Mociisha pirkshana

Zevs Reģ.: 19.11.2001

labdien ir doma iegaadaaties 600 cc mociiti bet jautaajums par cenu kaa jums lieaakaas cena veel samazinaasies vai izdeviigaak veel pagaidiit liidz ziemai? Vai labaak iegaadaaties vaacijaa vai lietuvaa?

 
1 2 3 4 5 6
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: šis vispār manā iemīļotajā krāsā

ss.ss.lv/...

ehss.. meklētu moci šogad, noteikti ar šā moča īpašnieku sarunātu randiņu

Agnia kads tev mocis pashlaik ir?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Agnia rakstīja: šis vispār manā iemīļotajā krāsā

ss.ss.lv/...

ehss.. meklētu moci šogad, noteikti ar šā moča īpašnieku sarunātu randiņu

Agnia kads tev mocis pashlaik ir?

Bija Suzuki GSX600F. Pārdevu, kamēr vēl varēju dabūt labas naudiņas (sezonas sākumā). Gribeju ņemt pavisam jaunu no dīlera veikala, bet nesanāca ar finansēm.. Pašlaik tiek finansēts projekts, kas saucās augstākā izglītība...

Bet nu naudiņa ir bankā, neviens santīms nav iztērēts. Ik pa laikam kaut ko pielieku klāt, tā ka mocis man būs.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es skatos tev kaulainaa acs uz hondaam, bet paskaties uz shito:

ss.ss.lv/...

vienigais nevareesi taaaaaa virinaat, bet mocis baigi krutais pa to cenu.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Man tie čoperveidīgie kaut kā nevisai. Vienīgi ielinieks man ir laba alternatīva.

Man jau svarīgi ir arī tas, lai mocis būtu pēc iespējas vieglāks, jo man tā spēciņa pamaz Baiki ir tie vieglākie Da arī izskats baigi foršs. Un nav jau obligāti ar baiku nēsāties Tāpat kā ar BMW var braukt pieklājīgi

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

shitas BT1100 vispar ir tipisks ielinieks ar klasikas elementiem. smags gan vinsh ir tas tiesa - pari pa 230kg un sievietei varetu gan but gruti ar tadu.

un kadu tev nakamgad ir padoma iegadaaties? Tieshi to CBR?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: shitas BT1100 vispar ir tipisks ielinieks ar klasikas elementiem. smags gan vinsh ir tas tiesa - pari pa 230kg un sievietei varetu gan but gruti ar tadu.

un kadu tev nakamgad ir padoma iegadaaties? Tieshi to CBR?

Nu man vecais baiks svēra kādus 220 kg ) Pastumties bija problemātiski un kur nu vēl pacelt

Gribu tieši Hondu un tieši CBR 600F.

Nu kāds Tev mocis ir/būs?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Es vel nenopirku, zhel tagad naudu atdot, ziema nak un citi prieki ir padomaa, naks pavasaris tad iesumshu mashinu garazha un nopirkshu moci. tiesibas jau par laimi pedeja bridi paspeju shogad nokartot.

Laikam jau pirkshu to pashu veco labo lietuto honda transalp vai arii yamaha tenere. Pamegjinaju ari lielakos enduro super tenere un africa twin, neshauboties pirktu kadu no tiem, bet nevaru zemi aizsniegt, un galigi nosedinat leja ari negribu, jo tad karteris pa zemi

Vel jau ir tas bt1100, ai bet es nezinu vai bushu laimigs ar ielinieku, man jau patik pa mezhiem arii pabraukt. a par 50Zs jaudigu transalpu zhel 6800eiro samaksat. biju jau pie dilera ievertet to transalpu, mocits ta neko, bet varetu but ka ar laiku pa maz paliks...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: ja nopietni, čoms jau otro KTM LC4 ir nomainījis un mīl tā kārtīgi pa mežu jemties...

ja tas ir krutais, galvenais ka viegls, bet arii daargs, un lietotus taadus vispar ar uguni nesamekleesi.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Nesen arī nodarbojos ar pirmā moča iegādi. Kāreizi biju uzlicis aci uz LC4. Lai saprastu kas un kā aizbraucu uz Bausku notestēt vecu LC4 un sapratu, ka priekš iesācēja neder, jo ir augsts-nevar pēdu nolikt pie zemes, kamēr iemācas lēnām izlīkumot starp ciņiem u.c. mežā sastopamiem šķeršliem ir problemas ar līdzsavara noturēšanu. Vel ietestēju Suzuki DR(līdzigs dominatoram, bet nav HONDA) un 525KTM(nezvērs+ļoti biežas apkopes),beigās pamēģināju Dominatoru un arī nopirku. Viegli braucās.

Starpcitu uz LC4 mobilē lūkojos 3 nedēļas, uzliekot 200 km rādiusu ap vietu kur savs vedējs darbojas, sapratu, ka "aļeņkij cvetoček", jo gribējās līdz 3,5EUR un lai būtu starteris+kikstarteris, aber visi(gandrīz) vecie LC4 ir tikai ar kikstarteri.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Vel jau piedurigs no lietotajiem enduro turisma mociem ir aprillia pegaso - ari salidzinoshi nedaudz vieglaks neka japanji.

jansons Reģ.: 09.04.2002
0 0 Atbildēt

ko tauta var pateikt par jaunaako gadu KLE 500 kawu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jansons rakstīja: ko tauta var pateikt par jaunaako gadu KLE 500 kawu?

neiet un salidzinopshi daudz rij degvielu. ne par velti vinja jauna jau maksaa tikai 5200eiro. es ari izbraucu ar taadu, iesacejam varetu dereet, bet transalpam vai kaut vecajam tenere kuru vairs nerazho liidzi nestaav...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Man tie čoperveidīgie kaut kā nevisai. Vienīgi ielinieks man ir laba alternatīva.

Man jau svarīgi ir arī tas, lai mocis būtu pēc iespējas vieglāks, jo man tā spēciņa pamaz Baiki ir tie vieglākie Da arī izskats baigi foršs. Un nav jau obligāti ar baiku nēsāties Tāpat kā ar BMW var braukt pieklājīgi

Nu ieteiktu tad kaadu ZR7, tas sver 200 kg un ir loti elementari braucams pilseta, dazi pat izsakas, ka tas esot tikpat viegli manevrejams ka velo. Piedevaam vinjam ir 750 ccm, - lielaaks griezes moments, lidz ar ko var braukt ar nelieliem apgriezieniem (es sapratu, ka tu baigi gonkot netaisies). Bet nu ja vajag liidz simtam vins parauj 4 sek

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palieliishos, ka tikko iegadajos honda transalp. mociic 3dien buus Riigaa. taadi piiraagi vot

shearer

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nekas labāks par baiku nav izgudrots...

www.iauto.lv/...

...bet ir viena atšķirība... Es nebraucu pa ielu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: cartmans un vēl kāds meklēja daļas no šiem:

www.iauto.lv/...

Tieši ko...?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: nebūs 3 dien...

es zinu ka tochna buus

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

smonG rakstīja: nebūs 3 dien...

es zinu ka tochna buus

Īsti laikā, kā reizi trešdien solīja pirmos mīnusus un sestdien var paspēt izbraukt www.offroadmoto.lv/... pasākumā pa Jelgavas -Kalnciema apkārtni. Tikai pie moča vajag piepirkt siltās apenes.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Man tie čoperveidīgie kaut kā nevisai. Vienīgi ielinieks man ir laba alternatīva.

Man jau svarīgi ir arī tas, lai mocis būtu pēc iespējas vieglāks, jo man tā spēciņa pamaz Baiki ir tie vieglākie Da arī izskats baigi foršs. Un nav jau obligāti ar baiku nēsāties Tāpat kā ar BMW var braukt pieklājīgi

Nu ieteiktu tad kaadu ZR7, tas sver 200 kg un ir loti elementari braucams pilseta, dazi pat izsakas, ka tas esot tikpat viegli manevrejams ka velo. Piedevaam vinjam ir 750 ccm, - lielaaks griezes moments, lidz ar ko var braukt ar nelieliem apgriezieniem (es sapratu, ka tu baigi gonkot netaisies). Bet nu ja vajag liidz simtam vins parauj 4 sek

Un ko Tu saki par Hondas CBR'kām? Konkrēti 600-niekiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

Shiirs rakstīja:

smonG rakstīja: nebūs 3 dien...

es zinu ka tochna buus

Īsti laikā, kā reizi trešdien solīja pirmos mīnusus un sestdien var paspēt izbraukt www.offroadmoto.lv/... pasākumā pa Jelgavas -Kalnciema apkārtni. Tikai pie moča vajag piepirkt siltās apenes.

ne shoreiz nee, vel nedaudz japieshaujaas braukshanaa, pirmaa sezona tomer un pirmais mocis. saproti pats, nomest un aplauzt plastmasus un pagriezienus jau nav nekada maksla. un vispar nezinu gan vai tik ekstremos pasakumos transalps ir pareiza izvele, tomer tas vairak ir turisma mocis, nevis hard enduro... tur jau vajadzeja kauko vieglaku... bet nu nakamsezon kad bushu apguvis labak motobraukshanas maakslu, tad gan vareetu pameegjinaat.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs - varbūt varam ko pasākt kopā.

Man arī līdzīga situācija - tikko iegādāju Kawasaki KLE un būtu nepieciešams apgūt enduro iemaņas, lai nākamgad varētu piedalīties .offroadmoto. pasākumos.

Kopā jautrāka un drošāk braukšana. Varētu pašiverēt pa pieRīgas mežiem un takām.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Shiirs - varbūt varam ko pasākt kopā.

Man arī līdzīga situācija - tikko iegādāju Kawasaki KLE un būtu nepieciešams apgūt enduro iemaņas, lai nākamgad varētu piedalīties .offroadmoto. pasākumos.

Kopā jautrāka un drošāk braukšana. Varētu pašiverēt pa pieRīgas mežiem un takām.

buutu kruta!!!! atbliez man uz hellsings@inbox.lv savu telefona nr, bet aatraakais kad sanaaks izgaazt buus 4dien vai 5dien, man veel viss prikidons jaasapeerk shonedelj un moshka mocim arii buus jasamaina elja un kjede. Bet kopaa gaazt mieriigi vareetu. a man isteniba shtuks nedeljas nogale ceesu apkaimi izraveet, bet nu vel neko nezinu, redzes moshka tepat pa riigu arii vareetu pakuuljaaties.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Man tie čoperveidīgie kaut kā nevisai. Vienīgi ielinieks man ir laba alternatīva.

Man jau svarīgi ir arī tas, lai mocis būtu pēc iespējas vieglāks, jo man tā spēciņa pamaz Baiki ir tie vieglākie Da arī izskats baigi foršs. Un nav jau obligāti ar baiku nēsāties Tāpat kā ar BMW var braukt pieklājīgi

Nu ieteiktu tad kaadu ZR7, tas sver 200 kg un ir loti elementari braucams pilseta, dazi pat izsakas, ka tas esot tikpat viegli manevrejams ka velo. Piedevaam vinjam ir 750 ccm, - lielaaks griezes moments, lidz ar ko var braukt ar nelieliem apgriezieniem (es sapratu, ka tu baigi gonkot netaisies). Bet nu ja vajag liidz simtam vins parauj 4 sek

Un ko Tu saki par Hondas CBR'kām? Konkrēti 600-niekiem.

Nezinu, neesmu braucis Bet jebkuram baikam sturesana pilseta ir apgrutinata, t.i. nevar veikli list caur masinam. Un man sis aspekts motobrauksana patik vislabak, strunc ar visu atrumu Tapec es izveletos ielinieku (kaut vai zr7)

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

vilkss rakstīja: Shiirs - varbūt varam ko pasākt kopā.

Man arī līdzīga situācija - tikko iegādāju Kawasaki KLE un būtu nepieciešams apgūt enduro iemaņas, lai nākamgad varētu piedalīties .offroadmoto. pasākumos.

Kopā jautrāka un drošāk braukšana. Varētu pašiverēt pa pieRīgas mežiem un takām.

buutu kruta!!!! atbliez man uz hellsings@inbox.lv savu telefona nr, bet aatraakais kad sanaaks izgaazt buus 4dien vai 5dien, man veel viss prikidons jaasapeerk shonedelj un moshka mocim arii buus jasamaina elja un kjede. Bet kopaa gaazt mieriigi vareetu. a man isteniba shtuks nedeljas nogale ceesu apkaimi izraveet, bet nu vel neko nezinu, redzes moshka tepat pa riigu arii vareetu pakuuljaaties.

Dzeki juus no ceesiim? Man ceesu pusee fazenda ar kalniem un lejaam ka maz neliekas. Vareetu jums atljaut tur uzart paaris laukus Mans mocis gan nav tam ipasi piemerots

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti