis ainavas vairaak ljauj spriest par autoshoffereetaaju praata speejaam, ne kaadas nebuut piedzinjas priekshrociibaam Man ar RWD sniega sega liidz 1/2 radiatora restes augstumam nekad nav

bijusi probleema Prieksh kam tad \"praata loceklis ira?\', a?

Man liekas, ka tiem BMW braucējiem, kam pagalmos esošais sniegs sagādā problēmas, visticamāk ir švakas riepas, jo nereti ir sastopami \'pacani\', kas bemberim sakasījis pēdējo piķi, bet labām riepām naudas neatliek un bendžu ielej reizi nedēļā par 2 Ls.. par to liecina arī sludinājumu topiki bmwpower, kur piedāvā, piemēram, šādi: 2.gab 235/50 R18, Dunlop SP sport, 3mm - 30Ls

utt. sk www.bmwpower.lv/... u.c.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja nau praata un bliive suudiiga, tad ij ar tanku noraksies.. 1/4 daļai autovadiitaaju tiesiibaam vispaar nebuutu jaabuut-vasaras brauceeji, visaadi ziimuļi un dziives apbižotie. ja cilveeks nespeej ar da-jeb-ko izbraukt pa ziemu kas vismaz attaali liidzinaas šai ziemai, tad tam nebuutu jaabrauc vispaar.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: AdBlue vietā var arī iecūrāt – efekts tas pats…

Tieši tā - AdBlue ir nekas vairāk kā 30% sintētiskais urīns+70% destilēts ūdens(lietus), tikai iekrāsots zilā krāsā, lai "smukāk".

-------------------------------------

Nuuu .... Vispaar jau nav jaabuut kjiimikjim, bet vienkaarshi kaut vai pamatizgliitiibu guvusham, lai speetu spriest par sho teemu Neatshkjirt uriinu no uriinvielas (karbamiids civilsazinjaa) .... Mja, diagnoze!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Grecco rakstīja: Nemaz neapstrīdu .... merši un bembji ir perfektas mašīnas. Bet nu i napic to aizmugures piedziņu ... tā nav ziemai kad bagātīgi snieg. Man stāvvietā apkārt pilns bembjiem .... nu nezinu pēc katras uzsnigšanas ir kautkas vidējs starp parodiju un komēdiju ... 10 cm sniega barjeru pārvarēšana šamajiem ir varoņdarbs ... skraida tur pēc katra metra ar lāpstām un laužņiem ... a ja kas tāds pagadās kautkur tālāk no Rīgas. Kautkā man ne saabs un ir īpaši santafejs to pat nejūt .... vienmēr esmu pārliecināt ka jebkuros apstākļos nokļūšu kur vajag ...

90% auto, kuri sēdēja un buksēja Purvciema iekšpagalmos bija FWD. Un vari dzīt ūdeni ka FWD vienmēr un visur iet cauri, bet fakts paliek fakts. Behas un mērces ar normālām riepām tika cauri tu, kur tajā pašā laikā FWD mazākajā bedrītē vai risā buksēja un spamoja…

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

braucu ar 4x4 un parkojos kupenās

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: braucu ar 4x4 un parkojos kupenās

Tad jau nevis parkojies, bet kupenojies!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: braucu ar 4x4 un parkojos kupenās

Nu tā jau ir – ja tev ir 4x4 tad automātiski nevienam citam nav priekšnepiedziņa… Un kāds iestrēgušais bezriepu nepiedziņas exemplārs tev netraucē apbraukt viņu kaut vai kā multfilmās zīmē – vertikāli pa blakusmājas sētu…

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: .... Mja, diagnoze!

Uij tikai nevajag. Sintētiskais urīns = urīnviela, tā bija domāts. Tāpat arī to citu piejaukumu urīnā ir procentu daļas, 95% vienalga ir ūdens.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

BMW vs AVENSIS: www.tvnet.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: BMW vs AVENSIS: www.tvnet.lv/...

nezinot lietas apstākļus... bembis varēja avensi aizķert un, tad "aiziet pa pieskari"...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas bmw par kabriolētu kaut kā dīvaini pārvērties - www.diena.lv/...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

interesanti ir tas, kad kāds ne-bmw izšķīst lupatās, tad visi bļauj - bmw būtu palicis vesels, izdzīvotu visi utt. bet redz, kad bmw tiek pamīcīts - tad jāmeklē lietas apstākļi.

visus autosus tomēr no viena bleķa metina un pašlaik jau drošības sistēmas vismaz vienas klases ietvaros +/- visiem ir vienādas.

katrs avārijas gadījums ir unikāls un nav ko birdināt kas kāds būtu pēc avārijas.. tāpēc vienkārši nebūsim mudaki uz ceļiem

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ai laikam pārpratu labi pofig, šodien smaga diena

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

reckur vēl bildes no tā Igaunijas kreša.. izskatās briesmīgi: www.delfi.ee/...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

sorry par 4 komentāru bmw ir PĒC ugunsdzēsēju darba, tā kā "traumu nopietnība" nav objektīvi novērtējama

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šitas bij nežēlīgi labs

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kasix rakstīja: www.tvnet.lv/...

Lapa pārslogota, mēģiniet vēlreiz pēc brīža

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

auto.delfi.lv/...

BMW pa kapiem vien

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nebija jau grāvis – siena viesu izčakarēja

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti