Mociisha pirkshana

Zevs Reģ.: 19.11.2001

labdien ir doma iegaadaaties 600 cc mociiti bet jautaajums par cenu kaa jums lieaakaas cena veel samazinaasies vai izdeviigaak veel pagaidiit liidz ziemai? Vai labaak iegaadaaties vaacijaa vai lietuvaa?

 
1 2 3 4 5 6
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Bļin, sorry, hvz kas tas Taladega tāds ir

Transalp, ar domu

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Kādam ir atsauksmes par BriksF, Cēsīs Veidenbauma ielā? A kategorijas tiesību vēl nav (šogad sezona izbeidzās, nepaspēju), taču pavasarī vajadzētu būt, tādēļ varbūt ir jēdzīgi tagad paņemt, lai pastāv līdz pavasarim.

BriksF man sanāk tā kā vienīgais pa ceļam. Ir gan tepat pie darba MotoFavorīts, izbijušais kolēga, tur 500 E vai F Suzuki paņēma, bet es tā padomāju - naf. man pirmo ņemt jaunu, lielāka sāpe būs, kad nolikšu gar zemi un cena arī lielāka.

Tādēļ, cik palasījos, laikam priekš manis pareizākais ir Taladega vai tamlīdzīgs, lai var ne tikai pa uz darbu pa asfaltu braukt bet arī uz laukiem pa granteni pabraukt

BriksF Ceesiis ir normaals moschu veikals un serviss taa kaa Ceesiis man lauki regulaari tur autinju taisu cenas demokraatiskas pa 30-40% leetaakas nekaa riigaa, taa kaa nopirku moci vajadzeeja riepu nomainiit un izraadaas ka Briksf ne tikai mociishu tirgo bet arii vinjiem ir speciaals mochu meistras kas taisa pilniibaa visu i detaljas a vajag vinjiem ir dalja uz vietas paareejo var pasuutiit pa sakariigaam cenaam. Ja domaa Briksf mociiti pirk tad vari ieteikt Suzuki bandit vinjiem tagad saav melns buus baigi labais prieksh pirmaa mocha vari aizbauk iedos izbraukt apstaastiis utt vispaar man patiik starp citu visus mociishus var netaa apcoleet bet adresi nezinu use Google

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Bļin, sorry, hvz kas tas Taladega tāds ir

Transalp, ar domu

Man ir transalps, shaja nedeljas nogalee buushu Ceesiis, ja nelis lietus, tad paradishu, izstastishu kam japieversh uzmaniba perkot. Par BriksF - nezinu ka ar mochiem, bet mashinu es pie vinjiem nepirktu tik ta iemesla delj, ka tur cenas ir kosmoss un attieksme suukaa. Aptuveni tada - paradi naudu, tad piedarbinasim un varesi izbraukt... raksti meilu uz hellsings@inbox.lv tad dabusi manu tel. nr.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

Ko tu te muldi, briks-f labs serviss, protams, lohus tur neciena

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

shearer rakstīja: A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

Ko tu te muldi, briks-f labs serviss, protams, lohus tur neciena

tas ka tur chomaki tev strada, tas vel nenozime ka servis labs.

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

Taa jau ir lohus tur neciena, piem taadus kas prasa kas shiaa pa dealju kas taa kapeec tu velc sho skruuvi pirmo nevis shito Lohiem paredzeets ir diivaaninsh atpuutas zonaa Man patika pirms kaada laika mehi bija uzlikushi pat ziimiiti ja iipashnieks atrodas servis teritorijaa tad 10% daargaan un vari prasiit 100 jautaajumus

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja:

shearer rakstīja: A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

Taa jau ir lohus tur neciena, piem taadus kas prasa kas shiaa pa dealju kas taa kapeec tu velc sho skruuvi pirmo nevis shito Lohiem paredzeets ir diivaaninsh atpuutas zonaa Man patika pirms kaada laika mehi bija uzlikushi pat ziimiiti ja iipashnieks atrodas servis teritorijaa tad 10% daargaan un vari prasiit 100 jautaajumus

muaahahahahaa!!! tas jau vien liecina par to, ka tur mudaki strada. kapec es nevaretu atrasties servisa teritrijaa? tapec jau es ik pa laikam dzirdu ka bembjiem tiek nomainiiti pashblokjejoshie regji, ka mironenes sak krakshkjet pec izbraukshanas no servisa, ka bremzhu diski tiek "nomainiiti"...

vopshe tas servis var iet dir.st. visos normalos servisos es drikstu luret uz nagiem, ko tads mudaks, kuram teikuma ir 2 vardi un 5 bl.j.e.g.j dara ar manu auto. da es tur vienreiz iebraucu cauro benzina shlangu nomainit, pat to vinji neizdarija ka nakas, pec paris stundam bija japarvelk pasham viss, jo spieda garam. Esmu redzejis mehu "testu braucienus". Lai es tur savu auto dotu - nekad!!!

Bet nu jus droshi dodat tur savus auto! man nav nekas pretii. Es katra zinja tur nebraukshu un citiem arii neiesaku.

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Zevs rakstīja:

shearer rakstīja: A un Briks-F autoserviss arii suukaa. Nebrauciet tur! Attieksme nekaada, mehi kautkadi lohi a pienjemeji pilnigi pofigisti.... Tad jau uz sinhro-c. Uz briks-f es es savu muzhu nebraukshu remontet savu auto.

Taa jau ir lohus tur neciena, piem taadus kas prasa kas shiaa pa dealju kas taa kapeec tu velc sho skruuvi pirmo nevis shito Lohiem paredzeets ir diivaaninsh atpuutas zonaa Man patika pirms kaada laika mehi bija uzlikushi pat ziimiiti ja iipashnieks atrodas servis teritorijaa tad 10% daargaan un vari prasiit 100 jautaajumus

muaahahahahaa!!! tas jau vien liecina par to, ka tur mudaki strada. kapec es nevaretu atrasties servisa teritrijaa? tapec jau es ik pa laikam dzirdu ka bembjiem tiek nomainiiti pashblokjejoshie regji, ka mironenes sak krakshkjet pec izbraukshanas no servisa, ka bremzhu diski tiek "nomainiiti"...

vopshe tas servis var iet dir.st. visos normalos servisos es drikstu luret uz nagiem, ko tads mudaks, kuram teikuma ir 2 vardi un 5 bl.j.e.g.j dara ar manu auto. da es tur vienreiz iebraucu cauro benzina shlangu nomainit, pat to vinji neizdarija ka nakas, pec paris stundam bija japarvelk pasham viss, jo spieda garam. Esmu redzejis mehu "testu braucienus". Lai es tur savu auto dotu - nekad!!!

Bet nu jus droshi dodat tur savus auto! man nav nekas pretii. Es katra zinja tur nebraukshu un citiem arii neiesaku.

Galvenais lai pasham labi

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

apsveicu, labs dampis. Kur tu tik leti dabuji shitadu moci?

Vispar jau grantene lai uzmanas, bet pa mezhu ar vinju tapat ir sudigi braukt, jo parak smags vinsh ir. es shonedelj kartigi dabraukajos, 3 reizes vismaz uz muti noliku, neder shitie mochi kartigam enduro, parak smagi vinji ir... un pirmais kas ir jadara ir janoperk labas riepas un jauzliek dugas. par laimi dugas man ir, bet riepa prieksheja ir sudiga, tachu to tulit laboshu.

ps. bija saapiigi

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

apsveicu, labs dampis. Kur tu tik leti dabuji shitadu moci?

Vispar jau grantene lai uzmanas, bet pa mezhu ar vinju tapat ir sudigi braukt, jo parak smags vinsh ir. es shonedelj kartigi dabraukajos, 3 reizes vismaz uz muti noliku, neder shitie mochi kartigam enduro, parak smagi vinji ir... un pirmais kas ir jadara ir janoperk labas riepas un jauzliek dugas. par laimi dugas man ir, bet riepa prieksheja ir sudiga, tachu to tulit laboshu.

ps. bija saapiigi

Labas riepas nelīdzēs, varēsi vilkt uzacīm pie lielāka ātruma vai uz sūdigaka seguma. Krišana ir neizbēgama mācību procesa sastāvdaļa. Pats ,mācību procesa ietvaros, krītu pa smilšainu Zilokalnu trasi pie Ogres.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

apsveicu, labs dampis. Kur tu tik leti dabuji shitadu moci?

Vispar jau grantene lai uzmanas, bet pa mezhu ar vinju tapat ir sudigi braukt, jo parak smags vinsh ir. es shonedelj kartigi dabraukajos, 3 reizes vismaz uz muti noliku, neder shitie mochi kartigam enduro, parak smagi vinji ir... un pirmais kas ir jadara ir janoperk labas riepas un jauzliek dugas. par laimi dugas man ir, bet riepa prieksheja ir sudiga, tachu to tulit laboshu.

ps. bija saapiigi

Labas riepas nelīdzēs, varēsi vilkt uzacīm pie lielāka ātruma vai uz sūdigaka seguma. Krišana ir neizbēgama mācību procesa sastāvdaļa. Pats ,mācību procesa ietvaros, krītu pa smilšainu Zilokalnu trasi pie Ogres.

es jau saprotu, bet iedomajies ka ir ka prieksha ir pusplika asfaltniece.. kaa uzbrauc uz sakni, taa priekshejais rats aizslid. tas pats notiek tikko ir kautkadas smiltis, vai peljkje, ta vinsh vispar iet kur grib... Riepas daudz ko dod. Mana gadijuma prieksha praktiski riepas nav...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

apsveicu, labs dampis. Kur tu tik leti dabuji shitadu moci?

Vispar jau grantene lai uzmanas, bet pa mezhu ar vinju tapat ir sudigi braukt, jo parak smags vinsh ir. es shonedelj kartigi dabraukajos, 3 reizes vismaz uz muti noliku, neder shitie mochi kartigam enduro, parak smagi vinji ir... un pirmais kas ir jadara ir janoperk labas riepas un jauzliek dugas. par laimi dugas man ir, bet riepa prieksheja ir sudiga, tachu to tulit laboshu.

ps. bija saapiigi

Paldies! nopirku belgijaa - jaaizmanto tacu peedeejie meenesi, kad seit straadaaju Driiz ripinaasu abus savus mocus piekabee un aidaa uz dzimteni.

Vins tiesaam nav domaats offroadam, pat iepriekseejais saimnieks izteicaas, ka, piemeeram, tas motora aizegs apaksaa esot domaats, lai kakji neskrien motoraa, un nekam vairaak Pat BMW pats apgalvo, ka tas ir pilseetas un tuurisma mocis. Tacu tai pat laikaa daudzaas interneta lapaas rakstiits, ka vinjam ir "surprisingly good offroad capability". Brauks, ta jau redzees

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tas ir atkarigs no ta ko mes uzskatam par offroad. ka jau teicu, pa zemes celju vai pa labu mezha celju ar shiem lielajiem turisma enduro var labi pabraukt.

es biju ari Sigulda un pamegjinaju izbraukt pa tam takam kas iet no gajeju tilta lidz kakjishkalnam. Nekad vairs ar to smago kluci nelidishu labpratigi tadas vietaas, viss kaifs beidzas tad kad vinsh iekrit kada risee vai bedree, vai uzkaries kaukur... nu taas ir prosta mocibas vinju pec tam dabut aaraa... tadam izklaidem janjem viegls divtaktnieks...

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

Vai tik tas nebija BMW mociitis ko nevareeja pielaist ur vecais veel karburatorus reguleeja Biju servii riepas monteet un redzeju kaa BMW enduro nevar pieskilt

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Piešķilšanās spējas ir atkarīgas no tehniskā stāvokļa, ja moci kopj un uztur kārtībā - pat Jawa leks kā puķīte . Ja mocis būs nojāts, markai nozīmes nekādas - šrots un viss.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja:

Galvenais rakstīja: Nu ko, es iepirku bmw F 650 funduro 1999.g. 43 stukas noskrejis, vizualais ideals, 2300 eiriki. Grantene lai uzmanas!

Vai tik tas nebija BMW mociitis ko nevareeja pielaist ur vecais veel karburatorus reguleeja Biju servii riepas monteet un redzeju kaa BMW enduro nevar pieskilt

Pirms pirku, palasiju par vinju atsauksmes interneta, un tur ka reizi bija noradits, ka lec vins ka pukjiite vienmer, pat zem 0. Vot bija man viena yamaha, taa nu gan neleca neparko...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu vechi daaj savacamies vienu dienu un kopigi izgaazham. es skatos te jau savakusies vesela kompahska ieksh to iauto kas ar mochiem virinaa...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Nu vechi daaj savacamies vienu dienu un kopigi izgaazham. es skatos te jau savakusies vesela kompahska ieksh to iauto kas ar mochiem virinaa...

davaj! es atbalstu. Tikai rudeni es netieku - pavasarii gan!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

jau ilgi plānoju, bet nu liekas, ka līdz pavasarim arī tikšu pie kāda spridzekļa

itkā gribu baiku, bet pašam nedaudz bail, pēdējais ar ko braucu bija kaut kāds IŽ

saprotu, ka jāaizbrauc, jāuzsēžas uz viena/otra, jāpakonsultējas un būs skaidra izvēle, bet varbūt te kaut ko var papļūtīt par tēmu baiks vs čoperis

kā vispār šiem ir ar degvielas patēriņu, man te tantes teica, ka rijot vairāk kā auto. netā paskatijos, 4-8litri, mierīgi braucot. cik baiks norij, ja plosās un kurina motoru līdz 12K/min?

ar kādiem papildus izdevumiem jārēķinās? ceļa nodoklis, octa tak būs lētāk kā auto, vai ne?

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

man ar ir doma par mociti tuvaakaa pusgadaa....man labak patik tie videjie (star baiku un riktigo choperi)...pashlak iekaares objekts - yamaha V max.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: jau ilgi plānoju, bet nu liekas, ka līdz pavasarim arī tikšu pie kāda spridzekļa

itkā gribu baiku, bet pašam nedaudz bail, pēdējais ar ko braucu bija kaut kāds IŽ

saprotu, ka jāaizbrauc, jāuzsēžas uz viena/otra, jāpakonsultējas un būs skaidra izvēle, bet varbūt te kaut ko var papļūtīt par tēmu baiks vs čoperis

kā vispār šiem ir ar degvielas patēriņu, man te tantes teica, ka rijot vairāk kā auto. netā paskatijos, 4-8litri, mierīgi braucot. cik baiks norij, ja plosās un kurina motoru līdz 12K/min?

ar kādiem papildus izdevumiem jārēķinās? ceļa nodoklis, octa tak būs lētāk kā auto, vai ne?

Veselības apdrošināšana.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Veselības apdrošināšana.

paldies

būs jāpārlasa savs līgums. un ja kas jāparunā ar darba devēju par papildus nosacījumiem

Yorg Reģ.: 03.11.2003
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja:

Vai tik tas nebija BMW mociitis ko nevareeja pielaist ur vecais veel karburatorus reguleeja Biju servii riepas monteet un redzeju kaa BMW enduro nevar pieskilt

BMW nebij melns? Vanag instruktoram taac bij ar briizhiem mociijaas ar pielaishanu. Bet nu visumaa mociic laps, kartoju A kat. ar jamo. Patiikama paarveitoshanas ar jamo.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti