Rokas nocirst!!! :| :| :|

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Pāris dienas atpakaļ ap 11:00 atstāju mašīnu t/c Alfa stāvvietā (daudzstāvu stāvvietas 1. stāvā samērā netālu no ieejas). Pēc pusstundas atgriezos pie mašīnas un likās dīvaini, ka starp manu auto un tam pabajā pusē noparkoto mašīnu līkņājas kāds puisis. Taču, kad pienācu tuvāk, puisis iekāpa blakus esošajā mašīnā, kurā jau sēdēja meitene, un devās prom. Domāju - varbūt parkojoties vai durvis virinot iebuktējis manu dampi un nu skatījās, cik lieli postījumi, tādēļ uzmetu no labā aizmugures stūra puses aci savas mašīnas sāniem, bet neko ļaunu nemanīju. Tikai, kad izkāpu pie mājas no auto un pēc signalizācijas uzlikšanas pametu acis atpakaļ, lai pārliecinātos ka logi aizvērti, ieraudzīju mašīnu sānskatā un.... man asinis sāka vārīties Abiem labās puses riteņiem trūka kalpaciņu, kas nosedz lieto disku centrus un skrūves Diski bija tikko pavasarī pirkti jauni... Lai šādus kalpaciņus ar OOOO emblēmu dabūtu vietā ir vai nu:

1) jānopērk vēl 2 jauni diski;

2) jāpasūta Auto Rīgā jauni kalpaciņi (diez vai būs īpaši lētāki par pašiem diskiem);

3) jānoķer tas izdzimtenis, kas tos nozaga, jānocērt viņam vismaz labā roka - kā viduslaikos - un jāatņem viņam mani kalpaciņi;

4) vai arī jāsarunā kāds bomzis, lai nolasa tos kalpaciņus nākamajam nelaimīgajam (šis variants ir joks - nekad neko tādu neatbalstītu).

Kad pamanīju, kas noticis, atgriezos t/c Alfa un nopētīju, vai tai vietai, kur parkojos, virsū neskatās kāda novērošanas kamera, taču tādas nekur nemanīja. Devos uz Alfas infocentru un jautāju, vai nevar sastapt apsardzes priekšnieku - ka notikusi auto apzagšana un vēlos uzzināt, vai nav videoieraksta, kur;a būtu redzams, kas to izdarījis. Mani laipni atšuva, ka esot jāsauc policija un tikai viņi varot pieprasīt apsargiem ierakstus. Sazvanīju policiju, kas mani pasūtīja uz 5. iecirkni, lai rakstot iesniegumu Sapratu, ka varinats bezcerīgs un atmetu ar roku...

Jautājums jums - tauta: varbūt kādam ir zināmas vietas, kur šitie nariki kalpaciņu zagļi tirgo sazagto mantu - varbūt ir iespēja man atpirkt pašam savus kalpaciņus? Vai varbūt kādam ir zināms, kur var iegādāties lieto disku centru un skrūves nosedzošos kalpaciņus diskiem, kādi nāk jaunajiem (post-2006. gada) A8 u.tml.? Kalpaciņi bija sudrabpelēki ar hroma krāsas OOOO emblēmu vidū - zinātāji noteikti sapratīs, par ko ir runa.

 
1 2 3
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: man taa viens ventilju miciishu zaglis uzraavaas...

gaaja chalis ar draugu un veel vienu drusku un no manas hondas,kas staaveeja zem maajas loga noskruuveeja metaala uzgaljus ventiljiem sencis redzeja pa logu un pateica man,noskreeju lejaa panaacu..aprunaajos un ieliku pa muti peec tam itkaa nekas nav pazudis ne no hondas,ne no naakamajiem auto

tas teksts iet kopsolii ar tavu niku...

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

vakar biju Alfā...un stāvvietā bija redzami tādi aizdomīgi 12-14 gadīgi puišeļi, krieviņi-netīri, tādi zaglīgi skatieni....

viss notiek

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: vakar biju Alfā...un stāvvietā bija redzami tādi aizdomīgi 12-14 gadīgi puišeļi, krieviņi-netīri, tādi zaglīgi skatieni....

viss notiek

vai tad šiem doķus pārbaudīji?

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nē, bet ko gan tādi var citu darīt? ne jau kariņu spēlēja starp automašīnām

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nē, bet ko gan tādi var citu darīt? ne jau kariņu spēlēja starp automašīnām

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

līdzjūtības, eh, visstulbākā ir sajūta, ka to izdara deguna priekšā. man ar līdzīgi gadījās - atbraucu pēc pusnakts mājā un likās, ka kāds ko ķimerējas ap viena autiņa riepām. pastāvu, pagaidu - nu nekas, viss mierīgi, duvis it kā nevienam nelauž, signalizācijas nedarbojas mazums ar tāds pats nakts braucējs. pastāvu, paskatos, paskatās uz mani un kaut kur pazūd blakus mājā. es arī uzlienu dzīvoklī, bet nākamajā rītā gan manējais, gan visu kaimiņu autiņi bez kalpakiem (: kā es sevi lamāju

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

nu vot, bet tas ir tikai sākums, tādai stulbai un pasīvai tautai kā latvieši tā arī vajag

cybercannibal Reģ.: 01.03.2004
0 0 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu 3.ajam variantam.

Es pilnīgi PAR vardarbību! tas noteiki daudziem ļautu pārdomāt savus plānus un nolūkus.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ne par tēmu, taču par Auto Rīgu: manam auto kondicioniera salona radiators (iztvaikotājs) atņirdzās un sāku apstaigāt firmas, kas tirgo visādus aftermarket erzacradiatorus - domāju - Auto Rīgā gan jau ka būs astronomisks cipars, tādēļ sākšu ar lētāko neoriģinālo variantu meklējumiem. Liels bija mans izbrīns, kad tāda firmiņa man paziņoja, ka Dānijā noliktavā tāda radiatoriņa gan neesot, taču cena esot 700 Ls Pēc tam citi par 300 Ls varbūt solījās sadabūt... Tad nu intereses pēc uzzvanīju uz Auto Rīgu un saņēmu atbildi, ka radiators esot pasūtāms un 5 dienu laikā no Somijas atnāks (tur noliktavā esot) par nieka 209 Ls. Un sakiet vēl, ka pie dīleriem dārgi Kad iešu pasūtināt, uzprasīšu arī par kalpaciņu iegādes iespēju Vecajiem (dzimtajiem) diskiem centriņu mazie kalpaciņi pie viņiem maksāja ap 6 Ls/gab., bet tos par laimi 5 gadu laikā neviens neaiztika, vienīgi tiem pašiem ir tendence kā jau alumīnijam ziemā korodēt, kā rezultātā 2x pie diska palika tikai tērauda fiksatora atspere no kalpaciņa...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: nē, bet ko gan tādi var citu darīt? ne jau kariņu spēlēja starp automašīnām

Būs jāatrod brīvs brīdis un jāpavazājas lēnā garā pa to Alfas stāvvietu - ja manīšu smerdeļus kaut ko kādam knibinot nost, ķeršu rokā un spīdzināšu, kamēr manus kalpciņus noliks vietā

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: RX-7 nebrīnies

vienam no maniem vecajiem MB- gaisa mērītāja cena Latvijā variē no Ls 300- Ls 550 : pilnīgi viens un tas pats ražotājs (BOSCH) pie kam tajā pašā Domenikā ap 350 Ls, bet Aļoša no Imantas var zaprasta par Ls 500 sagādāt

Ir ļauts 3x minēt, kur to ņems Aloša no Imantas

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti