CP jauna vieta ienaakumiem

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

 
1 2 3 4 5
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

taa tas tieshi ar bija domaats: gaajeeju paarbrauktuve, jo tur kautkaa shoferiishi reti staajaas lai palaistu gaajeejus.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Shoriit mans saskaitiija ash 5 autinjus kuru vadiitaajiem tika sastaadiits protokols. Vienam prasiiju, par ko iisti vinjus shtraafee, bet tas laikam bija krievs un laikam nesaprata ko es tur muldu, taapeec arii neatbildeeja.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a kam traucē tie apbraucēji????

es saprotu, ka jāštrāfē ir agresīvie, kas apbrauc un nostājās pie krusta lai brauktu tur, kur visi......

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu jau kādu laiku to ielu neizmantoju, bet agrāk biju viens no tiem, kas izmantoja iespēju braukt pa pretējo, jo es arī pievienojos viedoklim, ka ja no 2 joslu pāriet uz 3 joslu, tad nekāda bīstamība no tā, ka to 2 joslu ieriķu ielu autovadītāji par 3 joslu pārtaisa nedaudz agrāk, jau pirms krustojuma, nav! Sodīt tajā vietā ir muļķīgi, jo 5 gadu laikā, kad es tur braucu katru dienu, nekādas avārijas es neredzēju!

Bez tam jāmin, ka tas krustojums un nākošais pēc tilta ir klasiski piemēri, kad autovadītāji paši varētu samazināt sastrēgumus, ja vien viņi laičigi uzsāktu braukt. Es nerunāju par dragreisa cienīgiem startiem, bet laicīgu uzsākšanu pie zaļā signāla. 1.auto nokavē, tad 2 auto jau nokavē vēl pāris sek un noguļ arī trešais un sastrēgums gatavs!

Tajos krustojumos var izbaudīt sekojošu LV autovadītāju uzvedības fenomenu: ir sastrēgums, un "LVautovadītājs Vulgaris" cītīgi seko līdzi apkārt uz ielas notiekošajam - ka tikai kāds nepielien priekšā, necenšas to apbraukt vai citādi apbižot, distance līdz priekšējam tamdēļ ir 2 zīmuļu garumā. OK, tiktāl viss kār'tībā. BET, kad "LVautovadītājs Vulgaris" nokļūst ~20 m līdz luksoforam, viņš sajūt milzīgu atvieglojumu, bezmaz orgasmu, ka ir tik sekmīgi "nosedzies" un ticis līdz krustojumam nveienu nepalaižot, OK, arī tiktāl neko pārmest nevar, BET tad "LVautovadītājs Vulgaris" atslābinās tiktāl, ka nepamana, ka ir sen jau deg zaļā gaisma luksoforā, ka priekšā braucošais jau sen ir aizbraucis, nevar satraukumā atrast 1.robu un rezultātā krustojumu nešķērso 10 auto, bet tikai 5, jo no 10 auto, kādi 3-5 ir "LVautovadītājs Vulgaris", kas labi "sedzas"sastrēgumos, bet krustojumus "noguļ" Nu vai ta tā nav?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yukki - tev pilnīga taisnība. Visus tos "Vulgaris" Vajadzētu nosūtīt piespiedu atvaļinājumā uz Neapoli - lai pamācās braukt no vecām tantiņām ar ~1litra minifiatiem.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a tev vinji traucee? tie apbrauceeji ir tie kas nogriezjas pa labi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: jo es arī pievienojos viedoklim, ka ja no 2 joslu pāriet uz 3 joslu, tad nekāda bīstamība no tā, ka to 2 joslu ieriķu ielu autovadītāji par...

Ieruķu iela ir ar vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

Yukki rakstija: BET tad "LVautovadītājs Vulgaris" atslābinās tiktāl, ka nepamana, ka ir sen jau deg zaļā gaisma luksoforā, ka priekšā braucošais jau sen ir aizbraucis, nevar satraukumā atrast 1.robu un rezultātā krustojumu nešķērso 10 auto, bet tikai 5, jo no 10 auto, kādi 3-5 ir "LVautovadītājs Vulgaris", kas labi "sedzas"sastrēgumos, bet krustojumus "noguļ" Nu vai ta tā nav?

Tu katru dienu pats arī esi ideālā formā? Nekad nekļūdies? Neaizdomājies? Neaizskaties? Ja nu tā ir tad domājams ka esat robots un varbūt pat zils jo jums pat neinteresē smukas meitenes. Sēžat sporta cimdos - iekrampējies stūrē un gaidat savu zaļo. Vēlaties lai visi būtu vienādi un visi tikpat pareizi?

Vai es arī kautko nesaprotu??????

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Uupi, ja Ieriķu ielu izmantotu tikai pa vienam auto joslā katrā virzienā, tad tā vispār nebūtu caurbraucama un sastrēgums sāktos jau pirms Mežciema! Biķernieku iela arī it kā ir ar vienu joslu un arī Valdemāriela ar vienu katrā virzienā, bet tas nenozīmē, ka būtu gudri to izmantot!

Es katru rītu neesmu labā formā, bet tomēr es katru rītu zinu, ka tajā brīdī, kad braucu pa ielu, es cenšos pamosties, negulēt pie stūres un citiem netraucēt un tas, ka mani interesē skuķi apkārt vai sava deguna saturs, nedrīkstētu kavēt vispārējās kustības ātrumu ielās. Jāģuļ ir mājās, pei stūres ir jākoncentrējas braukšanai, nevis snauduļošanai krustojumos!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a tev vinji traucee? tie apbrauceeji ir tie kas nogriezjas pa labi.

Traucē gan. Ja pretim nāk fūre, tad tie lohi nobrauc uz spoguļa aizķeršanas robežas vai arī spiežās iekšā joslā un vēl dusmojās, ka redz viņus, kingus, nelaiž. Tur jau sen prasījās pēc dubultās splašnajas pa vidu.

Un griežas viņi gan pa labi, gan pa kreisi, gan brauc taisni.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tu katru dienu pats arī esi ideālā formā? Nekad nekļūdies? Neaizdomājies? Neaizskaties? Ja nu tā ir tad domājams ka esat robots un varbūt pat zils jo jums pat neinteresē smukas meitenes. Sēžat sporta cimdos - iekrampējies stūrē un gaidat savu zaļo. Vēlaties lai visi būtu vienādi un visi tikpat pareizi?

Vai es arī kautko nesaprotu??????

Tiešām nesaproti! Aizbrauc kaut reizi uz kādu Rietumeiropas valsti ar savu auto (kaut vai Vāciju, ja no Itālijas vai Francijas bail) un paskaties, kāda tur ir satiskmes dinamika. Pat vecas tantiņas (piedodiet par stereotipu) neatļaujas gulēt pie stūres.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a tev vinji traucee? tie apbrauceeji ir tie kas nogriezjas pa labi.

Traucē gan. Ja pretim nāk fūre, tad tie lohi nobrauc uz spoguļa aizķeršanas robežas vai arī spiežās iekšā joslā un vēl dusmojās, ka redz viņus, kingus, nelaiž. Tur jau sen prasījās pēc dubultās splašnajas pa vidu.

Un griežas viņi gan pa labi, gan pa kreisi, gan brauc taisni.

Tad ko tu seedi panjeemis joslas starp kaajaam??? Savaadaak tur var izbraukt kaut divas fuures nevienam spoguljus nelauzjot.

Kaa jau Yukki raxtiija, tad mums uz ielaam ir LVautovadiitaajs Vulgaris un es veel gribeetu pieminteet vadiitaaju grupu "Aunaris".

Aunaris apraxts: tureeties peec iespeejas tuvaak sadaloshai joslai, veel labaak, laist nedaudz paari. Braukt ar atljauto aatrumu - 6km/h, lai CP neapstaadina. Ja kaads veelas tikt garaam, ietiepiigi seedeet un nelaist garaam. Nekad nepalaist autinjus no mazaakas noziimes celja, seezjot sastreegumaa bet pasham bljaut par to ka vinju nelaizj.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: bla bla blā

Nu nav visi cilvēki vienādi un uz visu baru noteikti kāds būs neprasmīgāks, lēnīgāks, aizskatīsies, aizklausīsies vai vienkārši nekur nesteigsies. Būs arī pa kādam varonim pālī vai uz pohām, kādam uzvārīsies motors vai beigsies bencīns vai elektrība. Iemeslu ir miljons.

Vadītājs Vulgaris ir tas kurš neprot lasīt ceļu, braucēju stilu un neievēro noteikumus. Tas ir agresīvais, kurš nerēķinās ar citiem un grib lai visi brauktu kā viņš.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a tev vinji traucee? tie apbrauceeji ir tie kas nogriezjas pa labi.

Traucē gan. Ja pretim nāk fūre, tad tie lohi nobrauc uz spoguļa aizķeršanas robežas vai arī spiežās iekšā joslā un vēl dusmojās, ka redz viņus, kingus, nelaiž. Tur jau sen prasījās pēc dubultās splašnajas pa vidu.

Un griežas viņi gan pa labi, gan pa kreisi, gan brauc taisni.

Tad ko tu seedi panjeemis joslas starp kaajaam??? Savaadaak tur var izbraukt kaut divas fuures nevienam spoguljus nelauzjot.

Kaa jau Yukki raxtiija, tad mums uz ielaam ir LVautovadiitaajs Vulgaris un es veel gribeetu pieminteet vadiitaaju grupu "Aunaris".

Aunaris apraxts: tureeties peec iespeejas tuvaak sadaloshai joslai, veel labaak, laist nedaudz paari. Braukt ar atljauto aatrumu - 6km/h, lai CP neapstaadina. Ja kaads veelas tikt garaam, ietiepiigi seedeet un nelaist garaam. Nekad nepalaist autinjus no mazaakas noziimes celja, seezjot sastreegumaa bet pasham bljaut par to ka vinju nelaizj.

Netaisos braukt pa bedrēm, tāpēc braucu kā visi - pa iedomātās joslas vidu (tur nav horizontālo apzīmējumu). Un tur reizēm vēl kāds stāv ielas malā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: .... kāda tur ir satiskmes dinamika. Pat vecas tantiņas (piedodiet par stereotipu) neatļaujas gulēt pie stūres.

Bet nezkāpēc ātrumpārkāpēju, avāriju un bojāgājušo statistika Latvijā nav ne tuvu tai satiksmes dinamikai? Un tikai nevajag ļečīt ka miegamice izraisa avārijas un pēc tam uzsit mugursomu plecos un aiziet mājās.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Aunaris apraxts: tureeties peec iespeejas tuvaak sadaloshai joslai, veel labaak, laist nedaudz paari. Braukt ar atljauto aatrumu - 6km/h, lai CP neapstaadina. Ja kaads veelas tikt garaam, ietiepiigi seedeet un nelaist garaam. Nekad nepalaist autinjus no mazaakas noziimes celja, seezjot sastreegumaa bet pasham bljaut par to ka vinju nelaizj.

Nu bet dabīgi ka ar spraņču bulku vāģi apdzīšanas manevrs pie 60 km/h jau ir ekxtrīms pasākums.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Peksiic rakstīja: Aunaris apraxts: tureeties peec iespeejas tuvaak sadaloshai joslai, veel labaak, laist nedaudz paari. Braukt ar atljauto aatrumu - 6km/h, lai CP neapstaadina. Ja kaads veelas tikt garaam, ietiepiigi seedeet un nelaist garaam. Nekad nepalaist autinjus no mazaakas noziimes celja, seezjot sastreegumaa bet pasham bljaut par to ka vinju nelaizj.

Nu bet dabīgi ka ar spraņču bulku vāģi apdzīšanas manevrs pie 60 km/h jau ir ekxtrīms pasākums.

Nevajag jau bulku vaagji lai taads meesls trauceetu apdziishanas manevru.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja:

Peksiic rakstīja:

Nortel rakstīja: Vakar pēc raksta tvnetā beidzot tika sākts ņemt nost no trases tos, kuri apbrauc pa pretējo joslu Krustbaznīcas ielā stāvošos pirms pārbrauktuves.

a tev vinji traucee? tie apbrauceeji ir tie kas nogriezjas pa labi.

Traucē gan. Ja pretim nāk fūre, tad tie lohi nobrauc uz spoguļa aizķeršanas robežas vai arī spiežās iekšā joslā un vēl dusmojās, ka redz viņus, kingus, nelaiž. Tur jau sen prasījās pēc dubultās splašnajas pa vidu.

Un griežas viņi gan pa labi, gan pa kreisi, gan brauc taisni.

Tad ko tu seedi panjeemis joslas starp kaajaam??? Savaadaak tur var izbraukt kaut divas fuures nevienam spoguljus nelauzjot.

Kaa jau Yukki raxtiija, tad mums uz ielaam ir LVautovadiitaajs Vulgaris un es veel gribeetu pieminteet vadiitaaju grupu "Aunaris".

Aunaris apraxts: tureeties peec iespeejas tuvaak sadaloshai joslai, veel labaak, laist nedaudz paari. Braukt ar atljauto aatrumu - 6km/h, lai CP neapstaadina. Ja kaads veelas tikt garaam, ietiepiigi seedeet un nelaist garaam. Nekad nepalaist autinjus no mazaakas noziimes celja, seezjot sastreegumaa bet pasham bljaut par to ka vinju nelaizj.

Netaisos braukt pa bedrēm, tāpēc braucu kā visi - pa iedomātās joslas vidu (tur nav horizontālo apzīmējumu). Un tur reizēm vēl kāds stāv ielas malā.

ielas malaa autinji staav liidz reatonam. Reti kursh ir tas shumahers kas velk jau no pasha krustbazniicas ielas saakuma.

Bedres tur nav kautkaa maniitas. Kur probleema?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Yukki rakstīja: bla bla blā

Nu nav visi cilvēki vienādi un uz visu baru noteikti kāds būs neprasmīgāks, lēnīgāks, aizskatīsies, aizklausīsies vai vienkārši nekur nesteigsies. Būs arī pa kādam varonim pālī vai uz pohām, kādam uzvārīsies motors vai beigsies bencīns vai elektrība. Iemeslu ir miljons.

Vadītājs Vulgaris ir tas kurš neprot lasīt ceļu, braucēju stilu un neievēro noteikumus. Tas ir agresīvais, kurš nerēķinās ar citiem un grib lai visi brauktu kā viņš.

atbalstīts 100%

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: .... kāda tur ir satiskmes dinamika. Pat vecas tantiņas (piedodiet par stereotipu) neatļaujas gulēt pie stūres.

Bet nezkāpēc ātrumpārkāpēju, avāriju un bojāgājušo statistika Latvijā nav ne tuvu tai satiksmes dinamikai? Un tikai nevajag ļečīt ka miegamice izraisa avārijas un pēc tam uzsit mugursomu plecos un aiziet mājās.

Ātrumpārkāpēju statistika ir tikai mūsu CP "varoņdarbs". Ne jau pārkāpumu ziņā tā ir tik liela, bet tādēļ, ka tikai to saskaita. Es arī varu pateikt, ka latvijā visvairāk ir oranžas mašīnas, jo skaitot vienkārši ignorēšu pārējās. No manas pieredzes Eiropā ir tikai divas valstis, kur manikāli ievēro ātruma ierobežojumus - Igaunija un daļēji Šveice. Pēdējā gan to dara +20km/h robežās, līdzīgi kā daudzi pie mums. Vācijā, ja vien nedarīsi to intensīvā satiksmē, arī +100 un vairāk uz bāņa būs tikai maksas izklaide par saprātīgu cenu un bez papildus sekām (soda punktiem vai kā tamlīdzīga).

Savukārt avāriju un bojāgājušo skaitu izraisa savstarpēja nerēķināšanās - es uzskatu, ka, piemēram, 90% bīstamo apdzīšanu izraisītāji ir tieši tie, kas uzskata, ka kādu palaist garām ir zem viņu goda. Un tikai atlikušie 10% varētu būt peskaitāmi "atsaldeņiem", kas lido ne ar ko nerēķinoties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Nevajag jau bulku vaagji lai taads meesls trauceetu apdziishanas manevru.

Ja nevari apdzīt – nedzen. Nevari pabraukt – nebrauc. Tie kas var un prot apdzīt tie arī apdzen. Bet jēga taisīt spamu tikai tāpēc lai nākamajā krustā būtu par vienu mašīnu priekšā??? Tā ir agresivitātes pazīme...

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Peksiic rakstīja: Nevajag jau bulku vaagji lai taads meesls trauceetu apdziishanas manevru.

Ja nevari apdzīt – nedzen. Nevari pabraukt – nebrauc. Tie kas var un prot apdzīt tie arī apdzen. Bet jēga taisīt spamu tikai tāpēc lai nākamajā krustā būtu par vienu mašīnu priekšā??? Tā ir agresivitātes pazīme...

jaabuut ir totaali stulbam lai dziitu, apzinoties ka nevari to izdariit.

Bet tu jau laikam esi tik pareizs ka ash saak bail palikt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ātrumpārkāpēju statistika ir tikai mūsu CP "varoņdarbs". Ne jau pārkāpumu ziņā tā ir tik liela, bet tādēļ, ka tikai to saskaita. Es arī varu pateikt, ka latvijā visvairāk ir oranžas mašīnas, jo skaitot vienkārši ignorēšu pārējās.

Mhm... Tur to neskaita? Viss var gadīties. Lai gan policijas vadība arī tur atskaitās.

Seene rakstīja: Eiropā ir tikai divas valstis, kur manikāli ievēro ātruma ierobežojumus - Igaunija un daļēji Šveice. Pēdējā gan to dara +20km/h robežās, līdzīgi kā daudzi pie mums.

A skandināvos kā ir?

Seene rakstīja: Vācijā, ja vien nedarīsi to intensīvā satiksmē, arī +100 un vairāk uz bāņa būs tikai maksas izklaide par saprātīgu cenu un bez papildus sekām (soda punktiem vai kā tamlīdzīga).

Uz bāņa ātruma ierobežojums??????

Seene rakstīja: Savukārt avāriju un bojāgājušo skaitu izraisa savstarpēja nerēķināšanās...

Piekrītu tikai tulkot vajaga pareizi. Te būs vien īstena Latviešu autovadītāja atbilde, kuram izgriežoties uz galvenā ceļa no iekšpagalma bija PO ka kāds brauc pa galveno ceļu: «nu ja ir slidens tad arī tev (pa galveno ceļu braucošam) ir jābrauc lēnāk, jo es varu (no dodiet ceļu) negaidīti izlekt priekšā» ?!?!?!

Manuprāt tas raksturo vadītāju tipu uz Latvijas ceļiem.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu tikai tulkot vajaga pareizi. Te būs vien īstena Latviešu autovadītāja atbilde, kuram izgriežoties uz galvenā ceļa no iekšpagalma bija PO ka kāds brauc pa galveno ceļu: «nu ja ir slidens tad arī tev (pa galveno ceļu braucošam) ir jābrauc lēnāk, jo es varu (no dodiet ceļu) negaidīti izlekt priekšā» ?!?!?!

Manuprāt tas raksturo vadītāju tipu uz Latvijas ceļiem.

shitam piekriitu. Un tieshi shis arii attiecas uz manis ieprieksh raxtiito par aunaris definiiciju. Jo ir dalja vadiitaaju kas uzskata, ja es braucu nepaarsniedzot aatrumu, tad tev ar taa jaadara, tas nekas ka vinjsh brauc pat leenaak nekaa ir max atljautais. un stulbi tas ir vietaas kur notiek intensiiva satiksme.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Bet tu jau laikam esi tik pareizs ka ash saak bail palikt

Neviens nav ideāls. Jo ja visu būtu vienādi tad korķis būtu visiem vienā laikā un ielas būtu tukšas citā laikā tāpēc ka visi vienādi ietu gulēt...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti