Peugeot coupe 406 2.2 HDI

cakijs Reģ.: 23.10.2007

Sveiki, ir laiks mainīt automašīnu un ir ļoti liela vēlme iegādāties šādu eksemplāru Kāds var pateikt cik tas auto ir labs, savi plusi, mīnusi, uzturēšanas izmaksas utt ???? Kādi dzineji no dīzeļiem vieņiem nāk iekšā un orientējošās cenas iekš latvijas, par cenam prasu tamdēļ ka viens eksemplārs tikai ir atrasts kura cena ir 10500 eiro...2001 gada mašīnai...

 
1 2
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: is ir darba mašīna, ideāls ikdienas aperāts, uzticamai, bezproblēmu, komfortablai braukšanai Rīgas korķos bet pilnīgi neinteresanatai

Manā īpašumā ir tikai viens auto un tas joprojām ir itālis - AR.

manaa iipashumaa gan nau neviena auto ,

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

ibio rakstīja:

Magistrs rakstīja: Rekur labāka kupeja:

www.autonet.lv/...

nah to USA šrotus

negribeetos domaat ka Kristera sergja faateriits shcrottu kaadam berztu ja man 'meetaatos'lieki 5keur , njemtu 'njegljagja'

P.S. ir vislabaakaas atminjas par camry kajotu 3,0aut.

Es domāju, ka shrotu var tirgot ne tikai Kristera fāteris. ghgh. Neesiet stulbi.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Nezinu vai tas franču vai itāļu auto

Auto izstrādāts un ražots Itālijā, Pininfarinas rūpnīcā.

Jā, bez piecām minutēm Ferrari tas 406 Da meesls tas 406, ko tur veel citu pateikt. Kaa jau visi pegiji un franchi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

F323F rakstīja: Lai fraņči taisa smaržas un itāļi makaronus, bet auto būvēšanu atstāj citiem..

interesanti kuriem ?

Vāciešiem protams! Atziisti beidzot tachu, ka itaalji un franchi sux dibenu! Cik nav ar taadiem pabraukt, pilniigaas atejas.

cakijs Reģ.: 23.10.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

arba rakstīja:

F323F rakstīja: Lai fraņči taisa smaržas un itāļi makaronus, bet auto būvēšanu atstāj citiem..

interesanti kuriem ?

Vāciešiem protams! Atziisti beidzot tachu, ka itaalji un franchi sux dibenu! Cik nav ar taadiem pabraukt, pilniigaas atejas.

Savu debilo viedokli paturi pie sevis, tev te vispar neviens neko neprasa. Tavs princips laikam ir, es braucu ar BMW un esu labs. Neaizmirsti ka tas ir gaumes jautajums. Kam BMW patik, kam peugeot, kam vel kas cits...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

TDI rakstīja:

ibio rakstīja:

Magistrs rakstīja: Rekur labāka kupeja:

www.autonet.lv/...

nah to USA šrotus

negribeetos domaat ka Kristera sergja faateriits shcrottu kaadam berztu ja man 'meetaatos'lieki 5keur , njemtu 'njegljagja'

P.S. ir vislabaakaas atminjas par camry kajotu 3,0aut.

Es domāju, ka shrotu var tirgot ne tikai Kristera fāteris. ghgh. Neesiet stulbi.

bik esmu izmantojis Sergju diizeljservisu Ceesiiss - 3 gab MB busi gaajushi caur vinju rokaam -buudas sen jau kaa sabirushas ruusaa bet matori turpinot ruukt citos kuzavos , varu teikt tik to labaako par to famiiliju. taxshto , ja tas autos naak no shamiem , nau pamata buut 'stulbiem'

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Esmu palietojis tādu 406 2,2 dīzelīti, tik universāļa izpildījumā.

Motors izturīgs, bet, dikti slinks apgriezienu celšanā. Ieskrējiens zem katras kritikas. Piekare pa mīkstu, kupejai varētu būt cits regulējums un cietāka. Salons - reti nekvalitatīvs blivejums starp paneļiem, viss čīkst un grab. Arī izskatās taa plastmassa vienkārši sūdīgi ar saviem noapaļotajiem stūriem. Atgādina amerikāņus. Sēdekļi plati, bļodveidīgi. Līkumos slikta sānu noturība. Elektronika - to šncēja- to nēe. Logi svīda ciet. Logu slotu automātikai sensors ar nenoregulētu cikliskumu.

Viens pluss - daudz bij vietas.

UN pats galvenais- auto bija labā teh kārtībā, kopts un neizjāts, bet, man tikuntā ātrāk gribējās pārsēsties atpakaļ savā OOOO.

Neticās ka taij kupejai daudz kas savādāks (izņemot bagāžu) kā universālam.

Tīri mans vērtējums par vienu konkrētu auto.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

cakijs rakstīja:

Vāciešiem protams! Atziisti beidzot tachu, ka itaalji un franchi sux dibenu! Cik nav ar taadiem pabraukt, pilniigaas atejas.

Savu debilo viedokli paturi pie sevis, tev te vispar neviens neko neprasa. Tavs princips laikam ir, es braucu ar BMW un esu labs. Neaizmirsti ka tas ir gaumes jautajums. Kam BMW patik, kam peugeot, kam vel kas cits...

Gaumes jautājums ir Lamborghini vai Ferrari, Bentley vai Rollsroyce, BMW vai Audi, bet nejau francis vs vācietis.

Esmu braucis ar jono 407 coupe. Nu bāc. Vizuāli jau kaut cik smuks, bet pilnīgi nelietojams auto. Neiet, vadāmība nekāda, skaņas salonā. Nemaz negrasos salīdzināt ar BMW.

10k imo var iztērēt labāk nekā nopērkot franci. Tad jau drīzāk kādu alfa romeo, tam vismaz ar vadāmību labāk. Vismaz jūti, ka kontrolē auto kaut cik. Pieliec un paņem GT coupi. Protams tur arī salons ir drausmīgs jo drausmīgs, bet kaut kā labāk iet pie sirds nekā pegijsu_x. Citu dīzeļkupeju nespēju iedomāties pa lētām naudām.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

edzulis rakstīja:

TDI rakstīja:

ibio rakstīja:

Magistrs rakstīja: Rekur labāka kupeja:

www.autonet.lv/...

nah to USA šrotus

negribeetos domaat ka Kristera sergja faateriits shcrottu kaadam berztu ja man 'meetaatos'lieki 5keur , njemtu 'njegljagja'

P.S. ir vislabaakaas atminjas par camry kajotu 3,0aut.

Es domāju, ka shrotu var tirgot ne tikai Kristera fāteris. ghgh. Neesiet stulbi.

bik esmu izmantojis Sergju diizeljservisu Ceesiiss - 3 gab MB busi gaajushi caur vinju rokaam -buudas sen jau kaa sabirushas ruusaa bet matori turpinot ruukt citos kuzavos , varu teikt tik to labaako par to famiiliju. taxshto , ja tas autos naak no shamiem , nau pamata buut 'stulbiem'

Man jau liekas, ka tas ir Mercedes nopelns, nevis Serģa

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti