DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..25
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja TAGAD veel izdomaas latu devalveet- tad buus dirsaa ar visu dziesmu graamatu...

paskaties pats- cik cilveeku jau ir reaali bez darba cik veel paliks bez darba un kaadas ir algas tiem kas veel straadaa

imho devalveetu latu, bet saglabaatu darba vietas...vismaz kustiiba buutu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

budžeta iestādes var lemt mehaniski samazināt vai štatus. tikmēr uzņemēji, ja nevar atļauties, tad arī atlaiž darbiniekus..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

var kakša stilaa bazūnēt par administratiivo aparaatu: a kur lai tos cilveekus liek

valstij šis buutu unikaals briidis dabuut labaakos un leetaakos kadrus lai uzskaatu kaut kaa ražošanu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

a man arii nau uzkraajumu

tikai nedris

tava naudiņa ir pensiju fondā un tev stāstīja smukās basņas, ka krāj tavām vecumdienām... ņikujā.... krāja tāpēc lai varētu apmaksāt dažu taukmūļu izklaides

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

a man arii nau uzkraajumu

tikai nedris

tava naudiņa ir pensiju fondā un tev stāstīja smukās basņas, ka krāj tavām vecumdienām... ņikujā.... krāja tāpēc lai varētu apmaksāt dažu taukmūļu izklaides

TAJAA bankaa man nebija fonda

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un pret taam basņaam esmu pietiekami imuuns...

jau tad bija paarlieciiba ka kameer es tikšu pensijaa nomainiises vismaz 3 valuutas un divas pastaavošās iekaartas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: var kakša stilaa bazūnēt par administratiivo aparaatu: a kur lai tos cilveekus liek

valstij šis buutu unikaals briidis dabuut labaakos un leetaakos kadrus lai uzskaatu kaut kaa ražošanu...

administratīvais aprāts mums tiešām ir akujennijs.....

var jau teikt, ka tad ir labi, visiem ir darbs.....

bet tad jau var salikt 2 brigādes dekstera kūdras laukā

viena brigāde ar arheologu instrumentiem slaucītu kūdru spainīšos un nestu pie ceļa bērt lielā kaudzē

bet otra brigāde ar traktoriem un minerālmēslu kaisītājiem to kūdru bērtu atpakaļ uz lauka lai pirmajai brigādei būtu darbs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bet var arii iedziit meža atkarot platiibas...

talantiigaakos apmaaciit darbam ar tehniku..

veel perspektiivaakos vareetu iemaaciit to tehniku remonteet.

kaadus pavisam dažus, no izputeejušām bankaam vareetu pielikt attiistiit tirgu, mekleet jaunus noietus, apguut platiibas utt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

a man arii nau uzkraajumu

tikai nedris

tava naudiņa ir pensiju fondā un tev stāstīja smukās basņas, ka krāj tavām vecumdienām... ņikujā.... krāja tāpēc lai varētu apmaksāt dažu taukmūļu izklaides

TAJAA bankaa man nebija fonda

pokui kurā bankā..... tavu naudu liek pensiju fondā tev nemaz neprasot vai tu to vēlies.... (vispār atkarībā no vecuma jau prasīja gan)

to sauc par pensju otro līmeni

tad vēl valsts mudina veidot uzkrājumus un atlaiž nodokļus 25(23)% apmērā uz to laiku, kamēr tā nauda ir "uzkrāta"

daudziem ir uzkrājošā dzīvības apdirsināšana (minimālais laiks 5 gadi) tu iemaksā gadā 1000 latus, pēc tam 1 aprīlī saņem atpakaļ 25(3)0.... pēc 5 gadiem tu saņem 5000 uzkrātos+1000(pieņemsim) %tos

tad tajā brīdī tev no tiem 5000 atvelk 1250 nodoklī (tobiš valsts paņem atpakaļ ko tev iedeva) un no tiem nopelnītajiem 1000 paraus nodokļus (vismaz tā ir plānots)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kamēr katrs ierēdnis domās, ka viņš ir pats galvenais un ap viņu visiem raģojošiem uzņēmējiem būtu jālēkā, tikmēr latvija netiks no pakaļas ārā....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

attiistot ideju taalaak-

var par salidzinoši nelielaam izmaksaam dabuut celtniekus, kuri pa 500 ls meenesii un ne vairs par 2 štukaam uzbuuvee ruupniiciņu, kuraa ražo kūdras briketes kurinaašanai vieteejaa tirgus vajadziibaam....

ar dažiem kuļibiniem pietiktu lai no veca gazika uztaisiitu iekaartas, kaads malacis vareetu sakaartot papiirus ....

protams, ka ne par štukaam meenesii, lai nebuutu kaardinaajums mitri sapņot par ēģipteem, laimes pļavaam , plazmaa, X5 un citiem sūdiem, bet lai cilveeki straadaa, kaut ko veido un saņem algu par kuru var iztikt...

mieriigi, piezemeeti un pakaapeniski...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Latvijas likumdošana nav piemērota mazā biznesa attīstīšanai. Visa tā jebļa ar papīriem.

tā arī lielākā nelaime.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kā jūs domājat, cik šis viss maksā?

www.google.lv/...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Vispirms ir valstij ir jābūt mērķim, vai plānam ko un cik ražosim, ko par to saņemsim un kam tas vispār būs vajadzīgs, un tad var atbrīvot cilvēkus kurus piesaistīt šīm nozarēm.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kā jūs domājat, cik šis viss maksā?

www.google.lv/...

ne jau dažus miljonus , bet ne jau cilvēki kas tur strādā ir pie tā vainīgi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

šķeldā sen jau viss ko var rentabli pārvērst ir pārvērsts..

vairums aģentūru tomēr dara arī derīgu darbu.. kaut vai tos pašus ES SF administrē..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Vispirms ir valstij ir jābūt mērķim, vai plānam ko un cik ražosim, ko par to saņemsim un kam tas vispār būs vajadzīgs, un tad var atbrīvot cilvēkus kurus piesaistīt šīm nozarēm.

Tikai nesapņo ja, kamēr vien visādi pseidobiznemeņi kas pieņem likumus savās interesēs tur tupēs tikmēr mērķis būs bet tāds mazliet uz resnām ķešam orientēts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man viens paziņa (ja, kas es nezinu kā viņu atrast ) stāstīja:

īsumā...

viņi taisīja krutku... tad izdomāja, ka taisīs izklaides biznesu - vizinās juglas ezerā cilvēkus uz izpletņa aiz motorlaivas.... aizgāja pie IERĒDŅA prasīt atļauju un noskaidrot ko viņiem vajag noformēt lai viss būtu legāli....

IERĒDNIS pateica..... tagad apsēdieties un turiet ar rokām vēderus - ierēdnis teica "jums ir nepieciešama licence pasažieru gaisa pārvadājumiem" (ķipa kā lidsabiedrībām)

mans korišs teica - pasūtīju to muļķī nakui un aizgājām krutku taisīt tālāk

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: bet ne jau cilvēki kas tur strādā ir pie tā vainīgi.

Kas tad? Protams, ka ne visi kas tur strādā. Bet augšgals noteikti. Kurš gan cits (varbūt Šlesers?) nepārtraukti meklē risinājumu kā pierādīt birokrātiskā aparāta nepieciešamību, ja ne pats aparāts?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Vispirms ir valstij ir jābūt mērķim, vai plānam ko un cik ražosim, ko par to saņemsim un kam tas vispār būs vajadzīgs, un tad var atbrīvot cilvēkus kurus piesaistīt šīm nozarēm.

viena plānveida ekonomika jau mums bija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kā jūs domājat, cik šis viss maksā?

www.google.lv/...

ne jau dažus miljonus , bet ne jau cilvēki kas tur strādā ir pie tā vainīgi.

jā... JĀ.....tiem cilvēkiem tur ir jāpaliek līdz pat pastardienai..... pat jāpalielina to skaits.....

toties biznesam ir jāatlaiž visi nerentablie darbinieki

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: attiistot ideju taalaak-

var par salidzinoši nelielaam izmaksaam dabuut celtniekus, kuri pa 500 ls meenesii un ne vairs par 2 štukaam uzbuuvee ruupniiciņu, kuraa ražo kūdras briketes kurinaašanai vieteejaa tirgus vajadziibaam....

ar dažiem kuļibiniem pietiktu lai no veca gazika uztaisiitu iekaartas, kaads malacis vareetu sakaartot papiirus ....

protams, ka ne par štukaam meenesii, lai nebuutu kaardinaajums mitri sapņot par ēģipteem, laimes pļavaam , plazmaa, X5 un citiem sūdiem, bet lai cilveeki straadaa, kaut ko veido un saņem algu par kuru var iztikt...

mieriigi, piezemeeti un pakaapeniski...

Nu tas nu gan ir murgs! Pāriet uz kūdru ir regress. Vēl varētu saprast, ja visas aizaugušās pļavas un grāvmalas pārvērstu šķeldā.

kaapeec regress

taas briketes buutu, teiksim, leetaakas jo ražošana noris turpat kur kuudra...nav jaavazaajas entos kilometrus....

taa arii ir probleema, ka kaksis un co iedomaajas ka ir nepieciešams vismaz nokia veeriens, supertehnoloģijas, kvazistacionaarie pipelizātori , ļimoni utml daargi pasaakumi...

kad nauda ir, tad var rotaļāties ar tehnoloģijaam.

kad naudas nav, tad jaapaariet uz atjaunojamiem resursiem un naturaalo saimnieciibu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Vispirms ir valstij ir jābūt mērķim, vai plānam ko un cik ražosim, ko par to saņemsim un kam tas vispār būs vajadzīgs, un tad var atbrīvot cilvēkus kurus piesaistīt šīm nozarēm.

Tad jau tas būtu kā PSRS laikos. Piecgades plāns, tu ražo to, tu to un tu vēl to.

Vajag atbrīvot rokas vietējiem darboņiem, nepieļaut nekustamā īpašuma un dabas resursu nonākšanu ārzemnieku rokās. Un viss notiks pats no sevis. Cilvēkiem, kuri nespēj uzturēt un apsaimniekot savus īpašumus tos atsavināt par labu tiem, kuri to var.

tagad padomā....

es uzskatu, ka tu savu māju (vai dzīvokli) tu nespēj uzturēt un apsaimniekot....

jo tev nav hauzītē zelta pods....

tagad es uzskatu, ka tev tava māja ir jāatsavina par labu kalvītim.... jo viņš spēs uzstādīt nepieciešamo zelta podu!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Valsts valodas aģentūra

Latviešu valodas apguves valsts aģentūra

Zāļu valsts aģentūra

Zāļu cenu Valsts Āģentūras

Iekšlietu īpašumu valsts aģentūra

Valsts nekustamo īpašumu aģentūra”

...tikai daži piemēri...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

atkal 25

tai ruupniicai arii reaali buutu desmit cilveeki nepieciešami...varbuut pat mazaak...

taas briketes vareetu buut konkureetspeejiigaa cenaa ar šķeldu, pat leetaakas, jo kuudra ir tikai jaapaņem un jaasapresee... šķelda ir jaasavaac, ja vien tev nepieder paaris simt hektaaru džungļu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti