Rokas nocirst!!! :| :| :|

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Pāris dienas atpakaļ ap 11:00 atstāju mašīnu t/c Alfa stāvvietā (daudzstāvu stāvvietas 1. stāvā samērā netālu no ieejas). Pēc pusstundas atgriezos pie mašīnas un likās dīvaini, ka starp manu auto un tam pabajā pusē noparkoto mašīnu līkņājas kāds puisis. Taču, kad pienācu tuvāk, puisis iekāpa blakus esošajā mašīnā, kurā jau sēdēja meitene, un devās prom. Domāju - varbūt parkojoties vai durvis virinot iebuktējis manu dampi un nu skatījās, cik lieli postījumi, tādēļ uzmetu no labā aizmugures stūra puses aci savas mašīnas sāniem, bet neko ļaunu nemanīju. Tikai, kad izkāpu pie mājas no auto un pēc signalizācijas uzlikšanas pametu acis atpakaļ, lai pārliecinātos ka logi aizvērti, ieraudzīju mašīnu sānskatā un.... man asinis sāka vārīties Abiem labās puses riteņiem trūka kalpaciņu, kas nosedz lieto disku centrus un skrūves Diski bija tikko pavasarī pirkti jauni... Lai šādus kalpaciņus ar OOOO emblēmu dabūtu vietā ir vai nu:

1) jānopērk vēl 2 jauni diski;

2) jāpasūta Auto Rīgā jauni kalpaciņi (diez vai būs īpaši lētāki par pašiem diskiem);

3) jānoķer tas izdzimtenis, kas tos nozaga, jānocērt viņam vismaz labā roka - kā viduslaikos - un jāatņem viņam mani kalpaciņi;

4) vai arī jāsarunā kāds bomzis, lai nolasa tos kalpaciņus nākamajam nelaimīgajam (šis variants ir joks - nekad neko tādu neatbalstītu).

Kad pamanīju, kas noticis, atgriezos t/c Alfa un nopētīju, vai tai vietai, kur parkojos, virsū neskatās kāda novērošanas kamera, taču tādas nekur nemanīja. Devos uz Alfas infocentru un jautāju, vai nevar sastapt apsardzes priekšnieku - ka notikusi auto apzagšana un vēlos uzzināt, vai nav videoieraksta, kur;a būtu redzams, kas to izdarījis. Mani laipni atšuva, ka esot jāsauc policija un tikai viņi varot pieprasīt apsargiem ierakstus. Sazvanīju policiju, kas mani pasūtīja uz 5. iecirkni, lai rakstot iesniegumu Sapratu, ka varinats bezcerīgs un atmetu ar roku...

Jautājums jums - tauta: varbūt kādam ir zināmas vietas, kur šitie nariki kalpaciņu zagļi tirgo sazagto mantu - varbūt ir iespēja man atpirkt pašam savus kalpaciņus? Vai varbūt kādam ir zināms, kur var iegādāties lieto disku centru un skrūves nosedzošos kalpaciņus diskiem, kādi nāk jaunajiem (post-2006. gada) A8 u.tml.? Kalpaciņi bija sudrabpelēki ar hroma krāsas OOOO emblēmu vidū - zinātāji noteikti sapratīs, par ko ir runa.

 
1 2 3
Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

P.S. paši redzējām,bet kamēr noskrējām lejā šis jau bija prom...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Ja redzes atmiņa neviļ, tad tas auto, kas stāvēja manam blakus un kurā aizbrauca aizdomīgais indivīds, bija mels Audi - kaut kāds vecais A4 vai muca... Bet diski viņam toč nebija no tās sērijas, ka mani kalpaciņi varētu derēt... Var jau būt, ka tas cilvēks vienkārši pētīja manus riteņus, bet kalpaciņus nozaga kāds pirms viņa - ej nu sazini...

Audi solidaritāte

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

Tbilisi (pirms 2 gadiem) vairums auto bija bez priekšējiem bamperiem un bez spoguļiem.. jautāju, kāpēc tā- atbilde bija, ka zogot un pēc tam turpat piedāvājot atpirkt.. Padomāju, ka mums tie laiki jau sen kā pagājuši. Izrādās - vēl nebija sākušies

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nechakarejies ar rokam, labak nogriez pautus.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nechakarejies ar rokam, labak nogriez pautus.

Piekrītu!

un tiem kam kasko bez pašriska protams var dabūt $, bet daudziem un drīzumā visiem būs ar pašrisku, tātad $ nespīd!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Marteens rakstīja: Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

Tbilisi (pirms 2 gadiem) vairums auto bija bez priekšējiem bamperiem un bez spoguļiem.. jautāju, kāpēc tā- atbilde bija, ka zogot un pēc tam turpat piedāvājot atpirkt.. Padomāju, ka mums tie laiki jau sen kā pagājuši. Izrādās - vēl nebija sākušies

Cilvēkiem trūkst atjautības Piemēram, ja baidāmies ka nozags priekšējo buferi - kas liedz uztaisīt buferim piemetinātus stiprinājumus? Spoguļus toties var uztaisīt noņemamus...

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

10 gadus atpakaļ man bij 100tais avants...ar visiem kalpaciņiem...Vienā jaukā rītā konstatēju,ka nav vairs manu smuko kalpaciņu.....bija tikai video - kā viens ķēms rauj nost manus kalpaciņ us... .Atradu un parunājām kā vīrs ar vīru.... .pec tam kalpaciņi bija vietā un vēl smukāki

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja: 10 gadus atpakaļ man bij 100tais avants...ar visiem kalpaciņiem...Vienā jaukā rītā konstatēju,ka nav vairs manu smuko kalpaciņu.....bija tikai video - kā viens ķēms rauj nost manus kalpaciņ us... .Atradu un parunājām kā vīrs ar vīru.... .pec tam kalpaciņi bija vietā un vēl smukāki

------

Interesanti - kaa Tu buutu runaajis, ja zaglis buutu sieviete ?! ;D

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

ja ir konkrētāka infa, iemet lūdzu te

www.mbclub.lv/...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kur Tu te Gnomu saskatīji

Te nē - man vakar uzzvanīja un ieteica, kur meklēt Audi detaļas numuru...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

Man pie vecajām mājām teikā kaimiņa 7. Bembim priekšējo bamperi arī nospēra pavasarī... Daudzi MB redzēti bez spoguļiem... Draugam A6 pēc nopirkšanas pirmajās pāris dienās noziedēja labais priekšējais pagrieziena lukturītis, tad 2 kalpaciņi, pēc dažām dienām - atlikušie 2... Bet viņš jau arī dzīvo Vārnu ielas republikas rajonā un tur mašīnu ielas malā pa nakti...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: visu cieņu - bet gadījums ir no sērijas www.tvnet.lv/...

jebkura gadijumā rodas jautājums - kur tad palika pilsoniska modrība? To ka meitene auto sēdeja -to ka pēdejais amerikaņu auto useris pamaniji - bet tā vietā lai pētīt svešas meitenes labāk būtu nopetijis mašīnas numuru un marku.... ja jau bija aizdomas par to, ka kaut kas aizdomīgs notiek.... vai KASKO atļauj atslābt un uzliekt pārāk lielu pofigismu uz dzīvi?

Kaut ko Tu neesi sapratis/-usi. Jau vairāk par pusgadu lieku mašīnu tieši ar šiem diskiem Alfas u.c. lielveikalu stāvvietās, turu pa nakti pie mājas pagalmā, bet vēl nevienam nav nagi niezējuši. Tādēļ arī pat neradās doma, ka tie cilvēki, kuri ar to AUDI bija pieparkojušies man blakus, varētu kaut ko būt nočiepuši no mana A8 - radās aizdomas, vai tik nav noskrāpējuši parkojoties, taču uzmetu acis mašīnu sāniem un stūriem un aizdomas neapstiprinājās. Tādēļ arī nesāku baigi piefiksēt numurus u.t.t.

Es vēl saprastu, ja pa nakti tumšā pagalmā zagtu, bet gaišā dienas laikā stāvvietā, kur garām staigā cilvēki nepārtraukti un ir iespēja, ka videonovērošana visu ieraksta...

Kasko kā reize bija beigusies - varbūt Mērfija likums nostrādāja

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Marteens rakstīja: Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

Tbilisi (pirms 2 gadiem) vairums auto bija bez priekšējiem bamperiem un bez spoguļiem.. jautāju, kāpēc tā- atbilde bija, ka zogot un pēc tam turpat piedāvājot atpirkt.. Padomāju, ka mums tie laiki jau sen kā pagājuši. Izrādās - vēl nebija sākušies

Cilvēkiem trūkst atjautības Piemēram, ja baidāmies ka nozags priekšējo buferi - kas liedz uztaisīt buferim piemetinātus stiprinājumus? Spoguļus toties var uztaisīt noņemamus...

Bija man atjautība reiz - džipā biju viduskonsolē ielicis maģi un arī čeindžeri. Čeindžeri biju smuki pieskrūvējis pie paneļa nesošā kronšteina ar 2 gab. kārtīgām ar muciņatslēgu pievilktām skrūvēm Reiz biju K-Sunī uz fimu plkst. 16:00 dienā un turpat iepretim kinoteātrim arī mašīnu biju noparkojis... Atnāku no filmas - mašīna brutāli atlauzta, mēģināts čeindžeri izvilkt, taču bija aplauzušies un visa manta palika vietā

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Es tikai nesaprotu vienu - labi, zog kalpaciņus tādiem diezgan populāriem un daudz sastopamiem Audi disku modeļiem, ar ko pilna Rīga, bet kur var likt 2006. gada A8 disku vidiņus, ja tādus auto ar tādiem diskiem Latvijā var uz abu roku pirkstiem saskaitīt? Ja būtu atstājuši info, kur es savus kalpaciņus varu atpirkt, tad vismaz būtu skaidra biznesa/reketa loģika, bet ko tagad? Garāžā pie sienas tas zaglis viņus karinās vai taisīs alus kausu paliktņus? Un, ja uz pasūtījuma zaga, tad kur pasūtītāja dzimtie kalpaciņi palika? Konstrukcija ta tāda, ka bedrēs tie nost nekrīt un tā vienkārši pazaudēt tos nevar...

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

1) Alfas administraacija ir pamatiigi lopinji un vinjus pashus arii vajadzetu kaartiigi atshtaukaat par shaadu attieksmi pret klientiem. Kad jaaiesmeeree smirdiigi plastmasas gabali, tad vinji ashi, kad jaapaliidz klientam atrisinaat probleema, taa miikstie.

2) Auto Riga centrinji maksaa kaut kur latus 10 - 20 gabalaa, taa ka nav jau arii tik liela beeda. Suudiigakaais tas ka nekad nezini vai nenospers atkal.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Alfas administrācija rīkojas tā kā likums atļauj. Viņiem nav īpašas izvēles.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

par vaacinjiem un citaam Audi probzaam

www.audi-style.lv/...

mees esam tur

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Ja gribi savas štellītes dabūt atpakaļ pameklē iekš SS. Čoma mersim noņēma spoguļus,"šamais sāka meklēt iekš SS un atrada, nopirka, pēc tam vēl domāja vai ir no vinja noskrūvēti vai no cita

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

msh rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Marteens rakstīja: Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

Tbilisi (pirms 2 gadiem) vairums auto bija bez priekšējiem bamperiem un bez spoguļiem.. jautāju, kāpēc tā- atbilde bija, ka zogot un pēc tam turpat piedāvājot atpirkt.. Padomāju, ka mums tie laiki jau sen kā pagājuši. Izrādās - vēl nebija sākušies

Cilvēkiem trūkst atjautības Piemēram, ja baidāmies ka nozags priekšējo buferi - kas liedz uztaisīt buferim piemetinātus stiprinājumus? Spoguļus toties var uztaisīt noņemamus...

Bija man atjautība reiz - džipā biju viduskonsolē ielicis maģi un arī čeindžeri. Čeindžeri biju smuki pieskrūvējis pie paneļa nesošā kronšteina ar 2 gab. kārtīgām ar muciņatslēgu pievilktām skrūvēm Reiz biju K-Sunī uz fimu plkst. 16:00 dienā un turpat iepretim kinoteātrim arī mašīnu biju noparkojis... Atnāku no filmas - mašīna brutāli atlauzta, mēģināts čeindžeri izvilkt, taču bija aplauzušies un visa manta palika vietā

Es savai mucai esmu maģi pieskrūvējis pie plastmasas viduskonsoles - izlauzt būtu iespējams, bet būtu vajadzīgs diezgan liels spēks + maģi, kuriem griežas panelis uz riņķi, ir diezgan liels retums, tāpēc retais saprot, ka tas ir maģis [izslēgtā stāvoklī, protams] Kā arī, nebūtu prātīgi zagt 8 gadus vecu maģi...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Tak sen skaidrs, ka iekš republikas el vē jābraukā ar šrotiem, kaut varētu atļauties ari ko labāku.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

modena rakstīja: visu cieņu - bet gadījums ir no sērijas www.tvnet.lv/...

jebkura gadijumā rodas jautājums - kur tad palika pilsoniska modrība? To ka meitene auto sēdeja -to ka pēdejais amerikaņu auto useris pamaniji - bet tā vietā lai pētīt svešas meitenes labāk būtu nopetijis mašīnas numuru un marku.... ja jau bija aizdomas par to, ka kaut kas aizdomīgs notiek.... vai KASKO atļauj atslābt un uzliekt pārāk lielu pofigismu uz dzīvi?

Kaut ko Tu neesi sapratis/-usi. Jau vairāk par pusgadu lieku mašīnu tieši ar šiem diskiem Alfas u.c. lielveikalu stāvvietās, turu pa nakti pie mājas pagalmā, bet vēl nevienam nav nagi niezējuši. Tādēļ arī pat neradās doma, ka tie cilvēki, kuri ar to AUDI bija pieparkojušies man blakus, varētu kaut ko būt nočiepuši no mana A8 - radās aizdomas, vai tik nav noskrāpējuši parkojoties, taču uzmetu acis mašīnu sāniem un stūriem un aizdomas neapstiprinājās. Tādēļ arī nesāku baigi piefiksēt numurus u.t.t.

Es vēl saprastu, ja pa nakti tumšā pagalmā zagtu, bet gaišā dienas laikā stāvvietā, kur garām staigā cilvēki nepārtraukti un ir iespēja, ka videonovērošana visu ieraksta...

Kasko kā reize bija beigusies - varbūt Mērfija likums nostrādāja

nekad nedrīkst atslābt... varbūt šīs tev tur spridzekli iemontētu... a tu tikai sānu noskrāpēja.... un ja noskrāpētu -tad tu skrietu pakaļ lai piefiksētu numuru? Nav vienkaršāk piefiksēt numuru katram gadijumam un pēc tam sākt pētīt kakogo hu... šis pie mašīnas pietupies darīja.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: par vaacinjiem un citaam Audi probzaam

www.audi-style.lv/...

mees esam tur

tas virsrakts par "quatro"dzimšanas dienu ir tāds pasens.... drīz jau varēs svinēt 6 mēnešu dzimšanas dienu tam svaigākam ziņam

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

galvenais prieksh manis tur ir FORUMS.

par paareejo "maigi"sakot tev ir taisniiba

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

man ar no OOOO aizgāja kalpaciņi audiriga maksā 9ls gabalā jauni,bet nu pirkt un likt jaunus kautkā negribās,tāpat ar priekšējām restītēm kuras maksā 37ls gabalā apdrošinātāji nopirka ,bet likt virsū tak nevar,tā ar skapī mājā stāv

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

man taa viens ventilju miciishu zaglis uzraavaas...

gaaja chalis ar draugu un veel vienu drusku un no manas hondas,kas staaveeja zem maajas loga noskruuveeja metaala uzgaljus ventiljiem sencis redzeja pa logu un pateica man,noskreeju lejaa panaacu..aprunaajos un ieliku pa muti peec tam itkaa nekas nav pazudis ne no hondas,ne no naakamajiem auto

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti