Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: Es tagad esmu neziņā...

Ja man algu maksā vadonis, kurš ceļ IKP, vai man arī ir jāceļ IKP?

Vai tas ir likumīgi divreiz celt IKP? Tas nav kā dubultā aplikšana ar nodokļiem?

Kaksi, tu vispār zini, kas ir IKP?

Individuālais kopprodukts?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tieši tā, vadonim taisnība! Mani uztrauc tikai tas, lai vadoņa IKP ceļas ģeometriskajā progresijā. Jo labāk vadonim, jo labāk man...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Patiesība tomēr kož acīs??? Ak tu nabadziņš. Nu, piedod. Nezināju, ka tev tādi kompleksi.

Nu tā jau ir – ja nekur neņem pretī tad pēdējā iespēja ir kļūt par ofisplanktonu un fantazēt visādas muļķības.

P.S. Kas kopīgs ofisplanktonam ar birokrātu?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Par to parazitēšanu vispār interesanti? Varētu padomāt, ka tu un tavs darba devējs ir kāda labadrības iestāde.

Un ja runājam pēc tavas filozofijas, sanāk, ka visi parazitē uz citu ienākumu rēķina, tu tai skaitā, jo citi maksā, lai uzturētu mūs - liekēžus.

Ko tu reālu esi radījis?

Tu tikai piedāvā pienešanas un rēķinu iznēsāšanas kā arī naudas iekasēšanas servisu. To pat par pievienoto vērtību nevar nosaukt nerunājot par kautko reāli taustāmu. Pēc kā var secināt ka tas ir parazitējošs pasākums kur uzcenojums ir kā produktiem vai pakalpojumiem ar augstu pievienoto vērtību, bet tev viņas nav – vienkārši nav. Rezultātā parazitējošu elementu darbība arī veicina krīzi un Āfrikas badu…

Ne jau vienmēr ir jārada taustāma pievienotā vērtība.. Dažreiz pietiek ar darba apstākļu uzlabošanu, lai Tu spētu radīt taustāmu pievienoto vērtību par diviem Resp., ja jugi nepievestu klāt polisi, pašam nāktos braukt pakaļ un tērēt laiku tā vietā, lai radītu to vērtību

P.S. Uz ierēdņiem arī tas attiecas, tik ierēdņu gadījumā viņiem bieži nesanāk darba apstākļu uzlabošana

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Tieši tā, vadonim taisnība! Mani uztrauc tikai tas, lai vadoņa IKP ceļas ģeometriskajā progresijā. Jo labāk vadonim, jo labāk man...

Tāpēc jau sabiedrība ir,lai uzturētu tādus,kas paši nevar par sevi parūpēties Tu esi pensionāru un nespējnieku kategiorijā

Kamēr tu spēj, melnstrādniek, man vairāk neko nevajag...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ļoti vienkārši, ja jugasvilli pakalpojumus nevienam nevajadzētu, viņam nāktos darīt ko citu.

Tā kā kādam šos pakalpojumus vajag, tad tie arī tiek sniegti.

Neviens taču netiek spiests izmantot brokera pakalpojumus.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Patiesība tomēr kož acīs??? Ak tu nabadziņš. Nu, piedod. Nezināju, ka tev tādi kompleksi.

Nu tā jau ir – ja nekur neņem pretī tad pēdējā iespēja ir kļūt par ofisplanktonu un fantazēt visādas muļķības.

P.S. Kas kopīgs ofisplanktonam ar birokrātu?

Jampampiņ, es tev jau 3. reizi uzdodu konkrētu jautājumu - ko pievienotas vērtības un IKP celšanas labā dari TU? Bet tu tik turpini tukšpļūtīt.

labāk prasi par ražošanu - jo IKP ir herņa, kura pēc būtības neko neparāda...

tapāt ka pievienota vērtība..... bļ*dj... liek 300% uzcenojuma - a tolku valstij nekāda...

ražošana ir visam pamats - nevis tā herņā, ko jūs te gvelžat...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Par to jau arī stāsts. Upīc te streso, ka es parazitēju uz tautas rēķina un neradu pievienoto vērtību, bet to, ka pats nav mazāks liekēdis, atzīt nespēj. Pie viņa tukšpļūtīšanas jau esmu pieradis, bet, nu, tik un tā smieklīgi.

Punkts 1 – es nestresoju.

Punkts 2 – mana nozare nav tā bez kuras nevarētu iztikt, bet tomēr bez viņas nu nekas mūsdienās nenotiek. Plus tam visam klāt ir reāls un taustāms galarezultāts.

Punkts 3 – apdirsinātāji vienu brīdi nevarēja nemaz iztikt bez maniem pakalpojumiem… (esmu atskatījies visvisādas polises un apdirsinātāju bukletos salieto ūdeni)

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Agrāk bija:

spirt, vodka, sigareti

Tagad ir:

spirt, vodka, sigareti, octi

Ja agrāk teicēji bija spekulanti, tad tagad menedžeri, dīleri, brokeri u.t.t.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Agrāk bija:

spirt, vodka, sigareti

Tagad ir:

spirt, vodka, sigareti, octi

Ja agrāk teicēji bija spekulanti, tad tagad menedžeri, dīleri, brokeri u.t.t.

Tagad ir :

Ženščini - aružije - narkoķiki

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tas ir humors iz dzīves.

Viens kadrs šitā nopurpināja, kad šamajam piegriezās uzbāzīgie »spirt votka sigareti«

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Agrāk bija:

spirt, vodka, sigareti

Tagad ir:

spirt, vodka, sigareti, octi

Ja agrāk teicēji bija spekulanti, tad tagad menedžeri, dīleri, brokeri u.t.t.

It kā tu zinātu,kā bija agrāk.

Es gan zinu – agrāk CP spieda caurumus talonā. 3 caurumi un tiesības nost. Agrāk CP skatīja ceļazīmes (papīra gabals šoferim) – ja nav bet brauc tad značit haltūrē – čokā iekšā...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu jau neesi tas budžeta iestādes šoferjuga gauss.

Neesmu gan

Bet labi vien ir – ar mašīnu liekas ka esi brīvs cilvēks – bet nē – patiesībā tikai mobils un ierobežots – bez mašīnas – brīvs un daļēji mobils…

P.S. Mans domu grauds – izmantojot jāievēro autortiesības…

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Bet tu tikai kārtējo reizi pierādīji, ka esi tukšpļūtis... Samierinies, būs jau labi.

Ej un izdari kaut ko Latvijas ekonomikas un IKP celšanas labā – parazīts un līkrocis kā arī URLA…

+10

+101

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Tu jau neesi tas budžeta iestādes šoferjuga gauss.

Neesmu gan

Bet labi vien ir – ar mašīnu liekas ka esi brīvs cilvēks – bet nē – patiesībā tikai mobils un ierobežots – bez mašīnas – brīvs un daļēji mobils…

P.S. Mans domu grauds – izmantojot jāievēro autortiesības…

Nja... Vienīgā brīvība, ko auto ierobežo, ir alkohola patēriņš. Žēl man tevis

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nja... Vienīgā brīvība, ko auto ierobežo, ir alkohola patēriņš. Žēl man tevis

Tad jau tu neesi nekad bijis Rīgā un neesi meklējis parkinga iespēju 20 minūtes ja jau tev viss reducējas tikai uz alko…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Nja... Vienīgā brīvība, ko auto ierobežo, ir alkohola patēriņš. Žēl man tevis

Tad jau tu neesi nekad bijis Rīgā un neesi meklējis parkinga iespēju 20 minūtes ja jau tev viss reducējas tikai uz alko…

Esmu Rīgā katru dienu, bet neuzskatu, ka vienmēr un visur jāpārvietojas ar auto. Nu jā - ja auto kļūst par atkarību alko vietā, atkal jau atgriežamies pie sākotnējā.

Es patiešām NEKAD neesmu 20 minūtes meklējis parkinga iespēju, jo māku arī iet ar kājām, ne tikai piebraukt pie veikala durvīm invalīdu stāvvietā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nē nu ka piecīši birst ārā no ķeselēm un somām tie jau var atļauties parkoties Rīgā.

www.likumi.lv/...

Punkts 4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nē nu ka piecīši birst ārā no ķeselēm un somām tie jau var atļauties parkoties Rīgā.

www.likumi.lv/...

Punkts 4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā…

Nu bet priekš kam tev jāparkojas vecrīgā iekšā?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nē nu ka piecīši birst ārā no ķeselēm un somām tie jau var atļauties parkoties Rīgā.

www.likumi.lv/...

Punkts 4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā…

Nu jā - maz tu negribi. Vecrīgā viņam sagribējies noparkoties. Noliec auto Olimpijas stāvvietā bez maksas un kavēšanās un pārej pāri Vanšu tiltam ar kājiņām! Nevis ņaudi ka dārgi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: Nē nu ka piecīši birst ārā no ķeselēm un somām tie jau var atļauties parkoties Rīgā.

www.likumi.lv/...

Punkts 4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā…

Ko tu dzen sviestu ????????

nespēji iedomāties, ka tavi čomi spēj pieņemt tāāāāādus likumus?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nespēji iedomāties, ka tavi čomi spēj pieņemt tāāāāādus likumus?

Šis ir viens no retajiem sakarīgajiem likumiem, ja nu kas. Vecrīgai NAV jābūt publiskam stāvlaukumam, bet tajā pat laikā ir labi, ka tā ir vienlīdz pieejama visiem, nevis ar caurlaidēm, vai kā tamlīdzīgi.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Starp citu, Vecrīgā var auto atstāt arī bez maksas, nepārkāpjot noteikumus.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Starp citu, Vecrīgā var auto atstāt arī bez maksas, nepārkāpjot noteikumus.

Daudz kur var - bet tā noteikti nav viesiem pieejama iespēja ar ko var rēķināties. Es nosaucu piemēru, kas ir pieejams jebkuram, bez specifiskām "vietējo" zināšanām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nespēji iedomāties, ka tavi čomi spēj pieņemt tāāāāādus likumus?

Šis ir viens no retajiem sakarīgajiem likumiem, ja nu kas. Vecrīgai NAV jābūt publiskam stāvlaukumam, bet tajā pat laikā ir labi, ka tā ir vienlīdz pieejama visiem, nevis ar caurlaidēm, vai kā tamlīdzīgi.

mani neuztrauc cena.... man vienkārši patīk Vadoņa parastā reakcija par lietām, ko jamais domā, ka baigi labi pārzina

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti