Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Turpinam īso ekslursu CSN svarīgajos punktos:

34. Transportlīdzekļa vadītājam, braucot pa ceļiem, kā arī pa citām vietām, kurās iespējama transportlīdzekļu braukšana, jāievēro šo noteikumu un citu ceļu satiksmi reglamentējošu normatīvo aktu prasības.

38.4. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie (gājēji un velosipēdu vadītāji);

112. Transportlīdzekļa vadītājam jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz noteiktos ierobežojumus, ņemot vērā ceļu satiksmes intensitāti, transportlīdzekļa un kravas īpatnības un stāvokli, kā arī ceļa un meteoroloģiskos apstākļus (īpaši redzamību braukšanas virzienā).

114. Apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās, daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās - 20 km/h.

115. Ārpus apdzīvotām vietām transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt:

115.1. motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 t, un autobusiem - 90 km/h;

115.2. automobiļiem un autobusiem, velkot piekabi, un kravas automobiļiem, kuru pilna masa pārsniedz 7,5 t, - 80 km/h.

116. Ceļa posmos, kur uzstādītas attiecīgas ceļa zīmes, transportlīdzekļi drīkst braukt ar ātrumu, kas nepārsniedz ceļa zīmē norādīto.

119. Transportlīdzekļa vadītājam atkarībā no braukšanas ātruma jāizvēlas tāda distance, lai, priekšā braucošajam transportlīdzeklim bremzējot, būtu iespējams izvairīties no sadursmes, kā arī jāizvēlas tāds intervāls, kas nodrošina ceļu satiksmes drošību.

No tā visa izriet, ka tiklīdz Tu sāc pārsniegt ātrumu, lieic kādam pakaļā, vai nespēj sadzēsties rupji pārkāpjot šos noteikumus variei iet stūrī paoponēt pats sev

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Iztiksim bez filosofijas un slapjajiem sapņiem, pieturēsimies pie CSN punktiem...

Brīnišķīgi, lasam CSN:

6. Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības.

Vēl ir jautājumi?

Tu vari tā uzkatīt, bet no sākuma izlasi par ceļa došanu pa galveno braucošajam.

Tur jau ta sāls, ka cilvēks aprēķina sava auto iespējas un nepieciešamo ieskrējiena garumu lai iekļautos plūsmā, izbraucot uz galvenā ceļa (netraucējot pa galveno ceļu braucošajam), balstoties uz savām likumiskajam tiesībām pieņemt, ka pa galveno ceļu braucošais nepārsniedz 50 km/h (vai 70, ja tas ir operatīvais).

Visas problēmas uz ceļa sākas tieši no rēķināšanas. Precīzāk, jo lielāks rēķinātājs, jo potenciālāks slepkava.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Turpinam īso ekslursu CSN svarīgajos punktos:

34. Transportlīdzekļa vadītājam, braucot pa ceļiem, kā arī pa citām vietām, kurās iespējama transportlīdzekļu braukšana, jāievēro šo noteikumu un citu ceļu satiksmi reglamentējošu normatīvo aktu prasības.

38.4. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, it sevišķi mazāk aizsargātie (gājēji un velosipēdu vadītāji);

112. Transportlīdzekļa vadītājam jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz noteiktos ierobežojumus, ņemot vērā ceļu satiksmes intensitāti, transportlīdzekļa un kravas īpatnības un stāvokli, kā arī ceļa un meteoroloģiskos apstākļus (īpaši redzamību braukšanas virzienā).

114. Apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās, daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās - 20 km/h.

115. Ārpus apdzīvotām vietām transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt:

115.1. motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 t, un autobusiem - 90 km/h;

115.2. automobiļiem un autobusiem, velkot piekabi, un kravas automobiļiem, kuru pilna masa pārsniedz 7,5 t, - 80 km/h.

116. Ceļa posmos, kur uzstādītas attiecīgas ceļa zīmes, transportlīdzekļi drīkst braukt ar ātrumu, kas nepārsniedz ceļa zīmē norādīto.

119. Transportlīdzekļa vadītājam atkarībā no braukšanas ātruma jāizvēlas tāda distance, lai, priekšā braucošajam transportlīdzeklim bremzējot, būtu iespējams izvairīties no sadursmes, kā arī jāizvēlas tāds intervāls, kas nodrošina ceļu satiksmes drošību.

No tā visa izriet, ka tiklīdz Tu sāc pārsniegt ātrumu, lieic kādam pakaļā, vai nespēj sadzēsties rupji pārkāpjot šos noteikumus variei iet stūrī paoponēt pats sev

Tu diemžēl esi auns.........

Kur punkti par ceļa došanu, braukšanu krustojumos, izbraukšanu no blakusteritorijām u.t.t. Tie ir daudz galvenāki, par taviem "galvenajiem".

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Iedomājos CP-ista izteiksmi uzklausot palaidnieku:

Izbraucot uz galvenā ceļa rēķinājos, ka pa to braucošais ievēro CSN un nolēmu nedot viņam ceļu.

Toš debils.

Paskaidrojumā, ja man ieliktu pakaļā rakstītu - braucu, nevienu netraucēju pēkšņi bams man tas plānprātiņš ieitrieicas mašīnas aizmugurē.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Visas problēmas uz ceļa sākas tieši no rēķināšanas. Precīzāk, jo lielāks rēķinātājs, jo potenciālāks slepkava.

Ja es lidoju pāri atļautajam, un es to daru diezgan bieži, tad es arī cenšos rēķināt. Pēc manas saprašanas bīstamākās vietās tomēr metu nost ātrumu, jo pēc maniem aprēķiniem varu nepaspet savākties viena passātpensionātora gadījumā.

līdz šim mani aprēķini ir bijuši pareizi. (Braukšanas pieredze jau bez tiesībām bija laba, bet ar tiesībām kopš 1997. gada.)

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss, kāmi pabaroji?

Vēl pasaki, ka luksofors nedrīkst zemi lidojoša braucēja priekšā. VIņam jāpagaida kamēr lidotājs pārldo...

Vēlreiz saku - man ir jādod ceļš tiem, kurus spēj ieraudzīt. Un nebaidies - gandrīž visi spēj ieraudzīt un aprēķināt tuvojošos objektus, kuri ipārkāpj atļauto ātrumu + 20 km/h, pat pārkāpumu + 50 km/h apdzīvotā vieitā izlasi APK...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja: Iedomājos CP-ista izteiksmi uzklausot palaidnieku:

Izbraucot uz galvenā ceļa rēķinājos, ka pa to braucošais ievēro CSN un nolēmu nedot viņam ceļu.

Toš debils.

Paskaidrojumā, ja man ieliktu pakaļā rakstītu - braucu, nevienu netraucēju pēkšņi bams man tas plānprātiņš ieitrieicas mašīnas aizmugurē.

Vot es vienu tādu kā tu izārstēju, diezgan pamatīgi. Liels bija viņa izbrīns un mazs sarāvās..... , kad es CP-istu kungiem parādīju auto uzstādītās kameras ierakstu, kur ļoti labi bija redzams, kā notika mēģinājums nedod ceļu un ar ko tas beidzās....

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Gauss, kāmi pabaroji?

Vēl pasaki, ka luksofors nedrīkst zemi lidojoša braucēja priekšā. VIņam jāpagaida kamēr lidotājs pārldo...

Vēlreiz saku - man ir jādod ceļš tiem, kurus spēj ieraudzīt. Un nebaidies - gandrīž visi spēj ieraudzīt un aprēķināt tuvojošos objektus, kuri ipārkāpj atļauto ātrumu + 20 km/h, pat pārkāpumu + 50 km/h apdzīvotā vieitā izlasi APK...

Tu diezgan tālu esi aizlidinājies no diskusijas sākuma avota...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nav laika vairs te ārstēt virtuālos.......

Tiksimies ielās, tad redzēs, kuram taisnība, kurš stiprāks un ar lielāku galu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Gauss, kāmi pabaroji?

Vēl pasaki, ka luksofors nedrīkst zemi lidojoša braucēja priekšā. VIņam jāpagaida kamēr lidotājs pārldo...

Vēlreiz saku - man ir jādod ceļš tiem, kurus spēj ieraudzīt. Un nebaidies - gandrīž visi spēj ieraudzīt un aprēķināt tuvojošos objektus, kuri ipārkāpj atļauto ātrumu + 20 km/h, pat pārkāpumu + 50 km/h apdzīvotā vieitā izlasi APK...

Tu diezgan tālu esi aizlidinājies no diskusijas sākuma avota...

Žēl ka izbraucējs nevarēja parād ierakstu visos virzieinos ar uzskatāmu pierādījumu par Tavu ātrumu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gauss nav tas pats kaksis?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja: Iedomājos CP-ista izteiksmi uzklausot palaidnieku:

Izbraucot uz galvenā ceļa rēķinājos, ka pa to braucošais ievēro CSN un nolēmu nedot viņam ceļu.

Toš debils.

Paskaidrojumā, ja man ieliktu pakaļā rakstītu - braucu, nevienu netraucēju pēkšņi bams man tas plānprātiņš ieitrieicas mašīnas aizmugurē.

Vot es vienu tādu kā tu izārstēju, diezgan pamatīgi. Liels bija viņa izbrīns un mazs sarāvās..... , kad es CP-istu kungiem parādīju auto uzstādītās kameras ierakstu, kur ļoti labi bija redzams, kā notika mēģinājums nedod ceļu un ar ko tas beidzās....

protams, ja vien tu nebrauc ar pašvaldībnieku tačku

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tūlīt atkal pazudīs un tad ar kaut kādu marčiku izlīdīs pēc mēneša ārā.

Čau puļķīt...!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

O, lielā tapa arī klāt, ar visiem līdzskrējējiem puļķīšiem...

p.s. lai arī par ko būtu diskusija, galvenais, lai tauta cepjās, jo vairāk, jo labāk... kā man patīk liet eļļu ugunī!

nu, mīkstie, uz priekšu, pierādiet sevi vismaz virtuāli...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vienu es zinu točna, uz ielas tu esi mīkstāks par šārīta dubļiem... a kas virtuāli, man pilnīgi pie pakaļas...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tvnetā parādījies rakstelis un ar degpinkta video par Valmieras gadījumu. Šķiet, kādi dabūs pa (formas) biksēm!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Cik ilgi slepkavas būs uz ceļiem:

www.tvnet.lv/...

Cik vēl gadījumus vajag, lai sāktu pastiprinātās veselības pārbaudes profesionālajiem vadītājiem?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Daudz jau būs izdarīts, kad aizvāks no ceļa tādus pajoliņus kā tevi, kas apļos par pirmo joslu tālāk aizbraukt nejēdz, kas uzskata, ka ir normāli braukt pa galveno divreiz pārsniedzot ātrumu utt. utjp.

A ko tad CP darīs? Papildinās besdarbnieku rindas?

Ja visi vienā dienā paliks godīgi un ievēros pilnīgi visus noteikumus un likumus – valstij tak bankrots uzreiz iestāsies, budžets sabruks vienā mirgā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tu vispār zini, cik naudas tiek iekasēts par noteikumu pārkāpumiem, kāds ir soda naudas procents attiecībā pret pārējo budžetu? .

To neviens nezin, jo daļa sodu nonāk pašvaldības kasē bet citi valsts kasē. CP sodi bija kautkas ap 400 citroniem

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Tu vispār zini, cik naudas tiek iekasēts par noteikumu pārkāpumiem, kāds ir soda naudas procents attiecībā pret pārējo budžetu? .

To neviens nezin, jo daļa sodu nonāk pašvaldības kasē bet citi valsts kasē. CP sodi bija kautkas ap 400 citroniem …

Un vēl vieni 400citroni aiziet privātajās kabatās (ka pieņem, ka katrs otrais sods tiek formēts oficiāli)

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tu ko esi sapīpējies, tukšpļūti?

Vēlētājs parastais un tipiskais. Skats tāds ka jūs esat kā tirgussieva kas no pieņēmumiem mēģina izpūst jau notikušu faktu…

Es teicu ka nezinu – vienkārši minēju, izrādījās ka sakars ar četri ir…

Jūs uzreiz to pieņemat kā notikušu faktu un sākat sprauslāt siekalas uz monitora (labi ka uz savējā) mētājoties ar familiarītātēm un personīgiem apvainojumiem.

Nu ja tādi noteikumi tad saņemiet:

Pieveries apdirsināšanas kantora žurka kurai līki pirksti. Smagākais ko tādi hļupiki dara ir turēt alus pudeli un pļūtīt netā kāds forš darbs jums ir, bet reāli esiet liekēdis un parazitējat uz citu cilvēku pienākumiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Par to parazitēšanu vispār interesanti? Varētu padomāt, ka tu un tavs darba devējs ir kāda labadrības iestāde.

Un ja runājam pēc tavas filozofijas, sanāk, ka visi parazitē uz citu ienākumu rēķina, tu tai skaitā, jo citi maksā, lai uzturētu mūs - liekēžus.

Ko tu reālu esi radījis?

Tu tikai piedāvā pienešanas un rēķinu iznēsāšanas kā arī naudas iekasēšanas servisu. To pat par pievienoto vērtību nevar nosaukt nerunājot par kautko reāli taustāmu. Pēc kā var secināt ka tas ir parazitējošs pasākums kur uzcenojums ir kā produktiem vai pakalpojumiem ar augstu pievienoto vērtību, bet tev viņas nav – vienkārši nav. Rezultātā parazitējošu elementu darbība arī veicina krīzi un Āfrikas badu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Bet tu tikai kārtējo reizi pierādīji, ka esi tukšpļūtis... Samierinies, būs jau labi.

Ej un izdari kaut ko Latvijas ekonomikas un IKP celšanas labā – parazīts un līkrocis kā arī URLA…

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Bet tu tikai kārtējo reizi pierādīji, ka esi tukšpļūtis... Samierinies, būs jau labi.

Ej un izdari kaut ko Latvijas ekonomikas un IKP celšanas labā – parazīts un līkrocis kā arī URLA…

+10

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es tagad esmu neziņā...

Ja man algu maksā vadonis, kurš ceļ IKP, vai man arī ir jāceļ IKP?

Vai tas ir likumīgi divreiz celt IKP? Tas nav kā dubultā aplikšana ar nodokļiem?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti