Banky & Līzingu atņemtie auto

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

 
1 2 3 4 5 6 ..8
osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

www.utrupe.lv (ja nemaldos, Parex)

www.lizings.lv (ja nemaldos, Swedbank)

"ūtrupē" šķiet cenas ir labākas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tirgo kā kura banka. Dažām esot līgumos paredzētas konfidencialitātes atrunas, tāpēc informāciju vari dabūt tikai tieši bankā.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

Tajos sarakstos nekādu "konfeshu" nav. OK, vecāka gada ir varbūt, bet mani interesēja 1-2 gadīgas un tur nekā prātīga nav.

Informācija ir tiešām konfidencionāla.

Vaisvairāk šo automašīnu nonāk www.mustangsauto.lv un BarK autoplaci.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Master_D rakstīja: Kur jamos tirgo? Kāds zin?

Jeb visi aiziet pa kluso telefonu...

Tajos sarakstos nekādu "konfeshu" nav. OK, vecāka gada ir varbūt, bet mani interesēja 1-2 gadīgas un tur nekā prātīga nav.

Informācija ir tiešām konfidencionāla.

Vaisvairāk šo automašīnu nonāk www.mustangsauto.lv un BarK autoplaci.

arī MM tirgo šo un to HL mašīnām.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viena tante ir teikusi, ka ar galiem bankā var dabūt tiešām labas mašīnas par reālu sviestmaizi. Tikai man tādu galu nav

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Viena tante ir teikusi, ka ar galiem bankā var dabūt tiešām labas mašīnas par reālu sviestmaizi. Tikai man tādu galu nav

Kādu konkrēti auto Tu meklē? Varu sarakstos paskatīties.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Uggga rakstīja: Viena tante ir teikusi, ka ar galiem bankā var dabūt tiešām labas mašīnas par reālu sviestmaizi. Tikai man tādu galu nav

Kādu konkrēti auto Tu meklē? Varu sarakstos paskatīties.

iedod kādu kontaktu uggga at mitsubishiclub punkc lv

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Pagājušās nedēļas "Dienā" bija raksts par šo tēmu. Bija intervija ar "Utrupes" plača saimnieku un tad nu šis stāstīja kas un kā. Pārsvarā esot līdz 4 gadus veci auto kas pirkti pie Latvijas dīleriem sākot ar Getz un beidzot ar 86K EUR vērtu BMW, kas pie dīlera jauns maksājot 130K EUR. Cenas esot par 10-15 % mazākas nekā citos plačos + daudz maz droša info par auto tehnisko stāvokli un nobraukumu ko var saņemt pie vietējā dīlera.

Cik sapratu tad tas "Utrupes" placis atrodas Maskavas ielā.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Līzinga ņēmēja veiktie maksājumi līguma objekta vērtību nosedz lēnāk nekā krīt mašīnas tirgus vērtība. Ja nav samaksāta liela pirmā iemaksa, līdzinga devējs neko pa lēto atdot negribēs....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: . Ja nav samaksāta liela pirmā iemaksa, līdzinga devējs neko pa lēto atdot negribēs....

Ja pusgada - gada laikā tās ķerras neviens nenopirks, būs spiesti atdot par puscenu, lai vismaz kaut kādu naudu dabūtu atpakaļ.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pie kam līzingā pirktās mašīnas ir dārgākas par uzreiz nomaksātām ,jo + bankas peļņas procenti. Vai banka uzreiz grib atteikties no savas peļņas? Diez vai. Tāpat starpnieks placis kurš tās ķerras tirgo arī grib procentu. Tagad viņi vēl gaida pircējus par atlikušo vērtību, bet pienāks brīdis kad sapratīs ka neko nesagaidīs un būs spiesti pārdot ar zaudējumiem.

Tad arī vajag interesēties, pašreiz vēl ir mazliet par agru.

Marx Reģ.: 08.04.2003
0 0 Atbildēt

Vai tik nav tā, ka līzinga līgumā ir atruna, ka nemaksāšanas gadījumā "firma" auto atņem un uzņemas to pārdot par tirgus cenu. Ja tas neizdodas viņi cenu var brīvi mest uz leju, bet tad starpību tik un tā piedzen no līzinga ņēmēja. Tak šo banka nekādi nevar palikt bez peļņas

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Marx rakstīja: Vai tik nav tā, ka līzinga līgumā ir atruna, ka nemaksāšanas gadījumā "firma" auto atņem un uzņemas to pārdot par tirgus cenu. Ja tas neizdodas viņi cenu var brīvi mest uz leju, bet tad starpību tik un tā piedzen no līzinga ņēmēja. Tak šo banka nekādi nevar palikt bez peļņas

To gan es nezinu. neesmu nekad līzinga līgumu slēdzis.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Neko banka nepiedzīs. Persona noraksta visu mantu sievasmātei, pasludina sevi par maksātnespējīgu un čau.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

CIk esmu skatījies man pieejamos sarakstos, tad nekas prātīgs no atņemtajiem auto tur nav. Ir kaut kādi daži getzi vai kaut kas tāds, tas arī viss...

.

Lai dabūtu auto pa ļimonadņiku vajag to auto pārformēt līzingā uz sevi, pirms tas auto jau ir atņemt no nemaksātāja. Tas nozīmē, ka jāuzmeklē nemaksātājs un tad no viņa jāpārņem līzings. Tas tā - manas domas.

.

www.brc.lv atrodas daļa no līzingā atņemtajiem auto.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: CIk esmu skatījies man pieejamos sarakstos, tad nekas prātīgs no atņemtajiem auto tur nav. Ir kaut kādi daži getzi vai kaut kas tāds, tas arī viss...

.

Lai dabūtu auto pa ļimonadņiku vajag to auto pārformēt līzingā uz sevi, pirms tas auto jau ir atņemt no nemaksātāja. Tas nozīmē, ka jāuzmeklē nemaksātājs un tad no viņa jāpārņem līzings. Tas tā - manas domas.

.

www.brc.lv atrodas daļa no līzingā atņemtajiem auto.

Tā līdzinga saistību pārņemšana varētu būt izdevīga, ja ir samaksāta liela pirmā iemaksa. Ja nav, tad pats par tādu pašu mēneša maksājumu var paņemt jaunu auto. Vienīgi līguma termiņš sanāk garāks.

Tiem, kam ir problēmas ar līdzinga atmaksu, visticamāk ir līzings ar 0 % pirmo iemaksu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tas tak ezim skaidrs - lai kāds dabūtu kautko pa limonādi, kādam citas ir jāiebrauc pakļā....

tobiš finansētājam pret ķīlu, sauksim to par līzeskompāniju, ir jādabū apakaļ nauda, kas iztērēta par tačku plus plānotā peļņa.... protams var norakstīt zaudējumos un tirgot ķīlas objektus pa pilnīgu limonādi.... bet to var izdarīt tikai līzeskompānijas pietiekami augsta priekšniecība.... kur parādās tās priekšniecības varka???? tikai tad ja norakstītās tačkas var iepirkt sievasmāte pa svietmaizi un pēc tam mēģināt realizēt "brīvajā" tirgū....

tās tačkas, kurām līzes atlikums ir būtiski mazāks par tirgus vērtību šajā abarotā var nonākt tikai un vienīgi ar otras puses (līzētājfirmeles) pietiekamu augstu šefu parakstu un arī tajā gadījumā jau viss ar autiņa nākamās īpašnieces meitas vīru par tās svietmaizes cenu jau ir sarunāts ....

tobiš - suņi rej, tantes runā, bet karavāna tikai iet

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Protams, visas normalas tackas, tiek nokruchitas atrak, lidz placim aiziet tikai pabiras.....un ja atlikums ir mazaks par tirgus cenu, tad paradnieks pats censas pardot....taa kaa bombii ss.lv un tapat kaa nekustamo tirguu, tad ari auto tirguu cenas ir stipri runajamas

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Gribējām vienu manu busiņa līzingu pārlikt uz citu personu, kas gribēja to busu nopirkt no manis - manu esošo 12% vietā gribēja ierubīt 23% gada likmi.... Ofigeķ.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eksperta noteikta tirgus cena

pļā! ka man patīk šitādi apgalvojumi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Gribējām vienu manu busiņa līzingu pārlikt uz citu personu, kas gribēja to busu nopirkt no manis - manu esošo 12% vietā gribēja ierubīt 23% gada likmi.... Ofigeķ.

ahahahaha. 23x4 = 100% pārmaksa 4 gados ieskaitot visādas komisijas utt. :lohatrons: kura kompānija šo izdevīgo piedāvājumu piedāvāja? Tas man atgādina BTA, kas nevēloties drošināt konkrētu auto ierubī 20% gadā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Gribējām vienu manu busiņa līzingu pārlikt uz citu personu, kas gribēja to busu nopirkt no manis - manu esošo 12% vietā gribēja ierubīt 23% gada likmi.... Ofigeķ.

ahahahaha. 23x4 = 100% pārmaksa 4 gados ieskaitot visādas komisijas utt. :lohatrons: kura kompānija šo izdevīgo piedāvājumu piedāvāja? Tas man atgādina BTA, kas nevēloties drošināt konkrētu auto ierubī 20% gadā

edzuli, tu nemaki rekjinat. % tachu aprekjina no atlikushas summas, man tur nekaadi nesanak 100% parmaksa 4tros gados.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ok, labi. 50% pārmaksa sanāk tāpat

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Gribējām vienu manu busiņa līzingu pārlikt uz citu personu, kas gribēja to busu nopirkt no manis - manu esošo 12% vietā gribēja ierubīt 23% gada likmi.... Ofigeķ.

ahahahaha. 23x4 = 100% pārmaksa 4 gados ieskaitot visādas komisijas utt. :lohatrons: kura kompānija šo izdevīgo piedāvājumu piedāvāja? Tas man atgādina BTA, kas nevēloties drošināt konkrētu auto ierubī 20% gadā

Vecīt, trakākais jau ka tā ir tā pati naša ļubimaja, rodnaja Hansabanka, tojesķ, Swedbank.

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti