Zaļās vestītes automašīnu salonos

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Braukājot pa rīgas centru bieži nākas ievērot, ka šoferiem mašīnas salonos uz sēdekļiem ir apvilktas, vai arī uz aizmugurējā loga plaukta ir redzamas skaisti salocītas spilgti zaļās vestītes. Citiem pat ar uzrakstu POLICIJA. Tāpēc gribēju uzzināt, vai tam ir kāda priekšrocība, piemēram, tik ātri neizdilst sēdekļu atzvltnes . Varbūt, ka tā ir pazīme, ka strādā auto vadītāji strādā vienā darba vietā, tāpēc vienam otrs ir jāpasveicina. Varbūt jūs vēl zināt kāds citas prišrocības?

Ko jūs par šo sakat? Varbūt arī man tādu vajag iegādāties!

 
1 2 3 4
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vajag iegādāties, tas uzlabo aerodinamiku, samazina degvielas patēriņu, atbaida putnus no mašīnas apķēzīšanas un pilda arī antiradara funkcijas. Vislabāk viņas ir lietot piesietas pie antenas vai, vēl labāk, iedzīt jumtā ~3m garu kārti un uzmaukt galā kā putnubiedēkli.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Tās antiradara funkcijas gan būtu noderīgas. Bet vai tās darbojas tikai rīgā, vai arī citos latvijas rajonos arī?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tās antiradara funkcijas gan būtu noderīgas. Bet vai tās darbojas tikai rīgā, vai arī citos latvijas rajonos arī?

Vairāk gan Rīgā, bet ja vestei pieliek vēl uzplečus, tad arī citos rajonos.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Da nē, tā zaļā vestīte vnk nozīmē, ka šofers (-e) ir LOHS (-E)!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?

manis peec tur var buut uzraksts LOHS

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?

Svarīgi - tas nozīmē, ka šofers (-e) piekrīt rēķina tūlītējai apmaksai un bez čeka!

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

Uggga rakstīja:

shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?

manis peec tur var buut uzraksts LOHS

Tevis pēc tur var būt arī uzraksts LOHS, bet domāju, ka citi tam vārdam ir piešķir maģisku nozīmi un uz dzīvi (t.i., tevi) sāk skatīties citādāk un daudz ko uzreiz aizmirst.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

shmurger rakstīja:

Uggga rakstīja:

shmurger rakstīja: man domaat, ka zalaas vestiites jaalieto pie ritenju nomainjas celja apstaakljos, piemeeram...varbuut kaads vinjas glabaa uz aizmugureejaa plaukta vai kur jau ....

Cik svarīgs ir uzraksts POLICIJA šādos gadījumos?

manis peec tur var buut uzraksts LOHS

...tam vārdam ir piešķir maģisku nozīmi ...

vaardam LOHS????

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Vieni strādā policijā, otri kaut kur citur, kur pie darba formas tiek lietota arī zaļā veste.

Domājams, ka kāds vēlas to izmantot kā priekšrocību, lai netiktu līmēts plāksteris, kāds, lai mazinātu iespēja, ka tiek nozagts viņa auto, bet paliek arī variants, ka vajag darbam un tāpēc vienmēr ir pie rokas.

Precīzāk pateikts tie, kuri tās tur pie sevis auto salonā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Muļķi! Tie ir apkopeji un policisti tak....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Vieni strādā policijā, otri kaut kur citur, kur pie darba formas tiek lietota arī zaļā veste.

Domājams, ka kāds vēlas to izmantot kā priekšrocību, lai netiktu līmēts plāksteris, kāds, lai mazinātu iespēja, ka tiek nozagts viņa auto, bet paliek arī variants, ka vajag darbam un tāpēc vienmēr ir pie rokas.

Precīzāk pateikts tie, kuri tās tur pie sevis auto salonā.

kaa tad , zaljaas vestes atbaida auto zagljus... ilgi domaaji, tirlinj???

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

pa visu LV šitais redzēts. es uzreiz domāju, ka pie stūres sētnieks vai stāvvietas apsargs. man jau liekas ka tā ir baigā izrādišanās. man ar tāda veste skapī mētājas, moš uzvilkt uz daik*a un vicināt kā karogu....

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

A par ko cepamies? Žēl, ka kādam ir tās vestes vai kā? Man arī džipā ir gan vestes, gan lielas atstarojoši zaļas lietusizturīgas pufaikas. Un? Esat laikam aizmirsuši, ka civilizētās valstīs cilvēks uz ceļa vispār nelien, kamēr veste nav mugurā. Pats esmu to redzējis visā Eiropā. Manā gadījumā veste palīdz atkratīties no dumjiem jautājumiem: "kapēc tu šeit fotografē, kas tu tāds esi" utt. Zaļa veste var tiešām noderēt. Savukārt tos jefiņus, kas uzliek uz plaukta vesti ar uzrakstu "POLICIJA" uz augšu gan es nesaprotu.

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

ja pareizi atceros, tad, piem., Spaanijaa ir taa, automashiinai, kas piedalaas celju satiksmee, ir jaabuut ne tikai avaarijas 3-stuuris, aptiecinja, ugunsdzeeshamais, bet arii 2 vestes. [un ir shoferi, kas taas uzvelk jau seezhoties pie stuures - ja nu jaaizkaapj?]

LV tikai ieteiktas.

kam sava dziiviiba / veseliiba ruup, tas sagaadaa sev vesti vai kaadu citu atstarojoshu elementu. lai tumsaa netiktu notriekts, kad no mashiinas izkaapis.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu man ar ir veste tieši priekš emergency situācijām

glabāju gan to zem sēdekļa

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Apsveicami, ja ir veste, bet tāpēc jau nav jāliek viņa pie loga vai uz sēdekļa, lai izskatītos pēc policista.

Aizliedza policijas atribūtiku uz stikliem likt, tad nu cenšās kaut kā maskēties

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Apsveicami, ja ir veste, bet tāpēc jau nav jāliek viņa pie loga vai uz sēdekļa, lai izskatītos pēc policista.

Aizliedza policijas atribūtiku uz stikliem likt, tad nu cenšās kaut kā maskēties

Nu man arī ir uz sēdekļa - un? Vai tad kādam var rasties doma, ka esmu policists? Jāsmejas. Manai vestei gan uz muguras iAuto rakstīts.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Manējā ir smukā tādas pašas krāsas (zaļas) atstarojošā maisiņā durvju dodalījumā!

Bija komplektā, kad toreiz vēl Saulītes veikalā nopirku pa 2,55!

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

jā, daudzās valstīs tās vestes ir obligātas, ļīdz ar aptieciņu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: A par ko cepamies? Žēl, ka kādam ir tās vestes vai kā? Man arī džipā ir gan vestes, gan lielas atstarojoši zaļas lietusizturīgas pufaikas. Un? Esat laikam aizmirsuši, ka civilizētās valstīs cilvēks uz ceļa vispār nelien, kamēr veste nav mugurā. Pats esmu to redzējis visā Eiropā. Manā gadījumā veste palīdz atkratīties no dumjiem jautājumiem: "kapēc tu šeit fotografē, kas tu tāds esi" utt. Zaļa veste var tiešām noderēt. Savukārt tos jefiņus, kas uzliek uz plaukta vesti ar uzrakstu "POLICIJA" uz augšu gan es nesaprotu.

Nu jā, ja jau uz muguras rakstīts iauto, tad tāds jautājums tiešām ir stulbs - tāpat skaidrs, ka bildes nokļūs iauto.lv

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Lietuvā diennakts tumšajā laikā ir aizliegts izkāpt no auto ārpus apdzīvotām vietām bez šādas zaļas vestes.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

paši naivie.... pāris reizes līdzeja.... vienu reizi jau gribēja noturēt - bet pārdomāja kad ieraudzīja tumši zilu specovku ar raksturīgiem baltiem atstarotajiem uz priekšēja sēdekļa.....

bet patiesībā ir baigi noderīga lieta ja atstaj auto tumšā ielas malā.... jo ja veste ir aizmugurē uz plaukta pa vidu, tad auto uzreiz var pamanīt gan no priekšas, gan no aizmugures....

pie tam visādi LOXI dažreiz uzmanīgak uz ceļa uzvedas.... laikām vestīte ir labs pamats pārdomāt savu rīcību...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Da nē, tā zaļā vestīte vnk nozīmē, ka šofers (-e) ir LOHS (-E)!!!

Ceļu darbonis inside - lohs ar subaru outside

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti