Pirkt,pārdot,mainīt V/N zīmes

marexs Reģ.: 17.06.2002

Mainu OM-9 pret MA-9, PE-9, PM-9, AL-9, AG-9, AP-9, LE-9, PA-9

tālr: 29218597

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

kas Jums ēst nau ko, ka nummuri jātirgo nost?????

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Lasu un rēcu..tālāk vairs nav kur...drīz jau ar vecām apenēm sāks tirgoties.....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: pārdodu numuru SM 32

km222@inbox.lv

šis numurs kā reiz derēs 32 gadus vecam (jaunam) sadomazohistam

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja: Lasu un rēcu..tālāk vairs nav kur...drīz jau ar vecām apenēm sāks tirgoties.....

nu bet kas tur tik shausmiigs? nr tirdznieciiba sit augstu vilni ne jau pirmo gadu, nez kaapeec tagad visi bljauj..

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: tev vajag uzzini pats. zvani CSDD. cik zinu auto uz kā bija ir OOOO100, tika nošķilts, aizgādāts uz šrotu, bet Nr palika garāžā.

cena domāju kādi 80 Ls, plus visas formalitātes.

"NORMĀLS" pārdevējs !!!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

deds rakstīja:

ibio rakstīja: moš kādam vajag AM28

garāžā mētājas 2 tādi, tik nezinu kā ar piereģistrēšanu

uzini kā ar pieriģestrešanu ņemu

tev vajag uzzini pats. zvani CSDD. cik zinu auto uz kā bija ir OOOO100, tika nošķilts, aizgādāts uz šrotu, bet Nr palika garāžā.

cena domāju kādi 80 Ls, plus visas formalitātes.

tehnisko pasi vari dabūt?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Man ir numurs DC 5687 ir kāda interese?

servus Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

vienigais kas ir cieņā ir ZZ 1234

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

normala teema ir numuru tirdznieciba..

viena ku nja pat rakstu par to sarakstija tvnet.lv

tirdznieciba daleji notiek korumpetibas delj no csdd puses izdodot labos numurus saviem kadriem///

cik esmu registrejis masinas,nevienu reizi neesmu redzejis ka izveles numuru XX 1,xx 2, xx3 utt

pirms sakas "mana" KM serija,tad devos jautat pec KM17, KM1 vai KM99,KM77, KM55, uz ko man atbildeja ,ka tie numuri ir iznemti..

kada veida godigi vinji ir iznemti,ja vel nav izlikti ka izveles numuri..

par xx777 visapr nav ko runat/// tads mums CSDD

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Atslodzei par tēmu: čalim respekt par numura DM-101 iegūšanu: www.bmwpower.lv/... . Vienīgais, kas pārsteidza pie tās galerijas ir komentāri - es nebrīnos, ka sīkie nezin, kas ir DM, bet brīnos par to, ka tagad jaunatne ar nezināšanu lepojas!? Kad mēs augām, tad nezināt kādu vokāli instrumentālo ansambli, ko zin klasesbiedrs, bija kauns, pat ja tā nepatika bija pačots zināt par ko ir runa

Kad pirku pirmo auto, tad par šo numuru aizdomājos, sen tas bija, kādi 10gadi vismaz atpakaļ.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ER-6998 pieejams par briivu peerkot VW New Beetle www.iauto.lv/...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Atslodzei par tēmu: čalim respekt par numura DM-101 iegūšanu: www.bmwpower.lv/... . Vienīgais, kas pārsteidza pie tās galerijas ir komentāri - es nebrīnos, ka sīkie nezin, kas ir DM, bet brīnos par to, ka tagad jaunatne ar nezināšanu lepojas!? Kad mēs augām, tad nezināt kādu vokāli instrumentālo ansambli, ko zin klasesbiedrs, bija kauns, pat ja tā nepatika bija pačots zināt par ko ir runa

Kad pirku pirmo auto, tad par šo numuru aizdomājos, sen tas bija, kādi 10gadi vismaz atpakaļ.

s uds tas numurs + dir sana par 4 ciparu summas piedavasanu!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

reku var pārbaudīt uz kādas mašinas stāv interesejošais nambers

ps.id.lv/...

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

seaman rakstīja: reku var pārbaudīt uz kādas mašinas stāv interesejošais nambers

ps.id.lv/...

neprecīzi...

man visi sakrita, tikai modeli jaunākie

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: reku var pārbaudīt uz kādas mašinas stāv interesejošais nambers

ps.id.lv/...

Kas tā pa kuiņu? Pilnīgu bezsakaru uzrāda

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: reku var pārbaudīt uz kādas mašinas stāv interesejošais nambers

ps.id.lv/...

Vai nav ērtāk to uzzināt caur CSDD mājaslapā piedāvāto ikgadējās valsts nodevas kalkulatoru???

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Atslodzei par tēmu: čalim respekt par numura DM-101 iegūšanu: www.bmwpower.lv/... . Vienīgais, kas pārsteidza pie tās galerijas ir komentāri - es nebrīnos, ka sīkie nezin, kas ir DM, bet brīnos par to, ka tagad jaunatne ar nezināšanu lepojas!? Kad mēs augām, tad nezināt kādu vokāli instrumentālo ansambli, ko zin klasesbiedrs, bija kauns, pat ja tā nepatika bija pačots zināt par ko ir runa

Kad pirku pirmo auto, tad par šo numuru aizdomājos, sen tas bija, kādi 10gadi vismaz atpakaļ.

Nekad neesmu īpaši fanojis par DM. Pilnīgi vienalga tāds numurs, ja godīgi. Un vispār - jo zīmīgāks numurs, jo mazāk cenšos respektēt uz ielas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Yukki rakstīja: Atslodzei par tēmu: čalim respekt par numura DM-101 iegūšanu: www.bmwpower.lv/... . Vienīgais, kas pārsteidza pie tās galerijas ir komentāri - es nebrīnos, ka sīkie nezin, kas ir DM, bet brīnos par to, ka tagad jaunatne ar nezināšanu lepojas!? Kad mēs augām, tad nezināt kādu vokāli instrumentālo ansambli, ko zin klasesbiedrs, bija kauns, pat ja tā nepatika bija pačots zināt par ko ir runa

Kad pirku pirmo auto, tad par šo numuru aizdomājos, sen tas bija, kādi 10gadi vismaz atpakaļ.

Nekad neesmu īpaši fanojis par DM. Pilnīgi vienalga tāds numurs, ja godīgi. Un vispār - jo zīmīgāks numurs, jo mazāk cenšos respektēt uz ielas

Citi par BMW nefano un #BMWPOWER būtu pilnīgi pie kājas. Cik cilvēku tik viedokļu.

P.S. Neesu DM fans, bet paklausīties var.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: normala teema ir numuru tirdznieciba..

viena ku nja pat rakstu par to sarakstija tvnet.lv

tirdznieciba daleji notiek korumpetibas delj no csdd puses izdodot labos numurus saviem kadriem///

cik esmu registrejis masinas,nevienu reizi neesmu redzejis ka izveles numuru XX 1,xx 2, xx3 utt

pirms sakas "mana" KM serija,tad devos jautat pec KM17, KM1 vai KM99,KM77, KM55, uz ko man atbildeja ,ka tie numuri ir iznemti..

kada veida godigi vinji ir iznemti,ja vel nav izlikti ka izveles numuri..

par xx777 visapr nav ko runat/// tads mums CSDD

klau, tie, kas ņēmuši 'izvēles numurus'- kas ir tas, ko CSDD piedāvā? divciparus? trīs ciparus, tipa 565 vai 566 vai 655? vai visus vienādus? četrciparus 2+2 vai 1+2+1 vai 3+1 vai visus 4 vienādus? vnk interesanti, kas CSDD izpratnē ir 20 ls vērts?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

klau, tie, kas ņēmuši 'izvēles numurus- kas ir tas, ko CSDD piedāvā? divciparus? trīs ciparus, tipa 565 vai 566 vai 655? vai visus vienādus? četrciparus 2+2 vai 1+2+1 vai 3+1 vai visus 4 vienādus? vnk interesanti, kas CSDD izpratnē ir 20 ls vērts?

čoms dabūja XX 7878, cits savukārt - XX 8383. Divciparu, domājams, nepiedāvā tāpat kā visus vienādus ciparus arīdzan.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nesen vienam savam citam auto uzliku izvēles AA-1XX

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nesen vienam savam citam auto uzliku izvēles AA-1XX

es ar savulaik taa pat izdariijos

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Reāli pačotna! + vēl CP respektē biš vairāk nekā citreiz

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Nesen vienam savam citam auto uzliku izvēles AA-1XX

skaic, paldies! mjā, kas ir 20ls mūsdienās...nu jau īstās krāna protēzes maxā 2,5kLs, tā kā ko var gribēt...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Normāls AA- vai cits pačotnijs sērijas numurs ir krutāks par jebkuru 2500 lvl numuru! It īpaši tādi kā AA-777, AA-2 u.c.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti