Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdod Honda Civic 4D 1.8 Exe AT

 
1 2 3 4 5 6 ..9
FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

nja...dargi tochna nav...

zhel ka jau paspeju iegadaties citu hondu...shitas butu istais...kad mekleju tad shadu civicu automatu nevareju atrast ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cena pilnīgi neadekvāta apgalvojumam "LĒTI"....

netici????

nu nenolaid cenu un uzņem laiku cik ilgā laikā izdosies pārdot

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

nu nez par 2,5 gadu vecu mašīnu kurai ir garantija vēl kādus 10 k km vai to pašu 1/2 gadu pusli'dz ir OK. LĒTI nav bet lēti vārdam atbilstu, jo citi piedāvājumi ir kosmoss, bet šis kaut cik atbilstu tirgus pieprasījumam. domājams ka aizies pa tiem 7,5k

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: nu nez par 2,5 gadu vecu mašīnu kurai ir garantija vēl kādus 10 k km vai to pašu 1/2 gadu pusli'dz ir OK. LĒTI nav bet lēti vārdam atbilstu, jo citi piedāvājumi ir kosmoss, bet šis kaut cik atbilstu tirgus pieprasījumam. domājams ka aizies pa tiem 7,5k

kādi 2.5gadi????

pēc 3 dienām būs jau pilni trīs

garantijas viņai NAV, tobiš nebūs brīdī, kad tu viņu nopirksi

labi, garantijas nebūs un nevajag arī....

vienkārši tas nav LĒTI, tā ir parasta cena

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja: nu nez par 2,5 gadu vecu mašīnu kurai ir garantija vēl kādus 10 k km vai to pašu 1/2 gadu pusli'dz ir OK. LĒTI nav bet lēti vārdam atbilstu, jo citi piedāvājumi ir kosmoss, bet šis kaut cik atbilstu tirgus pieprasījumam. domājams ka aizies pa tiem 7,5k

kādi 2.5gadi????

pēc 3 dienām būs jau pilni trīs

garantijas viņai NAV, tobiš nebūs brīdī, kad tu viņu nopirksi

labi, garantijas nebūs un nevajag arī....

vienkārši tas nav LĒTI, tā ir parasta cena

Garantija ir vel menesi. Kad bus reals pircejs nevis tads pljutitajs kads tu, tad ari runasim leti vai neleti...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja: nu nez par 2,5 gadu vecu mašīnu kurai ir garantija vēl kādus 10 k km vai to pašu 1/2 gadu pusli'dz ir OK. LĒTI nav bet lēti vārdam atbilstu, jo citi piedāvājumi ir kosmoss, bet šis kaut cik atbilstu tirgus pieprasījumam. domājams ka aizies pa tiem 7,5k

kādi 2.5gadi????

pēc 3 dienām būs jau pilni trīs

garantijas viņai NAV, tobiš nebūs brīdī, kad tu viņu nopirksi

labi, garantijas nebūs un nevajag arī....

vienkārši tas nav LĒTI, tā ir parasta cena

Garantija ir vel menesi. Kad bus reals pircejs nevis tads pljutitajs kads tu, tad ari runasim leti vai neleti...

ja būs

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

didzinators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja: nu nez par 2,5 gadu vecu mašīnu kurai ir garantija vēl kādus 10 k km vai to pašu 1/2 gadu pusli'dz ir OK. LĒTI nav bet lēti vārdam atbilstu, jo citi piedāvājumi ir kosmoss, bet šis kaut cik atbilstu tirgus pieprasījumam. domājams ka aizies pa tiem 7,5k

kādi 2.5gadi????

pēc 3 dienām būs jau pilni trīs

garantijas viņai NAV, tobiš nebūs brīdī, kad tu viņu nopirksi

labi, garantijas nebūs un nevajag arī....

vienkārši tas nav LĒTI, tā ir parasta cena

Garantija ir vel menesi. Kad bus reals pircejs nevis tads pljutitajs kads tu, tad ari runasim leti vai neleti...

ja būs

Nu Tu nebuusi! Tad ko kauleejies?!

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

Ta ka ir garantija, tad pienemu, ka tavs auto ir perfekta tehniska kartiba. Painteresesos par lizingu, parak labs variants, lai palaistu garam.

PIRMAIS spamotaj!? paradi kur ir labaks CIVIC, nopirkshu to.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

tīri ņemams variants. Tas, ka pārdod Bensons, jau ir sava veida kvalitātes zīme.

Par kādiem 5 000 LVL paņemtu momentā un skaidrā naudā

p.s. šķiet, ka šodien ņemt jaunu līzingu ir pilnīgs neprāts, jo % likmes ir nenormālas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: Ta ka ir garantija, tad pienemu, ka tavs auto ir perfekta tehniska kartiba. Painteresesos par lizingu, parak labs variants, lai palaistu garam.

PIRMAIS spamotaj!? paradi kur ir labaks CIVIC, nopirkshu to.

painteresējies par līzingu labāk

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: tīri ņemams variants. Tas, ka pārdod Bensons, jau ir sava veida kvalitātes zīme.

Par kādiem 5 000 LVL paņemtu momentā un skaidrā naudā

p.s. šķiet, ka šodien ņemt jaunu līzingu ir pilnīgs neprāts, jo % likmes ir nenormālas

Nomik, ja Tev ir 5000, tad jau Tev vel dazas shtukas piemest nebutu problema?!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: Ta ka ir garantija, tad pienemu, ka tavs auto ir perfekta tehniska kartiba. Painteresesos par lizingu, parak labs variants, lai palaistu garam.

PIRMAIS spamotaj!? paradi kur ir labaks CIVIC, nopirkshu to.

Ilgi jau vairs nav, bet Bensonam bus defektacijas lapa, tad ari trukumus vares Nippon noverst!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Nomik, ja Tev ir 5000, tad jau Tev vel dazas shtukas piemest nebutu problema?!

arī 7500 nav problēma, bet esmu vienkārši nolēmis par otro auto, ar kuru pamatā brauks sieva, netērēt vairāk par kādiem 5 000 LVL. Absolūti nepieņemams variants ir liels auto, neder dīzelis, un supermazs auto arī neder.

Šis ir viens no auto, kas vairāk vai mazāk atbilst manām prasībām - automāts, klimats, ... un Honda.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

Nomik, ja Tev ir 5000, tad jau Tev vel dazas shtukas piemest nebutu problema?!

arī 7500 nav problēma, bet esmu vienkārši nolēmis par otro auto, ar kuru pamatā brauks sieva, netērēt vairāk par kādiem 5 000 LVL. Absolūti nepieņemams variants ir liels auto, neder dīzelis, un supermazs auto arī neder.

Šis ir viens no auto, kas vairāk vai mazāk atbilst manām prasībām - automāts, klimats, ... un Honda.

Nu ja gribi pasvaigu auto, tad tev janjem jazz, bet nezinu vai tiem ir AT un klima un laikam ka ir par mazu

Aizbrauc un paskaties to Civicu, gan jau var cenu korigeet, ja iznem araa no komisijas, tad varetu nostaties zem 7 lati

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: tīri ņemams variants. Tas, ka pārdod Bensons, jau ir sava veida kvalitātes zīme.

Par kādiem 5 000 LVL paņemtu momentā un skaidrā naudā

p.s. šķiet, ka šodien ņemt jaunu līzingu ir pilnīgs neprāts, jo % likmes ir nenormālas

KĀ ar crv , cik jau nobraucis . Kāds ziemas degvielas patēriņš?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

KĀ ar crv , cik jau nobraucis . Kāds ziemas degvielas patēriņš?

pa 8,5 mēnešiem nobraukti gandrīz 19 000 km.

Vidējais degvielas patēriņš ziemā (cik nu mums tā ziema ir) ir pieaudzis par litru uz 100 km. Tāad aptuveni 10,5 l/100 km. Pieņemami.

nekādu problēmu līdz šim nav bijis (ptu, ptu,ptu). Drīz būs jāpiesakās uz apkopi, kuru domāju, ka veikšu Bensonā nevis Nipponā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Nu ja gribi pasvaigu auto, tad tev janjem jazz, bet nezinu vai tiem ir AT un klima un laikam ka ir par mazu

Aizbrauc un paskaties to Civicu, gan jau var cenu korigeet, ja iznem araa no komisijas, tad varetu nostaties zem 7 lati

Uz to zilo Jazz (bensons mājasapā) jau mazliet palūkojos, bet aprīkojums neapmierina.

Vai konkrēajam Civikam cena ir ar PVN vai bez?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Piedāvātais Honda-Civic izskatās ārkārtīgi baudāms, jo ir ar automātisko ātrumkārbu. 2008.gada vasarā uz diennakti biju noīrējis Honda-FR-V ar tādu pašu 1,8 litru motoru un automātu kā šim Civic. Gāja ļoti labi! Tad jāsecina, ka vieglākais Civic ies vēl labāk.

Es šo Honda-Civic nepirkšu, jo man lieliski kalpo 2006.gada marta Opel-Meriva 1,3 CDTI, kuras nobraukums patlaban ir 63225 km, bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš turas 5,2 litru uz 100 km līmenī.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Es šo Honda-Civic nepirkšu, jo man lieliski kalpo 2006.gada marta Opel-Meriva 1,3 CDTI, kuras nobraukums patlaban ir 63225 km, bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš turas 5,2 litru uz 100 km līmenī.

Tu taču neesi normāls. šitais bija lieki rakstīts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fan, tu to tekstu labāk ieliec parakstā, paretam upgreido, nebūs lieki jāraksta

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Piedāvātais Honda-Civic izskatās ārkārtīgi baudāms, jo ir ar automātisko ātrumkārbu. 2008.gada vasarā uz diennakti biju noīrējis Honda-FR-V ar tādu pašu 1,8 litru motoru un automātu kā šim Civic. Gāja ļoti labi! Tad jāsecina, ka vieglākais Civic ies vēl labāk.

Es šo Honda-Civic nepirkšu, jo man lieliski kalpo 2006.gada marta Opel-Meriva 1,3 CDTI, kuras nobraukums patlaban ir 63225 km, bet vidējais dīzeļdegvielas patēriņš turas 5,2 litru uz 100 km līmenī.

baigi rijīgs Tev tas auto..

es pilnīgi nopietni to saku

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

Nu ja gribi pasvaigu auto, tad tev janjem jazz, bet nezinu vai tiem ir AT un klima un laikam ka ir par mazu

Aizbrauc un paskaties to Civicu, gan jau var cenu korigeet, ja iznem araa no komisijas, tad varetu nostaties zem 7 lati

Uz to zilo Jazz (bensons mājasapā) jau mazliet palūkojos, bet aprīkojums neapmierina.

Vai konkrēajam Civikam cena ir ar PVN vai bez?

Kamer bija lizinga tikmer bija PVN, tagad es vinju izpirku un PVN vairs nav.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Kamer bija lizinga tikmer bija PVN, tagad es vinju izpirku un PVN vairs nav.

tad doma par šī auto iegādi atkrīt uzreiz.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

Kamer bija lizinga tikmer bija PVN, tagad es vinju izpirku un PVN vairs nav.

tad doma par šī auto iegādi atkrīt uzreiz.

Taa jau visi saka!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja:

Kamer bija lizinga tikmer bija PVN, tagad es vinju izpirku un PVN vairs nav.

tad doma par šī auto iegādi atkrīt uzreiz.

Taa jau visi saka!

un normāli saka

pilnīgi veltīgi pakāsi pēvēennu varēji uz kadu siju nomest

1 2 3 4 5 6 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti