Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella Reģ.: 28.09.2008

Dalieties pieredzē, kādu auto labāk pirkt(ņemšu uz līzinga), vajag ekonomisku(apsveru iespēju par dīzeli).Naudiņās līdz 10 t eirām.Kādi varianti?

 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

paliek corolla

Hmm, Toyota nav vienīgais Japānis, paliek vēl Honda, Mazda, tad vēl Subārs ( lai gan tad par ekonomiju laikam neklātos runāt).

ne vieniigais... bet peedeejaa laikaa paarliecinos par to- ka uzticamaakais

Hondai ... nav jau ne vainas patiesiibaa... apdaliita ar diizeljiem

Mazda- nez nez...

subaars- litriigs turbikjis ekonomisks nudien nav lai gan... tas ir vieniigais no shkjiibachiem kas pasham tiik

Nissan- zjiguliits...

der- almera-primera 2.0D ... ja nekriit uz nerva trobele

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Par 10 kiloeirām pie jauna auto netikt, pat škodas. Atliek vienīgi korejiešu kastītes.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, jaunā Skoda Fabia sākas zem 10K, bet runājot par to ir taču autolīzings

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Lielu un drošu. Nav vērt pirkt mazu auto un pist santīmu. Dzīvība dārgāka.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.Man reāli katru dienu jābrauc pa šoseju 120 km, tāpēc meklēju ekonomisku auto.Patreiz braucu ar vecu Audi un baigi pārmaksāju degvielā.Varbūt ņemt kādu japāni(mb colt) vai toyotu?Varbūt golfu?Vai fiatu?Vai Nissanu?

Kas tad tā par šoseju un kas par audi, ka sanāk kaut ko pārmaksāt? Normālā stāvoklī esošam ar zupu darbināmam audim normāli braucot uz šosejas strebiens 6-7l, ar ķīseli darbināmam 5-6. Jaunie kaut ko diži labāku piedāvā, ja neskaita dažas uz sevišķu ekonomiju orientētas mazmašīnītes?

fh1 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Par,ekonomisku runājot,ditkti patīkami cipari rādās uz displeja Mondeo3 modelim 2,0 td.aizvelkot uz Rīgu un atpakaļ ap 100km un pusdienu pa Rīgu nobakstoties tas rāda ap 5,7/100.Pa piķi tā no 110-160,kur ļauj parati velku,nu pa Rīgu aptuveni pēc noteikumiem ātrumu ieturu.Ja brauc pēc papīriem,tad ap 5,2/100.Priekš tāda izmēra auto,domāju ļoti patīkami cipari.Un pa 10eur. var dabūt dizgan labus eksemplārus,pietam tie nebūs apdalīti ar visādiem pribambasiem.Sieva nesūdzas,pamatā viņa tik ar viņu brauc,pats ikdienā ļoti dauz pārvietojos ar R420

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

fh1 rakstīja: Par,ekonomisku runājot,ditkti patīkami cipari rādās uz displeja Mondeo3 modelim 2,0 td.aizvelkot uz Rīgu un atpakaļ ap 100km un pusdienu pa Rīgu nobakstoties tas rāda ap 5,7/100.Pa piķi tā no 110-160,kur ļauj parati velku,nu pa Rīgu aptuveni pēc noteikumiem ātrumu ieturu.Ja brauc pēc papīriem,tad ap 5,2/100.Priekš tāda izmēra auto,domāju ļoti patīkami cipari.Un pa 10eur. var dabūt dizgan labus eksemplārus,pietam tie nebūs apdalīti ar visādiem pribambasiem.Sieva nesūdzas,pamatā viņa tik ar viņu brauc,pats ikdienā ļoti dauz pārvietojos ar R420

Mondeo Tev gadiijienaa nav gaishpeleeka metaalika? un vai kaadu briidi atpakalj netika mainiiti pashrociigi stuures pirksti?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bet es ieteiktu SAAB

Lūdzu - vārds iebildumiem

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet es ieteiktu SAAB

Lūdzu - vārds iebildumiem

iebildumi pret isuzu 3.0tdi... a paareejie diizeleeni un prasiitajaa cenu kategorijaa... namaljno

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet es ieteiktu SAAB

Lūdzu - vārds iebildumiem

pa 10 kilojevraam sanaaak tikai 2 gadu pastaaviigais abonements ieksh vikinga nekas vairaak no saaba tur pa 10 naudinjaam nesanaak

fh1 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

fh1 rakstīja: Par,ekonomisku runājot,ditkti patīkami cipari rādās uz displeja Mondeo3 modelim 2,0 td.aizvelkot uz Rīgu un atpakaļ ap 100km un pusdienu pa Rīgu nobakstoties tas rāda ap 5,7/100.Pa piķi tā no 110-160,kur ļauj parati velku,nu pa Rīgu aptuveni pēc noteikumiem ātrumu ieturu.Ja brauc pēc papīriem,tad ap 5,2/100.Priekš tāda izmēra auto,domāju ļoti patīkami cipari.Un pa 10eur. var dabūt dizgan labus eksemplārus,pietam tie nebūs apdalīti ar visādiem pribambasiem.Sieva nesūdzas,pamatā viņa tik ar viņu brauc,pats ikdienā ļoti dauz pārvietojos ar R420

Mondeo Tev gadiijienaa nav gaishpeleeka metaalika? un vai kaadu briidi atpakalj netika mainiiti pashrociigi stuures pirksti?

Nava gan,man ķiršarkans hečbeks.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

taadaa gadiijienaa daljneboja izveele- mondeo

fh1 Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: taadaa gadiijienaa daljneboja izveele- mondeo

Nu man gan pret fordiem nav aizspriedumi,bijuši gan Granāda,Sierra,Mondeo1.Pret camry un 626Mazdu,gan ir pretenzijas,tās remontos vairāk pa 3gadiem kopā noēda piķi,kā fordi pa 10 kopā.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

fh1 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: taadaa gadiijienaa daljneboja izveele- mondeo

Nu man gan pret fordiem nav aizspriedumi,bijuši gan Granāda,Sierra,Mondeo1.Pret camry un 626Mazdu,gan ir pretenzijas,tās remontos vairāk pa 3gadiem kopā noēda piķi,kā fordi pa 10 kopā.

tev kaut kaa ir smagi noveicies

man visi pazinas , kuriem bijushi ford markas automashiinas, otreiz vairs taadu neveela siegaadaaties. arii es

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

man visi pazinas...

arii es ....

labs pazinja sev esi ?

manu pazinju lokaa ir taa - mpuse kas brauca ar fordu turpina to dariit un neko sliktu nebilst, maina tik paudzes un modeljus.... savukaart otra puse, kam bija dariishana ar ford, saka ka vairs nekad muuzhaa.... runa iet paarsvaraa par mondeo un focusiem. Taa kaa ar tiem fordiem droshi vien ir - kaa paveiskies.

Es gan neesmu savu pazinju lokaa

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.Man reāli katru dienu jābrauc pa šoseju 120 km, tāpēc meklēju ekonomisku auto.Patreiz braucu ar vecu Audi un baigi pārmaksāju degvielā.Varbūt ņemt kādu japāni(mb colt) vai toyotu?Varbūt golfu?Vai fiatu?Vai Nissanu?

Ja vienīgā problēma "pārmaksātā" degviela, vai tiešām finansiāli izdevīgāk ir samaksāt 10k EUR un liet par 3 litriem mazāk degvielas dienā? ok, ja vecais audis kā šķira nepatīk, ir vecs, gribas ko smukāku, tad varbū jēga mainītt, bet tad tiešām par deadmorozzz bmw vai tamlīdzīgu auto var padomāt. lai arī manai hondiņaii (2006.g.) pagaidām jāmaina tikai eļļas un filtri, tik un tā iepriekšējais 'vecais' japānis bija krietni lētāks kopējās gada izmaksās, lai arī pāris reizes gadā serviss bija jāapmeklē ar lielākām vai mazākām šaizītēm.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: BMW atkrīt, jo dārgas detaļas.Man reāli katru dienu jābrauc pa šoseju 120 km, tāpēc meklēju ekonomisku auto.Patreiz braucu ar vecu Audi un baigi pārmaksāju degvielā.Varbūt ņemt kādu japāni(mb colt) vai toyotu?Varbūt golfu?Vai fiatu?Vai Nissanu?

Katru dienu 120km, tad jau gadā kādi 45-50 tk sanāk.

Tā problēma ar jauniem mazās klases dīzeļauto ir tāda, ka auto ar dīzeļdzinēju maksā dārgāk kā ar benzindzinēju par pāris tk eiro, un piem toyota dīleri bija saºēkinājuši, ka lai atpelnītu corllas dīzeļdzinēju jānobrauc 250 000km, es pats biju sarēķinājis, ka lai atpelnītu Citronoen C4 dīzeļdzin;ēju-jānobrauc 210000km, tikai 50000km jānobrauc ar Renault Kangoo lai atpelnītu dīzeļzinēju jo kabluks ar dīzeļdzinēju ir laikam tikai kādiem 800 eiro dārgāks kā ar benzīndzinēju.

Vārdusakot ja ņem jaunu mazu auto - ņem palīgā ciparus, dīlera apkoju izmaksas, auto un degvielas cenas un rēķini.

VVārdusakot , skaties arī uz benzīndzējiem.

P.S. Te Auto italia man sūtīja kādus noliktavas izpārdošanas sludinājumus, kaut kāds Fiat mazauto sedans ar 1,4 benzīndzinēju bija pieejams pa 4900 Ls jeb 7000 -JAUNS ar 3 gadu garantiju!!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ak jaa- marka modelis...

opel astra

wv golf

bmw 3er

shkoda octavia vai fabia(1.9 diesel)

patiesiibaa arii saab 93 diizeleens ieraxtaas shinii kategorijaa

audi- a3-a4 varbuut var labu atrast

japaaniishi- hvz- laikam izvairiitos

jā tieši tā, jo "japaaniishi" baigi lūzt , dārgas rezerves daļas , nevar atrast kur nopirkt daļas , baigi rūsē u.t.t

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu tu pareizi arī uzrakstīji Par "nevar atrast kur nopirkt daļas" un par "baigi rūsē" - kaut kādam piecpadsmitgadīgam mazdulim sapuva bāka, tuvākā atradās leišos, to arī atveda. Es nezinu, vai pa rīgas šrotiem meklēja, droši vien.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja: Bet es ieteiktu SAAB

Lūdzu - vārds iebildumiem

iebildumi pret isuzu 3.0tdi... a paareejie diizeleeni un prasiitajaa cenu kategorijaa... namaljno

Kādi tieši? "Ņe čital, no mņeņije imeju"? Es, kā šī motora īpašnieks, varu sniegt tikai pozitīvu viedokli. Jaudas un ekonomijas attiecība fantastiska. Tikko kopā atgriezāmies no Oktoberfesta - brauciena degvielas bilance 7,3 litri / 100km braucot pa A2 un vācu bāņiem kruīzā ar 160-170km/h.

Esi dzirdējis, ka ar šo motoru ir daudz problēmu? Es arī, bet ja nav slinkums painteresēties par detaļām, tad ir skaidrs, ka tās ir novēršamas ar elementāru profilaksi. Cēlonis - Isuzu bija pirmais, kas radīja pašlaik ļoti populāro 3 litru commonrailu, kuru tagad savā interpretācijā piedāvā praktiski visi attiecīgās klases autobūvētāji - un par to komplektā nāk pāris "bērnu slimības", kas gan ir vērā ņemamas tikai ja auto vispār negribas kopt, bet nodzīt, kamēr iztur.

Savukārt pārējie dīzelēni - lēts širpotrebs. Vienīgais patiešām labais dīzelis šajā auto segmentā, kas nav atvasināts no šī Isuzu prototipa, ir Volvo D5.

Bet ja par tēmu - SAAB nevar piedāvāt - ja tas nepatīk, tad nekādā gadījumā to nevajag ņemt, lai vai cik tas arī atbilst pēc izvēlētajiem parametriem. Tā var tikai kļūt par vēl vienu anonīmo nīdēju bez reāliem argumentiem.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

speciālistiņi , zinātājiņi ...................

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu, ko var visu laiku salīdzīnāt, ka dīzelis dārgāks, jārēķina cik gadā nobrauc, vai atmaksājas!

Bet kāpēc neviens nepiemin braukšanas prieku?! Man ir stipri patīkamāk braukt ar čipotu dīzeli, kas jau pie 1900 rpm dod ārā visu savu griezi, un, lai dinamiski brauktu, nevajag viņus tā mocīt, ka benzīna dzinēju. Arī pa sniegu ar dīzeli ir drošāk un vieglāk braukt, nekā ar benzīnu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Es nesaprotu, ko var visu laiku salīdzīnāt, ka dīzelis dārgāks, jārēķina cik gadā nobrauc, vai atmaksājas!

Bet kāpēc neviens nepiemin braukšanas prieku?! Man ir stipri patīkamāk braukt ar čipotu dīzeli, kas jau pie 1900 rpm dod ārā visu savu griezi, un, lai dinamiski brauktu, nevajag viņus tā mocīt, ka benzīna dzinēju. Arī pa sniegu ar dīzeli ir drošāk un vieglāk braukt, nekā ar benzīnu.

+1

Dīzelis ir garām, ja galvenais arguments ir ekonomija (parastam, nevis komercauto). Ja nepatīk braukt ar dīzeli, tad nevajag mocīt sevi un motoru muļkigu iedomu vārdā.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Jauns GETZ 1.5 CRDi.

Gan degvielas patēriņš, gan izmaksas, viss ir labi.

Ja par drošību, tad nav ne vainas, turklāt šobrīd tas vecais audi ir 10x nedrošāks, ja ne vēl vairāk.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Medella rakstīja: Kas vēl varētu derēt kā ekonomisks bez getz?

jebkurš 1.9 dīzeļpoveris no audi/vw saimes...

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti