Eesti CP HELP!

Bastardo Reģ.: 21.07.2003

Aizbraucu ar savu auto uz Narvu.Braucu caur Valgu.Izbraucot no Valgas pilseetas, redzu taalumaa ziimi ~150-200m un logjiski laizhu no kalninja auto neitraalajaa (nu jau vairs ne uz 50 km/h).BET... 30 m pirms ziimes "pilseetas beigas" kruumos staav CP.Aptur mani,runaa krieviski,luudz sekot uz vinju auto.Es parasu lai raada radaru, shis nefiga, tikai pasaka ka man esot bijis aatrums 79+-3km/h.sodu vinjsh varot uzlikt uz vietas 1300 EEK (~55ls),ja es nepiekriitu varu rakstiit pretenziju un tad sho parkapumu izskatiis VALGAS perfektuuras shefs Kaimar Karm.Taa arii izdariju.(uzrakstiju ka nebija man aatrums lielaaks par 70 km/h,netika uzraadiits radars, un hvz kaapeec konstabls uz vietas izdomaaja uzlikt sodu tieshi 1300 EEK.)

Tagad man atnaaca e-mails, tjipa ar soda kviiti Igaunju valodaa, kur iet runa par 1800 EEK (~80ls) un terminju 02.01.2007.Man tas liekaas peec "izreekjinaashanaas" par mutes palaishanu.nu tjipa ja tu letinj te daudz spreegaasi - maksaasi vairaak!

Luudzu iesakiet kaa man shajaa situaacijaa apstriideet netaisniigo sodu?Varbuut ir kaads cilveeks zinaams, kas par sapraatigu naudu pakonsulteetu?

un kas notiks tajaa gadiijumaa ja es vienkaarshi nesamaksaashu sodu.

Paldies jau ieprieksh!

 
1 2 3 4 5
AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Pats atzisti, ka ripinaaji...parsniedzi atrumu.....un parkapi noteikumus galu galaa. Un tagad raudi, ka par parkapumu liek maksaat. Apbrinojami!!!

P.S.

es gan pirms ziimes neripinu, bet lieku robaa un spiezu gaazi, jo ziime tacu. Un ja nokjer, tad arii atzistu savu vainu kaa vecis un maksaju.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets - protams, katram no mums 50 loši kabatā mētājas priekš igauņu cp...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

da uzliec priboru un miers,man ta liekas ka vel nav vienotais parkapeju reģistrs,taka nav ko satraukties

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

pats vainīgs, ka lohs, iedotu 10 eur un brauktu tālāk..

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: pats vainīgs, ka lohs, iedotu 10 eur un brauktu tālāk..

nu ar tiem ziemeļu kaimiņiem ,kuriem sasalusi bremžu oila osiņu vietā tek nav tik vienkarši,bukuci tadi viņi imuni pret taviem 10 oiro, viņiem ta valsts navti degbilaka musejā pi daru valsts

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Igauņu CP nav tāda kā mūsējā, ka ņem 5 LS un mēģina kaut ko lieku piesiet !!! Viņi strādā reāli un ja esi vainīgs, tad maksā, a to pieraduši kā te pie mums var darīt kas tik ienāk prātā un iedot k.retīniskajiem mentiem 5 LS un smiedamies braukt tālāk !!!

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Nākošreiz nepārkāpsi,un tas ir galvenais.

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Bastardo rakstīja: Aizbraucu ar savu auto uz Narvu.Braucu caur Valgu.Izbraucot no Valgas pilseetas, redzu taalumaa ziimi ~150-200m un logjiski laizhu no kalninja auto neitraalajaa (nu jau vairs ne uz 50 km/h).BET... 30 m pirms ziimes "pilseetas beigas" kruumos staav CP.Aptur mani,runaa krieviski,luudz sekot uz vinju auto.Es parasu lai raada radaru, shis nefiga, tikai pasaka ka man esot bijis aatrums 79+-3km/h.sodu vinjsh varot uzlikt uz vietas 1300 EEK (~55ls),ja es nepiekriitu varu rakstiit pretenziju un tad sho parkapumu izskatiis VALGAS perfektuuras shefs Kaimar Karm.Taa arii izdariju.(uzrakstiju ka nebija man aatrums lielaaks par 70 km/h,netika uzraadiits radars, un hvz kaapeec konstabls uz vietas izdomaaja uzlikt sodu tieshi 1300 EEK.)

Tagad man atnaaca e-mails, tjipa ar soda kviiti Igaunju valodaa, kur iet runa par 1800 EEK (~80ls) un terminju 02.01.2007.Man tas liekaas peec "izreekjinaashanaas" par mutes palaishanu.nu tjipa ja tu letinj te daudz spreegaasi - maksaasi vairaak!

Luudzu iesakiet kaa man shajaa situaacijaa apstriideet netaisniigo sodu?Varbuut ir kaads cilveeks zinaams, kas par sapraatigu naudu pakonsulteetu?

un kas notiks tajaa gadiijumaa ja es vienkaarshi nesamaksaashu sodu.

Paldies jau ieprieksh!

Pa igauņiem braukāju bieži. Rīga - Tallina mēnesī vairākas reizes, ar CP ir sanakusi saķeršanās, bet nevajag daudz ar viņiem d...ties, jo lai cik viņi pareizi, ņem tāpat, jo pa igauņiem pa šoseju ap 120 visu laiku velku(vairak gan neieteiktu jo tad gan var trāpīties pa pilnu programmu), jo viņiem sods tiek jau paredzēts no +5 km/h un nav sods mazs(ap Ls 25). Tev ieteiktu samaksāt, ja tu domā pa urmasiem vēl braukāt, jo tie iedod robežai informāciju un pie pasu parbaudes var neielaist valstī, jo karajas parāds, bet ja nebrauksi vairs liec mīksto, vai nomaini mašīnas v/n un po...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

vai nomaini personas kodu

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: vai nomaini personas kodu

Vai arī pieņem kaimiņu pilsonību,gan jau piedos, tikai naturalizācijas eksāmenu nekārto Valgā.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Gaidi apsveikumu no Igauņu tiesu izpildītājiem!!!!!

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: vai nomaini personas kodu

Vai nomaini dzimumu!

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: vai nomaini personas kodu

Vai nomaini dzimumu!

Bastardo Reģ.: 21.07.2003
0 0 Atbildēt

Ticiet man, es pie taa menta pavadiju STUNDU runaajot par CSN un sodiem un nevareeja no vinja atpirkties ne pa 5Ls ne pa 10EUR un ne pa 1000EEK (ko piedaavaaju uzreiz)... btw latvijaa pa visiem shiem gadiem neesmu dabuujis nevienu punktu un pat par staavvietas plaakteri atkratijos.

Tomeer taa ir cuuciigi izdraazt LV pilsoni, kursh ir tikai 15 min sveshaa valstii un 100m pirms ziimes pilseetas beigas uznjeema 70km/st!

Gribu zinaat kas notiks taalaak ja es nesamaksaashu sodu?

Kur un kaa es varu apstriideet sodu?Vai uz LV nenaaks mana lieta?vai tajaa gadiijumaa ja es apstriidu man var sanaakt veel bonusa punkti LV sisteemaa?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tā īsti nevar saprast kādu palīdzību vajag, samest sodam ?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Malachi igaunji! Nav ko ignoreet CSN. Ja vainiigs - maksaa. Cik braucu pa Esti zemi- ir taa kaa vajag buut. Celji labi, menti korekti.

Labi, ko nu- Lai lamīgs Jaunais 2007.gads

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Gadus trīs atpakaļ, Pērnavā lietus laikā nepam,anīju, ka luksoforam ir papildus sekcija un nogriezos pa kreisi pie parastā zaļā. CP apturēja, krieviski praktiski nerunāja, uzlika sodu, ja pareizi atceros ap Ls 50, uzrakstīja kvīti, ar kuru esot jāiet uz banku un sods jānomaksā. Ne nu maksāju, ne kā. Uz EST esmu braucis vēl daudz reižu, nekādu sankciju.

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Normāli. ja esi pie vainas, maksā - punkts. ja vēlies smalki izskatīt un izrādās, ka tomēr esi vainīgs, tad maksā plus apmaksā papildus izskatīšanu - punkts. ja esi "drosmīgs", nemaksā - punkts. ko var kasīties ļaudis ar tik vienkāršām lietām, nesaprotu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Igauņu CP inspektors par pierādītu tiesā kukuļdošanas mēģinājumu (ne viens vien precedents ir bijis) saņem no valsts prēmiju 3000 EEK apmērā, tāpēc viņus tas mūsu piečuks vai 1000 EEK neinteresē!

Sodi par ārtuma pārkāpumu ir, kādi ir. Ne velti igauņi ceļa posmā Pērnava - Latvijas robeža taisnē viens otru apdzen tā - apdzenamajam 91 km/h uz špendeles, apdzenošajam 95 km/h uz špendeles, tikko kā šķērsota Latvijas robeža abiem ātrums ~ 120 km/h uz špendeles...

Bet ja pārkāpi - nomaksā sodiņu. Slabo?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kad braucam atpakaļ no Tallinas dziļi pofig bija uz visiem sodiem.... kādas 4 automašinas ar piekto bembuku priekšgalā močija uz 120-130km/h.... jo pēc vesēlas dienas braukašanas pa igauņu bezpreģelu atpakaļ braukt uz 90km/h bija neizturami.... braucot atpakaļ pa ceļam mentus nesatikam...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu gan sarunājuši esat. It kā pšiem tā nekad nebūtu gadījies, priekšzīmīgie atradušies. Cilvis prasa kas būs ja sodu nesamaksās, nedomāju ka daudziem te lieki 80 Ls apkārt mētājās, un izskatās jau tiešām pēc reāla uzbrauciena, iepriekš nosolot 1300 EEK bet atsūta pa 1800. Neko labu par igauņiem nēēsu dzirdējis, tā teikt igaunis ir igaunis.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ne velti igauņi ceļa posmā Pērnava - Latvijas robeža taisnē viens otru apdzen tā - apdzenamajam 91 km/h uz špendeles, apdzenošajam 95 km/h uz špendeles, tikko kā šķērsota Latvijas robeža abiem ātrums ~ 120 km/h uz špendeles...

nu tik tagad nelej ja? ja ir ziime 90 tad tas i vieniigais variants... taa normaalais aatrums i 110 un neviens neaiztiek..

bet ja ir ziime tad var uzvilkt...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Ne velti igauņi ceļa posmā Pērnava - Latvijas robeža taisnē viens otru apdzen tā - apdzenamajam 91 km/h uz špendeles, apdzenošajam 95 km/h uz špendeles

Pilnīgas muļķības! Igaunijā brauc normāli - ir kas uz 90, ir kas atvelk uz 110-120, neesmu es manījis, ka tur kāds īpaši raustitos.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Ļoļiki jūs esat nemaksāt maksāt! Bļins ja pārkāpi maksā, ja ne nemaksā!

Saprotu ka negribas bet kad policaijs Tevi noķer un uzliek sodu tad redzi kretīns viņš ir bet ja palaiž ar brīdinājumu vai ar piečuku tad baigi labais ments bija!

Skuju jums!

Lainmīgu jauno gadu!!!!

Lēnāk brauksi tālāk tiksi!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Ne velti igauņi ceļa posmā Pērnava - Latvijas robeža taisnē viens otru apdzen tā - apdzenamajam 91 km/h uz špendeles, apdzenošajam 95 km/h uz špendeles

Pilnīgas muļķības! Igaunijā brauc normāli - ir kas uz 90, ir kas atvelk uz 110-120, neesmu es manījis, ka tur kāds īpaši raustitos.

Es nesaku, ka nav to, kas atvilktu, pats esmu braucis kādda 1 km distancē aiz MB Sprintera, kas gāja kādus 130-140 km/h kreiserī līdz Tallinai, bet to procents ir visai niecīgs, vai arī tiem ir ļoooti daudz naudas...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti