CP jauna vieta ienaakumiem

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

 
1 2 3 4 5
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

A tu nepārkāp...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Protams, vislabaakaas zaales pret sodu ir nepaarkaapt noteikumus To mees visi zinam. Tachu kaa jau visos krustojumos un arii shinii, ir liela dalja taa saucamo o..nistu, kas urbina degunu, varbuut arii kautko citu un bremzee satiksmi. Taapeec nepatiik seedeet aiz taadiem.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Agresīva braukšana, odnako... Pareizi dara CP ka ņem nost...pašam ir gadījies braukt pretējā virzienā, kad viens tād lido pretī pat vēl pirms ir iededzies zaļais....

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Agresīva braukšana, odnako... Pareizi dara CP ka ņem nost...pašam ir gadījies braukt pretējā virzienā, kad viens tād lido pretī pat vēl pirms ir iededzies zaļais....

nu vairaak vai mazaak tie kas lien tajaa preteejaa joslaa tomeer sagaida to briidi kad neviens nebrauc pretii, protams ir jau arii iznjeemumi, tachu tos jau nekas nepaarmaaciis

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Man atkal ne iipasi patiik, ka lido man garaam pa kreiso pusi (preteejo joslu)...aklaa zona kaa nekaa...cik nav gadiijies ka nav kur sprukt kad es "tipa leenaam no lidotaaju viedoklja" braucu...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja: Agresīva braukšana, odnako... Pareizi dara CP ka ņem nost...pašam ir gadījies braukt pretējā virzienā, kad viens tād lido pretī pat vēl pirms ir iededzies zaļais....

Kāpēc agresīva?

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Brucot no Mārupes pa Tēriņu ielu uz centru ir mazais tiltiņš pār dzelzceļam.... tagad darba dienās drīkst tikai pa labi šaut... ik pārdienas krustojumu vaktēs policija.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Intruder rakstīja: Agresīva braukšana, odnako... Pareizi dara CP ka ņem nost...pašam ir gadījies braukt pretējā virzienā, kad viens tād lido pretī pat vēl pirms ir iededzies zaļais....

Kāpēc agresīva?

nu vinju interpretaacijaa taa ir agresiiva braukshana. 6 punkti un mazinjsh zjuuksniitis naudinjas

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Agresiivaas brauksanas spozums un posts ir tas, ka taa arii nav korekti un liidz galam uzrakstits, kas pie velna ir taa agresiivaa brauksana....

bet par trajektorijas neieveerosanu piekriitu.....ir redzeeti antoni, kas izlido pa kreiso pusi, tur naak pretii, savaa joslaa vairs netiek, un vai nu spiezhas virsuu vai arii paliek staavam blenžot valgaam teļu aciim...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Man, piemēram, tieši tajā vietā (Vaidavas/Ieriķu/Kastrānes) tāds pa pretējo joslu braucošs līkrocis ar oooo ziepjutrauku spoguli atlauza un aizlaidās. Pretī nāca mašīnas, bet jamam jālien. Lai jau lien, ja prot to darīt, bet kakova iksa man spoguls jālauž? Vietas, kur izlīst bija tā paknapāk, nu bet ne tā, ka spoguļi citiem jālauž... :@

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Brucot no Mārupes pa Tēriņu ielu uz centru ir mazais tiltiņš pār dzelzceļam.... tagad darba dienās drīkst tikai pa labi šaut... ik pārdienas krustojumu vaktēs policija.

Tāpēc kā no rītiem visiem ir po.. uz to zīmi. Bet tagad vismaz ieņem pareizo vietu savā joslā griežoties pa kreisi. Es tur katru rītu griežos pa labi, un riktīgi besīja kad kāds udaks apstājas labajā pusē tā, ka deļ viņa nevar pa labi nogriezties - kaut tur vietas fūrai pietiek.

Tāpēc no rīta tur arī ir tādi korķi.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Peksīc!

Uz Ieriķenes pirms krusta ar Kastrānes ir "divas joslas" uz centru un autiņi tā normāli brauc. Bet par tādiem tipiņiem kā tu - vienreiz man tāds lidojošais pridars sānu gandrīz nonesa kad es no kreisās malējās "divjoslu zonas" pārbraucot krustojumu ar Kastrānes kārtojos kreisajā joslā "trīsjoslu zonā"... labi ka es to lidojošo m...ērgli pēdēja momentā pamanīju, jo lidot viņš lidoja visai rindai garām un jāņem vērā ka neesmu lēnā starta piekritējs

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Man atkal ne iipasi patiik, ka lido man garaam pa kreiso pusi (preteejo joslu)...aklaa zona kaa nekaa...cik nav gadiijies ka nav kur sprukt kad es "tipa leenaam no lidotaaju viedoklja" braucu...

nu nu nu... kreisaa puse jau nu uz chuju ja ne uz redzi.... tur jau nu visvieglaak ir iztikt bez aklaas zonas...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ej nu ej.....

kaa reiz aklaa zona ir kreisaa pusee taa ap videejo stoiku....

jo galva jaagriezh lai kko ieraudziitu...

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

bet taadus ljotchikus izmeegjinaataajus jau var spoguliitii redzeet.... nu, proti, tajaa krustaa vienmeer spoguliitis labaakais draugs....

a taa galvenaa shtelle, kaapeec vinju tur ir tik daudz, taapeec ka vinji pi betas no pagalma kreiso nevar uztaisiit.... satiksme un neviens nelaizh... taapee sagaida, kad preteejaa ir tukshaaka un tad mauc....

nu karoche, satiksmes organizaacija riigaa, ir galvenais iemesls stresam

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

taadus ļotčikus , kuri izlien no visaadaam aizvaarteem kaa reizi neredz...

cik Tev gadus ir tiesiibas

pirmos 5 gadus es arii domaaju ka spoguljos redz visu. Ar laiku saproti, ka spogulis nav taa vieniigaa un iistenaa patiesiiba, it iipasi ja prieksaa brauceeji arii tizlojas

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

ir kaadu laicinju.... biku vairaak gan par 5 gadiem....

nu nav jau taa ka visu redz, bet anyway - SPOGULJOS IR JAASKATAAS!!!!

Man besii tie kas spoguljos vispaar neko neredz...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchux rakstīja:

a taa galvenaa shtelle, kaapeec vinju tur ir tik daudz, taapeec ka vinji pi betas no pagalma kreiso nevar uztaisiit.... satiksme un neviens nelaizh... taapee sagaida, kad preteejaa ir tukshaaka un tad mauc....

Apraudājos, viņi taču ir SPIESTI pārkāpt un braukt pa pretējo

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Muļķības - no pagalma izbraucošie te galīgi nepričom. Braucu tur katru dienu, un visi (ok - 95%) «lidotāji» dara to apzināti - startē no otrās joslas, laicīgi atstājot distanci no priekšā braucošā, sagaida, kad beidzas pretim braucošie un mauc.

Satiksmes organizācija Rīgā ir aplama, bet šis nav satiksmes organizācijas jautājums.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Un PĒC BŪTĪBAS visi šie ir agresīvi braucēji - lai arī likuma definīcijai, iespējams, 100% neatbilst...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Peksīc!

Uz Ieriķenes pirms krusta ar Kastrānes ir "divas joslas" uz centru un autiņi tā normāli brauc. Bet par tādiem tipiņiem kā tu - vienreiz man tāds lidojošais pridars sānu gandrīz nonesa kad es no kreisās malējās "divjoslu zonas" pārbraucot krustojumu ar Kastrānes kārtojos kreisajā joslā "trīsjoslu zonā"... labi ka es to lidojošo m...ērgli pēdēja momentā pamanīju, jo lidot viņš lidoja visai rindai garām un jāņem vērā ka neesmu lēnā starta piekritējs

taads tipinjsh kaa es, vienmeer paskatos spogulii pirms katra manevra, jo vienmeer var gadiities kaads lidotaajs kas lido aatraak un zemaak. tas viens. otrs, tur "divas joslas" ir tikai cilveeku praatos, proti tur ir viena josla, tad jau arii tam kas atrodas labajaa pusee ir pilnas tiesiibas uzskatiit ka vinjsh var veikt kreiso manevru nepaarliecinoties par droshiibu. Shinii krustojumaa ir daudz aspektu,kaapeec cilveeki brauc pa preteejo joslu. Es to nedaru katru dienu. Sanaak to dariit kad priekshaa braucoshais vai nu on... vai nemaak atrast kaa paarsleegt aatrumus, otrkaart daru to tikai tad kad zinu, ka izbraukshu veel pie zaljaa, turklaat nespiezjot mashiinai pacelties no aaruma,taatad braucu tik aatri lai taads kas grib pirms manis mainiit joslas to var izdariit. Turklaat 2 gadu laikaa kopsh ik riitu sheit braucu, nekad neesmu manijis shinii krustojumaa nevienu avaariju. Avaarijas ir krustojumaa ar burtnieku ielu un pie gaajeeju paarbrauktuves. Jaa tieshi paarbrauktuves, jo visbiezjaak tie kas uzskata ka tur ir 2 joslas nereekjinaas ar to ka tas autinjsh kas priekshaa apstaajas pirms paarejas laizj cilveeku nevis izdomaajis uiz parketa centru aiziet.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

Peksiic CIK TEV gadinji??? Es arii TIKAI atbalstu ka CP sjitaadus TIPA MEGA KRUTOS Sjumaherus njem nost no trases. Sjii vieta tiesjaam ir LJOTI riebiiga. Un cik ir noveerts, tad tie lidotaaji paarsvaraair taamaa LJOTI VIRS VIDEEJAA liimeenja...

Iisteniibaa veelviena jauna vieta kur CP dezjuuree ir Meebelju nams - Astras un Dzelzavas krusts. Vakaros kad satumst CP staavot pie ZZK REGULAARI kjer tos kas taisa kreiso no Astras uz Dzelzavas. Piebildiisju ka ziimes sjo manevru AIZLIEDZ!!!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Peksiic rakstīja: Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

Peksiic CIK TEV gadinji??? Es arii TIKAI atbalstu ka CP sjitaadus TIPA MEGA KRUTOS Sjumaherus njem nost no trases. Sjii vieta tiesjaam ir LJOTI riebiiga. Un cik ir noveerts, tad tie lidotaaji paarsvaraair taamaa LJOTI VIRS VIDEEJAA liimeenja...

Iisteniibaa veelviena jauna vieta kur CP dezjuuree ir Meebelju nams - Astras un Dzelzavas krusts. Vakaros kad satumst CP staavot pie ZZK REGULAARI kjer tos kas taisa kreiso no Astras uz Dzelzavas. Piebildiisju ka ziimes sjo manevru AIZLIEDZ!!!

a kaads te sakars ar gadiem?

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Avaarijas ir krustojumaa ar burtnieku ielu un pie gaajeeju paarbrauktuves.

Labs termins - Gājēju pārbrauktuve - LOL ))

Tipa vieta, kur var pārbraukt gājējiem...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Intruder rakstīja:

Avaarijas ir krustojumaa ar burtnieku ielu un pie gaajeeju paarbrauktuves.

Labs termins - Gājēju pārbrauktuve - LOL ))

Tipa vieta, kur var pārbraukt gājējiem...

gadiijaas 2x ieraxtiit gan nobrauktuve gan paarbrauktuve ieksh to protokolu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti