Rokas nocirst!!! :| :| :|

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Pāris dienas atpakaļ ap 11:00 atstāju mašīnu t/c Alfa stāvvietā (daudzstāvu stāvvietas 1. stāvā samērā netālu no ieejas). Pēc pusstundas atgriezos pie mašīnas un likās dīvaini, ka starp manu auto un tam pabajā pusē noparkoto mašīnu līkņājas kāds puisis. Taču, kad pienācu tuvāk, puisis iekāpa blakus esošajā mašīnā, kurā jau sēdēja meitene, un devās prom. Domāju - varbūt parkojoties vai durvis virinot iebuktējis manu dampi un nu skatījās, cik lieli postījumi, tādēļ uzmetu no labā aizmugures stūra puses aci savas mašīnas sāniem, bet neko ļaunu nemanīju. Tikai, kad izkāpu pie mājas no auto un pēc signalizācijas uzlikšanas pametu acis atpakaļ, lai pārliecinātos ka logi aizvērti, ieraudzīju mašīnu sānskatā un.... man asinis sāka vārīties Abiem labās puses riteņiem trūka kalpaciņu, kas nosedz lieto disku centrus un skrūves Diski bija tikko pavasarī pirkti jauni... Lai šādus kalpaciņus ar OOOO emblēmu dabūtu vietā ir vai nu:

1) jānopērk vēl 2 jauni diski;

2) jāpasūta Auto Rīgā jauni kalpaciņi (diez vai būs īpaši lētāki par pašiem diskiem);

3) jānoķer tas izdzimtenis, kas tos nozaga, jānocērt viņam vismaz labā roka - kā viduslaikos - un jāatņem viņam mani kalpaciņi;

4) vai arī jāsarunā kāds bomzis, lai nolasa tos kalpaciņus nākamajam nelaimīgajam (šis variants ir joks - nekad neko tādu neatbalstītu).

Kad pamanīju, kas noticis, atgriezos t/c Alfa un nopētīju, vai tai vietai, kur parkojos, virsū neskatās kāda novērošanas kamera, taču tādas nekur nemanīja. Devos uz Alfas infocentru un jautāju, vai nevar sastapt apsardzes priekšnieku - ka notikusi auto apzagšana un vēlos uzzināt, vai nav videoieraksta, kur;a būtu redzams, kas to izdarījis. Mani laipni atšuva, ka esot jāsauc policija un tikai viņi varot pieprasīt apsargiem ierakstus. Sazvanīju policiju, kas mani pasūtīja uz 5. iecirkni, lai rakstot iesniegumu Sapratu, ka varinats bezcerīgs un atmetu ar roku...

Jautājums jums - tauta: varbūt kādam ir zināmas vietas, kur šitie nariki kalpaciņu zagļi tirgo sazagto mantu - varbūt ir iespēja man atpirkt pašam savus kalpaciņus? Vai varbūt kādam ir zināms, kur var iegādāties lieto disku centru un skrūves nosedzošos kalpaciņus diskiem, kādi nāk jaunajiem (post-2006. gada) A8 u.tml.? Kalpaciņi bija sudrabpelēki ar hroma krāsas OOOO emblēmu vidū - zinātāji noteikti sapratīs, par ko ir runa.

 
1 2 3
AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

a apdrošinātāji šitādus gadijumus neapdrošina?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es jau nu tavā vietā būtu aizgājis to iesniegumu mentenē uzrakstīt un tad videoierakstu apskatīt. Nav teikts, ka nofilmēta tieši tā vieta un kā fenderē, bet kādas kameras objektīva auto noteikti trāpijis ir. Var piefiksēt V/N vismaz un tad ja ne kalpakus dabūt atpakaļ, tad vismaz rokas nocirst!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Šaubos, vai ņēma tirgošanai - apstākļi tā kā neatbilst.

Rezumē - sāc gūglēt, kur var nopirkt atsevišķi hubcaps, center caps, rims

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

ja jau tu redzeji to keksu, tad varbut ari atceries auto kraasu un iespejams ari auto modeli, ar kuru tas zaglis aizruleeja tev gar degunu.

ja vel spej atcereties datumu un laiku, tad vari sho visu info salikt kopaa un nopetit visas kameras pie izbrauktuveem r merķi piefikseet auto numuru. peec auto numura varesi pa pastu auto ipashniekam nosutit pateicibas vestuli

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

līdzjūtības....

žēl, ka palaidi garām.... tādiem vajag tā uzšaut, ka pēc tam vēl 2 nedēļas uz gultas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

He he, vēl viens bez kalpaciņiem palicis. Pazīstamas sajūtas

Tik man visus četrus nospēra, kurwas

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Kāpēc uz reiz labo? Abas divas rokas.... un divreiz!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tik stulbus diskus ar kalpaciņiem var tikai friči izdomāt .

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

AlienVsPredator rakstīja: a apdrošinātāji šitādus gadijumus neapdrošina?

šitais gadījums, ja izsauktu mentus un noformētu zādzības faktu, varētu tikt kompensēts no drošekļu puses. bet puišēļu noskrūvētās ventiļu hromētās micītes neviens neatgriezīs un neapmaksās.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Kāpēc uz reiz labo? Abas divas rokas.... un divreiz!

Tāpēc, ka ar vienu, pie tam kreiso roku, tas maita diez vai varēs tik fiksi turpmāk kalpaciņus nomūķēt no diska... Un vispār -trsdīcija tāda, ka cērt labo. Bet man nekas nav pretī, ja cērt abas un pie tam pa mazam gabaliņam

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

AlienVsPredator rakstīja: a apdrošinātāji šitādus gadijumus neapdrošina?

šitais gadījums, ja izsauktu mentus un noformētu zādzības faktu, varētu tikt kompensēts no drošekļu puses. bet puišēļu noskrūvētās ventiļu hromētās micītes neviens neatgriezīs un neapmaksās.

Atkarīgs no apdrošināšanas sabiedrības

Par ventiļiem vispār nerunāju

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ja redzes atmiņa neviļ, tad tas auto, kas stāvēja manam blakus un kurā aizbrauca aizdomīgais indivīds, bija mels Audi - kaut kāds vecais A4 vai muca... Bet diski viņam toč nebija no tās sērijas, ka mani kalpaciņi varētu derēt... Var jau būt, ka tas cilvēks vienkārši pētīja manus riteņus, bet kalpaciņus nozaga kāds pirms viņa - ej nu sazini...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Smart7 rakstīja: Kāpēc uz reiz labo? Abas divas rokas.... un divreiz!

Tāpēc, ka ar vienu, pie tam kreiso roku, tas maita diez vai varēs tik fiksi turpmāk kalpaciņus nomūķēt no diska... Un vispār -trsdīcija tāda, ka cērt labo. Bet man nekas nav pretī, ja cērt abas un pie tam pa mazam gabaliņam

daudz forshaak un efektiivaak ka arii sabiedriibai lietderiigaak shitaadiem buutu cirst nah vairoshanaas/churaashnas orgaanus... taa teikt lai aiz sevis neatstaaj sev liidziigos kropljus.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

manam OOOO arī 2 nav

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Apdrošināšanas polise kā reize tikko kā bija beigusies un vēl nebija pagarināta STULBI...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Apdrošināšanas polise kā reize tikko kā bija beigusies un vēl nebija pagarināta STULBI...

tad tev slikts apdrošināšanas brokeris, ja ļauj tavai polisei beigties, nebrīdinot Tevi.

moš vari viņu iegruzīt...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Smart7 rakstīja: Kāpēc uz reiz labo? Abas divas rokas.... un divreiz!

Tāpēc, ka ar vienu, pie tam kreiso roku, tas maita diez vai varēs tik fiksi turpmāk kalpaciņus nomūķēt no diska... Un vispār -trsdīcija tāda, ka cērt labo. Bet man nekas nav pretī, ja cērt abas un pie tam pa mazam gabaliņam

A varbūt šis kreilis?!

To tā kā pirms ciršanas vajadzētu noskaidrot!

Ja nevar, tad abas nah...

Lai ar kāju pēdām kulakā sit

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Smart7 rakstīja: Kāpēc uz reiz labo? Abas divas rokas.... un divreiz!

Tāpēc, ka ar vienu, pie tam kreiso roku, tas maita diez vai varēs tik fiksi turpmāk kalpaciņus nomūķēt no diska... Un vispār -trsdīcija tāda, ka cērt labo. Bet man nekas nav pretī, ja cērt abas un pie tam pa mazam gabaliņam

A varbūt šis kreilis?!

To tā kā pirms ciršanas vajadzētu noskaidrot!

Ja nevar, tad abas nah...

Lai ar kāju pēdām kulakā sit

jā... Jā! JĀ!!!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Paldies Gnomam par ieteikumiem!

Izmeklējos eBay plašumos - ir tikai vai nu mazie centra vāciņi (kādi bija maniem vecajiem diskiem), vai arī lielie, taču tie - ne īpaši gaumīgie ar hromētajām "skrūvju galviņām" pa perimetru, bet tādus, kā man vajag (atradu Audi daļu katalogā partnumberu: 4E0601165A) neviens netirgo

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kur Tu te Gnomu saskatīji

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

visu cieņu - bet gadījums ir no sērijas www.tvnet.lv/...

jebkura gadijumā rodas jautājums - kur tad palika pilsoniska modrība? To ka meitene auto sēdeja -to ka pēdejais amerikaņu auto useris pamaniji - bet tā vietā lai pētīt svešas meitenes labāk būtu nopetijis mašīnas numuru un marku.... ja jau bija aizdomas par to, ka kaut kas aizdomīgs notiek.... vai KASKO atļauj atslābt un uzliekt pārāk lielu pofigismu uz dzīvi?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: visu cieņu - bet gadījums ir no sērijas www.tvnet.lv/...

jebkura gadijumā rodas jautājums - kur tad palika pilsoniska modrība? To ka meitene auto sēdeja -to ka pēdejais amerikaņu auto useris pamaniji - bet tā vietā lai pētīt svešas meitenes labāk būtu nopetijis mašīnas numuru un marku.... ja jau bija aizdomas par to, ka kaut kas aizdomīgs notiek.... vai KASKO atļauj atslābt un uzliekt pārāk lielu pofigismu uz dzīvi?

* ar amerikaņu auto useriem bija domāti tipiski amerikāņi, nevis vietējie...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Iesniegumu jau nu vajag rakstīt, varbūt noveicās.

Rokas nocirst līdz ar kaklu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pļe, nospēra teu kaut kādu fiņķikļušku un uzreiz roka jācērt nost, ko tad darīt ar pašas mašīnas zagļiem, vai valsts nozadzējiem?

nau ko braukt ar tādām kastēm, kuru daļas un fiņķiki vēl pus pasaulei vajag, i miegs būs labāks, i apdrošinātājiem mazāks čungurs rīklē jāgrūž, i drusku izcelties no supergarlaicīgi pelēkā oooo un vw pūļa varēsi

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Purvciemā darbojas bariņš ar brašuļiem......Tā piemēram daži palikuši bez 7sērijas Bmw priekējiem bamperiem...Čupa (tai skaitā es) Mersim bez spoguļiem...Drauga A8 palika bez tiem pašiem viduzīšiem(kasko glāba)....Drauga 3sērijas Bmw palika bez plastmasiņiem bamperī kuri aiztaisa visādas skrūvju vietas+ vietas kur skrūvējas āķis....Šim pēdējam gadījumam bija zināms ka auto sākas ar GD80.. Pārējos 99 izslēgšanas veidā atšujām un mums sanāca ko meklējām.

Un tagad tam džekiņam,kurš dzīvo pie dzemdību nama iesaku mainīt dzīves vietu vai ar nolikt vietā visu ko purvciemā aiņēmas no 3sērijas melna Bmw....Konkrētāk -Jaunrozes ielā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti