Atcels tilpumu Nodokli ?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

kaa kam

-treknaa septiņgadnieka darbiibas imitaacijai...

pa SWH staastiija, bet Tu jau nepateici otru pusi teikumam-buus kkaada nodeva par CO izmešīem...

dakujaa vel ko atcels, tici man

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu jaunām mašīnām tā. Bet mašīnām, kurām garantijas laiks sen garām, var pacensties ielikt lielāku motoru Manu šrotu pat nav vērts pieminēt - uz papīra 1.8 ar 88 lopiem, realitātē 2.0E ar 113 un lai man kāds uz TA izzīlē, ka tas nav 1.8 šprice Un kaut kādiem jaunajiem vēl vieglāk. Ķīselistiem būtu sevišķi lielas iespējas izvērsties - saprātīgi darbojoties ķīselim kādus 50-60 lopus var piemest, vizuālo nemainot Un tā var turpināt

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Jaa, saakot no 0.7 nevajadzees maksaat akciizi . Sorry part spamu, topiks taads, ka neattureejos

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu uzliks TA jaudas stendu. domā baiga problēma?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vot to es gribētu redzēt Labi, tādiem šrotiem kā manējais tā būtu problēma, bet turbomotoriem, domāju, nebūtu nekādas problēmas uz TA iespraust atpakaļ standarta ECU un ar tehniskajā pasē norādīto jaudu iziet TA

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu uzliks TA jaudas stendu. domā baiga problēma?

Nu atregules lai drosele uz pusiti atveras un???????

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nezinu vai jau atcela,bet par pirmo registraciju savam 3.2l autinjam samaksaju 162Ls , ziema registreju tadu pasu un bija jamaksa kaut kas ap 500ls. ja viniem kaut kas saj ajas,tad loti jauki un patikami )))

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti