BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

meitinj- tici man- tevi aatraak taads cmuks apkaljs beernagjiimis...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: i nenjirdz... pats neesi labaaks

Es nesāku apņirgt cilvēkus par to, ka viņi vēlas kaut ko izdarīt ar savām rokām. Jo sevišķi, ja tas kaut kas ir oriģinālas daļas uzlikšana - parasti vēlas uzlikt kaut kādu šķūningu

P.S. Uzjautrināja arī Ozz teksti - gan iekš volvoklubs vai kāda jamiem bija tā adrese, reiz googlējot uzraku smieklīgi naivus jama tekstus par tehniskām lietām - interesanti, jamam joprojām ir tādi uzskati?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kindzulis rakstīja: i nenjirdz... pats neesi labaaks

Es nesāku apņirgt cilvēkus par to, ka viņi vēlas kaut ko izdarīt ar savām rokām. Jo sevišķi, ja tas kaut kas ir oriģinālas daļas uzlikšana - parasti vēlas uzlikt kaut kādu šķūningu

P.S. Uzjautrināja arī Ozz teksti - gan iekš volvoklubs vai kāda jamiem bija tā adrese, reiz googlējot uzraku smieklīgi naivus jama tekstus par tehniskām lietām - interesanti, jamam joprojām ir tādi uzskati?

msh,vienkārši šie tipi kā deksters un kindzulis un pārējie aplicēji ir vispār dumji un neinteresanti+viņiem nav pilnīgi nekāda nojēga par kautkā uzlabošanu,labi,ja nomazgāt savu auto kādreiz māk

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: meitinj- tici man- tevi aatraak taads cmuks apkaljs beernagjiimis...

tev tāds bērnaģīmis vairs nebūs nekad vecais padla

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

saudzee sevi

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Veči, nu es saprotu kašķis, bet ne jau tādā bērnudārza līmenī. Kas tie par tekstiem ar mātēm? Dažās inteliģentās aprindās par to varētu normāli iegrābties.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kindzulis rakstīja: i nenjirdz... pats neesi labaaks

Es nesāku apņirgt cilvēkus par to, ka viņi vēlas kaut ko izdarīt ar savām rokām. Jo sevišķi, ja tas kaut kas ir oriģinālas daļas uzlikšana - parasti vēlas uzlikt kaut kādu šķūningu

P.S. Uzjautrināja arī Ozz teksti - gan iekš volvoklubs vai kāda jamiem bija tā adrese, reiz googlējot uzraku smieklīgi naivus jama tekstus par tehniskām lietām - interesanti, jamam joprojām ir tādi uzskati?

hvz... par Ozz galvu var likt kjiilaa- jams autosu taisa un remontee pats iznjemot mosh tadas lietas kaa suuknja reguleeshanu...

a cilveeks(ja domaats tekoshais spams-pats zoliidi izraisiija spamu... palasies no saakuma pafiltreejot)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Veči, nu es saprotu kašķis, bet ne jau tādā bērnudārza līmenī. Kas tie par tekstiem ar mātēm? Dažās inteliģentās aprindās par to varētu normāli iegrābties.

izklausiisies peec taisnoshanaas- bet tu ta mani zini... shitaas huinjas tiek pielietotas tikai tanii briidii kad brien cilvis ne tur kur vajag

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

msh rakstīja:

Kindzulis rakstīja: i nenjirdz... pats neesi labaaks

Es nesāku apņirgt cilvēkus par to, ka viņi vēlas kaut ko izdarīt ar savām rokām. Jo sevišķi, ja tas kaut kas ir oriģinālas daļas uzlikšana - parasti vēlas uzlikt kaut kādu šķūningu

P.S. Uzjautrināja arī Ozz teksti - gan iekš volvoklubs vai kāda jamiem bija tā adrese, reiz googlējot uzraku smieklīgi naivus jama tekstus par tehniskām lietām - interesanti, jamam joprojām ir tādi uzskati?

hvz... par Ozz galvu var likt kjiilaa- jams autosu taisa un remontee pats iznjemot mosh tadas lietas kaa suuknja reguleeshanu...

a cilveeks(ja domaats tekoshais spams-pats zoliidi izraisiija spamu... palasies no saakuma pafiltreejot)

spamu izraisīja deksters,kapēc viņam kautkādu sūda komentāru vajadzēja iespraust,tu akls esi?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Veči, nu es saprotu kašķis, bet ne jau tādā bērnudārza līmenī. Kas tie par tekstiem ar mātēm? Dažās inteliģentās aprindās par to varētu normāli iegrābties.

izklausiisies peec taisnoshanaas- bet tu ta mani zini... shitaas *******s tiek pielietotas tikai tanii briidii kad brien cilvis ne tur kur vajag

tu jau sen esi iebridis ne tur kur vajag un tici man-labāka nodarbe priekš tevis arī būtu tavas sievas vai hujzin kaa,kaut miiljaakaas darbināšana nekā sūda rakstīšana te,piekrīti?nesaprotu kapēc tu mātes iepin,tas vien tavu gnīdismu un nesaprašanu par ko var dabūt lauztu degunu pierāda@

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

spamu izraisiiji tu pats tev taa arii nekad laikam nepieleks ar ko... nu i uj snjim... tev losharik ar to nevajag saprast

bet nu kronja nummuri ar spiedzoshiem zvaniem un bietee soliishanu cilveekiem par kuriem tu absoluuti nekaa nezini-tikai tavu liimeni paraadiija visaa kraashnjumaa...

+ par lukturiem- tev tika laiciigi pateikts gan kas gan kaa gan kur...tikai savaa tupumaa taa arii to neieraudziiji

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Veči, nu es saprotu kašķis, bet ne jau tādā bērnudārza līmenī. Kas tie par tekstiem ar mātēm? Dažās inteliģentās aprindās par to varētu normāli iegrābties.

izklausiisies peec taisnoshanaas- bet tu ta mani zini... shitaas *******s tiek pielietotas tikai tanii briidii kad brien cilvis ne tur kur vajag

tu jau sen esi iebridis ne tur kur vajag un tici man-labāka nodarbe priekš tevis arī būtu tavas sievas vai hujzin kaa,kaut miiljaakaas darbināšana nekā sūda rakstīšana te,piekrīti?nesaprotu kapēc tu mātes iepin,tas vien tavu gnīdismu un nesaprašanu par ko var dabūt lauztu degunu pierāda@

gniida- te darbojaas nerakstiits likums- radi netiek aiztikti... un vieniigais iznjeemums shaadiem zemiskumiem ir tava tipa gadiijumos...kad savaadaak nesaprot deguna lauzeejs va zi saku tak- par mazu esi...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

arlabunakti meitenes spamojiet kaartiigi- taa lai liidz riitam buutu 22 lapas

un 626-daargaa- tak nomazgaa to shmeku no vaiga... citaadi vairs uz zoba nedabuusi panjemt

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: arlabunakti meitenes spamojiet kaartiigi- taa lai liidz riitam buutu 22 lapas

un 626-daargaa- tak nomazgaa to shmeku no vaiga... citaadi vairs uz zoba nedabuusi panjemt

zini-pašol,ka tu nakuj,man brīvdienās būs brīvs brīdis un es tev uzzvanīšu un nopietni pieaicināšu uz sarunu un tad redzēsi kurš kam ir par mazu,tici man duelī tu dabūtu bietē no manis un ar to pietiktu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ar šitām : www.iauto.lv/...

noblenzīsi visus sliktos \'\' v usmerķ\'\'

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: ar šitām : www.iauto.lv/...

noblenzīsi visus sliktos ' v usmerķ'

peronāžs ar pudelēm neesmu es,ja kas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Pirmais rakstīja: davai, kurš tur kuru izaicina uz dueli?

izaicinātajam laima bija jānosaka vieta un laiks? vai ieroči jāizvēlas, neatceros

karoče, davaj vispirms oficiālu izaicinājumu uz dueli vaidzētu nopublicēt..... kas tur ko izsauc un par ko?

labāk grupā,būs lielāks šums,tātad pacikus arī var katra puse ņemt līdzi

pacikus ņemt var, bet rubaks būs viens uz vienu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

626

Sūtījumi: 1182

No: Riga

Sent: 2008-11-12 22:21

!

tava lielākā kļūda bija mātes iepīšana tekstos,tu pidarasiņ mazais,man savulaik tuvcīņā mācīja to pielietot tikai galējībās un tagad es to mācu citiem,bet tu nu esi sasniedzis to tobežu un man būtu patiess prieks,ja tu tik ātri negāztos no kātiem,bet arī šo un to jēgtu.

----------------------------------------------------

tgad arii par mani tu vari visus sveetos luugt... lai man pasargdies nekas nenotiek

ne tev vienam ,dauni to ir maaciijushi

un kas ir tobeža?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

TDI rakstīja: ar šitām : www.iauto.lv/...

noblenzīsi visus sliktos ' v usmerķ'

peronāžs ar pudelēm neesmu es,ja kas

nu nu , visi tā saka

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

gandriiz kazaskaaju noriju aiz briinumiem.naac gan pa briiwdienaam,16tajaa ap 20 00 pie toss halles kaa reizi buusim.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iisteniibaa jautri... lunis pats sev ir suudus savaariijis... ir apdrists no galvas liidz kaajaam un dariit nekaa nevar...

un taa arii jamajam nav pielecis... ka ir jau sen zaudeejis... un tagadinjaas te plicinaaties ar PM un atkal jau draudiem- muljkjiigi...

luudzies deels...luudzies es kaa kashkjiigs cilveeks aatri kashkji varu samediit... bet suudi buus tev...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 626

Sūtījumi: 1182

No: Riga

Sent: 2008-11-12 22:21

!

tava lielākā kļūda bija mātes iepīšana tekstos,tu *******asiņ mazais,man savulaik tuvcīņā mācīja to pielietot tikai galējībās un tagad es to mācu citiem,bet tu nu esi sasniedzis to tobežu un man būtu patiess prieks,ja tu tik ātri negāztos no kātiem,bet arī šo un to jēgtu.

----------------------------------------------------

tgad arii par mani tu vari visus sveetos luugt... lai man pasargdies nekas nenotiek

ne tev vienam ,dauni to ir maaciijushi

un kas ir tobeža?

cissāju tev mutītē.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: iisteniibaa jautri... lunis pats sev ir suudus savaariijis... ir apdrists no galvas liidz kaajaam un dariit nekaa nevar...

un taa arii jamajam nav pielecis... ka ir jau sen zaudeejis... un tagadinjaas te plicinaaties ar PM un atkal jau draudiem- muljkjiigi...

luudzies deels...luudzies es kaa kashkjiigs cilveeks aatri kashkji varu samediit... bet suudi buus tev...

paskatīsimies kam tie sūdi būs,zinu tādus kā tevi,turklāt parasti jau nekas nenotiek no nekā,stulbi ir tavi posti kā arī tu pats,tā apmēram.Laipni lūgtum ciemos,ja kas,adresi varu iedot,redzesim kāds no tevis kašķa risinātājs.tikai beigās neraudi,jo vaininieks esi tu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

reti sakariigi teksti...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tev uz shobriidi viss ir pateikts... arlabunakti zinaataaj

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti