Mociisha pirkshana

Zevs Reģ.: 19.11.2001

labdien ir doma iegaadaaties 600 cc mociiti bet jautaajums par cenu kaa jums lieaakaas cena veel samazinaasies vai izdeviigaak veel pagaidiit liidz ziemai? Vai labaak iegaadaaties vaacijaa vai lietuvaa?

 
1 2 3 4 5 6
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

Par Horneti es ari visu laiku sapnoju. No ieliniekiem tas man patik vislabak. Braucis ar visiem, protams, neesmu, bet vienaa lielaa motoizstade arzemes uz visiem izsedejos, un uzreiz sapratu, ka Hornet man deretu ka uzliets

Un ja njem, tad janjem ir no 2000. gada, jo tam ir uzlabojumi piekare un sekojosi handlingaa.

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

Par Horneti es ari visu laiku sapnoju. No ieliniekiem tas man patik vislabak. Braucis ar visiem, protams, neesmu, bet vienaa lielaa motoizstade arzemes uz visiem izsedejos, un uzreiz sapratu, ka Hornet man deretu ka uzliets

Un ja njem, tad janjem ir no 2000. gada, jo tam ir uzlabojumi piekare un sekojosi handlingaa.

Mocis nav sieviete,kurai atliek uzsēsties,lai saprastu,ka izmērs pareizais...ar moci jāpabrauc.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

Par Horneti es ari visu laiku sapnoju. No ieliniekiem tas man patik vislabak. Braucis ar visiem, protams, neesmu, bet vienaa lielaa motoizstade arzemes uz visiem izsedejos, un uzreiz sapratu, ka Hornet man deretu ka uzliets

Un ja njem, tad janjem ir no 2000. gada, jo tam ir uzlabojumi piekare un sekojosi handlingaa.

vaij, es tak gandrīz paņēmu jauno 2006 gada Horneti jaunu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

43 iemesli kapec mocis ir labaks par sievieti:

www.superbike.lv/...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: 43 iemesli kapec mocis ir labaks par sievieti:

www.superbike.lv/...

Labais ! Līdz asarām !

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

Par Horneti es ari visu laiku sapnoju. No ieliniekiem tas man patik vislabak. Braucis ar visiem, protams, neesmu, bet vienaa lielaa motoizstade arzemes uz visiem izsedejos, un uzreiz sapratu, ka Hornet man deretu ka uzliets

Un ja njem, tad janjem ir no 2000. gada, jo tam ir uzlabojumi piekare un sekojosi handlingaa.

vaij, es tak gandrīz paņēmu jauno 2006 gada Horneti jaunu

nu tak njem ciet un neizpeerc visas - man arii atstaaj kaadu!!!

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Agnia rakstīja: Galvenais, vēl biju uzmetusi acis Hondai Hornet 600. Jaunais dikti feins un ir ielinieks.

Par Horneti es ari visu laiku sapnoju. No ieliniekiem tas man patik vislabak. Braucis ar visiem, protams, neesmu, bet vienaa lielaa motoizstade arzemes uz visiem izsedejos, un uzreiz sapratu, ka Hornet man deretu ka uzliets

Un ja njem, tad janjem ir no 2000. gada, jo tam ir uzlabojumi piekare un sekojosi handlingaa.

vaij, es tak gandrīz paņēmu jauno 2006 gada Horneti jaunu

nu tak njem ciet un neizpeerc visas - man arii atstaaj kaadu!!!

Bija jau sagatavoti visi doķi priekš līzinga, bet pedējā mirklī atteicos. Sapratu, ka viena lieta an ir jānoved līdz galam, pirms es jaunu moci pērku.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

Tas ir atkarīgs no tā,cik labi tu runā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

es shodien biju pie sergja un iepirku motoprikidu, tur gan man iedeva skidonu nee tieshaam, sergjis ir labais motoveikals, dzheks ar labais bij, visu pastastija un paradija. un chista nevis ta ka davai ka tik kauko pardot, bet taa normaali.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

es shodien biju pie sergja un iepirku motoprikidu, tur gan man iedeva skidonu nee tieshaam, sergjis ir labais motoveikals, dzheks ar labais bij, visu pastastija un paradija. un chista nevis ta ka davai ka tik kauko pardot, bet taa normaali.

jaa, es arii pie Serga kjiveri pirku, calis ne no sa ne no taa iedeva atlaidi, siikums, bet patiikami Serviss gan tur neesot labs

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Palieliishos, ka tikko iegadajos honda transalp. mociic 3dien buus Riigaa. taadi piiraagi vot

shearer

Vai vakar bija īstā trešdiena?

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Njaa arii es iegaadaajos mociiti.

Taa kaa shis man bus pirmais mociits tad nopirku sameeriigu jaudas un masas attieciibu Suzuki Gs 500, paveicaas jo dabuuju ideaalaa staavoklii Zzeel tikai ka sezona beigusies taa areetu padragaat

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Zevs rakstīja: Njaa arii es iegaadaajos mociiti.

Taa kaa shis man bus pirmais mociits tad nopirku sameeriigu jaudas un masas attieciibu Suzuki Gs 500, paveicaas jo dabuuju ideaalaa staavoklii Zzeel tikai ka sezona beigusies taa areetu padragaat

Sezona nekad nebeidzas. Kā saka mans kolēģis - nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

Vai tik tavs koleehis nav leduslaacis vai pingvins vakar izbraucot tiaki 15 km lai atdziitu nosalu kaa prusaks saldeetavaa

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

es shodien biju pie sergja un iepirku motoprikidu, tur gan man iedeva skidonu nee tieshaam, sergjis ir labais motoveikals, dzheks ar labais bij, visu pastastija un paradija. un chista nevis ta ka davai ka tik kauko pardot, bet taa normaali.

shmotkas varbuut pie Sergja ir Ok, bet par mochiem dzirdeetas trakas lietas... Pats kad pirms vairaakiem gadiem mociiti mekleeju, noskatiju tur vienu Hondu (second hand), prasiju vai var izbraukt, atbilde bija "vispirms nopeerc, tad iemeegjinasi" nu i nafig...

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt
Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

A kur serga veikals atrodaas kaada vinjam adrese?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

S_2 rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: klau, a nav taa, ka peerkot moci skaidraa naudaa var izsist no tirgonja normaalu atlaidi? Kautkur es par sito esmu dzirdejis.

es shodien biju pie sergja un iepirku motoprikidu, tur gan man iedeva skidonu nee tieshaam, sergjis ir labais motoveikals, dzheks ar labais bij, visu pastastija un paradija. un chista nevis ta ka davai ka tik kauko pardot, bet taa normaali.

kaa tad, a kaapeec tad pilniigi jaunus mocus dod izmeeginaat, bet lietotus nee???

shmotkas varbuut pie Sergja ir Ok, bet par mochiem dzirdeetas trakas lietas... Pats kad pirms vairaakiem gadiem mociiti mekleeju, noskatiju tur vienu Hondu (second hand), prasiju vai var izbraukt, atbilde bija "vispirms nopeerc, tad iemeegjinasi" nu i nafig...

Tā jau ir parasti dara. A kur ir garantija, ka tu iemēģinot nenoliksi uz mutes? Mocis jau nav mašīna.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja: A kur serga veikals atrodaas kaada vinjam adrese?

Tagad ir uz dzirrciema 60! agrak bija uz Valmieras ielas, bet tagad tur remonts...

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Dārzciema 60 , bij. Mazda.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tfu jaa daarzciema nevis dzirciema... nu karoch tur netalu no honda veicha...

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Zevs rakstīja: Njaa arii es iegaadaajos mociiti.

Taa kaa shis man bus pirmais mociits tad nopirku sameeriigu jaudas un masas attieciibu Suzuki Gs 500, paveicaas jo dabuuju ideaalaa staavoklii Zzeel tikai ka sezona beigusies taa areetu padragaat

Sezona nekad nebeidzas. Kā saka mans kolēģis - nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.

tieši tā, riktīgs siltais moto apģērbs un sezona turpinās atkarībā no tā kāds mocis.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kādam ir atsauksmes par BriksF, Cēsīs Veidenbauma ielā? A kategorijas tiesību vēl nav (šogad sezona izbeidzās, nepaspēju), taču pavasarī vajadzētu būt, tādēļ varbūt ir jēdzīgi tagad paņemt, lai pastāv līdz pavasarim.

BriksF man sanāk tā kā vienīgais pa ceļam. Ir gan tepat pie darba MotoFavorīts, izbijušais kolēga, tur 500 E vai F Suzuki paņēma, bet es tā padomāju - naf. man pirmo ņemt jaunu, lielāka sāpe būs, kad nolikšu gar zemi un cena arī lielāka.

Tādēļ, cik palasījos, laikam priekš manis pareizākais ir Taladega vai tamlīdzīgs, lai var ne tikai pa uz darbu pa asfaltu braukt bet arī uz laukiem pa granteni pabraukt

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Gļuks iemetās. Taladega-kas par nezvēru? Pēc nosaukuma liekas ,ka ar tāda tipa moci pati gākas baisma brauc!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti