Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 06.05.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Gauss, dafai mēs sarunāsim kādu kamikadzi, kurš ieliks Tev kādreiz pilsētā sānā vai pakaļā. Tu brauc ārā no pagalma vai mazāk svarīga ceļā, ielicējs kamikadze brauc stipri virs atļautā - teiksim 120...

DIvi baisi samocīi auto, cerams, bez līķiem, bet vainīgs būsi tu un tavas pretenzijas par pārāk lielo kamikadzes ātrumu noraujam podā... Tā būs labi?

Vai tomēr labi ir tikai tad, ja kāds cits ir vainīgs, lai vai ko tu pats nesastrādātu...?

Skaties divreiz, divreiz!!!

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Skaties divreiz, divreiz!!!

Visiem ir skaidrs, ka šī piesauktās kampaņas message ir nevis «ievēro noteikumus!», bet gan «uzmanies!!!, citi pārkāpj noteikumus».

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Pilnīgi pareizi - izlīda priekšā, vainīgs!

Man pie dzeltenā šķērsojot krustu arī reiz izlīda priekšā viens kreisā veicējs. Kā teica ments, nav svarīgi pie kādas gaismas mēs braucām (kaut pie sarkanās), viņam veicot kreiso mani ir jālaiž. Punkts.

p.s. un vispār esmu paldies parādā tam cp-istam, kurš man nepiemēroja agresīvo braukšanu...

interesanti uz kāda noteikuma punkta pamata ir jāpalaiž auto, kurš brauc pie sarkanās gaismas?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Gauss rakstīja:

Pilnīgi pareizi - izlīda priekšā, vainīgs!

Man pie dzeltenā šķērsojot krustu arī reiz izlīda priekšā viens kreisā veicējs. Kā teica ments, nav svarīgi pie kādas gaismas mēs braucām (kaut pie sarkanās), viņam veicot kreiso mani ir jālaiž. Punkts.

p.s. un vispār esmu paldies parādā tam cp-istam, kurš man nepiemēroja agresīvo braukšanu...

interesanti uz kāda noteikuma punkta pamata ir jāpalaiž auto, kurš brauc pie sarkanās gaismas?

Ja abi pretimbraucēji laiž pie sarkanā un viens taisa kreiso, tad vainīgs ir kreisā taisītājs.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Gauss, dafai mēs sarunāsim kādu kamikadzi, kurš ieliks Tev kādreiz pilsētā sānā vai pakaļā. Tu brauc ārā no pagalma vai mazāk svarīga ceļā, ielicējs kamikadze brauc stipri virs atļautā - teiksim 120...

DIvi baisi samocīi auto, cerams, bez līķiem, bet vainīgs būsi tu un tavas pretenzijas par pārāk lielo kamikadzes ātrumu noraujam podā... Tā būs labi?

Vai tomēr labi ir tikai tad, ja kāds cits ir vainīgs, lai vai ko tu pats nesastrādātu...?

Arõī tad, ja pat trīīšreiz skatoties pārkāpējs nav manāms, jo ir aiz līkuma vai pārāk tālu?

atceries ir punkts, kas nosaka, ka ikvienam ir tiesības uzskatīt, ka arī ciiti ieivēros šos te noteikumus.

Un pie rupja noteikumu pārkāpuma par ātrumu varētu izvilkt arī vainu tiikai uz ātrumpārkāpēju...

Skaties divreiz, divreiz!!!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Gauss, dafai mēs sarunāsim kādu kamikadzi, kurš ieliks Tev kādreiz pilsētā sānā vai pakaļā. Tu brauc ārā no pagalma vai mazāk svarīga ceļā, ielicējs kamikadze brauc stipri virs atļautā - teiksim 120...

DIvi baisi samocīi auto, cerams, bez līķiem, bet vainīgs būsi tu un tavas pretenzijas par pārāk lielo kamikadzes ātrumu noraujam podā... Tā būs labi?

Vai tomēr labi ir tikai tad, ja kāds cits ir vainīgs, lai vai ko tu pats nesastrādātu...?

Arõī tad, ja pat trīīšreiz skatoties pārkāpējs nav manāms, jo ir aiz līkuma vai pārāk tālu?

atceries ir punkts, kas nosaka, ka ikvienam ir tiesības uzskatīt, ka arī ciiti ieivēros šos te noteikumus.

Un pie rupja noteikumu pārkāpuma par ātrumu varētu izvilkt arī vainu tiikai uz ātrumpārkāpēju...

Skaties divreiz, divreiz!!!

Tātad, tu vēl apzināti izlien priekšā! Pats apzinies, ka vieta ir nepārredzama, bet apzināti izlien uz galvenā?

Pārkāpējs!!! 100-procentīgs.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Man nav jārēķinās ka kāds kaut pa galveno ielu nesās uz 150.

Es paskatos, pa labi tālumā mašīna, pieiņēmu, ka pa niknam pārkāpjot tā brauc nevis 50 bet 70, tātad ~20 metrus sekundē, izrēķinu, ka izgriezties varu un kamēr uzņemšu tos pašus 60-70 būši iekļāviies satiksmē.

Bet izrādād kād Gaussveidīgais velk acis pārgriezis uz 140, tātad 40 metri sekundē, dara to bezatbildīgi, rupji pārkāpj CSN un ignorē citu satiksmes dalībnieku tiesīības un apdraud drošību. Esmu iizgriezies, uzņēmiis ātrumu un man pakaļā viens ieliek - tātad NAV IEIVĒROJIS distanci un ekspertīze nosaka, ka ātruma starpība izrādījusieis lieilāka nekā atļāutais ātrums.

Karoč skrējējs tiek iztrāsts par distances neievērošanu, ātruma pārsniegšanu, citu satiksmes dalībnieiku tiesību neieivērošanu, karoč agresīvas braukšanas loģiskās beigas, der vēl uzšaut pa muti, lai itā nākamreiiz nedarītu. Iekraut regresa prasību no OCTA apdrošināšanas snieidzējiem un paņemt nost vadītāja apliecību uz prāvāku laiku...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Gauss rakstīja:

Pilnīgi pareizi - izlīda priekšā, vainīgs!

Man pie dzeltenā šķērsojot krustu arī reiz izlīda priekšā viens kreisā veicējs. Kā teica ments, nav svarīgi pie kādas gaismas mēs braucām (kaut pie sarkanās), viņam veicot kreiso mani ir jālaiž. Punkts.

p.s. un vispār esmu paldies parādā tam cp-istam, kurš man nepiemēroja agresīvo braukšanu...

interesanti uz kāda noteikuma punkta pamata ir jāpalaiž auto, kurš brauc pie sarkanās gaismas?

Ja abi pretimbraucēji laiž pie sarkanā un viens taisa kreiso, tad vainīgs ir kreisā taisītājs.

ja ir sakarīgs eksperts - tad var viegli pierādīt kurš uz sarkano laida, a kurš savu priekšrocību izmantoja...

to ka menti ir kļuvuši mazizglītoti haļavsčiki, kuri CSN izdomā praktiski uz vietas ir viena runa, savukārt kad tiem iebāž priekšā CSN un sāk uzdot jautājumus - pēkšņi šiem zūd vēlme sarunāties un sākas trulas otmazkas, kuras uzfilmējot var itin viegli panākt dažu "gudrīšu" atlaišanu no darba...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Gauss, dafai mēs sarunāsim kādu kamikadzi, kurš ieliks Tev kādreiz pilsētā sānā vai pakaļā. Tu brauc ārā no pagalma vai mazāk svarīga ceļā, ielicējs kamikadze brauc stipri virs atļautā - teiksim 120...

DIvi baisi samocīi auto, cerams, bez līķiem, bet vainīgs būsi tu un tavas pretenzijas par pārāk lielo kamikadzes ātrumu noraujam podā... Tā būs labi?

Vai tomēr labi ir tikai tad, ja kāds cits ir vainīgs, lai vai ko tu pats nesastrādātu...?

Arõī tad, ja pat trīīšreiz skatoties pārkāpējs nav manāms, jo ir aiz līkuma vai pārāk tālu?

atceries ir punkts, kas nosaka, ka ikvienam ir tiesības uzskatīt, ka arī ciiti ieivēros šos te noteikumus.

Un pie rupja noteikumu pārkāpuma par ātrumu varētu izvilkt arī vainu tiikai uz ātrumpārkāpēju...

Skaties divreiz, divreiz!!!

Tātad, tu vēl apzināti izlien priekšā! Pats apzinies, ka vieta ir nepārredzama, bet apzināti izlien uz galvenā?

Pārkāpējs!!! 100-procentīgs.

ar normālo advokātu - var izrādīties ka večuks brauca pa galveno, savukārt kāds neievēroja distanci...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Man nav jārēķinās ka kāds kaut pa galveno ielu nesās uz 150.

Es paskatos, pa labi tālumā mašīna, pieiņēmu, ka pa niknam pārkāpjot tā brauc nevis 50 bet 70, tātad ~20 metrus sekundē, izrēķinu, ka izgriezties varu un kamēr uzņemšu tos pašus 60-70 būši iekļāviies satiksmē.

Bet izrādād kād Gaussveidīgais velk acis pārgriezis uz 140, tātad 40 metri sekundē, dara to bezatbildīgi, rupji pārkāpj CSN un ignorē citu satiksmes dalībnieku tiesīības un apdraud drošību. Esmu iizgriezies, uzņēmiis ātrumu un man pakaļā viens ieliek - tātad NAV IEIVĒROJIS distanci un ekspertīze nosaka, ka ātruma starpība izrādījusieis lieilāka nekā atļāutais ātrums.

Karoč skrējējs tiek iztrāsts par distances neievērošanu, ātruma pārsniegšanu, citu satiksmes dalībnieiku tiesību neieivērošanu, karoč agresīvas braukšanas loģiskās beigas, der vēl uzšaut pa muti, lai itā nākamreiiz nedarītu. Iekraut regresa prasību no OCTA apdrošināšanas snieidzējiem un paņemt nost vadītāja apliecību uz prāvāku laiku...

mulkjibas. tu nevari prediit ka shams paarkapa, bet toties ir aciim redzams pieradijums ka tu nepalaidi vinju.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: mulkjibas. tu nevari prediit ka shams paarkapa, bet toties ir aciim redzams pieradijums ka tu nepalaidi vinju.

Khmm, ja man mašīna ieskrien pakaļā, ir grūti pierādī, ka piirms mirkļa tā bija pagalmā vai šķērsielā. ieliki pakaļā strauji bremzējušam vai pa to pašu ielu braukušam auto - un pakaļā esi pats, neskatoties uz to, ka tas tikko izgrieizās.

Jo braucot pa vienu ielu ir jāievēro distance, kura ļautu droši apstāties BEZ CSN, vai laikus samazināt ātrumu (pieibremzēt, atlaist gāzi), lai iizlaistu kādu, kurš vēlas iekļauties plūšmā.

Kamēr nav taisnvirziena kustības vekrors, kurš ielicis sānā - vainīgs tas kurš pakaļā.

Ej nu pierādi ko citu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Slinkais rakstīja: mulkjibas. tu nevari prediit ka shams paarkapa, bet toties ir aciim redzams pieradijums ka tu nepalaidi vinju.

Khmm, ja man mašīna ieskrien pakaļā, ir grūti pierādī, ka piirms mirkļa tā bija pagalmā vai šķērsielā. ieliki pakaļā strauji bremzējušam vai pa to pašu ielu braukušam auto - un pakaļā esi pats, neskatoties uz to, ka tas tikko izgrieizās.

Jo braucot pa vienu ielu ir jāievēro distance, kura ļautu droši apstāties BEZ CSN, vai laikus samazināt ātrumu (pieibremzēt, atlaist gāzi), lai iizlaistu kādu, kurš vēlas iekļauties plūšmā.

Kamēr nav taisnvirziena kustības vekrors, kurš ielicis sānā - vainīgs tas kurš pakaļā.

Ej nu pierādi ko citu...

Nu tev vēl ir jāpaspēj izgriezt pilnībā priekšā. Un tad vēl jāpāierāda, ka video melo.

p.s. ne vienmēr ieskriešana pakaļā ieskrējēju padara par vainīgo...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Slinkais rakstīja: mulkjibas. tu nevari prediit ka shams paarkapa, bet toties ir aciim redzams pieradijums ka tu nepalaidi vinju.

Khmm, ja man mašīna ieskrien pakaļā, ir grūti pierādī, ka piirms mirkļa tā bija pagalmā vai šķērsielā. ieliki pakaļā strauji bremzējušam vai pa to pašu ielu braukušam auto - un pakaļā esi pats, neskatoties uz to, ka tas tikko izgrieizās.

Jo braucot pa vienu ielu ir jāievēro distance, kura ļautu droši apstāties BEZ CSN, vai laikus samazināt ātrumu (pieibremzēt, atlaist gāzi), lai iizlaistu kādu, kurš vēlas iekļauties plūšmā.

Kamēr nav taisnvirziena kustības vekrors, kurš ielicis sānā - vainīgs tas kurš pakaļā.

Ej nu pierādi ko citu...

Nu tev vēl ir jāpaspēj izgriezt pilnībā priekšā. Un tad vēl jāpāierāda, ka video melo.

p.s. ne vienmēr ieskriešana pakaļā ieskrējēju padara par vainīgo...

nu un kuros gadījumos pakaļā ieskrējējs pēkšņi nu ir nevcainīgs?

Un par kādu video Tu te murgo?

Ja priekšā pielicējam poliči ir čomi tad protams pat uz 20 braucošs sānā ielicējs ir vainīgs, kaut braucis pa galveno ielu. Ja lieitu izskata pēc būtības un veiic ekspertīzi ar mērījumiem, tad pakaļā ielicis lidotājs atsmeļ pēc pilnas programmas, jo mēs čomu un pērkamu spriedumu gadījumus te neapskatam...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tu jau te locies kā tirlāns deksters, mēģinot pataisīt par vainīgiem citus, tikai ne sevi...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Braukšana ar auto nav matemātikas stunda, kur kautkas ir jārēķina, jāpieņem u.t.t. Te ir jāskatās (tirlāniem divreiz vai pat trīsreiz) un jābrauc...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

eu gausais, tu pats te lokies vai tik nebūsi tas pats varonis kam ārāsviedējs no Valmieras dižčôms...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Braukšana ar auto nav matemātikas stunda, kur kautkas ir jārēķina, jāpieņem u.t.t. Te ir jāskatās (tirlāniem divreiz vai pat trīsreiz) un jābrauc...

Man nav nemiitīgi jāskatās un jāuzmanās no agresīviem pārkāpējieim.

Katram šitādam paštaisnajam skrējējam novēlu pa stabam, kurš pēkšņi nedodot ceļu šķērso ielu neatļautā vietā...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kāreiz priekšāizbraucēji ir agresīvie pārkāpēji, tādiem var novēlēt tikai pa kamazam kreisajā sānā...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Kāreiz priekšāizbraucēji ir agresīvie pārkāpēji, tādiem var novēlēt tikai pa kamazam kreisajā sānā...

Tu dumjš vai pilnīgs idiots???

Kāpēc kādam jārēķinās pilsētā vai uz šosejas, ar tiem, kuri iedomājušieis, ka drīkst (ir labi vai pareizi) atgriezt ručku līdz galam un vilkt ar pilnu pulksteni pa koplietošanas ceļiem uz kuriem pastāv reāls ātruma ieirobežojums???

Tad jau tev derētu vēl sākt protestēt pret ļaunajiem lusoforieim, kuri atļaujas tādam ūbersvarīģajam megalidotājam priekšā pēkšņi pārslēgtieis un atļaut ar zaļo signālu neliešiem no šķērsielas šķērsot varenā lidoņa trajektoriju...

Un tad varētu sākt īpašiu igudru kašķi, ka lūk paralēli luksofora siignālam ir arī daudzos krustos galvenais ceļš un zīmes dodiet ceļu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja: Kāreiz priekšāizbraucēji ir agresīvie pārkāpēji, tādiem var novēlēt tikai pa kamazam kreisajā sānā...

Tu dumjš vai pilnīgs idiots???

Kāpēc kādam jārēķinās pilsētā vai uz šosejas, ar tiem, kuri iedomājušieis, ka drīkst (ir labi vai pareizi) atgriezt ručku līdz galam un vilkt ar pilnu pulksteni pa koplietošanas ceļiem uz kuriem pastāv reāls ātruma ieirobežojums???

Tad jau tev derētu vēl sākt protestēt pret ļaunajiem lusoforieim, kuri atļaujas tādam ūbersvarīģajam megalidotājam priekšā pēkšņi pārslēgtieis un atļaut ar zaļo signālu neliešiem no šķērsielas šķērsot varenā lidoņa trajektoriju...

Un tad varētu sākt īpašiu igudru kašķi, ka lūk paralēli luksofora siignālam ir arī daudzos krustos galvenais ceļš un zīmes dodiet ceļu...

Iztiksim bez filosofijas un slapjajiem sapņiem, pieturēsimies pie CSN punktiem...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Iztiksim bez filosofijas un slapjajiem sapņiem, pieturēsimies pie CSN punktiem...

Brīnišķīgi, lasam CSN:

6. Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības.

Vēl ir jautājumi?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Iztiksim bez filosofijas un slapjajiem sapņiem, pieturēsimies pie CSN punktiem...

Brīnišķīgi, lasam CSN:

6. Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības.

Vēl ir jautājumi?

Tu vari tā uzkatīt, bet no sākuma izlasi par ceļa došanu pa galveno braucošajam.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Iedomājos CP-ista izteiksmi uzklausot palaidnieku:

Izbraucot uz galvenā ceļa rēķinājos, ka pa to braucošais ievēro CSN un nolēmu nedot viņam ceļu.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tas būtu tas pats, ja palaidnieks pirms kakāšanas novilktu bikses, bet nepaceltu poda vāku...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Gauss rakstīja:

Iztiksim bez filosofijas un slapjajiem sapņiem, pieturēsimies pie CSN punktiem...

Brīnišķīgi, lasam CSN:

6. Katram ceļu satiksmes dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības.

Vēl ir jautājumi?

Tu vari tā uzkatīt, bet no sākuma izlasi par ceļa došanu pa galveno braucošajam.

Tur jau ta sāls, ka cilvēks aprēķina sava auto iespējas un nepieciešamo ieskrējiena garumu lai iekļautos plūsmā, izbraucot uz galvenā ceļa (netraucējot pa galveno ceļu braucošajam), balstoties uz savām likumiskajam tiesībām pieņemt, ka pa galveno ceļu braucošais nepārsniedz 50 km/h (vai 70, ja tas ir operatīvais).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti