Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ko,kurš krīzes apstākļos pārdod lētu zemi pie ūdens?

tev tak esot zeme netālu no mārupes grāvja

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Uztaisam šadu protestu??www.youtube.com/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas ir graavja viduu...

taada liela čupa no zariem, lapaam un maaliem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

taa IR probleema...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei, ja kādam vajag, man i'...

2.4 ha pie Rindas upes... vesela pussala...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.delfi.lv/...

taa IR probleema...

.. un tagad šos valsts izdevumus regresā vajadzēja piedzīt no tiem gudriniekiem, kas padomju laikos ieveda šo mūdzi un pozicionēja kā labu esam zaļbarībai un biškopībai

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Seene rakstīja: Attiecīgi valsts tīrā peļņa būs jebkas, kas pārsniegs 2Ls!

Gribētos ticēt, ka šoreiz valsts kompensācijās K&K nesamaksās vairāk, ja pārdos jebkuram citam, kaut pa 2.01, kas arī tiktu pasniegts tautai kā neticami izdevīgs darījums.

Jau šobrīd ir izteikts atpirkšanas piedāvājums un izskatās, ka jau visdrīzākajā laikā Parex kontrolpakete piederēs skandināviem. Es gan vairāk priecātos, ja valsts to banku paturētu sev, nevis samierinātos ar daļu peļnas un pārējo atdotu tur, kur jau tā mūsu naudiņa plūst lielos apjomos. Vienīgā nelaime - pēc līguma ir gada laikā japārdod, citādi K&K drīkstēs atpirkt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Jau šobrīd ir izteikts atpirkšanas piedāvājums un izskatās, ka jau visdrīzākajā laikā Parex kontrolpakete piederēs skandināviem. Es gan vairāk priecātos, ja valsts to banku paturētu sev, nevis samierinātos ar daļu peļnas un pārējo atdotu tur, kur jau tā mūsu naudiņa plūst lielos apjomos. Vienīgā nelaime - pēc līguma ir gada laikā japārdod, citādi K&K drīkstēs atpirkt.

Es īsti neibraucu, kas par problēmu tajā ka K&K atpirks, tipa līgumā ierakstīts ka varēs pat tiem pasiem 2 Ls???? Ja pa tirgus vērtību +/- tad tak pofig.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Seene rakstīja:

Jau šobrīd ir izteikts atpirkšanas piedāvājums un izskatās, ka jau visdrīzākajā laikā Parex kontrolpakete piederēs skandināviem. Es gan vairāk priecātos, ja valsts to banku paturētu sev, nevis samierinātos ar daļu peļnas un pārējo atdotu tur, kur jau tā mūsu naudiņa plūst lielos apjomos. Vienīgā nelaime - pēc līguma ir gada laikā japārdod, citādi K&K drīkstēs atpirkt.

Es īsti neibraucu, kas par problēmu tajā ka K&K atpirks, tipa līgumā ierakstīts ka varēs pat tiem pasiem 2 Ls???? Ja pa tirgus vērtību +/- tad tak pofig.

Nav problēmu. Bet tad jau labāk skandināviem.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Seene rakstīja:

Jau šobrīd ir izteikts atpirkšanas piedāvājums un izskatās, ka jau visdrīzākajā laikā Parex kontrolpakete piederēs skandināviem. Es gan vairāk priecātos, ja valsts to banku paturētu sev, nevis samierinātos ar daļu peļnas un pārējo atdotu tur, kur jau tā mūsu naudiņa plūst lielos apjomos. Vienīgā nelaime - pēc līguma ir gada laikā japārdod, citādi K&K drīkstēs atpirkt.

Es īsti neibraucu, kas par problēmu tajā ka K&K atpirks, tipa līgumā ierakstīts ka varēs pat tiem pasiem 2 Ls???? Ja pa tirgus vērtību +/- tad tak pofig.

atpirkt par 2 Ls + viss ko LV ieguldījusi bankā + vēl kaut kādi %.

karoč K&K tādas naudas toč pagaidām domājams nav

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Danske bank varētu pagrābt parexu tagad "pa lēto"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nav problēmu. Bet tad jau labāk skandināviem.

Neiebraucu, kapēc tad ja Skandināviem tad tas ir labāk ?!?!? Ja banka normāli strādā, gūst peļņu, tad vai nav vienalga, vai tā pieder Jānim, Borjem vai Vovkam.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

Ozz rakstīja: www.delfi.lv/...

taa IR probleema...

.. un tagad šos valsts izdevumus regresā vajadzēja piedzīt no tiem gudriniekiem, kas padomju laikos ieveda šo mūdzi un pozicionēja kā labu esam zaļbarībai un biškopībai

Tie taja laika dabuja kadu padomju goda rakstu par ieguldijumu tautsaimniecibā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

batka rakstīja: Uztaisam šadu protestu??www.youtube.com/...

Da šitādus vajag ar traķi sastumt kaudzē.

Da tevi pašu ar traķi....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt
x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Toties UK akcija - Vectras tirgojas no £9995 jaunas. Ta ka gaidiet ari opelim cenas driz bus labas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

RLaguna rakstīja:

WALA rakstīja:

Seene rakstīja:

Jau šobrīd ir izteikts atpirkšanas piedāvājums un izskatās, ka jau visdrīzākajā laikā Parex kontrolpakete piederēs skandināviem. Es gan vairāk priecātos, ja valsts to banku paturētu sev, nevis samierinātos ar daļu peļnas un pārējo atdotu tur, kur jau tā mūsu naudiņa plūst lielos apjomos. Vienīgā nelaime - pēc līguma ir gada laikā japārdod, citādi K&K drīkstēs atpirkt.

Es īsti neibraucu, kas par problēmu tajā ka K&K atpirks, tipa līgumā ierakstīts ka varēs pat tiem pasiem 2 Ls???? Ja pa tirgus vērtību +/- tad tak pofig.

atpirkt par 2 Ls + viss ko LV ieguldījusi bankā + vēl kaut kādi %.

karoč K&K tādas naudas toč pagaidām domājams nav

Domājams ka ir daudz, daudz vairāk. Bet kāpēc nedarīt par valsts naudu, ja ir tāda iespēja. Tipisks gadījums kad partijas atsrādā sponsoram.

Šoreiz tomēr būs citādi... Jau tagad tirgus vērtība (esot zemākajā punktā) tam 51% ir krietni lielāka, nekā K&K piejamie līdzekļi. Ļoti tikt pie ši darījuma grib Krievija Alfa banka, tikai nevar... Ņemot vērā, ka pie mums ir spēkā ES un ASV banku darījumu caurspīdīguna prasības, tai nav tiesības pat izteikt piedāvājumu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pag pag...cik nu sapratu...kaadu spriidi atpakalj jamie ar buutu iekampushi shito briinumu.. tik k un k paprasiija ciiparu kursh parexi padariija neinteresantu.... to ne tante...to tv teica pirceejs

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa- teema par to ka taas caurspiidiiguma bleenjas neizklausaas paaraak ticamas....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nu jaa- teema par to ka taas caurspiidiiguma bleenjas neizklausaas paaraak ticamas....

Ja nebūtu šo "blēņu", Parex būtu tirgus līderis, nevis izpārdevis savus nekustamos īpašumus, apdrošināšanas kompāniju un beigās pašu banku. Tas vien jau arī ir iemesls Krievijas netīrās naudas straumes apsīkumam.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Runaa ka shovakar saakusies masveida panika un vis maina savus latus uz EUR. Mainjas punktos visi kraajumi beiogushies un arii bankaam kaut ka abai gi aizdomiigi strauji ir izaudzi EUR lkurss pret LVL ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atkal jau tauta ar idiotismu nodarbojas, vienīgais kas no šīs valūtas prikšans buma iegūst ir valūtas tirgotāji !!! Domājiet tauta !!!!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Runaa ka shovakar saakusies masveida panika un vis maina savus latus uz EUR. Mainjas punktos visi kraajumi beiogushies un arii bankaam kaut ka abai gi aizdomiigi strauji ir izaudzi EUR lkurss pret LVL ...

Cilvēki būs salasījušies šo raksta gabalu

www.apollo.lv/...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

ko jus te irshat. ieej jebkura internetbanka un samaini pec kursa 0,7148 Ls par 1 euro

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Nav jau gluzhi kriize. Vakar Riigaa taadaa korkjii nostaaveeju, ka murgs. Kriize buutu, ja nebuutu par ko baakaa degvielu liet. Shobriid ir taa, ka saceltaas azhiotaazhas deelj, daudzi ir samazinaajushi savus teerinju, bet uznjeemumi ir saakushi laist valjaa tos reketierus, kuri suuc sulu no sava darba deveeja. Taadu ir daudz, bet darba razhiigums nieciigs. Ziimiigi, ka pirmie saaka brukt ciet maakleri un ar celtnieciibu saitiitaas firmas/ veikali. Te ir bilzhuki no viena izuutrupeeta veikala.. www.autonews.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti