Dienvidu tilts, glābiņš vai posts?

RHINO Reģ.: 02.10.2001

Nopriecājoties par jauno skaisto tiltu sāku plānot maršrutu, cerībā viņu arī izmantot! Te nu es protams varu apsveikt cilvēkus kas dodas uz Daugavas labo krastu no Ķekavas puses! bet pārējiem izskatas ka tas ir tikai orandžs papildinājums Rīgas ainavā Ziepniekkalnam, katlakalnam un pārējiem himalajiem iespeja nokļūt uz visdārgākā tilta ir šaura neērta un ...

P.S. Pagaidām tas ir liels orandžs FEIKS!

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
garausis Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

rrupucis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Nerausti māgu. Rīga nepieder tādiem kā tu...Rīga ir VISAS Latvijas īpašums,zēniņ.

Brīdī, kad jārunā par papildus finansējumu ceļa infrastruktūras uzturēšanai, tā visas pašvaldības sāk brētkt, ka katram sava kasse, un Rīga ir visu kopīpašums. Ja tā tad Dienvidu tilta izmaksas ir jāsadala uz visas Latvijas pašvaldībām...

Kaut es esmu PAR iebraukšanas maksu Rīgā. Kādu trīnīti no katra iebraucēja derētu nokāst, vienīgais to var iekasēt tikai tad, kad par visui pašvaldību (izņem,ot Rīgu) naudiņu šim visu kjopīpašumam uzcelš normālu apvedceļu...

pajols ne pa jokam

tu jau laiam pats nekad neizbrauc no rīgas un nelieto citu pašvaldību uzturētos ceļus vai ne? a par to iebraukšanas maksu - tīri jautri būtu, ja tagad katram rīgā iebraucējam/strādātājam ikdienā būtu jāmaksā. normāls bardaks sāktos

Kam bardaks, rīdzeniekiem?

vnk rīgā smuki palielinātos iedz.sk. uz papīra. jeb tu ierosini, ka pašiem rīdziniekiem ar būtu jāmaksā atgriežoties pilsētā?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

doma kā tāda varbū nemaz nebūtu slikta, bet ne jau pie mums. kamēr iztaisīs n-tos projektus ar n-tajām komisjām un radu uzņēmumu uzcenojumiem, tupie konkursi un citas herņas, tiks iztērēti miljoni un tad vēl ne viens vien miljons, lai to visu ieviestu dzīvē. un ta vēl ... naudiņas lai to visu uzturētu utt utt. tā, ka ieguvums būs minimāls un neviens no šeit esošajiem to reāli nejutīs. nemaz nešaubos, ka arī satiksmes ziņā tiktu izveidots kas īpaši atjautīgs, kas gan mani īpaši neuztrauc, jorīgā esmu reti

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pāvels Globa: Pēc dažiem mēnešiem Dienvidu tilts vairs nebūs

www.tribine.lv/...

Nu tas tā - kurš tic, kurš netic.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: …bla bla blā…

Tev vajadzētu dubultīgu maksu par iebraukšanu nekā pārējiem.

P.S. Nekā personīga tikai bizness

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

garausis rakstīja: Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

Sajūta tāda itkā katru reizi rīgā iebraucot tu šejienes badacietējiem atvestu vai nu šķiņķa kluci vai karpeļmaisu... Nesmīdini cilvēkus.

Vienkārši padomā pats - Uz rīgu no Rīgas apkārtnes ikrītu dodas desmietiem tūkstošu cilvēku, lai aizvestu bērnus uz dārziņu/skolu Rīgā un paši sevi uz darbu... Radot ikrīta stūķus iebraucot un vakara stūķus izbraucot no šīs sapņu zemes...

A grūti savā miestā uzcept to businesu, atvērt biroju, bērnus nevest uz Rīgu bet vest uz dārziņu/skolu savā pagastā?

Es zinu visai daudzus, kas vāc ārā no pilsētas savas ražotnes un birojus un pārvācās uz lētākām telpām ārpus šīs medusmaizes. Un neko dzīvo, strādā un pelna tikpat, ja ne vairāk, jo īre zemāka, vietējiem darbavietas. Skaisti! Es tikai par!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

garausis rakstīja: Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

Sajūta tāda itkā katru reizi rīgā iebraucot tu šejienes badacietējiem atvestu vai nu šķiņķa kluci vai karpeļmaisu... Nesmīdini cilvēkus.

Vienkārši padomā pats - Uz rīgu no Rīgas apkārtnes ikrītu dodas desmietiem tūkstošu cilvēku, lai aizvestu bērnus uz dārziņu/skolu Rīgā un paši sevi uz darbu... Radot ikrīta stūķus iebraucot un vakara stūķus izbraucot no šīs sapņu zemes...

A grūti savā miestā uzcept to businesu, atvērt biroju, bērnus nevest uz Rīgu bet vest uz dārziņu/skolu savā pagastā?

Es zinu visai daudzus, kas vāc ārā no pilsētas savas ražotnes un birojus un pārvācās uz lētākām telpām ārpus šīs medusmaizes. Un neko dzīvo, strādā un pelna tikpat, ja ne vairāk, jo īre zemāka, vietējiem darbavietas. Skaisti! Es tikai par!

parādies tu tikai Siguldā dzeltenās lapas lūrēt! pasķ parvu margali vikaļu

naf ko te braukt arī slēpot, šļūcat tur no Bastejkalna, Katlakalna, kaut no Skanstes virsotnēm

vopšem - drusku iebrauci auzās

Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Tas, ka braukšanas process ir sad***sts, par to prasat saviem Domniekiem, ko paši Demokrātiski Ievēlējāt

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

garausis rakstīja: Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

Sajūta tāda itkā katru reizi rīgā iebraucot tu šejienes badacietējiem atvestu vai nu šķiņķa kluci vai karpeļmaisu... Nesmīdini cilvēkus.

Vienkārši padomā pats - Uz rīgu no Rīgas apkārtnes ikrītu dodas desmietiem tūkstošu cilvēku, lai aizvestu bērnus uz dārziņu/skolu Rīgā un paši sevi uz darbu... Radot ikrīta stūķus iebraucot un vakara stūķus izbraucot no šīs sapņu zemes...

A grūti savā miestā uzcept to businesu, atvērt biroju, bērnus nevest uz Rīgu bet vest uz dārziņu/skolu savā pagastā?

Es zinu visai daudzus, kas vāc ārā no pilsētas savas ražotnes un birojus un pārvācās uz lētākām telpām ārpus šīs medusmaizes. Un neko dzīvo, strādā un pelna tikpat, ja ne vairāk, jo īre zemāka, vietējiem darbavietas. Skaisti! Es tikai par!

Tev uz apenēm nav Birka foto ???

Ko var tādu sviestu nest??? Un kā Tev liekas, kur tie "lauķi" tērē savu naudu???

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Letinji ibmakj- es riigaa dzimis un riigas atsleega pieder man

Skatos te dalja atbalsta lv tik izteikto praksi- ciinju ar sekaam liekot ierobezhojumus un sodus. Veel vareetu ierobezhot iebrauceeju skaitu riigaa, saliekot guljoshos policistus vienu aiz otra uz katra celja pirms riigas robezhas! Tak apniktu kratiities un visi saaktu paarcelt savas razhotnes uz laukiem

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

garausis rakstīja: Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

Sajūta tāda itkā katru reizi rīgā iebraucot tu šejienes badacietējiem atvestu vai nu šķiņķa kluci vai karpeļmaisu... Nesmīdini cilvēkus.

Vienkārši padomā pats - Uz rīgu no Rīgas apkārtnes ikrītu dodas desmietiem tūkstošu cilvēku, lai aizvestu bērnus uz dārziņu/skolu Rīgā un paši sevi uz darbu... Radot ikrīta stūķus iebraucot un vakara stūķus izbraucot no šīs sapņu zemes...

A grūti savā miestā uzcept to businesu, atvērt biroju, bērnus nevest uz Rīgu bet vest uz dārziņu/skolu savā pagastā?

Es zinu visai daudzus, kas vāc ārā no pilsētas savas ražotnes un birojus un pārvācās uz lētākām telpām ārpus šīs medusmaizes. Un neko dzīvo, strādā un pelna tikpat, ja ne vairāk, jo īre zemāka, vietējiem darbavietas. Skaisti! Es tikai par!

parādies tu tikai Siguldā dzeltenās lapas lūrēt! pasķ parvu margali vikaļu

naf ko te braukt arī slēpot, šļūcat tur no Bastejkalna, Katlakalna, kaut no Skanstes virsotnēm

vopšem - drusku iebrauci auzās

Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Tas, ka braukšanas process ir sad***sts, par to prasat saviem Domniekiem, ko paši Demokrātiski Ievēlējāt

Nedi..rs virsū Katlakalnam!!! Tā nav Rīga...paņem karti! Es tur dzīvodams jau skaitos "lauķis" pilsētas džeku acīs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Rīgā rīdzeniekam ir grūtāk nekā laukos lauciniekam. Tā nav diksriminācija? varbūt padod zajavu uz Hāgu

Laukos ir slikti nevis tāpēc, ka Rīgā ir labāk, bet tāpēc ka visi skrien uz to medus apziesto Rīgu un nesaskata iespējas pie sevis uz vietas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

garausis rakstīja: Nu nebrauksim ar uz Rīgu. Jūs tur nosprāksiet no bada. Uztaisīsim ķip Ļeņingradas blokādi Pēc pusgada iebrauksim un ielas būs tukšas

Sajūta tāda itkā katru reizi rīgā iebraucot tu šejienes badacietējiem atvestu vai nu šķiņķa kluci vai karpeļmaisu... Nesmīdini cilvēkus.

Vienkārši padomā pats - Uz rīgu no Rīgas apkārtnes ikrītu dodas desmietiem tūkstošu cilvēku, lai aizvestu bērnus uz dārziņu/skolu Rīgā un paši sevi uz darbu... Radot ikrīta stūķus iebraucot un vakara stūķus izbraucot no šīs sapņu zemes...

A grūti savā miestā uzcept to businesu, atvērt biroju, bērnus nevest uz Rīgu bet vest uz dārziņu/skolu savā pagastā?

Es zinu visai daudzus, kas vāc ārā no pilsētas savas ražotnes un birojus un pārvācās uz lētākām telpām ārpus šīs medusmaizes. Un neko dzīvo, strādā un pelna tikpat, ja ne vairāk, jo īre zemāka, vietējiem darbavietas. Skaisti! Es tikai par!

parādies tu tikai Siguldā dzeltenās lapas lūrēt! pasķ parvu margali vikaļu

naf ko te braukt arī slēpot, šļūcat tur no Bastejkalna, Katlakalna, kaut no Skanstes virsotnēm

vopšem - drusku iebrauci auzās

Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Tas, ka braukšanas process ir sad***sts, par to prasat saviem Domniekiem, ko paši Demokrātiski Ievēlējāt

Nebaidies, uz Siguldu es nebraucu zelta rudeni lūret.

A Pašu galveno nesaprati - Rīga nesaņem tos nodokļus, kas tajā tiek sapelnīti, kā arī patreiz esošā likumdošana neveicina reģionu attīstību.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Vot ja brauc tikai saņemt pakalpojumus - Zemesgrāmatu apmeklēt, arhīvu, uz Kādu konci atbraukt, Paciemoties - manispēc, lai brauc.

Un nebūs tā bardaka te tik liela. Latvijas izteiktais ūdensgalvisms reizēm kretinē...

Vai tiešām pilnīgi visa dzīve jebkuram nerīdziniekam ir iekārtota tā, ka bez Rīgas iztikt nevar?

Un ko mūsdienās nevar nokārtot sēžot pie compja vai sava miestā???

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Kas ir 18% PVN pret trešdaļu sociālā nodokļa. Un ne jau visu algu noēd.

Nejauc - PVN saņem VALSTS, sociālo nodokli pašvaldība.

Rīga nav valsts - Rīga ir pašvaldība, līdz ar to par savas infrastruktūras izmantošanu ta nesaņem visai būtisku līdzekļu apjomu, jo šīs pašvaldības infrastruktūru izmanto visi, kam nav slikkums, toties tā jāfinansē tikai no Rīgā deklarēto nodokļiem.

P.S. Un kāda velna pēc ne rīgas rajona iedzīvotājiem OCTA maksā lētāk, kaut viņi brauc uz to pašu Rīgu ik dienu???

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas tevi skolā sita

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Gribētu redzēt, kas no Rīgas ekonomikas paliktu pāri, ja visi, kas nedzīvo Rīgas pilsētas administratīvajās robežās vienā jaukā dienā vairs nebrauktu uz Rīgu strādāt....

Celtnieku un šoferu jau droši vien pietiktu, tie parsti dzīvo pa guļamrajonu daudzstāvenēm, bet spējīgi vadītāji, uzņēmēji u.c. attapīgie spēj nopelnīt pietiekami, lai spētu nopirkt māju ārpus Rīgas. Uz bez tiem Rīgai būtu grūti iztik...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Man liekas tevi skolā sita

Pašu Tevi sita, ja reiz šādas asociācijas - vienkārši pamatoti paspamot nedrīkst?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka nav pamatoti

Piekrītu tam, ka dienvidu tilts šobrīd ir derīgs diezgan šauram cilvēku lokam, būsim godīgi, bauskas šoseja nav tā lielākā maģistrāle kas nāk Rīgā iekšā. Nesaprotu, kāda mārutka pēc viņi to ceļu neuzblieza līdz jelgavas šosejai, tad tas tilts būtu ļooti aktuāls dadziem ziepniekalna, olaines, Mārupes, Tīraines, u.c. iedzīvotājiem.

Bet nu par to lai atbild Rīgas dome

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es joprojām neesmu braucis pāri tam tiltam, jo vienkārši nav kur pa viņu braukt

Estakādi no Stahančika puses uz Krasta/Maskavas ielām un otrādi gan esmu, vismaz kaut kāds uzlabojums par tiem 400ciktur ļimoniem

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Tur jau tā lieta, ka nav pamatoti

Piekrītu tam, ka dienvidu tilts šobrīd ir derīgs diezgan šauram cilvēku lokam, būsim godīgi, bauskas šoseja nav tā lielākā maģistrāle kas nāk Rīgā iekšā. Nesaprotu, kāda mārutka pēc viņi to ceļu neuzblieza līdz jelgavas šosejai, tad tas tilts būtu ļooti aktuāls dadziem ziepniekalna, olaines, Mārupes, Tīraines, u.c. iedzīvotājiem.

Bet nu par to lai atbild Rīgas dome

Šitam piekrist! Nu nemaz tik grūti un dārgi nebūtu to Čakstes Gatvi pagarināt kaut līdz Ziepniekkalna ielai, kaut pagaidu risinājumā. Bet nē, tā vietā - rekonstruēja ielu caur Vadlačiem...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es joprojām neesmu braucis pāri tam tiltam, jo vienkārši nav kur pa viņu braukt

Estakādi no Stahančika puses uz Krasta/Maskavas ielām un otrādi gan esmu, vismaz kaut kāds uzlabojums par tiem 400ciktur ļimoniem

Estakādes reāli iespārda.

Smieklīgi bija agrāk dažos rītos, kad vēl estakāžu nebija, kad nedarbojās lusofors uz Maskavenes - arī stūķu nebija... Jo tos 5 gājējus un džimbuļus palaida uz zebras un dēļ zīmes Dodiet ceļu...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Vot ja brauc tikai saņemt pakalpojumus - Zemesgrāmatu apmeklēt, arhīvu, uz Kādu konci atbraukt, Paciemoties - manispēc, lai brauc.

Un nebūs tā bardaka te tik liela. Latvijas izteiktais ūdensgalvisms reizēm kretinē...

Vai tiešām pilnīgi visa dzīve jebkuram nerīdziniekam ir iekārtota tā, ka bez Rīgas iztikt nevar?

Un ko mūsdienās nevar nokārtot sēžot pie compja vai sava miestā???

Nu ko dariit tam mazfisaanu jaunietim, kas tikko ieguvis mazfisaanu vidusskolas diplomu? Nu kaadas iespeejas? Ar savaam zinaashanaam un pieredzi maukt valjaa kaadu razhotni? Nee! Brauc uz riigu skoloties un tur vai arii blakus ciemaa apmetaas uz dziivi! Nevajag uz visu tik caur savaam brilleem skatiities! Ver valjaa taas razhotnes un lielveikalus visos lauku miestos un attiiri to riigu no paarapdziivotiibas!

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Vot ja brauc tikai saņemt pakalpojumus - Zemesgrāmatu apmeklēt, arhīvu, uz Kādu konci atbraukt, Paciemoties - manispēc, lai brauc.

Un nebūs tā bardaka te tik liela. Latvijas izteiktais ūdensgalvisms reizēm kretinē...

Vai tiešām pilnīgi visa dzīve jebkuram nerīdziniekam ir iekārtota tā, ka bez Rīgas iztikt nevar?

Un ko mūsdienās nevar nokārtot sēžot pie compja vai sava miestā???

pats jau atbildēji uz jautājumu - rīga ir visa latvija. tā nu viš šobrīd ir. vnk piemēri, bērnu pie speciālista ārsta var aizvest faktiski tikai rīgā, plašākas darba iespējas, izklaides iespējas, izglītība, veikali utt utt... un kāda hu.ja pēc man dēļ tā visa būtu reglāri jāmēro piem. 200km no liepājas? tieši tāpēc daudzi meklē iespējas noenkuroties rīgā vai tās tuvumā, jo citur jau būtībā nekā nava :lol:

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Uggga rakstīja: Es joprojām neesmu braucis pāri tam tiltam, jo vienkārši nav kur pa viņu braukt

Estakādi no Stahančika puses uz Krasta/Maskavas ielām un otrādi gan esmu, vismaz kaut kāds uzlabojums par tiem 400ciktur ļimoniem

Estakādes reāli iespārda.

Smieklīgi bija agrāk dažos rītos, kad vēl estakāžu nebija, kad nedarbojās lusofors uz Maskavenes - arī stūķu nebija... Jo tos 5 gājējus un džimbuļus palaida uz zebras un dēļ zīmes Dodiet ceļu...

Man gan patīk, vienīgais uzbraukšana no Maskavas ielas puses neveiksmīga, kā arī korķi, kad aplis aiziet ciet, bet tā jau pagaidu problēma.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

smaidiigais rakstīja: Tā ir simbioze - pilsētai vajag tos, kas uz turieni brauc, un braucējiem vajag kur vienuviet saņemt pakalpojumus

Vot ja brauc tikai saņemt pakalpojumus - Zemesgrāmatu apmeklēt, arhīvu, uz Kādu konci atbraukt, Paciemoties - manispēc, lai brauc.

Un nebūs tā bardaka te tik liela. Latvijas izteiktais ūdensgalvisms reizēm kretinē...

Vai tiešām pilnīgi visa dzīve jebkuram nerīdziniekam ir iekārtota tā, ka bez Rīgas iztikt nevar?

Un ko mūsdienās nevar nokārtot sēžot pie compja vai sava miestā???

pats jau atbildēji uz jautājumu - rīga ir visa latvija. tā nu viš šobrīd ir. vnk piemēri, bērnu pie speciālista ārsta var aizvest faktiski tikai rīgā, plašākas darba iespējas, izklaides iespējas, izglītība, veikali utt utt... un kāda hu.ja pēc man dēļ tā visa būtu reglāri jāmēro piem. 200km no liepājas? tieši tāpēc daudzi meklē iespējas noenkuroties rīgā vai tās tuvumā, jo citur jau būtībā nekā nava :lol:

Jūs jau atkal pa apli aizejat. Ja būtu cilvēkiem cita iespēja izklaidēties, iepirkties, strādat utt, tad nedzītos visi uz Rīgu.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti