Sods par plēvēm 60Ls

theerny Reģ.: 08.02.2004

Nu vairs nevarēs tikai uz tehnikso apskati nplēst priekšējās plēves un tad uzlīmēt atpakaļ un gadu bēdu nezināt.

Vakar lasīju laikam Neatkarīgajā , ka itkā jau 2. lasījumā esot pieņemti grozījumi ka sods par tonējošām plēvēm kas pārsniedz normu uz vējstikla un priekšējiem logiem tikšot pacelts no 5Ls uz 60Ls.

Kā arī lai uz ceļa varētu veikt pārbaudes priekš CP tiks iepirktas arī pašas mērīerīces.

 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

deksters rakstīja: Bij tāda dziesma- 'Te ir tava dzimtene,saulainais krasts..'

Maļeņkaja ošibočka polučilosj - ... smilšainas krasts..

Skaties deels, tavs teevs sheit ganiija cuuk...govis!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Skaties deels, tavs teevs sheit ganiija cuuk...govis!

...Jā, interesanti man kā vēsturniecei

Reģ.: 26.06.2024
0 0 Atbildēt

Pofig šodien redz saule uzspīdēja,tātad saulainais krasts

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Ozz rakstīja:

Skaties deels, tavs teevs sheit ganiija cuuk...govis!

...Jā, interesanti man kā vēsturniecei

...kak jeģiš ģerevņa!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Man gan patīk ZIgis - Klausies kāpēc ir jācīnās ar sekām, nevis cēloņiem. It kā Vācijā kādu laiku biji dzīvojis....

Kāpēc jācīnās par tiesībām likt plēves stiklos un mūrēt augstus žõgus - tā vietā, lai cīnītos par to, lai urlu būtu mazāk un nebūtu ar aizdomām jālūr uz katru pretimnācēju, kā arī lai vāģi var atstāt neaizslēgtu?

Vai logu tonēšana tikai neveicinās urlu ziņkārību???

Gluži kā vienkārss eksperiments reiz ir pierādījis - ja vīrietim piedāvā iepazīties ar divām dvīņumāsām, bet eksperimenta dēļ viena ir kaila, otra apģērbta - lielākā daļa vīriešu izvēlas apģerbto māsu... Kā Tev šķiet - kāpēc?

Tā jau ir - visi gaužas par lieliem izdevumiem, tiesa tikai retais sūkstās par maziem ienākumiem...

Piektrist Dexam - mēs paši veidojam sabiedrību un kultūru. No mums visiem ir atkarīgs vai izmetīsim pudeli pa braucoša auto logu vai iemetīsim urnā tankštellē, vai palaidīsim no pagalma izbraucošo, vai nagla pielīdīsim priekšā... Tie, kuri būs vairākumā uzvarēs, jo nevienam negribas būt baltajam zvirbulim.

Ja reiz pieņēma likumu par plēvēm - tātad jāievēro vai jāpanāk limuma atcelšana. Gluži kā ar alko pārbaudēm, ka MK pieņēma pamatotus grozījumus alko testa veikšanas procedūrā... Un viss

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Ozz rakstīja:

Skaties deels, tavs teevs sheit ganiija cuuk...govis!

...Jā, interesanti man kā vēsturniecei

Teu , kaa veesturniecei , 1rbl par kastiiti pie aldzinjas..... un beigaas moci vareesi atdot deelam

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: [šaubos, vai tavu līdzdalību satiksmē varētu traktēt kā privāto dzīvi. Pie tam ļoti daudziem braukšana iekš auto ir darbs, kas nu nekādi nav privātā dzīve.

Pagaidām viena vakance uz Satversmes tiesneša amatu nosacīti vēl ir brīva!

Jau teicu, ka es tikai tā utopiski spriedelēju. Pamatojumu varētu arī kādu spēcīgāku izdomāt, ja būtu nepieciešams. Tāds ir mūsu - juristu darbs!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

Apspiesto tiesību aizstāvēšanai pēdējā laikā ir populāri rīkot praidus.

Tad nu tu kā jurists varētu kaut ko tādu organizēt.

Nekā!

Jurists parasti jūtas apspiests tikai pēc klienta pieprasījuma, kas nozīmē to, ka praidu rīko klients, bet jurists iesaistās, kad par fekāliju mētāšanu praidistu jeb apspiesto sauc pie atbildības!

Tā lūk!

Ja visas tiesību nromas būtu 100 % koerktas, nepārprotamas un pamatotas, tad man tāpat kā vēl daudziem šīs planētas iedzīvotājiem būt jābrauc uz Īriju lasīt zemenes

Reģ.: 26.06.2024
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

nomiks rakstīja:

Yonas rakstīja: [šaubos, vai tavu līdzdalību satiksmē varētu traktēt kā privāto dzīvi. Pie tam ļoti daudziem braukšana iekš auto ir darbs, kas nu nekādi nav privātā dzīve.

Pagaidām viena vakance uz Satversmes tiesneša amatu nosacīti vēl ir brīva!

Jau teicu, ka es tikai tā utopiski spriedelēju. Pamatojumu varētu arī kādu spēcīgāku izdomāt, ja būtu nepieciešams. Tāds ir mūsu - juristu darbs!

Apspiesto tiesību aizstāvēšanai pēdējā laikā ir populāri rīkot praidus.

Tad nu tu kā jurists varētu kaut ko tādu organizēt.

'Aiz Tumšajiem Logiem Apslēpto Smaidu Slēpšanās Pasākums' ?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

staasts taads: pagaajushonedeelj maneejam vajadzeeja iziet skati. tika sagatavots, logi nopleesti, viss oki doki. tikai gadiijaas taa, ka pats traapiiju slimniicaa, taapeec sarunaaju ar faateri, lai vinjsh aizdzen. TA tiek ieta Liepaajaa. nu tad vinjsh aizdzen, iziet, viss tjip ok, lai aaraa gaidot uzliimi. vecais gaida, bet taa vietaa atnaak chuvaks un pasaka, ka uzliimi nevarot dot, jo mashiina esot kkur nofocheeta ar aciimredzami paarsniegtu logu toneejumu. uz iebildumu, ka tagad nekaada toneejuma nav, chuvaks noplaata rokas un saka, tagad mashiina jaafochee veelreiz un jaasuuta bildes uz riigu akcepteeshanai. peec pusstundas uzliimi tomeer izsniedza. rodas jautaajums: kas tas par sviestu??

Reģ.: 26.06.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: : kas tas par sviestu??

Tā cilvēka,kas Tavam tēvam to teica, infantilisms. Nekas vairāk.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

man ir jautaajums: ir kaads redzeejis dziivee tos aparaatus, ar kuriem meera stiklu gaismas caurlaidiibu? kaads ir jamaa darbiibas princips? tjip laizh cauri noteikta stipruma gaismas staru un otraa pusee meera, cik daudz no taa tiek cauri stiklam?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: staasts taads: pagaajushonedeelj maneejam vajadzeeja iziet skati. tika sagatavots, logi nopleesti, viss oki doki. tikai gadiijaas taa, ka pats traapiiju slimniicaa, taapeec sarunaaju ar faateri, lai vinjsh aizdzen. TA tiek ieta Liepaajaa. nu tad vinjsh aizdzen, iziet, viss tjip ok, lai aaraa gaidot uzliimi. vecais gaida, bet taa vietaa atnaak chuvaks un pasaka, ka uzliimi nevarot dot, jo mashiina esot kkur nofocheeta ar aciimredzami paarsniegtu logu toneejumu. uz iebildumu, ka tagad nekaada toneejuma nav, chuvaks noplaata rokas un saka, tagad mashiina jaafochee veelreiz un jaasuuta bildes uz riigu akcepteeshanai. peec pusstundas uzliimi tomeer izsniedza. rodas jautaajums: kas tas par sviestu??

a tu esi redzējis TĀ tehniskās apskates ierēdnīša bērniņu izsalkušās actiņas??????

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: man ir jautaajums: ir kaads redzeejis dziivee tos aparaatus, ar kuriem meera stiklu gaismas caurlaidiibu? kaads ir jamaa darbiibas princips? tjip laizh cauri noteikta stipruma gaismas staru un otraa pusee meera, cik daudz no taa tiek cauri stiklam?

tieši tā !

teh. apskates stacijaas taadi esmot

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Esmu redzējis. Tāds puļķis no vienas puses un laikam mazs spogulītis, ko pieliek pretējā pusē. Mērīja TA pašos sākumos, kad mēģināju izšmaukt ar plēvēm un pirms kāda laba laika vienu reizi arī CP uz ielas. Vispār CP rīcībā jau šobrīd esot 2 plēvju mērīšanai, bet tā kā tie ir tikai 2, tad tiek izsniegti atsevišķiem "reidiem". Un tā kā sods mazs + Cp par to īpaši nesatraucas, tad tie reidi reāli laikam nav pamanāmi -- slinkums organizēt dažu auto tvarstīšanai.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

kā ir motociklu ķiverēm? tie stikli tak arī ir tonēti. tas ir atļauts? varbūt tos arī vajadzētu aizliegt?!

besī ārā šitie 100 jampampiņi, kas likumus mūsu valstī pieņem

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Ķivere = saulesbrilles tā kā par to aizmirsti. Plēves aizliedz tāpēc, lai visiem šoferiem būtu pēc iespējas pārredzamāka apkārtējā satiksme t.sk. cauri citu auto logiem, kam konstrukcija pieļauj šādas iespējas. Būtiskākais tas ir braucot lielos ātrumos pa šosejām, mainot joslas utt. tā kā argumenti par visādiem busiem netur kritiku. Visā Eiropā jau gadiem tas ir aizliegts, tā kā spriedelēt, ka "šie visi ir stulbi, tik mēs tie gudrie" arī neko labu par mums pašiem neliecina. Konkrētajā lietā pat mūsu 100 jampampiņiem nav nekādas teikšanas, jo viņus par normu nepildīšanu drā* ES jampampiņi, par kuriem savukārt paši nemaz ne tik sen nobalsojām utt..

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Mizx rakstīja: Ķivere = saulesbrilles tā kā par to aizmirsti. Plēves aizliedz tāpēc, lai visiem šoferiem būtu pēc iespējas pārredzamāka apkārtējā satiksme t.sk. cauri citu auto logiem, kam konstrukcija pieļauj šādas iespējas. Būtiskākais tas ir braucot lielos ātrumos pa šosejām, mainot joslas utt. tā kā argumenti par visādiem busiem netur kritiku. Visā Eiropā jau gadiem tas ir aizliegts, tā kā spriedelēt, ka "šie visi ir stulbi, tik mēs tie gudrie" arī neko labu par mums pašiem neliecina. Konkrētajā lietā pat mūsu 100 jampampiņiem nav nekādas teikšanas, jo viņus par normu nepildīšanu drā* ES jampampiņi, par kuriem savukārt paši nemaz ne tik sen nobalsojām utt..

tu laikam aizmirsi, ka aizmugurējos var tonēt

caurskatāmība neiztur kritiku

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

toneetie logi ir taapeec, lai atskirtu lo hus no normaalajiem, un arii lo hus pasargaatu no apkaarteejo acu skatieniem.

visjautrak izskataas taas masiinas, kur vadiitaajs ir ne lo hs, bet pasazieri ar vai bez savas gribas tiek ierindoti lo hu kaartaa.

esmu runaajis, ko jums veel vajag?

)))))

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti