CP jauna vieta ienaakumiem

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Gribeeju pabriidinaat paareejos, kas izmanto Ierikja ielu virzienaa uz centra pusi. Briidinaajums attiecas uz tiem kas veelas aatraak paarbraukt Vaidavas/Kastranes, ierikju krustojumu, braucot pa preteejo joslu. Shoriit zaljie viirinji aktiivi centaas nonjemt no distances tos kas to dara. Pashi vinji staaveeja kaadus 200m uz priekshu. Es taa paskatiijos ka pasaakums diezgan saapiigs soda zinjaa. Tikai nesaprotu, kam tas reaali traucee? Ok, noteikumos aizliegts apdziit reguleejamos krustojumos, bet shinii krustojumaa no vienas joslas sanaak iebraukt vienvirziena ielaa ar 3 joslaam.

 
1 2 3 4 5
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Yukki rakstīja:

Priecēja CP aktivitāte Vairoga pārvada/Brīvības krustā, kur tagad regulāri soda tos, kas nobloķē krustojumus, šo aktivitāti atbalstu!

Tā arī neesmu sapratis tos l.ohus, kas pamanās palikt tai krustojumā, pat ja sab josla sākas tikai 500m tālāk, nē šiem akurāt jālien kreisajā. Lai tik maksā, ja domāt nespēj.

Vienreiz taadam praidistam kas tur taa nostaaveeja aizshkjeersojis brauktuvi 2 signaala ciklus (priekshaa kautkas bija noticis, taapeec briiviibene staaveeja) ai gan blakus josla bija pilniibaa briiva, izkaapu no autinja un paraadiju kur lai vinjsh brauc un veel vinjam nepieleca, tikai peec tam kad jau kaadas 5 mashiinas saaka taureet, tad pabrauca malaa. Loks taads.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

tos kas tajaa krustaa iestaajas un paliek jau nu toch vajag traast pa polnomu. Da arii ne tikai tur, visos krustojumos vajag shaadi staavoshos puljkjot.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

A ko tie zeeni tur tusee pie akmens tilta pārdaugavas pusē pēcpusdienā???

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: A ko tie zeeni tur tusee pie akmens tilta pārdaugavas pusē pēcpusdienā???

tak jau teica - vāc tos, kuri uz tilta centra pusē uzbrauc no nepareizās joslas.

centra pusē tur viena ekipāža ar video, pārdaugavā šodien aš 5 ekipāžas, no kurām viens bij maskētais subārs.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: A ko tie zeeni tur tusee pie akmens tilta pārdaugavas pusē pēcpusdienā???

tak jau teica - vāc tos, kuri uz tilta centra pusē uzbrauc no nepareizās joslas.

centra pusē tur viena ekipāža ar video, pārdaugavā šodien aš 5 ekipāžas, no kurām viens bij maskētais subārs.

Tas ir vaac tos, kuri brauc tieši no autoostas puses?

A tie kas no vanšu tilta puses brauc un spiežās iekšā pēdējā brīdī netiek aiztikti?

Pie tam nesaprotu ko tur dara tas maskētais subārs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

scope rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: A ko tie zeeni tur tusee pie akmens tilta pārdaugavas pusē pēcpusdienā???

tak jau teica - vāc tos, kuri uz tilta centra pusē uzbrauc no nepareizās joslas.

centra pusē tur viena ekipāža ar video, pārdaugavā šodien aš 5 ekipāžas, no kurām viens bij maskētais subārs.

Tas ir vaac tos, kuri brauc tieši no autoostas puses?

A tie kas no vanšu tilta puses brauc un spiežās iekšā pēdējā brīdī netiek aiztikti?

Pie tam nesaprotu ko tur dara tas maskētais subārs.

No autoostas puses drīkst griezties tikai no kreisās malējās un uzgriezties uz 2. joslas, jo tur ir nepārtrauktā līnija, lai tie, kas no Vanšu tilta puses brauc, varētu tikt uz tilta.

A tie, kas spiežās pēdējā brīdī - ja nepārbrauc nepārtraukto, nav par ko piesieties.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Šorīt atkal Jaunciema gatves sākumā tur, kur arbūzu laukums stāvēja jau vairāk ekipāžas un ņēma no abām pusēm uz dokumentu pārbaudi, kasīties negribēju, tāpēc iemeslu neprasīju!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

piderasi tikko pie mājas uzlikuši plāksteri.

šīris nav pašvaldības policists?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

maukas

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: piderasi tikko pie mājas uzlikuši plāksteri.

šīris nav pašvaldības policists?

kur ta biji atstaajis? Iebraucis zaaliitee vai pie ieejas duravaam?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Jēē, arī mani noķēra beidzot par ātrumu...sen tas bija pēdējoreiz . Vieta - pa lielirbes ielu braucam, lejā pa viaduktu lai tiktu uz jūrmalenes. Nu skaidrs, ka visu mūžu uzreiz aiz statoila ir ietopīts, lai normāli varētu iekļauties plūsmā, un te hrjas...galvenais ka bija tumšs, lija lietus un vecīts skrēja no krūmiem tajā tumšzilajā virinātājplašķītī. Pamanīju šo tikai tad, kad biju jau mašīnas korpusu garām. Koroče 30...vispār besī. Es jau vecītim saku, ja es te brauktu uz 50 km/h, tad ilgi sēdētu, lai bez riska iekļautos plūsmā...nu jā. Ko tur ar šiem diskutēt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakaros nav kur nolikties. Maliņā pretim poģika durvīm.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Jēē, arī mani noķēra beidzot par ātrumu...sen tas bija pēdējoreiz . Vieta - pa lielirbes ielu braucam, lejā pa viaduktu lai tiktu uz jūrmalenes. Nu skaidrs, ka visu mūžu uzreiz aiz statoila ir ietopīts, lai normāli varētu iekļauties plūsmā, un te hrjas...galvenais ka bija tumšs, lija lietus un vecīts skrēja no krūmiem tajā tumšzilajā virinātājplašķītī. Pamanīju šo tikai tad, kad biju jau mašīnas korpusu garām. Koroče 30...vispār besī. Es jau vecītim saku, ja es te brauktu uz 50 km/h, tad ilgi sēdētu, lai bez riska iekļautos plūsmā...nu jā. Ko tur ar šiem diskutēt.

Sorry, jūrkalnes iela, ne lielirbes.

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Šodien ap 11:30 manīju fotoradarus uz Zemitānu tilta virzienā no centra uz Purvciemu pretī Dominai.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

laba vieta.

Lētajiem detektoriem tur kā reizi ir viltus signāli no dominas + droši vien pirms tilta izliekuma radars nav dzirdams.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

BusDriver rakstīja: Šodien ap 11:30 manīju fotoradarus uz Zemitānu tilta virzienā no centra uz Purvciemu pretī Dominai.

Tak vajadzēja uzlikt uz VEF tilta. Cita aršana būtu. To 30 tur neievēro pat trolejbusi. Uz zemitānu tilta tik tāda līdzekļu izšķērdēšana uzstādīšanas izmaksām vien sanāk.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja:

bulcinja rakstīja: Jēē, arī mani noķēra beidzot par ātrumu...sen tas bija pēdējoreiz . Vieta - pa lielirbes ielu braucam, lejā pa viaduktu lai tiktu uz jūrmalenes. Nu skaidrs, ka visu mūžu uzreiz aiz statoila ir ietopīts, lai normāli varētu iekļauties plūsmā, un te hrjas...galvenais ka bija tumšs, lija lietus un vecīts skrēja no krūmiem tajā tumšzilajā virinātājplašķītī. Pamanīju šo tikai tad, kad biju jau mašīnas korpusu garām. Koroče 30...vispār besī. Es jau vecītim saku, ja es te brauktu uz 50 km/h, tad ilgi sēdētu, lai bez riska iekļautos plūsmā...nu jā. Ko tur ar šiem diskutēt.

Sorry, jūrkalnes iela, ne lielirbes.

taa arii saprataam...

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Aizpagājušo piektdien - ap 17.00 braucot ārā no Rīgas redzēju fotoradaru uz Ulmaņa gatves pretīm Profam, tur, kur pa vidu 2 m žogs. Vēl nekas nav atnācis, tomēr - par cik gar viņu knakstījās divi vīriņi vestēs, tad pieļauju iespēju, ka viņš tika tikai stādīts virsū. Zelta bedre - piektdienas vakarā tur katru otro kas brauc uz Jūrmalu, vai apvedceļu jābildē

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti