BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: vaitad 626-tais bija tas ko pameta sakarīgais zaķis?

Tu ceri,ka šis tagad brīvs un varēsi iepazīties tuvāk dušā?

a tu nē????

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: davai āāāākcija,pārdošu pirmsfeislift lukturu komplektu ģošakā+būs iespēja kauties ar mani saņemot preci

Pag...nevērtē sevi tik augstu, kāpēc tu esi iedomājies, ka kādam no šejienes ir vēlme iekāpt govs sūdā??

wtf? viss ir labi-spīd,deg,diožu nav,ir olsskūls,priekšā par xrenoni stāv

Ne ne...ne par to. Tikšanās ar tevi manuprāt ir pielīdzināma iekāpšanai sūdā. Nepatīkamas izjūtas abos gadījumos...un kaut kas smird no apakšas.

Pirmais,kas silda kājas pļekās, drīkst neizteikties.

dekster-tev būs īpaša cena un pieeja,varēsi izvēlēties pa kuru vietu tev ie.p.i.st

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Jefiņ:tev pēdējais laiks sākt aizlūgt par to, lai šeit drukājošajiem ne pūciņa neuzkristu manu domu saprati? Tad nu uz priekšu ...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Jefiņ:tev pēdējais laiks sākt aizlūgt par to, lai šeit drukājošajiem ne pūciņa neuzkristu manu domu saprati? Tad nu uz priekšu ...

man tava doma ir pilnīgi pie d.ir.sas,ja ir kas diskutējams sūti man pm un viss būs,man šīs štellītes patīk,parasti nelaižu garām.tā kā PN kindzulīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

626-tais grib feisliftu ?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Bet tak atsaucas uz "jefiņ"

BTW...Nekas vairāk par jau pateikto man sakāms tev...ute...nav...tu tāpat jau saprati

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu davaj, nelec nost! būs klope vai nē???

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

nu mīkstie,kurš rubīsies,kurš na bļa na?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Vienīgais mīkstais te esi tu pats...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Vienīgais mīkstais te esi tu pats...

mazais sūkātājiņ,nu beidz pielīst

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

a tiešām,ja par cīņas mākslām un fizisko sagatavotību-cik no Jums ir normāli fiziski sagatavoti un māk pareizi iesist pa seju?ko?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

teiktais visvairāk attiecas uz deksteru un kindzuli,jo esmu 100% pārliecināts,ka esat fiziski neattīstīti indivīdi ar minimālām iespējām izvairīties no izrubīšanas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Topika autors draud piekaut citus iauto userus

Pasūdzējos redaktoram

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

meitiņ...tas ko tev mācīja tamborēšanas kursos te nevienu neuztrauc...

Par garīgo atpalicību runājot: kā tu tvaiķenē tiec pie neta?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Krāniņ...ko tu te vēl cepies? Nummurus tak zini...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sūdzambībele

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nē, es esmu pret kautiņu "pa kluso"

uztaisa normālu pasākumu ar alu un šašlikiem sanākušajiem līdzjutējiem un tad atrunā noteikumus un ritīgi izplūcās....

p.n.

un nav jau nemaz jāsit pa seju.... var netīšām trāpīt pa pieri, kas ir viena no cietākajām vietām un sadauzīt nabaga kulaciņu....

un var jau protams sasprindzināt olas lai spērējs apdauza kāju

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

spindzulīt nu izbeidz tak,ej labāk sievu paļurkā

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nē, es esmu pret kautiņu "pa kluso"

uztaisa normālu pasākumu ar alu un šašlikiem sanākušajiem līdzjutējiem un tad atrunā noteikumus un ritīgi izplūcās....

p.n.

un nav jau nemaz jāsit pa seju.... var netīšām trāpīt pa pieri, kas ir viena no cietākajām vietām un sadauzīt nabaga kulaciņu....

un var jau protams sasprindzināt olas lai spērējs apdauza kāju

pilnīgi agree,davaj organizējam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davai, kurš tur kuru izaicina uz dueli?

izaicinātajam laima bija jānosaka vieta un laiks? vai ieroči jāizvēlas, neatceros

karoče, davaj vispirms oficiālu izaicinājumu uz dueli vaidzētu nopublicēt..... kas tur ko izsauc un par ko?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: davai, kurš tur kuru izaicina uz dueli?

izaicinātajam laima bija jānosaka vieta un laiks? vai ieroči jāizvēlas, neatceros

karoče, davaj vispirms oficiālu izaicinājumu uz dueli vaidzētu nopublicēt..... kas tur ko izsauc un par ko?

labāk grupā,būs lielāks šums,tātad pacikus arī var katra puse ņemt līdzi

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: spindzulīt nu izbeidz tak,ej labāk sievu paļurkā

Klau, tu, smirdīgā cūka, kāds sakars te ir ar Arņa sievu???? Tu,mērgli, tiešām esi tik palicis lepns ar sevi,ka esi sevi kinga kārtā cēlis?? Tu esi prasts švalis, urla, kurš sagrabinājis pēdējās kapeikas nojātām lūznim ar izbalējušām lampām un kas ir tas,ko tu jēdz saprast, ir ieinstalēt savai fubļai 'diožu' lampas...jo Gugijam ar tādas ir...prasts mēsls.

hmm tu sūds maziņais,pareizi pateicu,lai iet ARNIS darbināt,ja viņam nav miera un ir jākunkst,paši vien esat tādi interneta-datoru dročitāju fenomeni-veči blatotāji pie monitora,ja kas tiešām tevi neapmierina,es tev atkārtoju mērgli,varam to izrunāt dzīvē,saprati? @ 29755850,tu jau maz piegriezies esi,tevi ir jāpārmāca fiziski.vispār welcome abi divi ar kindzuli,ja esat drošsirži. atceries,ka tu pirmais sāki sūdu stumdīt,ne es!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

davai es ar kaut ko iespamošu

tik naff ko, viss jau pateikc

jādzer savs als tālāk

topika afftoram paldies par izsmiešanos

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ak tad re kā...šitais kadrs ir urla, kurš pieradis barā guļošos spārdīt...tad tie bij tavi drauģeļi, kuri pirmīt fonā kaut ko ļukstēja,kad zvanīji?

druagu atšķirībā no tevis vientuļnieka dīvaiņa man ir daudz,kas arī nepatīkamās situācijās par mani pastāvēs. var jau jokus dzīt,bet neej galējībās tad arī tevi ar tavu drauģeli neviens personīgi neaizvainos.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja: spindzulīt nu izbeidz tak,ej labāk sievu paļurkā

Klau, tu, smirdīgā cūka, kāds sakars te ir ar Arņa sievu???? Tu,mērgli, tiešām esi tik palicis lepns ar sevi,ka esi sevi kinga kārtā cēlis?? Tu esi prasts švalis, urla, kurš sagrabinājis pēdējās kapeikas nojātām lūznim ar izbalējušām lampām un kas ir tas,ko tu jēdz saprast, ir ieinstalēt savai fubļai 'diožu' lampas...jo Gugijam ar tādas ir...prasts mēsls.

piebrauc savu jaunāko auto klāt un jau tagad varu derēt, ka mans ne grama nav sliktāks par tavu bezjaudas mēslu. tehniskā ziņā viennozīmīgi.tavējais sasniedzot mana auto cienījamo vecumu (9 gadi) jau sen tolmetā kūkos.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti