Mociisha pirkshana

Zevs Reģ.: 19.11.2001

labdien ir doma iegaadaaties 600 cc mociiti bet jautaajums par cenu kaa jums lieaakaas cena veel samazinaasies vai izdeviigaak veel pagaidiit liidz ziemai? Vai labaak iegaadaaties vaacijaa vai lietuvaa?

 
1 2 3 4 5 6
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Yorg rakstīja:

Zevs rakstīja:

Vai tik tas nebija BMW mociitis ko nevareeja pielaist ur vecais veel karburatorus reguleeja Biju servii riepas monteet un redzeju kaa BMW enduro nevar pieskilt

BMW nebij melns? Vanag instruktoram taac bij ar briizhiem mociijaas ar pielaishanu. Bet nu visumaa mociic laps, kartoju A kat. ar jamo. Patiikama paarveitoshanas ar jamo.

bet īstenībā - ar kuru moci tad nav patīkama pārvietošanās It īpaši, ja salīdzina ar auto

Yorg Reģ.: 03.11.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: bet īstenībā - ar kuru moci tad nav patīkama pārvietošanās It īpaši, ja salīdzina ar auto

Nu nesaki viss, pirmais mociic ar kuri instruktors iedev pa laukumu panjemties bij briesmiigs - Daelim choperiic 125cc. It sevishkji pie maniem 1.93m/bez kapeikam 100kg rumpja. Laukos pat delta likaas eertaaka. Bet nu liidzko tika uz taa bembja ta bij baigi labi, tik labi ka pat savas muljkjiibas deelj uz aceem pacentos noraut

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Yorg rakstīja:

Galvenais rakstīja: bet īstenībā - ar kuru moci tad nav patīkama pārvietošanās It īpaši, ja salīdzina ar auto

Nu nesaki viss, pirmais mociic ar kuri instruktors iedev pa laukumu panjemties bij briesmiigs - Daelim choperiic 125cc. It sevishkji pie maniem 1.93m/bez kapeikam 100kg rumpja. Laukos pat delta likaas eertaaka. Bet nu liidzko tika uz taa bembja ta bij baigi labi, tik labi ka pat savas muljkjiibas deelj uz aceem pacentos noraut

nu es uz aci noliku, liekot CSDD eksamenu Bet braucu tulin pat otrreiz un viss bija cikinieka

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Yorg rakstīja:

Galvenais rakstīja: bet īstenībā - ar kuru moci tad nav patīkama pārvietošanās It īpaši, ja salīdzina ar auto

Nu nesaki viss, pirmais mociic ar kuri instruktors iedev pa laukumu panjemties bij briesmiigs - Daelim choperiic 125cc. It sevishkji pie maniem 1.93m/bez kapeikam 100kg rumpja. Laukos pat delta likaas eertaaka. Bet nu liidzko tika uz taa bembja ta bij baigi labi, tik labi ka pat savas muljkjiibas deelj uz aceem pacentos noraut

nu es uz aci noliku, liekot CSDD eksamenu Bet braucu tulin pat otrreiz un viss bija cikinieka

Galvenais rakstīja:

drRD rakstīja:

Galvenais rakstīja: .... Lai saulainaa laikaa +25 graados aizbrauktu no Imantas liidz centram uz 50 - 60 km/h nav jaastuukjee virsuu dainese. ... vot kad braucu aarpus riigas, tad ari sageerbjos.

Man īstenībā po... ko Tu mugurā velc. Man atkal liekas tieši otrādi, ka Rīgā un lielā satiksmē tam ir lielāka jēga, nekā uz laukiem, ja pieejam no tāda viedokļa vilkt/nevilkt. Intensīvā satiksmē viss kas var gadīties. Pats zinu kādas ir sajūtas šļūkt pa dolomīta atsiju segumu kādus 20 soļus(+pirms tam vēl 20 pa gaisu), kad virsū ir tikai šorti un kedas, labi nav.

jēga ta varbūt ir, bet jebkurā gadījumā es nevilkšu ādas, lai nobrauktu 4 km... tad jau labāk ar riteni - arī nekādas vainas patiesībā. Bet īstenībā ar riteni es starp mašīnām lienu vēl vairāk kā ar moci, nu tas tā

man ir bail braukt ar moci ātri, un vēl vairāk man ir bail ātrumā nokrist, tāpēc ģērbjos, kad braucu ārpus pilsētas.

Es gan 3 intensīvu braukšanas sezonu laika nekad neesmu nokritis, un arī netaisos. Pat ar riteni ne reizes neesmu nokritis 25 gadu laikā

Galvenais rakstīja:

drRD rakstīja:

Galvenais rakstīja: .... Lai saulainaa laikaa +25 graados aizbrauktu no Imantas liidz centram uz 50 - 60 km/h nav jaastuukjee virsuu dainese. ... vot kad braucu aarpus riigas, tad ari sageerbjos.

Man īstenībā po... ko Tu mugurā velc. Man atkal liekas tieši otrādi, ka Rīgā un lielā satiksmē tam ir lielāka jēga, nekā uz laukiem, ja pieejam no tāda viedokļa vilkt/nevilkt. Intensīvā satiksmē viss kas var gadīties. Pats zinu kādas ir sajūtas šļūkt pa dolomīta atsiju segumu kādus 20 soļus(+pirms tam vēl 20 pa gaisu), kad virsū ir tikai šorti un kedas, labi nav.

jēga ta varbūt ir, bet jebkurā gadījumā es nevilkšu ādas, lai nobrauktu 4 km... tad jau labāk ar riteni - arī nekādas vainas patiesībā. Bet īstenībā ar riteni es starp mašīnām lienu vēl vairāk kā ar moci, nu tas tā

man ir bail braukt ar moci ātri, un vēl vairāk man ir bail ātrumā nokrist, tāpēc ģērbjos, kad braucu ārpus pilsētas.

Es gan 3 intensīvu braukšanas sezonu laika nekad neesmu nokritis, un arī netaisos. Pat ar riteni ne reizes neesmu nokritis 25 gadu laikā .....................................

Galvenais, Jūs esat baigais lielībnieks! Citā topikā jūs rakstat, ka nēesat nekad nolicis uz muti, bet te izrādās ka pat eksāmenā- gar zemi!!!

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Galvenais, atceries!

Te ir tas raksts par nekrišanu:

www.iauto.lv/...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

drRD rakstīja: Galvenais, atceries!

Te ir tas raksts par nekrišanu:

www.iauto.lv/...

Eu šitas labs, Tev labas atcerēšanās spējas! Žetons!

Ja jau es tai eksāmenā būtu baigi nomaucies un sasities, tad es pēc 2 min. nepaceltu to moci un nenoliktu to eksi Braucot "čūsku" uz 5 km/h, aizķēru to metāla stabiņu, zaudēju līdzsvaru un nedaudz apgāzos, jā Bet vai tas ir kritiens??

Starp citu, bija tur džeki toreiz, kas lika tiesības, visi vienās ādās, un paši ar saviem baikiem atbraukuši uz eksi A nenolika.

Bet nu labi labi, uz jauno sezonu iepirku kārtīgu jaku ar visiem protektoriem, cimdus un zābakus. Bet ja būs baigi karsts, dēļ 3 km točna viņu nevilkšu.

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Tagad jau izsktaas ziemas nebuus jaavelk jau buus mociits aaraa es jau shogad izbraucu pa laukiem baigi labi

marexs Reģ.: 17.06.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Gnoms rakstīja: ja nopietni, čoms jau otro KTM LC4 ir nomainījis un mīl tā kārtīgi pa mežu jemties...

ja tas ir krutais, galvenais ka viegls, bet arii daargs, un lietotus taadus vispar ar uguni nesamekleesi.

tirgoju 2005. gada LC4 enduro. nogaajis 5000 km. 5500 evras

ss.ss.lv/...

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

Zevs rakstīja: Tagad jau izsktaas ziemas nebuus jaavelk jau buus mociits aaraa es jau shogad izbraucu pa laukiem baigi labi

Mans izjaukts ziemas profilaksei! Arī ar finansēm riktīga paka.., var palikt izjaukts uz vasaru!

drRD Reģ.: 18.02.2004
0 0 Atbildēt

..... zaudēju līdzsvaru un nedaudz apgāzos, jā Bet vai tas ir kritiens??

Kritiens! Man bija gadījums. Vizinu sievu, apstājamies, šī nokāpj no moča, pieiet blakus , brīdī, kad es gāžu moci uz kreisās pekas , šī noliek kāju vietā kur būtu jāatstutē moča peka. ES gar zemi, no stāvoša moča!!! Rezultātā kreisā kāja sasista, labā mistiski nobrāzta, kreisās rokas pirksti iespiesti hēbelī. Mocim ātrumpārslēgs salocīts! Viss protams bez nekādām ādām/ķiverēm/cimdiem/zābakiem, tipa tikai 100 metru brauciens!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

marexs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Gnoms rakstīja: ja nopietni, čoms jau otro KTM LC4 ir nomainījis un mīl tā kārtīgi pa mežu jemties...

ja tas ir krutais, galvenais ka viegls, bet arii daargs, un lietotus taadus vispar ar uguni nesamekleesi.

tirgoju 2005. gada LC4 enduro. nogaajis 5000 km. 5500 evras

ss.ss.lv/...

vecit nu jau par velu, es jau nopirku transalpu!

Zevs Reģ.: 19.11.2001
0 0 Atbildēt

Njaa tagad jau Mociishiem cenas baigi pieaugushas laikam driiz jau uz sezonu visi saak pirkt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nekas nav pieaudzis... ņem tik manu ciet!!!

www.iauto.lv/...

4500 eur

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

tā, vienu moci ieprekšējā sezonā norakstīju, vajadzētu iepirkt nākamo!

biju nobircis vecu hondu cbx750 `86

sākumā bija bail, likās baigais zvērs, pēc pāris mēnešiem jau prasījās vairāk jaudas, tapēc šogad esmu nolēmis lekt uz kāda litrīgā :0)

domas mainās ik pa laikam, bet pēdējais uz ko metu aci ir kāds R1 1999-2002gada.

bet ir viens bet... tā cena. reāli naudiņas ir ~2k eur un maksā tie moči ~4-5K. echh kāda pieredze ir ar kredītiem, šķiet, tepat kaut kur lasīju, ka kredīts mocim ir diezgan nereāls pasākums. nav kaut kas mainijies?

P.S. pļūtītāji, par piezvani bankai- paprasi, drīkst neizteikties. tā arī darīšu! ceru, ka kāds tomēr zin kantori, kur to var nokārtot pusi cenas iemaksājot uzreiz. patēriņa kredīta 20% gadā mani galīgi neuzbudina nu kaut kā tā...

cena mocim ~4500,

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: tā, vienu moci ieprekšējā sezonā norakstīju, vajadzētu iepirkt nākamo!

biju nobircis vecu hondu cbx750 `86

sākumā bija bail, likās baigais zvērs, pēc pāris mēnešiem jau prasījās vairāk jaudas, tapēc šogad esmu nolēmis lekt uz kāda litrīgā :0)

domas mainās ik pa laikam, bet pēdējais uz ko metu aci ir kāds R1 1999-2002gada.

bet ir viens bet... tā cena. reāli naudiņas ir ~2k eur un maksā tie moči ~4-5K. echh kāda pieredze ir ar kredītiem, šķiet, tepat kaut kur lasīju, ka kredīts mocim ir diezgan nereāls pasākums. nav kaut kas mainijies?

P.S. pļūtītāji, par piezvani bankai- paprasi, drīkst neizteikties. tā arī darīšu! ceru, ka kāds tomēr zin kantori, kur to var nokārtot pusi cenas iemaksājot uzreiz. patēriņa kredīta 20% gadā mani galīgi neuzbudina nu kaut kā tā...

cena mocim ~4500,

Man liekas ka mocim tapat tie procenti ir lielaki ka auto.Labak meģini kaut kadu savadaku to kreditu sakartot.Varbut kļudos...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tieshi ta, njem citu kreditu, lizinga lietotu moci uz cilvecigiem % neredzet kaa savas ausis.

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: tā, vienu moci ieprekšējā sezonā norakstīju, vajadzētu iepirkt nākamo!

biju nobircis vecu hondu cbx750 `86

sākumā bija bail, likās baigais zvērs, pēc pāris mēnešiem jau prasījās vairāk jaudas, tapēc šogad esmu nolēmis lekt uz kāda litrīgā :0)

domas mainās ik pa laikam, bet pēdējais uz ko metu aci ir kāds R1 1999-2002gada.

bet ir viens bet... tā cena. reāli naudiņas ir ~2k eur un maksā tie moči ~4-5K. echh kāda pieredze ir ar kredītiem, šķiet, tepat kaut kur lasīju, ka kredīts mocim ir diezgan nereāls pasākums. nav kaut kas mainijies?

P.S. pļūtītāji, par piezvani bankai- paprasi, drīkst neizteikties. tā arī darīšu! ceru, ka kāds tomēr zin kantori, kur to var nokārtot pusi cenas iemaksājot uzreiz. patēriņa kredīta 20% gadā mani galīgi neuzbudina nu kaut kā tā...

cena mocim ~4500,

Nu ko nevar celt ro nevar nest.... ja nav $$$ tad nav! Es pagajuso vasaru panemu tadu R1 2002. gada- bija stipri sista, bet motors un prieksa vesela. Rezultata ieliku ~ 400 EUR un visu pats salasiju atpakal.... plastmasam gan daudz superlimes vajadzeja

Bet nu par krediem manuprat visvieklak panemt paterina kreditu vai RIKTIGU overdraftu. Savadak tapat viss baigi saliti. ja paradas lieka $$$ var jau atdot ari atrak...

P.s. Pardodu 2003. gada Ducati 900SS 4200 eur

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

bugs rakstīja: Nu ko nevar celt ro nevar nest.... ja nav $$$ tad nav!

Bet nu par krediem manuprat visvieklak panemt paterina kreditu vai RIKTIGU overdraftu. Savadak tapat viss baigi saliti. ja paradas lieka $$$ var jau atdot ari atrak...

nu bet ja gribāt TĀ, ka acīs cērtās es tak nevarēšu mierīgs nosēdēt, kad citi ārā rūcinās

njā, var dabūt normālus kredītus mocim, bet tiklīdz baiks, tā kasko, %, jauns, dzīvības apdrošināšana, ...

karoč jāpērk mopēds atkal

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

labāk paņemt kredītu dzīvokļa/mājas remontam vismaz % ir normāli.

Starp citu ir doma pārsēsties uz mierīgāku braucamo...

tamdēļ tiek apzināts prātīgs motobraucējs (ne jaunāks par 25g.) kuram varētu uzticēt manu V-max. Rudenī uzliku jaunus izpūtējus (labāki kā oriģinālie) . Dzinējs noregulēts, eļļa nomainīta, riepas gana labas, aizmugurējā 1 sezona, priekšā 2 sezonas brauktas. Par naudām runāsim individuāli. Cena atkarīga no pircēja.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: labāk paņemt kredītu dzīvokļa/mājas remontam vismaz % ir normāli.

... Cena atkarīga no pircēja.

Ar labdariibu esi sadomaajis nodarboties, vai ? Un cik tad buus trad amplituuda - sliktaakajam buus vismaz par shtuku dargaak nekaa tam kas iepatiskies Tev no pirmaa acu skata ?! ))

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: labāk paņemt kredītu dzīvokļa/mājas remontam vismaz % ir normāli.

Starp citu ir doma pārsēsties uz mierīgāku braucamo...

tamdēļ tiek apzināts prātīgs motobraucējs (ne jaunāks par 25g.) kuram varētu uzticēt manu V-max. Rudenī uzliku jaunus izpūtējus (labāki kā oriģinālie) . Dzinējs noregulēts, eļļa nomainīta, riepas gana labas, aizmugurējā 1 sezona, priekšā 2 sezonas brauktas. Par naudām runāsim individuāli. Cena atkarīga no pircēja.

Varetu but interese apskatIT. Kada Gada?

Met kontaktus uz janis et bellariga.lv

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: labāk paņemt kredītu dzīvokļa/mājas remontam vismaz % ir normāli.

Starp citu ir doma pārsēsties uz mierīgāku braucamo...

tamdēļ tiek apzināts prātīgs motobraucējs (ne jaunāks par 25g.) kuram varētu uzticēt manu V-max. Rudenī uzliku jaunus izpūtējus (labāki kā oriģinālie) . Dzinējs noregulēts, eļļa nomainīta, riepas gana labas, aizmugurējā 1 sezona, priekšā 2 sezonas brauktas. Par naudām runāsim individuāli. Cena atkarīga no pircēja.

cik naudiņas vēlies? kur var apskatīt?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nu re, patēriņa kredīts BTB uz gadu un R1 jau garāžā

BTB patēriņš- 14% gadā līdz 2 gadiem 3algu apmērā + 1 galvotājs

hansa ar 18% un unibanka ar 20+% nestāv klāt

tā parēķinot, ja kārto līzingu(ko R1 nevar nokārtot, ja nu vienīgi jaunam), galarezultātā līdzīgi sanāk.

vērtēt, ķīlāt dzīvokli dēļ 2K Ls, nu tā stulbi.... galā droši vien arī tas pats sanāktu

P.S. izrādās, ka darbavietai ar BTB kautāds mistisks līgums, un ja darbavieta ir kā galvotājs un ja kredīts uz max 1 gadu, tad tikai 9%, to arī izmantoju!

gaidu pavasari..... rrr rr rrrRRRrrrr

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: nu re, R1 jau garāžā

.........................

gaidu pavasari..... rrr rr rrrRRRrrrr

Kādu pavasari! Ziema vēl nav atnākusi

Ja lietus nelīst mierīgi var braukt un negaidīt pavasari....

Veltīgi es savējo ieziemoju. Jāvelk ārā jau šo sestdien!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nu tāpat... auksti

un tie grādi ar tādi -2...+2, asfalts mitrs... riepas aukstas(cietas)

nu i nafig tādas izpriecas

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti