Kā pareizi iesniegt sūdzību

Mdriver Reģ.: 19.01.2007

jautājums sekojošs:

rakstot sūdzību (atcelt nepamatotu "plāksteri" arī jāraksta "lūdzu" atcelt man nepamatoti piespriesto sodu...... ?

Liekas ka lūdzu galīgi neiederas

Lūdzu izskatīt inspektora kompetenci gan it kā derētu

 
1 2 3
V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Es savulaik uzrakstīju: "pieprasu atcelt uzlikto sodu".

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Briviibu, briiviibu Latvijai

Neluudzam, pieprasaam!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

par ko un kaa atraavies?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tev ir jaraksta pamatojums uz ka pamata ir jatcelj, nevis lugums. Tai ir jabut prasibai nevis lugumam. (lugums nozime ka tu jau pats atzisti savu vainu)

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāda starpība, kuru izteiksmes formu lieto, galvenais, lai saturs būtu skaidrs un nepārprotams.

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Tev ir jaraksta pamatojums uz ka pamata ir jatcelj, nevis lugums. Tai ir jabut prasibai nevis lugumam. (lugums nozime ka tu jau pats atzisti savu vainu)

ķipa "pieprasu atcelt pamatojoties uz...."?

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: par ko un kaa atraavies?

garciemā 326. zīmes neievērošana "Apstāties aizliegts", stāvēju aiz vismaz 4 krustojumiem

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Mdriver rakstīja:

HIPPY rakstīja: Tev ir jaraksta pamatojums uz ka pamata ir jatcelj, nevis lugums. Tai ir jabut prasibai nevis lugumam. (lugums nozime ka tu jau pats atzisti savu vainu)

ķipa "pieprasu atcelt pamatojoties uz...."?

skan labi un pareizi.

gribi GRAMATISKI pareizi,tu jau zini kam jaazvana

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vislabāk aizvelcies uz administratīvo komisiju

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vislabāk aizvelcies uz administratīvo komisiju

Kur tas ir, cik jāmaksā, un attiecīgi, vai tas man ir izdevīgi dēļ 10 LS?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

no sākuma uzraksti situāciju no sava viedokļa (fakti)

tālāk uzraksti kapēc tur stāvēt drīkstēja

pēc tam - "Ņemot vērā iepriekš minēto un to, ka pārkāpums nav noticis, lūdzu atcelt man piespriesto sodu un administratīvā pārkāpuma protokolu" ... kaukā tā ...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Jāraksta iesniegums PP CP priekšniekam,kur jāapstāsta situācija. Ja sods ir nepamatots, atcels.

Šādu iesniegumu vinmēr sāk ar :Lūdzu atcelt man piemēroto sodu , tāpēc , ka .... u.t.t.

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Jāraksta iesniegums PP CP priekšniekam,kur jāapstāsta situācija. Ja sods ir nepamatots, atcels.

Šādu iesniegumu vinmēr sāk ar :Lūdzu atcelt man piemēroto sodu , tāpēc , ka .... u.t.t.

tad tomēr lūdzu ja?

Diemžēl iesniegums manā gadījumā jāraksta Carnikavas novada padomei

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc būtu kaut kas jālūdz, ja sods tiešām nav pamatots???!!!

Pieprasu un basta!

Ja nē, tad tālāk jau citādi runāsim!

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: no sākuma uzraksti situāciju no sava viedokļa (fakti)

tālāk uzraksti kapēc tur stāvēt drīkstēja

pēc tam - "Ņemot vērā iepriekš minēto un to, ka pārkāpums nav noticis, lūdzu atcelt man piespriesto sodu un administratīvā pārkāpuma protokolu" ... kaukā tā ...

cik cilvēku, tik viedokļu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ā, nu ja tas nav Rīgā, tad vilkties nav vērts.

Rīgā tā 3 plāksterus esmu apstrīdējis. Pusdienlaikā kādu pusstundu prasa laika.

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

ielikšu, ko uzrakstīju, lūdu koments

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

Carnikavas novada padomei

no .............................

p.k. ...........................

dzīvojoša ................ ielā ............, dz. .., Rīga LV-.............

(pieraksts: ........................ iela ....................., Rīga LV- 1...................)

mob. tel. ......................., tel. ............................

sūdzība.

Carnikavā 13.08.2007.

2007. gada 08. augustā novietoju automašīnu, Ford Focus valsts Nr. Zīme ............., stāvēšanai Carnikavas novada Garciemā pie Meža ielas 53. mājas un atstāju automobili. Atgriežoties konstatēju, ka manis vadītajam automobilim ir novietots uz priekšēja stikla Administratīvā pārkāpuma protokols – paziņojums Nr. ................... Uzlikts naudas sods 10 (desmit) Ls, par 326. ceļazīmes pārkāpumu, neievērojot Ceļu satiksmes noteikumu 135.11 punktā noteiktās prasības.

Braucot pa Carnikavas novada Garciema Meža ielu virzienā uz jūru ceļa posmā (kreisajā pusē kur atrodas Meža ielas 53. māja) ir uzstādīta 326. „Apstāties aizliegts” Aizlieguma grupas ceļa zīme kopā ar 803.„Darbības zona” papildzīmi, uz kuras norādīts 800m.

Uzskatu, ka sods uzlikts nepamatoti atsaucoties uz Ceļu satiksmes noteikumiem, kas

Publicēti laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” 103 (3051) 01.07.2004

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETS

29.06.2004 Noteikumi nr. 571

:135. Aizliegts apstāties un stāvēt:

135.11. 326.ceļa zīmes darbības zonā;

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdztuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, – līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.),un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meža ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas

attiecīgas priekšrocības zīmes.

1.24. krustojums - vieta, kur krustojas, piekļaujas vai atzarojas ceļi vienā līmenī. Krustojums ir norobežots ar iedomātām līnijām, kas savieno brauktuves pretējo malu noapaļojuma sākumu. Šis termins neattiecas uz vietu, kur uz brauktuves izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.);

Paskaidroju:

No 326. ceļa zīmes uzstādīšanas vietas, līdz Meža ielas 53. mājai bija vismaz četri krustojumi (lai gan pietiek ar vienu ), uz kuriem ir ielu nosaukumi, tas nozīmē, ka tie nevar būt lauku, vai meža ceļi.

803.„Darbības zona” papildzīme, uz kuras norādīts 800m. 326. ceļa zīmes darbības zonu var samazināt (nevis pagarināt). Ceļu satiksmes noteikumu 292.1 punkts

292. Zīmju darbības zonu var samazināt:

292.1. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmei - uzstādot 330. vai 803.zīmi.

Automobilis tika novietots pie Meža ielas 53. mājas braukšanas virzienā uz galveno ceļu (virzienā uz dzelzceļu), ar manevru „apgriešanās braukšanai pretējā virzienā”, kurš arī netika pārkāpts.(Manevrs tika izpildīts, lai mazāk pieredzējis autovadītājs (automobiļa īpašnieks) varētu vieglāk izbraukt no stāvēšanas vietas).

Pamatojoties uz augstāk minēto lūzu atcelt uzlikto naudas sodu, izskatīt Carnikavas novada padomes pilnvarotās personas – inspektora (kurš uzlika šo naudas sodu (vārds Dainis, uzvārds protokolā nesalasāms)) kompetenci, kā arī kompensēt man morālo kaitējumu 50 (piecdesmi) LVL apmērā. Morālais kaitējums par patērēto laiku, nerviem un atkārtotu vietas apskati. Tika arī lietota automašīna vietas apskatei un sūdzības iesniegšanai.

2007. gada 13. augustā

...............................................

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

kaut ko tādu gribētos iesniegt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Mdriver rakstīja: kaut ko tādu gribētos iesniegt

ljoti noveelu LAI IZDODAS !

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Vot šitais man pēc CSN vislabāk patīk!:

Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.

Un ja es izbraucu no šādas vietas ( blakusteritorijas ) un zīme nav uzstādīta, tad kuras pi.peles pēc ES TO VARĒTU ZINĀT??? Tipa iet atpakaļ līdz tuvējam krustojumam un skatīties????

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Vot šitais man pēc CSN vislabāk patīk!:

Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.

Un ja es izbraucu no šādas vietas ( blakusteritorijas ) un zīme nav uzstādīta, tad kuras pi.peles pēc ES TO VARĒTU ZINĀT??? Tipa iet atpakaļ līdz tuvējam krustojumam un skatīties????

aizstāvot CSN, Tu tak tur iebrauci no tās pašas ielas

Aizstāvot Tevi tajā teritorijā notika vadītāju maiņa, atnāca ar kājām apsēdās un aibrauca

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl jau var būt blakusteritorijas, kur var iebraukt pa vienu, izbraukt pa citu ceļu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Un ja es izbraucu no šādas vietas ( blakusteritorijas ) un zīme nav uzstādīta, tad kuras pi.peles pēc ES TO VARĒTU ZINĀT??? Tipa iet atpakaļ līdz tuvējam krustojumam un skatīties????

Man vienreiz viens gandrīz purnā ielikās uz vienvirziena ielas pret spalvu(J.Alunāna), tipa šis esot izbraucis no pagalma un nevarējis zināt, ka tā ir vienvirziena iela

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Tieši tā - iebraukt šajā blakusteritorijā var no cita virziena/ielas. Kaut vai no pretējā virziena!

Reāls piemērs Rīgā - Pie tomsona terases. Braucot pa Tomsona ielu, krustojumā pirms terases ir zīme apstāties/stāvēt aizliegts ielas kreisajā pusē. Mazliet tālāk ir kaukāda videne, pirms kuras ir itkā šī saucamais izbraucamais ceļš no blakusteritorijas. BET šis "nesvarīgais un nenozīmīgais" celiņš ir savienots ar lielo ielu, kas iet gar arēnu Rīga. Ja nemaldos, tad pat Rīgas kartēs šī pagalma ieliņa iezīmēta. Tad lūk griežoties no šīs ieliņas pa kreisi un Tomsona, nekādu zīmju, ka stāvēt nedrīkst nav!!!! BET TAS JAU NELIEDZ MUNICIPĀĻIEM REGULĀRI PLĀKSTERUS LĪMĒT!!! Man vēl nav gadījies, bet redzu regulāri.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti