Kā jābrauc ar automātu?

dzjunga Reģ.: 01.10.2006

Kā pareizi braugt ar automātu? Kādās situācijās pareizi pielietot 321 pārnesumus, vai uz šosejas drīgst slegt uz neitrālo un atpakaļ un kā ziemā buksēties ar šūpināšanu???

 
1 2 3 4 5
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja: - automats nekad neripo atpakalj

Ja tas nav variatora tipa automāts.

Var kāds vienkāršiem vārdiem izskaidrot, kas ir variatora tipa automāts? Ar ko labāks vai sliktāks par parasto? Kādu piemēru, kurām mašīnām tāds ir? Paldies!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Uggga rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja: - automats nekad neripo atpakalj

Ja tas nav variatora tipa automāts.

Var kāds vienkāršiem vārdiem izskaidrot, kas ir variatora tipa automāts? Ar ko labāks vai sliktāks par parasto? Kādu piemēru, kurām mašīnām tāds ir? Paldies!

Variatora tipa automāts ir bezpakāpju automātiskā kārba. Parasti liek uz švakajiem motoriem. Neremontējams.

Tipa viens ātrums no viena kārbas gala līdz otram? pļurka?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Variatora tipa automāts ir bezpakāpju automātiskā kārba. Parasti liek uz švakajiem motoriem. Neremontējams.

Kaut kāda dīvaina uzparikte ir , bet neteiktu, ka liek tikai švakajiem motoriem, vienā autoraidījumā rādīja, ka uz nissan murano (tā laikam sauc to SUV) ar 3,5 L motoru tāda bija (ir).

Funkypeter Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

es vienkarsi huyeju no sim diskusijam..

baac kaa jabrauc ar automaatu????? tur zirgam jasmejas.

min tikai! parejo izdaris kads, kurs gudraks par tevi - auto.

ja gribas ietaupuit 0.4 litrinus uz simta, nem manuali, yoptwaju.

Funkypeter Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

nekada supinasana ar automatu nenotiek, forget about it.

man ar bembi ir ta, ka es gaita varu iznemt no roba, teoretiski varu ari iemest atpakal D, bet neesmu meginajis - negribas kaut ka

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Darugs iedeva pabraukt ar autiņu kuram automātikā kārba. Tuvojoties krustam es kāā nospiedu sajūga pedāli, tā saimnieks bija gandrīz logā iekšā ar degunu.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Darugs iedeva pabraukt ar autiņu kuram automātikā kārba. Tuvojoties krustam es kāā nospiedu sajūga pedāli, tā saimnieks bija gandrīz logā iekšā ar degunu.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Hirsch rakstīja:

Nezinite rakstīja: - automats nekad neripo atpakalj

Ja tas nav variatora tipa automāts.

Var kāds vienkāršiem vārdiem izskaidrot, kas ir variatora tipa automāts? Ar ko labāks vai sliktāks par parasto? Kādu piemēru, kurām mašīnām tāds ir? Paldies!

Variators ir divi skriemeļi kam var maīnīt diametru mainot attālumu starp diskiem un siksna. ja pirmajam skriemelim ir liels diametrs un otram mazs, tad izejošais leņķiskais ātrums ir liels, jo otrādi, tad mazs. atrod kādu krievu graudu kombainu un paskaties kā tiek piedzīta kuļmašīna, tur ir variators. Tikai kārbām ja nemaldos tika izmantota metāla siksna nevis gumijas...

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Nu principaa skriemelis diametru izmainiit nevar Tur nedaudz savaadaaks princips. Tiek paarbiidiita pati siksna.

Rekur prototipa bilde wikipeedijaa: upload.wikimedia.org/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Slowmo rakstīja: Nu principaa skriemelis diametru izmainiit nevar Tur nedaudz savaadaaks princips. Tiek paarbiidiita pati siksna.

Rekur prototipa bilde wikipeedijaa: upload.wikimedia.org/...

Paldies!

Karoč kaut kas līdzīgs veļļuka atrumiem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Slowmo rakstīja: Nu principaa skriemelis diametru izmainiit nevar Tur nedaudz savaadaaks princips. Tiek paarbiidiita pati siksna.

Rekur prototipa bilde wikipeedijaa: upload.wikimedia.org/...

Nu nu nevar - varet jau var tikai jautaajums vai taadu uzparikti var likt jaudiigaa mashinaa. Un ja nekljuudos tad Audi arii bij pieejami ar variatoru, bet vai joprojaam taadi ir VVZ.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Slowmo rakstīja: Nu principaa skriemelis diametru izmainiit nevar Tur nedaudz savaadaaks princips. Tiek paarbiidiita pati siksna.

Rekur prototipa bilde wikipeedijaa: upload.wikimedia.org/...

skriemelis var gan izmainīt diametru!

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Automātiskās kārbas katrai markai atšķiras. Vieniem reāli var sajust to domāšanu (aizturi), ar citu turpretim būs bauda mīt grīdā

Līdz šim esmu braucis ar vairākiem modeļiem ar automātu, viennozīmīgi labākie automāti ir BMW - Steptronic, tad AUDI/VW - Tiptronic, pēc tam varbūt jaunāko modeļu MB. Varbūt, jo katrā ziņā acainajiem meršiem tā aizture pirms kick-down ir tiešām kaitinoša. Par sportisku braukšanu vienkārši aizmirstam.

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Kungi, nu nav problēma piešauties pie katra autiņa un attiecīgi rīkoties, lai maximāli strauji uzņemtu apdzenot vai no vietas. Konkrēti mani tomēr vairāk interesē braukšana ziemas apstākļos, ja līdz kaulu smadzenēm un nosacījumu refleksiem ir pierasts uz slideniem ceļiem bremzēties ar motoru. Šogad jau nav iespēju pārbaudīt praksē AT. Tad teorētiski pasakiet vai vērts mocīties un mēģināt pirms katra šķēršļa vai līkuma pāriet rokas režīmā un pazemināties, jeb tiešām, kad nu beidzot uzsnigs sniedziņš, būs jābrauc savādāk

Uzņemot ātrumu tiešām nav problēma pārslēgt sporta režīmā vai, ja gribas pārbaudīt savu reakciju - rokas režīmā. Man kaifam ar 245 lopiem pilnībā pietiek.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja: Kungi, nu nav problēma piešauties pie katra autiņa un attiecīgi rīkoties, lai maximāli strauji uzņemtu apdzenot vai no vietas. Konkrēti mani tomēr vairāk interesē braukšana ziemas apstākļos, ja līdz kaulu smadzenēm un nosacījumu refleksiem ir pierasts uz slideniem ceļiem bremzēties ar motoru. Šogad jau nav iespēju pārbaudīt praksē AT. Tad teorētiski pasakiet vai vērts mocīties un mēģināt pirms katra šķēršļa vai līkuma pāriet rokas režīmā un pazemināties, jeb tiešām, kad nu beidzot uzsnigs sniedziņš, būs jābrauc savādāk

Nu nebūs nekad tā kā braucot ar manuālo. Pašam ir A6 ar tiptroniku. Ka-ka! un ja ir doma slēģelēt ar roku, tad kam ir vajadzīgs tomāts. Personīgi man nevajag automātu, toties nākošajam īpašniekam vajadzēs.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nezinu, Ko jus te uz koplietoshanas celjiem gribat ziema taisit, McRay`a rallijus vai ?

manam 10 gadigajam vacu shrotam ir automats, kas standarta sak no 2. atruma un lidz shim ne paatrinoties neko ipashi nezaudeju, kaut ka nejutu nekadas aiztures, ne ari kadu citu diskomfortu jutu.....braucu jau 2.gadu un zinu, ka man ta lieta patik.....

otram vacu 10 gadigajam shrotam gan ir manualis, bet nu ar to braucot un slegajkoties jutos diemzhel ka atpalicis no tehnologjijam

un vispar, katram savs! wot!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Braucot bez pārsteigumiem ar automātu nav problēmu. Man pat patīk, ka pilsētā var noņemt gāzi un neslēdzot zemākus pārnesumus pie krustojuma apstāties, jo automāts pats pārslēdzas uz zemāku pārnesumu....

Ja ceļā gadās pārsteigums - paliek ABS.

Ja vienkārši braucot ir jābremzēja īpaši, nez kā tad tiek braukts ?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Funkypeter rakstīja: nekada supinasana ar automatu nenotiek, forget about it.

Tikko izlasīju Galanta manuāli, iesēšanās gadījumā iesaka šūpināt ar L un R ar nelielu gāzi. Cik veikli to dzīvē var izdarīt, nezinu, bet acīmredzot aizliegts tas nav.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Funkypeter rakstīja: nekada supinasana ar automatu nenotiek, forget about it.

Tikko izlasīju Galanta manuāli, iesēšanās gadījumā iesaka šūpināt ar L un R ar nelielu gāzi. Cik veikli to dzīvē var izdarīt, nezinu, bet acīmredzot aizliegts tas nav.

Nu, es savu veco Galantu ar automātu ziemā esmu vairākas reizes pagalmā izšūpojis ārā. Padod drusku uz priekšu, kad vairs neiet, un jau pats sāk slīdēt atpakaļ, tad atlaiž gāzi, pārliek fiksi uz R un bišku uzgāzē, un tad atkal tāpat uz priekšu un atkal atpakaļ utt. Tāpat ir nācies vilkt no sava pagalma kupenām busiņu ārā uz ielas un vienu bembi, kas neleca, apkārt diviem kvartāliem, kamēr piešķīlās. Un mani ir vilkuši vairākus kilometrus, tiesa tur vajag ne pārāk ātri un prātīgi vilkt.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Funkypeter rakstīja: nekada supinasana ar automatu nenotiek, forget about it.

Tikko izlasīju Galanta manuāli, iesēšanās gadījumā iesaka šūpināt ar L un R ar nelielu gāzi. Cik veikli to dzīvē var izdarīt, nezinu, bet acīmredzot aizliegts tas nav.

Tieshi taa arii var uzshuupinaat, protams, ka ne tik smuki kaa ar manuaalo

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: nezinu, Ko jus te uz koplietoshanas celjiem gribat ziema taisit, McRay`a rallijus vai ?

Nē. Vismaz man tas nav vajadzīgs - savu sen esmu atskrējis. Runa par elementāru drošību.

Piemēram, atsauciet atmiņā, kas ir melnais ledus. Katru gadu vismaz reizi ir redzēti tie kumēdiņi, kas notiek uz maģistrālā ceļa pie Olaines vai Rīgas robežas, kad daži no plūsmas, ieraugot zīmi ar balto apdzīvotas vietas nosaukumu, sāk neapdomīgi strauji bremzēties. Tur ar ABS ir par maz, lai izvairoties no tādiem dundukiem, kas zaudējuši kontroli, pats nenoslidētu no ceļa vai netiktu taranēts no muguras.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es lietoju 1 un 2 ja gadās mežā smiltīs iepērties, vai braucot augšup pa apledojušu ceļu. un.. pirms dragreisa mani mācīja likt otrajā

Kikdauns notiek automātiski, ja pedāli līdz galam iespiež grīdā - pārlec atpakaļ par uz 2. ātrumu un ir labs uzrāviens..

Citādi lietoju tikai D, R un P. Pa pilsētu kādreiz ripinos nespiežot gāzes pedāli.. N noder, kad vajag kaut kur aizstumt (e.g. mazgātuvē)

Kad dzinējs nedarbojas var stumt (nevis vilkt striķī 50 km) uz R, N, D, 4, 3, 2, 1...izņemot P.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kam izmantojama rokasbbremze, ja auto aprīkots ar automātu? Lai neaizslīdētu prom - liekam P. P jāliek jebkurā gadījumā, jo savādāk nevar iedarbināt, tā kā atstāšana N jāizslēdz....

Rokasbbremze laikam paliek nestandarta situācijām.....

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Funkypeter rakstīja: nekada supinasana ar automatu nenotiek, forget about it.

Tikko izlasīju Galanta manuāli, iesēšanās gadījumā iesaka šūpināt ar L un R ar nelielu gāzi. Cik veikli to dzīvē var izdarīt, nezinu, bet acīmredzot aizliegts tas nav.

Pajero savukārt tas esot pēdējais, ko iesaka darīt Viens, divi un spararats arevederči... un jauns, šķiet, virs štukas maksā- tā man vismaz servisa veči stastīja. Vienam kāreiz nesen bij mainījuši, pareizāk sakot, mēģinājuši kautko tur sakrieviskot, ķipa ka bobikam vai, jo saimniekam naudiņas žēl Finālā tas nestrādāja un beigās viss sanāca vēl krietni dārgāk..

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti