Kur uzzinat vai a/m bija iesaistīta CSN

BMW328 Reģ.: 17.08.2005

interesē, jo tiek pirkts auto no vietējā braucēja. Un gribas tā kā uzzināt vai nav dauzīts , ja ir tad kad?!

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj... izkāp no sūda... skaties kamerā.... un lēnām ar izteiksmi saki - "es neesmu gudrāks par piektklasnieku"

p.n.

un citreiz nelien visiem caurumiem par korķi.... vismaz nedari to tik pārliecinoši

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

un tagad piektklasniek izlasi topiku no saakuma un uzmaniigi , ja nepietiek ar vienu reizi , paarlasi veelreiz , tad veelreiz , liidz sapratiisi , kaads alnis esi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: un tagad piektklasniek izlasi topiku no saakuma un uzmaniigi , ja nepietiek ar vienu reizi , paarlasi veelreiz , tad veelreiz , liidz sapratiisi , kaads alnis esi

uj atvaino..... tas nav bembis jā, tas ir micuks....

stāv man pagalmā.... varu nofotogrāfēt tev par prieku.... auto no vietējā braucēja...

tagad pastāsti kā TAJĀ saitā var uzzināt ir viņš dauzīts vai nav... ja ir tad kad un cik smagi....

visa šī stāsta morāle ir - TAJĀ SAITĀ NEKO NEVAR UZZINĀT PAR MAŠĪNU atzīsti tak to vienreiz.... un visss...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varbūt.... es uzsveru varbūt ir iespējams uzzināt, vai neesmu izraisījis kādu negadījumu, kurā esmu atzīts par vainīgu (varbūt daļēji)

a varbūt es stāvvietā netīšām ar bamperi esmu piespiedis tur stāvošo lūzni... šim durvīs bukte, bet man bembim uz bampera nav pat švīkas....

tagad saki ir sists mans bembis vai nav???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

var uzzinaat vaj ir bijushas OCTAs izmaksas un viss !!! a Tu taa aizsvilies , taa aizsvilies , ka ne aptureet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: var uzzinaat vaj ir bijushas OCTAs izmaksas un viss !!! a Tu taa aizsvilies , taa aizsvilies , ka ne aptureet

tev pacans prasa pašā pirmajā tekstā, ka vēlas uzzināt vai viņa iekārojamais bumers ir dauzīts vai nav

tu viņam iesaki izmantot SAITU.... pilnā pārliecībā, ka TU to spēj.... un nevienas atsauces tavā tekstā, ka tikai octas izmaksas nebija, līdz pats nepārbaudīji

a kad pamēģina???? dabūji visu infu??? kas sanāca???

vispirms tu nevarēji pateikt neko par auģiku, kuram vajadzēja apliecības numuru.... tad neko nepateici par micuku.... un visbeidzot nespēj atzīt, ka kļūdījies....

TAJĀ saitā tu vari uzzināt vai tava tačka ir apdirsināta konkrētā laika periodā..... un vēl šādus tādus sīkumus.....

bet topica autora megaproblēmu tā neatrisina....

p.n.

topica autoram iesaku - ja baigi gribas to bembi, paņem no edžuļa ar garantijām.....

tur vismaz otrā galā ir dzīvs cilvēks ko piekarināt aiz olām, ja kas... TDI jau aiz olām nepiekārsi, ja viņa SAITĀ izčekotais smukais bembis pēc nedēļas sāks birdināt nost špahteles kārtas.....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: persoonas koodu veel iedod

neredzu gan, ka iepriekš tev ko tādu būtu vajadzējis....

BET NU LAI JAU TEV TIEK....

41702004693

nu tagad gan stāsti man par auto negadījumu vēsturi.... tikai neprasi man nākamajā solī pateikt vēl kautko

Personas kods labais 41. datumā, 70. mēnesī un 20. gadā dzimis.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Personas kods labais 41. datumā, 70. mēnesī un 20. gadā dzimis.

shim driizumaa bus problemas ar prostatu un urinaacijas trauceejumi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pietiek ar reģistrācijas numuru un cilvēku attiecīgā iestādē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: persoonas koodu veel iedod

neredzu gan, ka iepriekš tev ko tādu būtu vajadzējis....

BET NU LAI JAU TEV TIEK....

41702004693

nu tagad gan stāsti man par auto negadījumu vēsturi.... tikai neprasi man nākamajā solī pateikt vēl kautko

Personas kods labais 41. datumā, 70. mēnesī un 20. gadā dzimis.

tu tak neesi gudrāks par to golfa targašu

tas ir reģistrācijas numurs juridiskai personai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Pietiek ar reģistrācijas numuru un cilvēku attiecīgā iestādē.

atkal pilnīgas muļķības

nu beidziet takš vienreiz drist šķidru....

kā tava attiecīgā iestāde uzzinās par to, ka autiņš ir bijis uzsists vai nē???

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Pietiek ar reģistrācijas numuru un cilvēku attiecīgā iestādē.

atkal pilnīgas muļķības

nu beidziet takš vienreiz drist šķidru....

kā tava attiecīgā iestāde uzzinās par to, ka autiņš ir bijis uzsists vai nē???

Attiecīgā iestāde zin visu par reģistrētajām avārijām, īpašniekiem u.t.t. Izdevīgi pērbaudot samērā jaunus auto (it sevišķi līzinga un kasko).

Protams, vecam lūznim neko neuzzināsi, ja bojājumi tiek apmaksāti no kabatas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Pietiek ar reģistrācijas numuru un cilvēku attiecīgā iestādē.

atkal pilnīgas muļķības

nu beidziet takš vienreiz drist šķidru....

kā tava attiecīgā iestāde uzzinās par to, ka autiņš ir bijis uzsists vai nē???

Attiecīgā iestāde zin visu par reģistrētajām avārijām, īpašniekiem u.t.t. Izdevīgi pērbaudot samērā jaunus auto (it sevišķi līzinga un kasko).

Protams, vecam lūznim neko neuzzināsi, ja bojājumi tiek apmaksāti no kabatas.

par reģistrētām avārijām nav bazara....

tagad 2 piemēri...

1) es jau iepriekš rakstīju, ka stāvvietā ar buferi nedaudz iespiežot aizmugurē stāvošā durvis, tas interesējošais bēmēvē parādīsies pie "avārijām" kaut babmeris pat noskrāpēts nebūs

2) Bēmēvē vadītājs ritīgā ķēmā braucot no lauku pirts uz punktu pēc trauka netīšām ar sānu aizķer ceļa malā augušo bērzu un nones kapotu un spārnu... vietējā servismeņa (kurš sagadīšanās pēc kož tajā pašā pirtī) vadībā tas bēmēvē tiek nākamajā dienā salāpīts un vēlāk piekrāsots...

kas ir vieglāk??? meklēt pa visādām bāzēm datus, kuriem nav pilnīgi nekādas vērtības vai uzprasīt pašai mašīnai, kas viņai ir bijis sists un kā vēlāk saremontēts.... tak eksistē visādi pribambasi, kā krāsas un špakteļa biezuma mērītāji.... uttt...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Pietiek ar reģistrācijas numuru un cilvēku attiecīgā iestādē.

atkal pilnīgas muļķības

nu beidziet takš vienreiz drist šķidru....

kā tava attiecīgā iestāde uzzinās par to, ka autiņš ir bijis uzsists vai nē???

Nav muļķības. Pirms pirku Citroen Xsara Picasso CSDD bāzē noskaidroju pilnīgi visu info par konkrēto auto - par tehniskajām apskatēm un to rezultātiem, nobraukumu (fiksēti katrā tehniskajā apskatē), īpašnieku skaitu, dzīevsvietas, kā arī reģistrēto avāriju skaitu. Pie tam ir tur tāda aile, kurā var redzēt vai ar cietušajiem vai bez.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Un visas daudzmaz nopietnās avārijas 99% gadījumu tiek reģistrētas. Šādi tādi skrāpējumi, buktes un izsisti lukturi nekādi nevar ietekmēt braukšanai svarīgos orgānus. Tādas avārijas var uzskatīt par nebūtiskām.

Tagad pat par pārsistu riepu tauta sauc ārā drošinātājus un formē avārijas. Vairs nav izdevīgi sarunāt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Un vēl nav mazsvarīga tāda informācija kā iepriekšējā īpašnieka administratīvo sodu pagātne. Ja cilvēkam ir bijuši sodi par noteikumu pārkāpumiem, tad var spriest arī par auto ekspluatācijas apstākļiem.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ko juus te veel cepaties , Pirmais tachu jau pateica - visi aljnji , tish tirst

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Un visas daudzmaz nopietnās avārijas 99% gadījumu tiek reģistrētas. Šādi tādi skrāpējumi, buktes un izsisti lukturi nekādi nevar ietekmēt braukšanai svarīgos orgānus. Tādas avārijas var uzskatīt par nebūtiskām.

Tagad pat par pārsistu riepu tauta sauc ārā drošinātājus un formē avārijas. Vairs nav izdevīgi sarunāt.

tā jai ir pagātne.... tagad pēc katras figņas ir reāla iespēja zaudēt to ko sauc "apdrošināšana bez pašriska".... pie tam vienmēr ir lētāk uz vietas sarunāt - nekā nēkamos gados izmaksāt par zaudētiem bonus-malus punktiem papildus piemaksas pie apdrošināšanas....

Nerunājot jau par to ka tīra autovadītāja vēsture - ir daudz svarigāka nekā kaut kāda nenozīmīga Kasko atlidzība....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Veca gada vakarā viens Jūrmalā ar BMW nobrauca no ceļa un beidza ceļojumu uz mašīnas jumta.... menti pabraucā garām un viss pofig.... nedomāju ka šie taisījas formēt CSNg... jo auto operatīvi tika izvilkts un aiztransportēts ar draugu palidzību...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Veca gada vakarā viens Jūrmalā ar BMW nobrauca no ceļa un beidza ceļojumu uz mašīnas jumta.... menti pabraucā garām un viss pofig.... nedomāju ka šie taisījas formēt CSNg... jo auto operatīvi tika izvilkts un aiztransportēts ar draugu palidzību...

nu beidz

lai tak viņi dzīvo ar pārliecību, ka datubāzēs viss ir redzams

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Un vēl nav mazsvarīga tāda informācija kā iepriekšējā īpašnieka administratīvo sodu pagātne. Ja cilvēkam ir bijuši sodi par noteikumu pārkāpumiem, tad var spriest arī par auto ekspluatācijas apstākļiem.

jā.... kautko tik gudru vēl šodien nebiju dzirdējis

ar to bembi ir nopietni pārkāpts ātrums

pa krasta ielu zem salu tilta ir braukts uz 70km/h un pa pleskavas piķi uz 120

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

uupis rakstīja: Personas kods labais 41. datumā, 70. mēnesī un 20. gadā dzimis.

tu tak neesi gudrāks par to golfa targašu

tas ir reģistrācijas numurs juridiskai personai

Lap lap Ford Corrosio speciālist. Neliedz cilēkiem pētīt pupliski pieejamās ate.... uj sorry LAPAS.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti