Kādas riepas ziemai ņemt?

zirgs Reģ.: 03.07.2007

Līdz ar ziemas tuvošanos radies nopietns jautājums kādas riepas labāk izvēlēties? Turēties pie zināmām markām - Michelin, Good Year, Nokian, Dunlop, Pirelli vai izvēlēties ko citu un maksāt attiecīgi mazāk? Kādas atsauksmes par Yokohama?? Ko domājat par BFGoodrich??

ps

Interesē apaut Chrysler Grand Voyager AWD

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Man te rodas jautājums- ko nozīmē tie maģiskie burti XL uz riepām?

Pagājušo ziemu nobraucu ar Pirelli Sotozero un esmu ļoti apmierināts. Arī šogad domāju ņemt tās pašas riepas (cits autiņs- pagājušogad ņēmu R16, bet tagadējam autiņam jāliek R17), bet netā piedāvā viena izmēra riepas ar maģisko XL un vienas bez tā. Cenu starpība ir 12 ls/ riepa.

zirgs Reģ.: 03.07.2007
0 0 Atbildēt

Salasījos visādus riepu testus, ekspertu viedokļus, lasītāju viedokļus un šķiet palikšu pie brenda riepām. Negribās tomēr riskēt un mēģināt ne tik slavenu ražotāju produktus, jo tie pārdesmit lati par riepu neveiksmes gadījumā izmaksās daudz dārgāk. Ir labas cenas piedāvājums uz bezšipu Continentālu un to tad arī ņemšu.

Turklāt arī paša pieredze liecina, ka zīmols riepu jomā ir vērā ņemams pamatlielums, nevis tikai pārmaksa par vārdu. Ļoti labas atmiņas par Michelin un Dunlop ziemas riepām, vīlies esmu par Barum (sākumā it kā OK, bet nu nodila nejēgā ātri un attiecīgi braukšanas īpašības kritās ar katru dienu), traģiskas atmiņas par Matadoru (skaļas, klab, nevar nobalansēt). Pārsteidzoši, bet visnotaļ pozitīvi atceros noname atjaunotās ziemenes, tomēr domāju, ka tas vairāk līdzinās loterijai, kur pilnā loze negadās katru dienu...

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Pagājšgad nopirku Snow Wolf 2. Uz ceļa turējās ļoti labi, ja neskaita pirmo slideno ceļu dienu, kad izdomāju izņemt līkumu kā vasarā. Sanāca pagriezties par 45 grādiem un aizslīdzēt līdz pretējās joslas ceļmalai. Mēģinājumi pa apsnigušu ceļu izņemt straujāk apgriezienu bija neinteresanti, jo kā stūrēju, tā praktiski arī šams brauca. Protams, Audi ar priekšpiedziņu + jēdzīgas riepas, tāpēc laikam arī tāda stabilitāte. =)

Un cik tad mums sanāk pabraukt pa tādu īstu ziemas ceļu? Tikko parādās sniegs uz ceļa,tā muca ar sālsūdeni jau dodas trasē. Ceļu uzturētājus taču neinteresē patiesais ceļu stāvoklis ziemā. Galvenais ""apgūt"" atvēlēto naudu lai pēc tam var skandināt cik simti tūkstoši iztērēti nogāžot ar sāli attiecīgu skaitu kilometru.

EM Reģ.: 26.07.2004
0 0 Atbildēt

DUNLOP WINTER RESPONSE 195/65R15 91T tika iegādātas šai ziemai jaunais modelis pārdevējs teica ka uzlabota 3D, brauksim redzēsim ! pa Graspik bija infa ka ātri dilst pa asfaltu tāpēc tika izvēlēts šis modelis ar stingrāku gumijas sastāvu.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Arī es esmu izvēles priekšā. Paigaidām nevaru izšķirties starp Michelin Alpin A3 vai Dunlop Graspic DS-2. Tā kā nobraukums ziemā tiek prognozēts mazs (līdz 5000 km), tad visticamāk palikšu pie Dunlopa, kam ir "mīkstās" - lameļotās riepas, lai arī nākamajās (3-4) sezonās saglabātos daudz maz mīksta gumija. Arī piedāvājums šobrīd no Freibi šķiet labs. Tiesa gan jāuzmanās no šiem džekiem, kādus gadus 4 atpakaļ pirku no viņiem akcijas riepas, bet pēc tam konstatēju, ka 2 gadi jau nostāvējušas noliktavā bija. Abidna kaut kā, varēja vismaz pie pirkšanas pabrīdināt.

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

ehh, mani arī drīz skars šis izvēles prieks.

esmu tfu tfu skeptisks par riepu ietekmi uz drošību.

protams pilnigi lisas riepas atšķiras no super puper jaunām

bet vai normali braucot ievērojot CSN ir kāda izcila šķirba?

mani neinteresētu subjektivi uzbraucieni par šo tēmu, bet būtu ļoti pateicīgs, ja kāds iedotu kādu vietni, kur palasīt, vēlams latviski un ar video par tēmu, kas pārliecina un izglīto

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Gislaved NF3 vairs nekur neatrast Bija laikam pasas labaakaas ziemas riepas ar radzem.

No jaunajam bezradzu riepam ka labakas un cenu zinja patikamakas lieku Dunlop Graspic - perfektas riepas!

Dunlop Winter Sport M3 - kamer jaunas, strada perfekti, tacu izbeidzas gandriz vienas sezonas laikaa ...

Jau pagājušā rudenī kad meklēju Gislaved NF3 man visur pateica ka naff ....itkā daži ineta veikali piedāvāja, bet kad sakontaktēju tad nikā

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Uzlikšu Fulda Montero, jaunas pa lētu cenu un mizošu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: ehh, mani arī drīz skars šis izvēles prieks.

esmu tfu tfu skeptisks par riepu ietekmi uz drošību.

protams pilnigi lisas riepas atšķiras no super puper jaunām

bet vai normali braucot ievērojot CSN ir kāda izcila šķirba?

mani neinteresētu subjektivi uzbraucieni par šo tēmu, bet būtu ļoti pateicīgs, ja kāds iedotu kādu vietni, kur palasīt, vēlams latviski un ar video par tēmu, kas pārliecina un izglīto

tad , kad Teu kaads 'dihlofoss' ar schrotgumijaam apautaa golpinjaa waj waznii , saaks 'naakt virsuu ' un visu izshkjirs sekunzju simtdaljas , 'daargaas' riepas , nu taas kuras neietekmee satiksmes droshiibu , var Tevi pasargaat no lieliem krenjkjiem , nu stipri lielaakiem par paarteereetajiem ~ls100,- .

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja shirmoviks naaks virsuu nekontroleetaa kustiibaa, tad nekas neglaabs ja nu vieniigi tanks

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ko visuzinošie kôlēģi var pateikt par Hankook ziemas riepām (bez radzēm)???

Ir piedāvājums tādas jaunas par 180 Ls (komplekts) iegādāties.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

palasies reifendirekt.de pie riepaam esoshos review/testus ... principaa taas ziemenes suudiigas uz sniega, garsh bremzeeshanas celjsh .. utt .. mieriigai un praatiigai braukshanai der dajebkaadas riepas

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: ehh, mani arī drīz skars šis izvēles prieks.

esmu tfu tfu skeptisks par riepu ietekmi uz drošību.

protams pilnigi lisas riepas atšķiras no super puper jaunām

bet vai normali braucot ievērojot CSN ir kāda izcila šķirba?

mani neinteresētu subjektivi uzbraucieni par šo tēmu, bet būtu ļoti pateicīgs, ja kāds iedotu kādu vietni, kur palasīt, vēlams latviski un ar video par tēmu, kas pārliecina un izglīto

visaadi testi ir ieksh laneks.lv

Bet varbuut kaadam ir pieredze ar Continental VC3???

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: palasies reifendirekt.de pie riepaam esoshos review/testus ... principaa taas ziemenes suudiigas uz sniega, garsh bremzeeshanas celjsh .. utt .. mieriigai un praatiigai braukshanai der dajebkaadas riepas

tie testi vairaak uz trokenu orienteeti , mums aktuaalaaks ir schnee un ice + taas oiroopas 'ziemas' galoshas ir ar nafik nevajadziigiem H un V aatruma indexiem , kameer LV apstaakljos piemeerotaakas vareetu buut miikstaakas ar Q(160km/h) waj max T(190km/h) riepeles , jo ja jo bnjii -20-> tad taas cietaas galashas pavisam zadubee man uz A6Q staav Dunlops3D a uz gondas NF3 un pie lielaakiem saliem ir juutama starpiiba krievu saitos ir noderiigaagi testi tobish piemeerotaaki muusu apstaakljiem - netiiriitiem celjiem un normaaliem ziemas miinusiem

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tas arii tiesa, ka desu rijeejam maizei garozinja pavisam cita kaa pie mums bet nu krievu saitos vairaak tomeer shipotaas riepas reviewo ... ij ja riepa suudiiga desu rijeejam, tad vinja jau labaaka nekljuus te

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tātad, ja es ikdienā ziemā braucu pa daudzmaz civilizētiem ceļiem, kādreiz arī pa kādai kupenai nākas šķērsot, braucu, daudzmaz ievērojot CSN prasības, vai Hankook ražojuma ziemas riepas ir OK vai tomēr ir jālūkojas uz ko vismaz 1,7 reizes dārgāku, piemēram, Good Year, Bridgestone vai Continental?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tātad, ja es ikdienā ziemā braucu pa daudzmaz civilizētiem ceļiem, kādreiz arī pa kādai kupenai nākas šķērsot, braucu, daudzmaz ievērojot CSN prasības, vai Hankook ražojuma ziemas riepas ir OK vai tomēr ir jālūkojas uz ko vismaz 1,7 reizes dārgāku, piemēram, Good Year, Bridgestone vai Continental?

tas nu Teu pasham ir jaaizlemj

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

tas nu Teu pasham ir jaaizlemj

Skaidrs, ka gala lēmumu pieņemšu pats, bet te ir ideāla vide padomu saņemšanai un viedokļu uzklausīšanai.

Cik palasījos dažādus testus, tad Hankook riepām visi rādītāji ir viduvēji - nepieskaita ne pie līderiem, ne arī pie neieteicamajām riepām.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

starpiiba ir liela,pat ljoti. un tas 1-5 metri tev ziemaa var buut likteniigs...

www.zr.ru/... materiaali-rubrikas.

meklee. kaut vai te

www.zr.ru/...

man tas viss ir zurnaalos.

arii rubrika -ekspertiza ir oki.

gan jau tiksi galaa,vai ne?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

izvēli esmu izdarījis - iegādājos Hankook Icebear W440 205/55 R16 komplektu par 180 Ls.

Tad jau redzēšu, kā uzvedīsies uz ceļa.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

baigi labais cennjiks taada izmeera riepaam - par taadu naudu toch var njemt hankookus

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: izvēli esmu izdarījis - iegādājos Hankook Icebear W440 205/55 R16 komplektu par 180 Ls.

Tad jau redzēšu, kā uzvedīsies uz ceļa.

Man arī vajag pastalas ziemai! Kur tik lēti dabūji?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

Man arī vajag pastalas ziemai! Kur tik lēti dabūji?

Pirku ne veikalā, tāpēc nezinu, vai plašajā ineta vidē drīkstu tā džeka numuru dot. Ja nu atnāk VID un uzvelk???

Uzraksti meilu, nosūtīšu tev viņa kontaktus!

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt no pieredzes var ko pastāstīt. Patlaban nevar izšķirties starp Dunlop GRDS-2; Hankook Icebear W440; Hankook W409 Winter I*Pike un Barum Norpolaris. Kādas ir atsauksmes. Paredzēts ir braukt diezgan arī ārpus Rīgas.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Uzraksti meilu, nosūtīšu tev viņa kontaktus!

kristapsaudi at inbox.lv

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti