Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella Reģ.: 28.09.2008

Dalieties pieredzē, kādu auto labāk pirkt(ņemšu uz līzinga), vajag ekonomisku(apsveru iespēju par dīzeli).Naudiņās līdz 10 t eirām.Kādi varianti?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Pavisam jaunu ne, man piedāvā 2005 gada 1,9 dīzelīti.Braukšu pārsvarā ārpus pilsētas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja pamatā ārpus pilsētas, tad nav liela jēga no dīzeļa. tā ekonomija izpaužas galvenokārt pilsētas režīmā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

168Ps un 350Nm no V6 diesel jau nu nav nekas izcils Busam 3L R4 160Ps un 400Nm ...

bet par to nebaudaamiibu- tas laikam attiecaas uz tiem G-punkts pie redlaina dziivo ar to jau diesel ir baudams- nm juura jau pie zemiem apgriezieniem...

Priekš V6 dīzeļa tas tiešām nav nekas izcils - vienkārši lielākā daļa fano par mazlitrāžas šujmašīnām, kas darba tilpuma trūkumu kompensē ar apgriezieniem. Bet "G-punkts pie redlaina" ir kaut kas nedzirdēts un labs - vajadzēs iegaumēt

Mazlitrāžas ķīseļiem, ja neesi pamanījis, to kompensē ar pūtienu - no tā paša 1.9 TDI priekš ielas var arī izvīlēt 200 lopus un 450 nm

Pats neko neesi pamanījis. Man ir V6 TDI. Atšķirība ir apgriezienos, nevis pūtienā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tā tik vēl trūka, lai būtu, ja pirmajos desmit gados mašīna sāk rūsēt, tā nav mašīna

Tak palasi visu - cilvēks skaidri un gaiši rakstījas par rūsējušu '05 Mondeo. Un pats esmu redzējis '06 Getzu jau ar rūsas punktiem. Kādi tur vēl 10 gadi???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad tās ir mašīnas? Pats uzrakstīji - fordelis un getzs.

Ja ir šķirba apgriezienos, tad vaina ir kārbā

P.S. "Audi šķebinošais apaļums" - paskaties uz savu sābu "pamatu" - deviņdesmito gadu vētrām, šķebinošais jeņķu apaļums gan iekšā, gan ārā

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Pavisam jaunu ne, man piedāvā 2005 gada 1,9 dīzelīti.Braukšu pārsvarā ārpus pilsētas.

BalticMotors uz testiem... i graab ciet

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ja ir šķirba apgriezienos, tad vaina ir kārbā

pats saprati, ko uzrakstīji?

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja pamatā ārpus pilsētas, tad nav liela jēga no dīzeļa. tā ekonomija izpaužas galvenokārt pilsētas režīmā.

Nu man ārpus pilsētas patreiz ar benzīnu aiziet ap 200 ls mēnesī, man liekas, ka vajag ko ekonomiskāku.Bet pa pilsētu jau arī braucu.

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Medella rakstīja: Pavisam jaunu ne, man piedāvā 2005 gada 1,9 dīzelīti.Braukšu pārsvarā ārpus pilsētas.

BalticMotors uz testiem... i graab ciet

Vai tad man tā dos uz testiem pārbaudīt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Medella rakstīja: Pavisam jaunu ne, man piedāvā 2005 gada 1,9 dīzelīti.Braukšu pārsvarā ārpus pilsētas.

BalticMotors uz testiem... i graab ciet

Vai tad man tā dos uz testiem pārbaudīt?

Ja nedod, tad mūc pa gabalu. Nekādi nesaprotu kā cilvēki joprojām iedomājas pirkt auto bez pilnas diagnostikas.

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

Tā ir mašīna, kas atņemta no cilvēka, kas nevar bankai samaksāt, tā sauktās atsavinātās mašīnas.Tāpēc jautāju vai tik vienkārši to dabūt uz testu?Vai uz tiem pašiem testiem nav baigo rindu?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jā, pircēji šobrīd ar naudas maisiem stāv rindā uz pajātiem fordeļiem un vēl kaujas savā starpā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Ar tādu mazu nogurdinoši braukt pa ārpilsētu. Ja pa pilsētuu tad ok.

Jēdziens Ārpilsēta ir baigi stiepjams....vienam tas ir Rīga -Liepāja, citam Ogre - Ikšķile.

Medella Reģ.: 28.09.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: jā, pircēji šobrīd ar naudas maisiem stāv rindā uz pajātiem fordeļiem un vēl kaujas savā starpā

Nu patreiz man ir pajāts Audi, kurš rij 9 litrus uz 100 km un remontā esmu iegrūdusi vairāk kā 1000 ls.

Manuprāt 2005 gads ir jaunāks par manu 94, ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Ja ir šķirba apgriezienos, tad vaina ir kārbā

pats saprati, ko uzrakstīji?

Un pats? Nav šķirba, cik katlu, visi ķīseļi, kas nav liellitrāžas un ir ar ļurbu, pārvēršas par motoriem brīdī, kad ļurba sāk griezties Pārējais jau ir tehniskais izpildījums - cik ātri tā sāk griezties un cik stipri pūš.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Tā ir mašīna, kas atņemta no cilvēka, kas nevar bankai samaksāt, tā sauktās atsavinātās mašīnas.Tāpēc jautāju vai tik vienkārši to dabūt uz testu?Vai uz tiem pašiem testiem nav baigo rindu?

Rindas jau nu noteikti nav Kaut gan man paziņa patreiz aktīvi meklē Mazda6, 2 labas jau esot palaidis garām, jo par labu cenu tāpat ātri aizejot.

Un tas, vai dod testēt, vienkāršāk noskaidrojams piezvanot pārdevējam vai aizbraucot pie viņa. Ja tiešām nedod, tad meklē citu!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja pamatā ārpus pilsētas, tad nav liela jēga no dīzeļa. tā ekonomija izpaužas galvenokārt pilsētas režīmā.

Tici man, tā gan nav.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Ja ir šķirba apgriezienos, tad vaina ir kārbā

pats saprati, ko uzrakstīji?

Un pats? Nav šķirba, cik katlu, visi ķīseļi, kas nav liellitrāžas un ir ar ļurbu, pārvēršas par motoriem brīdī, kad ļurba sāk griezties Pārējais jau ir tehniskais izpildījums - cik ātri tā sāk griezties un cik stipri pūš.

Izliecies vai kā??? IR STARPĪBA, cik RPM ir motoram visos punktos - t.i. brīvgaitā, max griezei un max zirgiem. Un tam nav nekāda sakara ar kārbu, bet gan ar paša motora konstrukciju.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atljaushos piebilst- motoriisha rpm un nm attieciibas ar kaabu labojamas ir...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ar kaaRbu ...sasodiits

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: atljaushos piebilst- motoriisha rpm un nm attieciibas ar kaabu labojamas ir...

Motoram ir savas raksturlīknes, kas nedaudz ir maināmas ar čipa palīdzību, bet principā ir konstruktīvi noteiktas un nav maināmas. Ar kārbas palīdzību ir maināma šo raksturlīkņu attieciba pret km/h.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Es domāju, cien. autorei ira viss skaidrs. T.i., jāpērk nojāts Saabs, jānomaina sarkanais bloks, un tad būs rpm un nm štokos.

Par subj. - pārsežoties no veca oooo uz nullīti whatever (ekstrēmos gadījumus a-la VAZ2109 neizskatīsim )- gan jau autorei viss būs ok. Pieklājīgi braucot, būs viņš gan ekonomisks, gan komfortabls, gan smuks, gan stabils.

A ja pavisam nopietni - novēlu viņai atrast sev normālu veci, kas piešķirs viņai normālu Lexusu, un lieta darīta. Par ietaupītiem 10k vēl pieklājīgs šoppings sanāks. Kaut kur Europā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Es domāju, cien. autorei ira viss skaidrs. T.i., jāpērk nojāts Saabs, jānomaina sarkanais bloks, un tad būs rpm un nm štokos.

Par subj. - pārsežoties no veca oooo uz nullīti whatever (ekstrēmos gadījumus a-la VAZ2109 neizskatīsim )- gan jau autorei viss būs ok. Pieklājīgi braucot, būs viņš gan ekonomisks, gan komfortabls, gan smuks, gan stabils.

A ja pavisam nopietni - novēlu viņai atrast sev normālu veci, kas piešķirs viņai normālu Lexusu, un lieta darīta. Par ietaupītiem 10k vēl pieklājīgs šoppings sanāks. Kaut kur Europā.

Teorētiski pareizi.

Bet praktiski....Mērfija likumi darbojas pilnā sparā. Un Lexus vietā trāpās vecis ar vēl vecāku audi.......

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Protams, tas var notikt tikai tad, ja veci izvēlas vadoties no aklas mīlestības, nevis no aprēķina.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Protams, tas var notikt tikai tad, ja veci izvēlas vadoties no aklas mīlestības, nevis no aprēķina.

mazliet nekorekti uzrakstīji - "novēlu viņai atrast sev normālu veci" vietā bij jābūt "novēlu viņai atrast sev normālu pircēju"

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti