Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: krīzes scenārijs....

oper.ru/...

PS. tur ir links uz it kā šī gada sākumā veikto prognozi....

Paņemts Lielās pasaules krīzes scenārijs + autora fantāzijas par pasaules sadalījumu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

rus.ekspresskinnisvara.delfi.ee/...

video vnk psc.....

jautrākais...... pindosi krāso mauriņu...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

VWfans rakstīja:

Zoo rakstīja: volvo vairs naw volvo,bet gan fords,tikai stipri daargaaks.tas D5 mazliet miikstina situaaciju,bet vienalga fords.

Kāda starpība - auto baudāms tāpat. Piemēram, šis:

volvo.lv/...

par tādu naudu labāk BMW vai MB baudīt...

Nu, tur vienalga pavisam cita nauda sanāks. Ir pieredze ar visiem trim.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

endr4 rakstīja: Lietotu a/m virs 7k EUR un zem 70k EUR paardot nav iespeejams. Cena 12 meenshu laikaa lejaa pa 25% visam lietotajam.

Ar jaunaam mashiinaam liidziigi- jaunu lexusu man jau piedaavaa ar 13-15% atlaidi. Audi A6 18% atlaide. Arii tos paardot nav iespeejams.

Zog visu- man pat nospeera riepu ventilju vaacinjus visus chetrus.

Ljoti jaauzmanaas ja ir speciaalais numurs- divciparu, vienciparu, individuaalais- tos zog taa ka paiet nevar..

hvz. Šogad esmu pārdevis 4 auto bez īpaša stresa. Un nebūt nekādus pieprasītos ģimenes šrotus, bet jaudīgus sporta auto (izņemot volvo v70). Viens no tiem auto pat bija ļoti dārgs kolekcijas auto, bet tāpat pavisam nejauši uzradās gribētājs un bez cermonijām nopirka.

Turpretī pats uz krīzes laiku iepirku 97' 740i pa vienu kārtīgu krīzes cenu

Ev, kā tautai iet pa krīzi? Man kaimiņam ir uzradies nu jau trešais Mercedes S320 (pagarinātais, 90.-to vidus modelis) kas notiek?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā kas notiek? Kaimiņš iepērk meršus, kas tur īpašs? Saprastu ja vēl pirktu dažus gadus vecus S600...

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kādas vispār ir jaunākās tendences, krīze tak sākās uijj kur sen...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

spameru te palicis mazāk .

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

interesanti ka iet Kaspersky un nafigatoram.....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

runā ka krīzes vairs neesot

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Spriežot pēc lielā auto skaita darbdienās Rīgas ielās, izskatās, ka krīze mazinās. Pavasarī auto skaits tomēr bija mazāks. Arī skolnieki braukā vairāk - apliecinājums, ka senčiem piķa degvielai pietiek gan priekš sevis, gan priekš sīča auto. Benzins arī salīdzinoši lēts. A ko, varbūt krīze drīz beigsies ?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Spriežot pēc lielā auto skaita darbdienās Rīgas ielās, izskatās, ka krīze mazinās. Pavasarī auto skaits tomēr bija mazāks. Arī skolnieki braukā vairāk - apliecinājums, ka senčiem piķa degvielai pietiek gan priekš sevis, gan priekš sīča auto. Benzins arī salīdzinoši lēts. A ko, varbūt krīze drīz beigsies ?

septembrī visiem degvielai pietiek... tuvāk novembrim eiforija pāriet... dažiem piemērām beidzas pa vasaru sapelnīta nauda...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Spriežot pēc lielā auto skaita darbdienās Rīgas ielās, izskatās, ka krīze mazinās. Pavasarī auto skaits tomēr bija mazāks. Arī skolnieki braukā vairāk - apliecinājums, ka senčiem piķa degvielai pietiek gan priekš sevis, gan priekš sīča auto. Benzins arī salīdzinoši lēts. A ko, varbūt krīze drīz beigsies ?

septembrī visiem degvielai pietiek... tuvāk novembrim eiforija pāriet... dažiem piemērām beidzas pa vasaru sapelnīta nauda...

Un apkures izdevumi tikai vēl ir priekšā...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

apkure rīdziniekiem šogad lētāka taču.. dēļ gāzes

malka arī salīdzinoši ar pagājušo gadu ir teju 2x lētāka

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Valmierā un Madonā bija konkrēti uzlidojumi tendēti tieši uz autospogulīšu (atpakaļskata) apskrūvēšanu.... Dažam labam modelītim visai dārgs prieks.. ((

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt grib gar stūri lūrēt?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: varbūt grib gar stūri lūrēt?

Rakstīja, ka atpakaļskata, tātad grib konstanti skatīties pār plecu... Nedrošības sajūta laikam

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

krīzes laikos var padomāt arī par šo: www.pdf.lv/...

mans nospiedums ir 2.8 ha.. dzīvoju, it kā pasaule būtu pusotreiz lielāka.. lielāko nospieduma īpatsvaru rada pārtika..

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Man ar 2.4 ha.. bet mums ģimenei uz 6 cilvēkiem ir 100 ha, tā ka diezgan taupīgi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: krīzes laikos var padomāt arī par šo: www.pdf.lv/...

mans nospiedums ir 2.8 ha.. dzīvoju, it kā pasaule būtu pusotreiz lielāka.. lielāko nospieduma īpatsvaru rada pārtika..

man 3.1 un 2x Par pārtiku vispār murgs - kalorijas nekad neesmu rēķinājis, bet šitas kalkulators man sarēķināja diezgan daudz pa virsu maksimumam no izvēles. Un jautājums ko tad man mainīt - vecumu, garumu, svaru vai dzimumu? Jeb tas, ka dzīvesveids ir vidēji aktīvs, ir kaitīgi dabai? Laikam jau jāaudzē kārtīgu amīšu riepu un jāsāk apmeklēt McD - ka tik zemei labi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man līdz 1 planētai pavisam reāli - vairak braukt ar sabiedisko, nomainīt apkuri, ēst vairak vietējos produktus, un sagād mājā vel vienu iedzīvotāju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: man līdz 1 planētai pavisam reāli - vairak braukt ar sabiedisko, nomainīt apkuri, ēst vairak vietējos produktus, un sagād mājā vel vienu iedzīvotāju

A man nekā. Uz darbu eju ar kājām, bet tur, kur braucu, nav nekāda reāla sabiedriskā. Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā ar centrālapkuri. Nu vienīgi par to vēl vienu iedzīvotāju - drīzumā viens tā kā derētu. Tas gan rezultātā radīs vēl lielāku pēdu - nedomāju bērnu audzināt uz asfalta, tā kā būs vēl pietiekami liela māja... Vienīgi par ekopamperiem un ekopārtiku gan apsolu parūpēties

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: krīzes laikos var padomāt arī par šo: www.pdf.lv/...

mans nospiedums ir 2.8 ha.. dzīvoju, it kā pasaule būtu pusotreiz lielāka.. lielāko nospieduma īpatsvaru rada pārtika..

man 3.1 un 2x Par pārtiku vispār murgs - kalorijas nekad neesmu rēķinājis, bet šitas kalkulators man sarēķināja diezgan daudz pa virsu maksimumam no izvēles. Un jautājums ko tad man mainīt - vecumu, garumu, svaru vai dzimumu? Jeb tas, ka dzīvesveids ir vidēji aktīvs, ir kaitīgi dabai? Laikam jau jāaudzē kārtīgu amīšu riepu un jāsāk apmeklēt McD - ka tik zemei labi

Atslēgas vārds ir vietējā pārtika.

www.pdf.lv/...

Pats svarīgākais: izvēlies vietējo, sezonai atbilstošu un ekoloģiski audzētu pārtiku!

Lieto uzturā vietējā ražojuma pārtiku atbilstoši sezonai. Arī pārtikas transportēšana atstāj lielu ietekmi uz vidi.

Izvēlies bioloģiski audzētu pārtiku. Ja tā ir grūti pieejama, pieprasi to veikalos, kur ikdienā iepērcies.

Lieto uzturā vairāk dārzeņu un augļu. Veģetāra ēdiena izaudzēšana un pagatavošana patērē mazāk enerģijas nekā gaļas un zivju produkcija. Piemēram, lai iegūtu vienu kaloriju no zivīm, tiek patērēts 50 reižu vairāk enerģijas, nekā iegūstot to no kartupeļiem, un 60 reižu vairāk nekā no auzām.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tieši tā!

vienīgi zivis var ēst aºī vietējās..

arī lidot uz Helsinkiem moš ka arī nevajaga, ja baigi nespiež laiks..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tā viņu aptauja ir pieskaņota reģionālajām īpatnībām?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu ja zivs nāk no okeāna un kartupelis no Jelgavas, noteikti..

zivis ir arī dīķos iekšzemē..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti