CP plosās

cupacup Reģ.: 04.11.2004

moš kads zin, ko cp ekipažas pa ķekavu plosās? ir aizdoma ka šamiem ir parādijies antiradaru detektors

 
1 2
SPARTAKS84 Reģ.: 07.02.2004
0 0 Atbildēt

Kadi antiradari ???? varbut bija domati radar detektoru --- detektori ???

cupacup Reģ.: 04.11.2004
0 0 Atbildēt

sorry tie paši RDD

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ieriebjam valstij, nepārkāpjam noteikumus, lai CP sūkā ķepu. Un nevajadzēs pa CP vispar satraukties, šamie darbu meklēs, jo no algas jau neizdzīvot.

P.S. Zinu, ka sapņojot jāatver acis ...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Jums nav žēl CP-ti? Segliņš sola no tās pašas aldziņas vēl 100ls noņemt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Man nekas nav pretī lai šiem vel no degvielas limita kādu sotaku nomestu nost...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

cupacup rakstīja: moš kads zin, ko cp ekipažas pa ķekavu plosās? ir aizdoma ka šamiem ir parādijies antiradaru detektors

pacheko taas valsts iestaades publiskos papiirus...kura shaadus aparaatinjus sertificee par fotoradariem tur info atradaas...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Man nekas nav pretī lai šiem vel no degvielas limita kādu sotaku nomestu nost...

hvz...taapat jau pusanarhija ir...

Legenda Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu, ko šie tur ņemās, bet man viņi netraucē. Tāpat nebraucu nemaz jau tik mierīgi, bet par ātrumu apturēts neesmu, kautgan viņi mierīgi varēja apturēt par šo pārkāpumu. Man jau šķiet ka mūsējie jau diezgan sakarīgi policisti....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

jaa, es ar dzirdeeju, ka shie plosaas..puse maajas izvandiitas fotoradarus mekleejot, vairaaki simti cilveeku kolonaas jau uz tuvaako mezhu aizvesti. naktii atskaneejushi shaavieni. trakas lietas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

... no rīta meža virzienā aizbraucis ekskavators un buldozers .

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: ... no rīta meža virzienā aizbraucis ekskavators un buldozers .

Kādā krāsā bija buldozers? Sarkans vai dzeltens?

..izbraucot no mezha,esot sarkanaa kraasaa bijis. iekshaa seedeejis viirs brillees bez matiem.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

tu te nedomaa visaadas atrunas, taapat visiem viss skaidrs ira.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu man kāds centimetrs matu tomēr ir

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu man kāds centimetrs tomēr ir

toties stresainā keda esot uzpumpējis 8 centimetrus

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Man jau liekas ka šitādas braukšanas kultūras apstākļos CP-istus ir jāapbruņo kā padomijā ar automātiem kaklā un jādod tiesības šaut nebrīdinot.

Jo izskatās ka tikai pēc pāris nāves gadījumiem braucēji beidzot nāks pie prāta.

Aizej pie psihiatra,slimais...ja tev izskatās kaut kas...automātists hrenovs.

Samīzies, ja! Tā jau ir - kas vainīgs, tas bailīgs...

Automāts kaklā ir ļoti labs nomierinošs līdzeklis...

tev es vareetu ieteikt akmeni kaklaa..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispābā jau nav tālu līdz tam, ka ierocis būs galvenais instruments policista mēnešalgas pelnīšanai.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

shmurger rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Man jau liekas ka šitādas braukšanas kultūras apstākļos CP-istus ir jāapbruņo kā padomijā ar automātiem kaklā un jādod tiesības šaut nebrīdinot.

Jo izskatās ka tikai pēc pāris nāves gadījumiem braucēji beidzot nāks pie prāta.

Aizej pie psihiatra,slimais...ja tev izskatās kaut kas...automātists hrenovs.

Samīzies, ja! Tā jau ir - kas vainīgs, tas bailīgs...

Automāts kaklā ir ļoti labs nomierinošs līdzeklis...

tev es vareetu ieteikt akmeni kaklaa..

Un mest pa pārkāpēja vējstiklu? Nav slikts variants. Akmeņu mums ir da*******, vismaz ietaupīs uz lodēm.

ņu, ņu, tik nenopūdelē un treniņiem izvēlies LC vai RR, vēlams ar onkuli pie stūres

runā ka regulāra skriešana uzlabo asinsriti - gan potence parādoties, gan smadzenes atsākot strādāt

tukšpļūtis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man jau liekas ka šitādas braukšanas kultūras apstākļos CP-istus ir jāapbruņo kā padomijā ar automātiem kaklā un jādod tiesības šaut nebrīdinot.

Pēc tavas loģikas Itāļu karabinieriem būtu jāpārvietojas tankos un pa naktīm jāmīnē autobāņus. Idiots!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kad tev par staigāšanu bez atstarotāja atņems Nikee kedas, varēsi spriest pēc pieredzes, pašlaik - droši PN

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Graberis rakstīja: Kad tev par staigāšanu bez atstarotāja atņems Nikee kedas, varēsi spriest pēc pieredzes, pašlaik - droši PN

Kad atņemts, tad cilvēks beidzot sapratīs, ka tas atstarotājs ir vajadzīgs.

Atbalstu sodu palielināšanu.

Da par to pašu avārijas izraisīšanu sods tagad ir kautkāds sūda punktiņš vai pārdesmit latu sods (atkarībā no tā kāds pārkāpums bijis avārijas izraisītājam). Bet reāli kautkāda idiota dēļ cits cilvēks paliek ar sasistu auto vai vispār bez auto. Tur vajadzēja uzreiz tiesības nost uz gadu un pāris tūkstošu latu naudas sodu. Un plus vēl likt vainīgajam (vai viņa apdrošinātājam) par pienākumu nodrošināt cietušo pusi ar līdzvērtīgu auto līdz bojātais tiek sataisīts vai sagaidīta atlīdzība.

dziivee notiek arii nelaimes, un stulbas situacijas, kuraa var buut vainiigs arii tu, ko tad?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Graberis rakstīja: Kad tev par staigāšanu bez atstarotāja atņems Nikee kedas, varēsi spriest pēc pieredzes, pašlaik - droši PN

Kad atņemts, tad cilvēks beidzot sapratīs, ka tas atstarotājs ir vajadzīgs.

Atbalstu sodu palielināšanu.

Da par to pašu avārijas izraisīšanu sods tagad ir kautkāds sūda punktiņš vai pārdesmit latu sods (atkarībā no tā kāds pārkāpums bijis avārijas izraisītājam). Bet reāli kautkāda idiota dēļ cits cilvēks paliek ar sasistu auto vai vispār bez auto. Tur vajadzēja uzreiz tiesības nost uz gadu un pāris tūkstošu latu naudas sodu. Un plus vēl likt vainīgajam (vai viņa apdrošinātājam) par pienākumu nodrošināt cietušo pusi ar līdzvērtīgu auto līdz bojātais tiek sataisīts vai sagaidīta atlīdzība.

dziivee notiek arii nelaimes, un stulbas situacijas, kuraa var buut vainiigs arii tu, ko tad?

Nevajag vispārināt. Ja tev nodezina māju, tad vainīgo ieliek cietumā. Ja tev iznīcina auto, tad vainīgais samaksā 10 Ls par distances neievērošanu un brauc tālāk.

cietumā liek pēc tiesas

aizej uz tiesu, un pierādi, ka pilsonis, kas tev iznīcināja auto, jau piedzima ar ;launu nolūku tev to kasti iznīcināt, un arī viņu ielika cietumā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Graberis rakstīja: Kad tev par staigāšanu bez atstarotāja atņems Nikee kedas, varēsi spriest pēc pieredzes, pašlaik - droši PN

Kad atņemts, tad cilvēks beidzot sapratīs, ka tas atstarotājs ir vajadzīgs.

Atbalstu sodu palielināšanu.

Da par to pašu avārijas izraisīšanu sods tagad ir kautkāds sūda punktiņš vai pārdesmit latu sods (atkarībā no tā kāds pārkāpums bijis avārijas izraisītājam). Bet reāli kautkāda idiota dēļ cits cilvēks paliek ar sasistu auto vai vispār bez auto. Tur vajadzēja uzreiz tiesības nost uz gadu un pāris tūkstošu latu naudas sodu. Un plus vēl likt vainīgajam (vai viņa apdrošinātājam) par pienākumu nodrošināt cietušo pusi ar līdzvērtīgu auto līdz bojātais tiek sataisīts vai sagaidīta atlīdzība.

dziivee notiek arii nelaimes, un stulbas situacijas, kuraa var buut vainiigs arii tu, ko tad?

Nevajag vispārināt. Ja tev nodezina māju, tad vainīgo ieliek cietumā. Ja tev iznīcina auto, tad vainīgais samaksā 10 Ls par distances neievērošanu un brauc tālāk.

Tad mošk pie viena atceļam OCTA?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

shoreiz jaapiekriit Deksteram.

tev kaads paari dara, ka tu taads negatiivs?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

negribēju cept jaunu, šis izskatījās atbilstošs nosaukums.

dienās iznāca papļāpāt ar valsts struktūru darbiniekiem, kas vairāk zināmi kā CP ekipāžas.

tad tagad, sākoties saulainajam laikam, esot dots uzdevums pievērst papildus uzmanību auto stiklu tonējumam. ir arī izdalītas mērierīces. tiesa tikai 2 uz visām Rīgas ekipāžām.

nevis ķert visus un mērīt, bet pievērst uzmanību īpaši nekaunīgajiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Otrdien un trešdien divi dažādi notikumi ar CP, kur acīm redzami parādās viņu trulais darba stils, kas pierāda, ka viņu darbība un satiksmes drošība ir ļoti tālu viens no otra.

Par pirmo gadījumu nosūtīju Redaktoram rakstu un bildes, par otro vēl taps, visticamāk ne tikai redakcijai, bet tālāk kaut kur. Tāda sajūta, ka pēdējā laikā tur palikuši tikai ļoti zema cilvēciskā līmeņa inspektoreļi.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti