Mociisha pirkshana

Zevs Reģ.: 19.11.2001

labdien ir doma iegaadaaties 600 cc mociiti bet jautaajums par cenu kaa jums lieaakaas cena veel samazinaasies vai izdeviigaak veel pagaidiit liidz ziemai? Vai labaak iegaadaaties vaacijaa vai lietuvaa?

 
1 2 3 4 5 6
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TIK daargi jau vinji nav, bet pietiekami daargi, lai tresajaa liikumaa vinju noliekot uz asfalta justu triecienu naudas makaa Sajaa gadiijumaa labaaks ir mocis pa 1k ls, vai veelams veel mazaak.

Galu galaa dailjais dzimums un lielaakaa dalja viiriesu neko no mociem nesaprot, un, uzpuleejot 10 gadiigu moci rezultaats buus liidzveertiigs jaunam, t.i. ielu karalis buusi saa vai taa

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet kaa jums skiet vai cena veel ies uz leju vai tie kas tagad nepaardos ziemaa netirgus iezimos un visss?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Neies uz leju cena vairaak. Tagad ir istais laiks pirkt. Cena jau ir maksimaali lejaa.

A jautajums ir tads kadu moci tu gribi, ielinieku, enduro vai ko...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

bus bus vel zemaka ,noķers un vel piemaksas

neaizmirstat ka no nakošā gada sakas deklarešanA,tak tas cenas jautajiens ies tik uz augšu

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: bus bus vel zemaka ,noķers un vel piemaksas

neaizmirstat ka no nakošā gada sakas deklarešanA,tak tas cenas jautajiens ies tik uz augšu

Kada deklaresana?

Domaju, ka tagad ir +/- optimums, jo, lai nopirktu moci ,ar vinu ir jaizbrauc. Ja ir sniegi un ledi nekur ar vinu neizbrauksi, ta ka sanaks pirkt kaki maisaa

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: TIK daargi jau vinji nav, bet pietiekami daargi, lai tresajaa liikumaa vinju noliekot uz asfalta justu triecienu naudas makaa Sajaa gadiijumaa labaaks ir mocis pa 1k ls, vai veelams veel mazaak.

Galu galaa dailjais dzimums un lielaakaa dalja viiriesu neko no mociem nesaprot, un, uzpuleejot 10 gadiigu moci rezultaats buus liidzveertiigs jaunam, t.i. ielu karalis buusi saa vai taa

Izksatās ka tev papriekšu ar scooteri jāiemācās braukt, ja taisies jau trešajā līkumā likt gar zemi.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja:

tetis rakstīja: bus bus vel zemaka ,noķers un vel piemaksas

neaizmirstat ka no nakošā gada sakas deklarešanA,tak tas cenas jautajiens ies tik uz augšu

Kada deklaresana?

Domaju, ka tagad ir +/- optimums, jo, lai nopirktu moci ,ar vinu ir jaizbrauc. Ja ir sniegi un ledi nekur ar vinu neizbrauksi, ta ka sanaks pirkt kaki maisaa

esi dzirdejis par tadu kantori ka VID.nu vot tad no 20007 gada viņš saks drazt visus fruktus (tani skaita ari mani) kas andelē pa leto visadu heveri( auto,moto,zemi,nekustamo )lidz ar to lai varetu kautko varit vajadzes smerēt,izmaksas pieaugs ar vienu vardu sakot

mociks Reģ.: 28.10.2004
0 0 Atbildēt

esi dzirdejis par tadu kantori ka VID.nu vot tad no 20007 gada viņš saks drazt visus fruktus (tani skaita ari mani) kas andelē pa leto visadu heveri( auto,moto,zemi,nekustamo )lidz ar to lai varetu kautko varit vajadzes smerēt,izmaksas pieaugs ar vienu vardu sakot

Lielākas dumības sen nebiju dzirdējis. Viss VIDs tagad gaida Tavu 20007 gadu, lai ar visiem resursiem un iespējām mestos virsū tieši Tev un atņemtu tos nenormālos hektārus jūrmalā, tos 18 Bentlijus 234 Hārļus...

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja:

tetis rakstīja: bus bus vel zemaka ,noķers un vel piemaksas

neaizmirstat ka no nakošā gada sakas deklarešanA,tak tas cenas jautajiens ies tik uz augšu

Kada deklaresana?

Domaju, ka tagad ir +/- optimums, jo, lai nopirktu moci ,ar vinu ir jaizbrauc. Ja ir sniegi un ledi nekur ar vinu neizbrauksi, ta ka sanaks pirkt kaki maisaa

Vo taa isteniiba ir praatiiga doma Jo tikai iedarbnot neko nevar pateikt vajag kaartiigi izdziept lai redzeetu kas un kaa

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja:

Galvenais rakstīja: TIK daargi jau vinji nav, bet pietiekami daargi, lai tresajaa liikumaa vinju noliekot uz asfalta justu triecienu naudas makaa Sajaa gadiijumaa labaaks ir mocis pa 1k ls, vai veelams veel mazaak.

Galu galaa dailjais dzimums un lielaakaa dalja viiriesu neko no mociem nesaprot, un, uzpuleejot 10 gadiigu moci rezultaats buus liidzveertiigs jaunam, t.i. ielu karalis buusi saa vai taa

Izksatās ka tev papriekšu ar scooteri jāiemācās braukt, ja taisies jau trešajā līkumā likt gar zemi.

Lohi ar baikiem tiesi taa arii parasti izdara

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais, tev kadreiz vispar ir bijusi darishana ar mochiem?

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Kaads nepiedaavaa Honda varadero VT125?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Man domāt, ja pērc lietotu, tad jāzin, no kā pērk. Tā teikt, ir svarīgi zināt, kāds ir bijis iepriekšējais/-jie braucējs/-ji. Es pirku no zināma cilvēka. Ieberziena nebija. Protams, bija kaut kas jāpamaina, bet jau normāli.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja: Bet kaa jums skiet vai cena veel ies uz leju vai tie kas tagad nepaardos ziemaa netirgus iezimos un visss?

Ies. Pagaidi līdz pirmajam sniegam!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tepat iauto tak bija reklāma firmelei, kura tirgo mocīšus.... tiesa gan bez PVN jo pvn-maksātāja kods firmai ir likvidēts

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Kaads nepiedaavaa Honda varadero VT125?

ss.ss.lv/...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Galvenais, tev kadreiz vispar ir bijusi darishana ar mochiem?

Ar mociem jaa, baikiem - nee

Es saaku ar skuuteri, tad 250 ccm ielinieku, tagad 650 ccm coperi. Bet ja kaa pirmo moci panjem baiku, kaa tagad skaitaas kruta, tad ir uz redzeesanos...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

shearer rakstīja: Galvenais, tev kadreiz vispar ir bijusi darishana ar mochiem?

Ar mociem jaa, baikiem - nee

Es saaku ar skuuteri, tad 250 ccm ielinieku, tagad 650 ccm coperi. Bet ja kaa pirmo moci panjem baiku, kaa tagad skaitaas kruta, tad ir uz redzeesanos...

Es paņēmu pirmo moci baiku 600-nieku. Tieši tā iemesla dēļ, ka zināju, no kā pērku.

Da neko, pievienojot prātiņu, var ļoti normāli braukt. Kā ar pirmo moci.

P.S. - tiesa gan, tas baiks bija vecs un nebija diezko jaudīgs

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdējis viedokļus no lietotājiem. Viens kuram vecs baiks 600ks bija ipašumā teica ja pirkt labāk 5gadīgu, bet tāds jau maksā 4-6 k. eur.

Pats arī meklēju aptuveni lidz 1k ls varbūt kads pazīstams pardod.

Principā meklēju zināmu lietotāju līdz ar t pievienojos Agnia viedoklim.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu Agnia vel tiiri dziiveliiga izskataas taka nav jau tik traki...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ja budzhets ir 1kilo Ls tad shis te buus diezgan laba izveele: ss.ss.lv/...

kad vel bija sezona, tad vinjam cena bija par 400ls lielaaka. es pat vienu bridi domaju braukt skatiit, bet tad pardomaju - nekas ertaks prieksh LV par enduro turisma mochiem pagaidam laikam nav izdomaats...

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ja budzhets ir 1kilo Ls tad shis te buus diezgan laba izveele: ss.ss.lv/...

kad vel bija sezona, tad vinjam cena bija par 400ls lielaaka. es pat vienu bridi domaju braukt skatiit, bet tad pardomaju - nekas ertaks prieksh LV par enduro turisma mochiem pagaidam laikam nav izdomaats...

Ja izskatas neko tik tālāk jābraucskatīt. Paldies.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Es ar uz šo skatījos - Valmierā , pa tālruni runājot cenu nenokaulēju... Viens spogulis . Tā īsti nevar saprast par riepām .

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es siekalojos uz šo:

ss.ss.lv/...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

šis vispār manā iemīļotajā krāsā

ss.ss.lv/...

ehss.. meklētu moci šogad, noteikti ar šā moča īpašnieku sarunātu randiņu

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti