Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella Reģ.: 28.09.2008

Dalieties pieredzē, kādu auto labāk pirkt(ņemšu uz līzinga), vajag ekonomisku(apsveru iespēju par dīzeli).Naudiņās līdz 10 t eirām.Kādi varianti?

 
1 2 3 4 5 6 ..9
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Curriculum Vitae - Hyundai Getz Drukāt

Tavs ikdienas braucienu piemērotākais partneris Hyundai Getz 1,4 GLS AC 5D

tagad tikai par 9990 EUR.

Nāc un ievērtē pats pie jebkura Hyundai dīlera.

P.S. Tik gudra atbilde cik gudrs jautājums

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Kas vēl varētu derēt kā ekonomisks bez getz?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Kas vēl varētu derēt kā ekonomisks bez getz?

ņem desmitgadīgu bembi pa 6 EUR, pārējo piķi ieguldi remontā

ar getzu tu buusi santiimsipeejs iauto publikas aciis bet ar bembi - respekts un visas lauku maatiites tavas !

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

KO ņemt - izožņā autosalonos moš uz ekonomikas krīzi kāds k-ko labu piedāvā - un tad jau nav svarīgi kāds auto, galvenais lai cena laba.

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.Man reāli katru dienu jābrauc pa šoseju 120 km, tāpēc meklēju ekonomisku auto.Patreiz braucu ar vecu Audi un baigi pārmaksāju degvielā.Varbūt ņemt kādu japāni(mb colt) vai toyotu?Varbūt golfu?Vai fiatu?Vai Nissanu?

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Bet es esmu sieviete.Nesapratu viena komentētāja teicienu par tām mātītēm, kuras būšot manas.Neesmu lesbiete.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Bet es esmu sieviete.Nesapratu viena komentētāja teicienu par tām mātītēm, kuras būšot manas....

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Ja godīgi, tieši šajā forumā man arī ieteica apjautāties par auto.Nu ko lai dara, ka nav man tās pieredzes un arī vīrieša, kas sajēgtu kautko no mašīnām arī man nav?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Bet es esmu sieviete.Nesapratu viena komentētāja teicienu par tām mātītēm, kuras būšot manas.Neesmu lesbiete.

a, nu tad bembis neder.... jo tēviņiem pofig ar ko brauc mātīte līp tāpat labi

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

OK, pārfrāzēsim: turpini braukt ar to pašu veco Audi, un visi lauku TĒVIŅI būs tavi!

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Audi neiet...tāpēc meklēju jaunu mašīnu.

Pričom tur laukui tēviņi?Es vispār jautāju par auto iegādi, nevis par tēviņiem.Tam pasākumam paredzēts cits saits.DD

Super gudras atbildes.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.

tak es saku - panjem pa 6 htukaam bembi, 4 shtukas ieguldi remontos un brauc bez beedas zato - bmw... nevis kaut kaads tur.... nu tas tur....

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

BMW esot slikta slava, parasti atsaldeņi ar tādiem brac.Kas ir BMW?Bavārijas Mēslu Vāģis.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: BMW esot slikta slava, parasti atsaldeņi ar tādiem brac.Kas ir BMW?Bavārijas Mēslu Vāģis.

fuj, kā tu runā šajā forumā tā ir nepiedienīgi runāt... tas ir ļoti nepieklājīgi tā var dabūt BANu !

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Es neko rupju nepateicu.Paskaties komentu par hundai getzu, kas es būšu, ja tādu nopirkšu.)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es ieteiktu šādu Chevrolet-Aveo:

g2.adamauto.lv/...

... vai šādu Opel-Corsa:

g2.adamauto.lv/...

... vai šādu Opel-Meriva:

g2.adamauto.lv/...

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Ja godīgi, tieši šajā forumā man arī ieteica apjautāties par auto.Nu ko lai dara, ka nav man tās pieredzes un arī vīrieša, kas sajēgtu kautko no mašīnām arī man nav?

hmm.... nu viens no ekonomiskajiem variantiem ir škoda.... 4,5 -6 l/ 100 km

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Es ari ieteiktu kaut ko no škodām. vislabāk protamsO2

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nu nopietni- tad DeaDMoroZZZ pa teemu runaa...

njem varbuut vecaaku/leetaaku bet atl. ieguldi remontaa... rezultaataa- ejoshss auto savests kaartiibaa

bet par BMW- tas kaa viens no iesakaamajiem un izvairies no aveoveidiigajiem- korejietis arii Aafrikaa taads ir... lai arii par Chevrolet deeveets

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ak jaa- marka modelis...

opel astra

wv golf

bmw 3er

shkoda octavia vai fabia(1.9 diesel)

patiesiibaa arii saab 93 diizeleens ieraxtaas shinii kategorijaa

audi- a3-a4 varbuut var labu atrast

japaaniishi- hvz- laikam izvairiitos

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ja nu nopietni- tad DeaDMoroZZZ pa teemu runaa...

ja nu nopietni tad es vienmeer nopietni pa teemu runaaju tikai izsakos dazhreiz caur pukjeem un kakaam bet ti kam vajag - sparatiis. a kas nesapratiis - pats duraks

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU es kā iesīkstējis Japānu lietotājs, ieteiktu japāni, it īpaši ja var atļauties jaunu ( diemžēl ar mazlietotiem ir jāskatās kāda marka un kurā valstī konkrētais auto salikc - piem. Avensis tiek ražots UK, un šo auto izņemot pilnīgi jaunu īsti vairs nevelk kādam ieteikt, lai arī pašām patīk). Bet tad ja tā ņem tad Škoda par savu cenu ir ļoti labs auto, un gan jau ka vēl kāds. Kā jau teicu, jāaizvelk sava pēcpuse pie dīleriem un atklātā tekstā jāpajautā ko labu viņi spēj no sevis izspiest, jo jebkuram auto ir cena par kuru to ir vērts pirkt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: NU es kā iesīkstējis Japānu lietotājs, ieteiktu japāni, it īpaši ja var atļauties jaunu ( diemžēl ar mazlietotiem ir jāskatās kāda marka un kurā valstī konkrētais auto salikc - piem. Avensis tiek ražots UK, un šo auto izņemot pilnīgi jaunu īsti vairs nevelk kādam ieteikt, lai arī pašām patīk). Bet tad ja tā ņem tad Škoda par savu cenu ir ļoti labs auto, un gan jau ka vēl kāds. Kā jau teicu, jāaizvelk sava pēcpuse pie dīleriem un atklātā tekstā jāpajautā ko labu viņi spēj no sevis izspiest, jo jebkuram auto ir cena par kuru to ir vērts pirkt.

paliek corolla

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

paliek corolla

Hmm, Toyota nav vienīgais Japānis, paliek vēl Honda, Mazda, tad vēl Subārs ( lai gan tad par ekonomiju laikam neklātos runāt).

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Uzziņo šim vīram (www.rihters.lv/... --> Andrejam - kantoris viņa paša) un aizej ciemos. Kopīgi atradīsiet auto iekš Vācijas, kas Tev interesē un atvedīs ar ar pilnu servisu. Man vismaz viņš palīdzēja labu izvēli atrast un arī atgādāt. Lai veicas!

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti