BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: gandriiz kazaskaaju noriju aiz briinumiem.naac gan pa briiwdienaam,16tajaa ap 20 00 pie toss halles kaa reizi buusim.

toč būsiet,viss penšu klubs?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tev uz shobriidi viss ir pateikts... arlabunakti zinaataaj

ko tu atkārtojies un klabi? normāls vīrels būtu PM šo atrisinājis,bet zin-bez atbalstītājiem netā nevar

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu man tikai viens jautājums.... lūdzu atbildēt ebez spama ar jā vai nē

kurš bija tas peronāžs, kuru tas blondais zaķis pasūtīja izkārnīties, bemberists ļomonu neiedeva un kurš smirdēja vēl nedēļu pa visiem portāliem

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu man tikai viens jautājums.... lūdzu atbildēt ebez spama ar jā vai nē

kurš bija tas peronāžs, kuru tas blondais zaķis pasūtīja izkārnīties, bemberists ļomonu neiedeva un kurš smirdēja vēl nedēļu pa visiem portāliem

kas par zaķiem?es te ienācu pēc gada pārtraukuma,mēģināju rast padomu,nekā,iauto ir muļķu apsēsts.jauniem lietotājiem te vispār nav jēgas ko jautāt,pirmais izsprāgs sūda kindzulis ar deksteru ar saviem spriedelējumiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu man tikai viens jautājums.... lūdzu atbildēt ebez spama ar jā vai nē

kurš bija tas peronāžs, kuru tas blondais zaķis pasūtīja izkārnīties, bemberists ļomonu neiedeva un kurš smirdēja vēl nedēļu pa visiem portāliem

kas par zaķiem?es te ienācu pēc gada pārtraukuma,mēģināju rast padomu,nekā,iauto ir muļķu apsēsts.jauniem lietotājiem te vispār nav jēgas ko jautāt,pirmais izsprāgs sūda kindzulis ar deksteru ar saviem spriedelējumiem.

nu pļā, ja nezini, ko ta lien atbildēt???? rakstīc taču bija "bez spama" un "nopietni"

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ok,pietiek,gan jau kādreiz pie halles tiksimies Minnas

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Klau, tu, zeķu ostītāj un brūnās bumbiņas mutē viļātāj, kad skrieties iesim?? Tu izaicināji, es izvēlos vietu. Man būs viens no 2 aparātiem, vienam marka sākas ar L, otram ar A, atkarīgs būs no seguma. Vai nu ciets vai mīksts...jau tagad zinu, ka abos tu pakāsīsi smagi

ar nosacījumu,ka aparāts ir tavs,obligāti sauss šosejas segums un vismaz 400 metri,palūkāsim.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Klau, tu, zeķu ostītāj un brūnās bumbiņas mutē viļātāj, kad skrieties iesim?? Tu izaicināji, es izvēlos vietu. Man būs viens no 2 aparātiem, vienam marka sākas ar L, otram ar A, atkarīgs būs no seguma. Vai nu ciets vai mīksts...jau tagad zinu, ka abos tu pakāsīsi smagi

ar nosacījumu,ka aparāts ir tavs,obligāti sauss šosejas segums un vismaz 400 metri,palūkāsim.

vispār ko tu te ņemies,pasaki,kas ir tavs auto,ja tas ir TAVS nevis aizņemts,jo tādi opji kā tu nebrauc ar jaudīgiem auto,nemāk savākt

uzreiz tev pateikšu vai es zaudēju un cik smagi,jo lai es smagi(smagi vismaz 5 auto korpusi)zaudētu,tev ir jābūt vismaz lambo tu maz esi iekš M5 izvests,zini to saj;utu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Dekster tas bus M6???

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Klau, tu, zeķu ostītāj un brūnās bumbiņas mutē viļātāj, kad skrieties iesim?? Tu izaicināji, es izvēlos vietu. Man būs viens no 2 aparātiem, vienam marka sākas ar L, otram ar A, atkarīgs būs no seguma. Vai nu ciets vai mīksts...jau tagad zinu, ka abos tu pakāsīsi smagi

ar nosacījumu,ka aparāts ir tavs,obligāti sauss šosejas segums un vismaz 400 metri,palūkāsim.

Piekrītu. Aparāts IR mans. Kad? Tikai kas zaudētājam?

kas,kas,pa mūli,bet pretī likt arī var.

ja nopietni,to ir jānorunā,vieta?kur? audi rs6 nebraukšu(ja tas ir jaunais no 2007 gada),zaudējums 2 korpusi. saki,kas par auto,jo aizbraucot tur un redzot,ka pretī tiek likts kkas krietni jaunāks un jaudīgāks(skriešanās jau tāpat būtu) ,tikai bail,ka konflikts varētu samilzt.Līdzi ņemam domu biedru grupu un atbalstītājus vai pilnīgi individuāli?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja: Dekster tas bus M6???

Ko? Kas? Kur?

nebūs,vai nu no lekšiem vai audi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Varu deret ka tas M5 pakasis pat 2cilindrigam litram

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nja... te laikam cilvēks ir smagi sists bērnībā un vēl izvarots 9 ,12 un 17 gadu vecumā...un tagad sekss normālā tā izpratnē nav bijis gadus 3... debilāks par jebkuru stulbāko blondīni....

Es sēžu un smaidu...kāda skriešanās ar tādu mēslu?? Tas neko nepierāda, tups tu esi un nepaliksi no tā gudrāks. Tici man, nu nepaliks tas tavs mazais mīslītis garāks no tā, i nepūlies...nu atdosies tev dēļ tā kāds 18 gadīgs zēniņš...vienīgais ieguvums no tā.

tomēr nekā,sāki staipīt,bet nekas labāks par mazlitrāžas dīzeli tev nav.kā nepierāda? pajols esi?pierāda to,ka iespējams ostīsi dūmus.

labi,40 gadīgais azabočennjas mīsli,ceru tevi nesastapt ne citos topicos te,ne dzīvē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka aprīlis būs ātrāks par emku Emku piedevām nevar krutumam paraut ratā... aprīli var

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iedomājieties, kas par ainām būtu vērojamas ielās, ja būmerus varētu paraut ratā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

hvz... par Ozz galvu var likt kjiilaa- jams autosu taisa un remontee pats iznjemot mosh tadas lietas kaa suuknja reguleeshanu...

a cilveeks(ja domaats tekoshais spams-pats zoliidi izraisiija spamu... palasies no saakuma pafiltreejot)

Tie bija 2 vai trīs gadus veci teksti par k-jetiem - un no Ozz tur iznāca laukā prikols, ka ar k-jeta standarta regulējumu nevarot iziet TA, bet lai izietu TA, esot jānogriež gaiss, kad ņifiga neejot

Nebaidies, izlasīju no sākuma Bik bija brītiņš

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Labrīt

Tikko te atvēro šito topiku, ātri pārlapoju.. ahujel no sākuma,,, un sapratu ka valstī ir nopietna ekonomiskā krīze. Ja kādi desmit pieauguši cilvēki var VESELU DIENU UN VAKARU ( !!!) spamot pilnīgu offtopiku ar bezjēdzīgām frazēm, tad acīmredzot ir daudz brīva laika un maz darba.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Drīzāk jau te ir vērojama smadzeņu krīze Labrītt! Būs otrā sērija? Nebūss? Kurš pirmais pateiks"balsi",kurš pasteigs operatīvi komandu izpildīt? To visu,Godājamie Lasītāji,jūs varēsiet vērot jau pēc nelielas reklāmas pauzes.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Iedomājieties, kas par ainām būtu vērojamas ielās, ja būmerus varētu paraut ratā

Tu kur dzivo???Mucā??Neesi redzejis ka BMW parauj ratā???Pilns jutubs ar klipiem

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: te vēl nav miera .....

kaut kaa jau taas domas no kriizes jaanovirza

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā arī nedabūju kompetentu atbildi - kā sauca to praideru, kas izpildījās bēmēvē servīzē ar to elīnīti????

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jā..... vispār Google laikam pa smagu....

ko tik neatradisi.....

varbūt uzreiz dot labus linkus?

www.bmwclub.ru/...

www.bmwclub.ru/...

www.bmwclub.ru/...

www.bmwclub.ru/...

bet vispār šeit laikām daudz ko noderīgu var atrast,..... www.bmwclub.ru/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un vispār ta ka rudens ir klāt.... www.bmwclub.ru/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā arī nedabūju kompetentu atbildi - kā sauca to praideru, kas izpildījās bēmēvē servīzē ar to elīnīti????

tam bija e39 vagons un viņš bija kaut kāds baisais labdaris.

626 ir vienkārši urla

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ko vēl gribēju pateikt...tu,cirmuļgalva, tas neko nepierāda-pieder tev m5...žigulis vai Ferrari...lāpsta vai lidmašīnas krēsls. Būtisks ir tas, kāds tu esi, ko tu dari un kā tu dzīvo. Tui parādīji, ka esi prasts tārps ar caurumu visur. Tas ir svarīgi...ne tavs šrotainais m5.

pashol tirst memļak un beidz reiz pārdzīvot. Tev manos gados par tādu "šrotu" kā m5 un vispār e39 tev bija tikai slapja gultele sapņos,ka nav miera sučarikam.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti