Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu bet priekš kam tev jāparkojas vecrīgā iekšā?

Krastmala jau nav vecrīgā iekšā tā ir ārpusē.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nespēji iedomāties, ka tavi čomi spēj pieņemt tāāāāādus likumus?

Šis ir viens no retajiem sakarīgajiem likumiem, ja nu kas. Vecrīgai NAV jābūt publiskam stāvlaukumam, bet tajā pat laikā ir labi, ka tā ir vienlīdz pieejama visiem, nevis ar caurlaidēm, vai kā tamlīdzīgi.

mani neuztrauc cena.... man vienkārši patīk Vadoņa parastā reakcija par lietām, ko jamais domā, ka baigi labi pārzina

Nu tas jau laikam interpretācijas jautājums. Vismaz es viņa teikto uztvēru kā reakciju apgalvojumam, ka šāda ir maksa par parkošanos visā Rīgā. Nevis par to, ka nav šada likuma...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nu bet priekš kam tev jāparkojas vecrīgā iekšā?

Krastmala jau nav vecrīgā iekšā tā ir ārpusē.

Krastmalā 5/8Ls? :8 parādi čeku... Esmu tur licis auto par citu cenu - to kas norādīta arī kartē - C tarifu zona par 0.80/1.20 Ls

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dombītis jau ar klārēja radio studijā ka ar sociālo spilvenu viss ir TIP TOP. Latvenergo dala bezmaksas elektrību. Lattelecoms rūpējas par visiem ar vispasaules digitalizāciju. Ministri rajas vaiga sviedros galvas nepacēluši. Arodbiedrību prasības esot fufelis jo nepiedāvā risinājumu. Un ka nodokļu ņemšana avansā ir vispasaules prakse…

Vobščem meli – ļoti lieli meli…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Krastmalā 5/8Ls? :8 parādi čeku... Esmu tur licis auto par citu cenu - to kas norādīta arī kartē - C tarifu zona par 0.80/1.20 Ls

Izlasi:

4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā teritorijā, kuras robeža noteikta pa Krišjāņa Valdemāra ielas labo malu,… bla bla blā… pa 11.novembra krastmalas labo malu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Mēs jau no vispasaules prakses paņemam tikai to sliktāko...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Krastmalā 5/8Ls? :8 parādi čeku... Esmu tur licis auto par citu cenu - to kas norādīta arī kartē - C tarifu zona par 0.80/1.20 Ls

Izlasi:

4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā teritorijā, kuras robeža noteikta pa Krišjāņa Valdemāra ielas labo malu,… bla bla blā… pa 11.novembra krastmalas labo malu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Kurā virzienā?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: Nē nu ka piecīši birst ārā no ķeselēm un somām tie jau var atļauties parkoties Rīgā.

www.likumi.lv/...

Punkts 4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā…

Ko tu dzen sviestu ????????

Lasīt tak māki… ???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Krastmalā 5/8Ls? :8 parādi čeku... Esmu tur licis auto par citu cenu - to kas norādīta arī kartē - C tarifu zona par 0.80/1.20 Ls

Izlasi:

4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā teritorijā, kuras robeža noteikta pa Krišjāņa Valdemāra ielas labo malu,… bla bla blā… pa 11.novembra krastmalas labo malu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Kurā virzienā?

Ostas virzienā …

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Krastmalā 5/8Ls? :8 parādi čeku... Esmu tur licis auto par citu cenu - to kas norādīta arī kartē - C tarifu zona par 0.80/1.20 Ls

Izlasi:

4.4.5. par pirmo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 5, bet par katru nākamo maksas autostāvvietas lietošanas stundu – Ls 8 stundā teritorijā, kuras robeža noteikta pa Krišjāņa Valdemāra ielas labo malu,… bla bla blā… pa 11.novembra krastmalas labo malu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Teritorijā, bet ne pašā ielas malā. www.rigassatiksme.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Muhahahahahahaaaaaaaa

Vai tik tas nebija Deksters, kurš plēsa drēbes ka dienesta auto nodoklis – tas ir kruta…

www.delfi.lv/...

«Lai padarītu pretrunīgi vērtēto un slikti iekasējamo \"dienesta auto nodokli\" saprotamu, atbildīgo amatpersonu darba grupa apsver iespēju to pārveidot par fiksētu uzņēmumu maksājumu neatkarīgi no tā, vai darba devējs vēlāk pieprasa darbiniekam to kompensēt vai nē. Vienlaikus darba grupa atkal secinājusi, ka šī nodokļa iekasēšanas kārtībā ir vairākas problēmas.»

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja ja, toties PLL ir tādi balti eņģelīši un vispār vis vis labākie Nebūtu Kalvīša 7 trekno gadu plāna, nebūtu tagad jādomā,kur ko iestumt.

Patiesībā mana doma ir tāda ka nav svarīgi kurš tur sēž, bet svarīgi ir tas ka ierēdniecība redz tikai to kas ir uz papīra, bet reālā dzīvē nespēj ieraudzīt absolūti neko.

Es visu aiku balsoju pret 7 treknajiem gadiem un tizlajām TP izglītības reformām. Ne reizi neesmu balsojis par TP. Un arī par jauno laiku nē. Par Jauno laiku es nebalsoju un nebalsošu – tāpēc ka liekuļi un baznīcas zaimotāji (zvērestu baznīcā deva) un kas pēc tam notikās.

Es gan vēl neesmu izlēmis bet dikti var gadīties ka mana balss kritīs saskaņas centram – jo patiesībā tagad ir vienalga kurš dabūs pa biksēm.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ūpiska nodokļu politika…

1. Latvijas pilsoņiem pārvietošanās atļaujas.

2. Bezdarbniekiem ikmēneša nodeva 1000 Ls valsts labā.

3. Minimālos Administratīvos sodus par pārkāpumiem pacelt Latvijas ceturtdaļbudžeta apmērā – maksimālos divu gada budžeta apmērā.

4. Slimošanai ieviest lcencētu limitu.

5. Bezmaksas izglītību atcelt.

6. Akcīzes nodokli – 70 eiro par cigarešu paciņu, alkohola pudeli un 10 litriem benzīna.

7. Ja pilsonis vai iedzīvotājs vēlas pamest valsti tad ar likumu noteikt samaksāt paredzamos nodokļu maksājumus 5. gadus uz priekšu avansā.

8. Policiju un ugunsdzēsējus pārvest uz pašfinansēšanās modeļa.

9. Pievienotās vērtības nodokli noteikt 237 % apmērā no preces dārgākās cenas.

10. Dabas resursu nodokli piemērot katram iedzīvotājam par nokrišņu un saules daudzumu…

utt. utjp.

Ar šitādu nodokļu politiku krīze beigsies vienā naktī…

Vai nav skaisti?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Ūpiska nodokļu politika…

1. Latvijas pilsoņiem pārvietošanās atļaujas.

2. Bezdarbniekiem ikmēneša nodeva 1000 Ls valsts labā.

3. Minimālos Administratīvos sodus par pārkāpumiem pacelt Latvijas ceturtdaļbudžeta apmērā – maksimālos divu gada budžeta apmērā.

4. Slimošanai ieviest lcencētu limitu.

5. Bezmaksas izglītību atcelt.

6. Akcīzes nodokli – 70 eiro par cigarešu paciņu, alkohola pudeli un 10 litriem benzīna.

7. Ja pilsonis vai iedzīvotājs vēlas pamest valsti tad ar likumu noteikt samaksāt paredzamos nodokļu maksājumus 5. gadus uz priekšu avansā.

8. Policiju un ugunsdzēsējus pārvest uz pašfinansēšanās modeļa.

9. Pievienotās vērtības nodokli noteikt 237 % apmērā no preces dārgākās cenas.

10. Dabas resursu nodokli piemērot katram iedzīvotājam par nokrišņu un saules daudzumu…

utt. utjp.

Ar šitādu nodokļu politiku krīze beigsies vienā naktī…

Vai nav skaisti?

Tu gadījumā neesi Repše?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

11. Ceļus noprivatizēt.

12. Fotoradarus atļaut izmantot jebkuram uzņēmējam.

13. Lauksaimniekiem zemes nodokli paaugstināt līdz 70% no kadastrālās vērtības.

14. Nodokļu nomaksu aplikt ar nodokļu iekasēšanas nodokli.

15. Legalizēt kukuļņemšanu – ieviest licences.

16. Darbaņēmēju algas izmaksāt caur VID (varētu caur kādu privātu SIA VID paspārnē)

17. Pilsētniekiem ieviest pilsētnieku nodokli – par to ka nestrādā lauksaimniecībā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Tu gadījumā neesi Repše?

Izklausās pēc viņa???

Tad jau laikam man ar būs marsiešu slimība kautkāda…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

18. Nodokļu iekasēšanu uzticēt Creditreformai.

19. Obligātu veselības apdrošināšanu.

20. Par Himnas nezināšanu vai karoga neizkāršanu – īpašuma atsavināšana.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

20.1. Ja nav īpašuma ko atsavināt tad 2 gadi sabiedriskajos darbos deputātu un ierēdņu kartupeļu laukos bez uztura nodrošinājuma.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nestāvi priekšā braucošam tramvajam!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nestāvi priekšā braucošam tramvajam!

A kas piemēram tev liekas nepieņemams manā nodokļu plānā?

Manuprāt viss izskatās perfekti, lai valsti izvestu no krīzes…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ieviešot piemēram progresīvo nodokļu politiku valsts uzreiz izrausies labklājības ziņā 1. vietā eiropā.

Progresīvo nodokli ieviest sekojoši:

Ja cilvēks saņem minimālo algu – tad nodokļos jānomaksā Ls 1000.

Ja cilvēks saņem 300 latu algu – tad nodokļos jānomaksā 700 latu

Saņem 500 – maksā 600

Saņem 700 – maksā 400

Saņem 1000 – maksā 300

Saņem 2000 – maksā 150

Saņem vairāk kā 2000 – nodokļi nav jāmaksā…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupi - par to slimošanu apmēram 50-60% ir kvalitatīvi simulanti vai izlaideņi, kuri ar vizīti pie ārsta un ar kārtējo recepti grib uzlab ot pašsajūtu nevis risināt problēmu...

Bariem ir tādu, kam izspiesta pinne ir jāārstē ar 3 diennakšu hospitalizāciju utt.

Gribam to atbalstīt - gatavojamies baisām izmaksām

Cita lieita, ka cilvēki pērkot zāles (lasi aktīvo ārstniecisko vielu) izvbēlās nevis lētākās no piedāvātajām, bet dārgākās, piemēram, ja Acetilsaliciilskābi nosauc par Aspirīnu un tamdēļ uzrauj gausā cenu, tad tas labāk palīdz...

Tiesa farmācijas dižgari un ražotāju subsidēti dakteri tikai turpina čakarēt smadzenes paciientiem...

Bet tās resnās ķõķas, kuras rij drapes BURTISKI saujām, tā vieta lai sāktu ēst dārzeņus, ēst mazāk, kustēties vairāk, bū aktīvākām un nomest pusi no faktiskā svara, staigā pie kardiologa - sirds mazspēja, pie locīavu daktera - locītavas sāpot utt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tās resnās ķoķas ir baisi žiperīgas, kad tramvajā jāplēšas par sēdvietām.

Vispār mūsdienu civilizācijai lielākā daļa ir dzīvesveida slimības.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: uupi - par to slimošanu trrrrrrrrrrrrrr… utt...

Es par to ka ģimenes ārsts no bērna līdz 18. gadu vecumam tresī naudu.

Un ķôķām ja samazinās penziju tad pie daktera vairs nevarēs tikt.

Krāns un buldozers arī grib atbrīvot no nodokļu maksāšanas savaus uzņēmumus kas ta paliks veselības aprūpei?

Tāpēc es domāju ka mani priekšlikumi ir pat ļoti ok – pie kam Policija, ugunsdzēsēji, un mediķi pilnībā uz pašfinansēšanos un viss rullē budžets pildās izdevumu uz liekēžiem nav… A čo… Manuprāt namaļna…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

dažreiz var saprast un atbalstīt arī CP aktivitātes..

www.kompromat.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti