DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..25
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

naudai nav masas

iedomājies, akcija maksā 100 latus. tev ir 1000 akcijas. pēc Lapsas saraksta tu esi miljonārs. Iestājas krīze un akcijas vērtība nokrīt uz 10Ls. Un tagad atjautības uzdevums - kur pazuda 900 000 Ls ???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Anonīmais, tev kaut kur viena nulle pačibēja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

naudai nav masas

iedomājies, akcija maksā 100 latus. tev ir 1000 akcijas. pēc Lapsas saraksta tu esi miljonārs. Iestājas krīze un akcijas vērtība nokrīt uz 10Ls. Un tagad atjautības uzdevums - kur pazuda 900 000 Ls ???

"akcija" vispār in interesants radījums.... viņai (vairumā gadījumu) NAV cenas....

tobiš piemērs - ja saftehnikas akcijas nominālvērtība ir 1 lats, bet biržā tu viņu nopirki par 14 latiem, tad interesantākais ir tas, ka tev ir jāatrod jauns lohs, kas jamo būstu ar mieru no tevis pirkt..... tu nevari ne pārdot atpakaļ pa 14 latiem pārdevējam, NE ARĪ PĀRDOT PAR 1 LATU sākotnējam akciju izlaidējam

tā vot ir ar tām akcijām - tas ir tāds liels uzmetiens... legāls

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

Useris Pirmais zina visu (TM) gaidam viņa atbildi

jūzeris Pirmais zina tikai un vienīgi to, ka gudrības daudzums uz šīs planētas ir konstants lielums, bet cilvēku skaits nemitīgi pieaug

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņemot vērā entropiju, tam daudzumam (gudrības) vajadzētu samazināties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ņemot vērā entropiju, tam daudzumam (gudrības) vajadzētu samazināties

par šo esmu gatavs strīdēties.... manuprāt procesi ir atgriezeniski (nu dziesmā no kinofilmas www.musicbox.lv/... ), tāpēc entropijai vajadzētu būt konstantai

uzsvars uz vārdiem : \"... Un sākas viss no gala.\"

vispār entropija pieaugoša ir valsts pārvaldē - tobiš tur haoss tikai palielinās

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

grs rakstīja:

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

Vo, es ar pa šito aizdomājos. Kur tā nauda paliek? Moška Āzijā tagad. Āfrikā tā kā nav dzirdēts, ka dzīves līmenis augtu, Amerikā arī švaki - paliek Āzija.

Nekur tā nauda nepalika, vienkārši tika noēsta un iztērēta pateicoties finanšu piramīdām

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja:

grs rakstīja:

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

Vo, es ar pa šito aizdomājos. Kur tā nauda paliek? Moška Āzijā tagad. Āfrikā tā kā nav dzirdēts, ka dzīves līmenis augtu, Amerikā arī švaki - paliek Āzija.

Nekur tā nauda nepalika, vienkārši tika noēsta un iztērēta pateicoties finanšu piramīdām

Tai naudai vienkārši nebija seguma, bet tā teikt uzpūsta.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: ņemot vērā entropiju, tam daudzumam (gudrības) vajadzētu samazināties

par šo esmu gatavs strīdēties.... manuprāt procesi ir atgriezeniski (nu dziesmā no kinofilmas www.musicbox.lv/... ), tāpēc entropijai vajadzētu būt konstantai

uzsvars uz vārdiem : "... Un sākas viss no gala."

vispār entropija pieaugoša ir valsts pārvaldē - tobiš tur haoss tikai palielinās

pieņemsim, ka entropija ir konstanta. bet tā nav nulle. tātad kopējais gudrības daudzums visumā samazinās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: ņemot vērā entropiju, tam daudzumam (gudrības) vajadzētu samazināties

par šo esmu gatavs strīdēties.... manuprāt procesi ir atgriezeniski (nu dziesmā no kinofilmas www.musicbox.lv/... ), tāpēc entropijai vajadzētu būt konstantai

uzsvars uz vārdiem : "... Un sākas viss no gala."

vispār entropija pieaugoša ir valsts pārvaldē - tobiš tur haoss tikai palielinās

pieņemsim, ka entropija ir konstanta. bet tā nav nulle. tātad kopējais gudrības daudzums visumā samazinās.

nu vot par šito tieši es tev saku....

entropija nav nulle, bet manuprāt tā ir konstanta....

jeb citiem vārdiem sakot - pieņemsim, ka pasaulē pietiek gudrības miljardam iedzīvotāju, bet gudri ir 600000, tātad 400000 ir entropija....

viņa nedaudz šūpojas protams, bet kopumā tomēr paliek nemainīga

kā tev lai to tā labāk paskaidro?

entropija ir kopējais "pazudušais" daudzums..... entropija NAV laika vienīgā pazūdošais

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu te jau izskatās ka svētā vietā liek amerikāņu teicienu: " Ja tu sevi uzskati par gudru, tad kāpēc Tu neesi miljonārs? "

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

ko Latvija ?

Es joprojām uzskatu, ka Latvija ir pietiekoši labā pozīcijā, lai attīstītos par bagātu un pārtikušu valsti, BET ne parlamentāras valdības vadībā.

Ne ar šo sabiedrību.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja: ko Latvija ?

Es joprojām uzskatu, ka Latvija ir pietiekoši labā pozīcijā, lai attīstītos par bagātu un pārtikušu valsti, BET ne parlamentāras valdības vadībā.

Ne ar šo sabiedrību.

nu sabiedrību var viegli nomainīt

vajag nelielu gabaliņu apmēram kolimā, kur likt esošos

ievest jaunu, piemēram no turcijas vai nigērijas....

un viss tev būs

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Plīn, nu gan jociņi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais, tu esi lohs.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja: ko Latvija ?

Es joprojām uzskatu, ka Latvija ir pietiekoši labā pozīcijā, lai attīstītos par bagātu un pārtikušu valsti, BET ne parlamentāras valdības vadībā.

Ne ar šo sabiedrību.

šito es šonakt nosapņoju

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Re,kaut kur arī pozitīvas lietas notiek www.tvnet.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pirmais, tu esi lohs.

nē.... lohs tagad laikam ir Superzigis

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Musu bijušai premjers nesaprot ko runa un ne tik ko dara.www.youtube.com/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais, tu necērt kas ir entropija.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pirmais, tu necērt kas ir entropija.

pļā, nu tu jau tagad paliec kā Vadonis.... tikai daudz drist proti, bet savu viedokli argumentēt vienkārši nespēj

moš tomēr noskaidro kas tā entropija tāda ir

zemāk manas pārdomas:

entropija NAV process

entropija ir lielums, un pēc definīcijas noslēgtā sistēmā atgriezeniska procesa rezultātā entropija nemainās...

tas ko es pagalvoju, kā savu pieņēmumu -

1) ka sistēma ir noslēgta (cilvēces gudrība nenāk klāt piemēram no kaķiem un nepazūd, piemēram sadegot mācību grāmatām)

2) process ir atgriezenisks, šo es savukārt izsecināju no laimoņa Vāczemnieka teksta dziesmā "Viss nāk un aiziet tālumā.

Un sākas viss no gala."

p.n.

tu savukārt varētu man oponēt uz sniegt savu redzējumu, kas tad īsti entropija ir pēc tavām domām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šitā būs pareizi "Viss nāk un aiziet tālumā.

Un sākas viss no gala."

p.n.

tu savukārt varētu man oponēt uz sniegt savu redzējumu, kas tad īsti entropija ir pēc tavām domām

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Entropijas princips pamatā nozīmē, ka jebkurā izolētā sistēmā entropija (nekārtība) tiecas palielināties, bet nekad - samazināties.

Tas tā kā būtu pareizāk

Vienkāršos vārdos - viss pamazām iet uz galu.

Daļēji var piekrist tavai definīcijai. Bet pēc tās entropija ir lielums, par kuru noteiktā laika vienībā "viss iet uz galu". tas ir, par cik vienā gadā samazinās slēgtās sistēmas kopējais gudrības daudzums.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

A kas jums teica ka sistēma ir noslēgta?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pieejamā informācija liecina, ka citplanētiešu daudzums uz Zemes un viņu nolaupīto cilvēku apjoms pret kopējo populāciju varētu būt tik niecīgs, ka sistēmu var uzskatīt par noslēgtu.

Ja tavā rīcībā ir cita informācija, tad padalies.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti