DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..25
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

msh rakstīja:

Kaksis rakstīja:

To pat pilsētnieks zin, ka malku var sakrāmē tā, ka gadiem stāv zem klajas debess, neuzsūcot mitrumu.

Tik nez kāpēc mans opis priekš saviem vairāku gadu malkas krājumiem ir uztaisījis šīfera jumtu

Uzsvars uz PAREIZU sakrāmēšanu... Ja prosta tak sametīs čupā, tad nopūs ar šķūnī.

Man nāksies tevi apbēdināt - viņš ir visu smuki sakrāmējis - kā nekā mazāk vietas aizņem

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

smuki un pareizi ne vienmēr ir viens un tas pats

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pareizi ir tā, kā aizņem vismazāk vietas. Viss, punkts, šī topika tēma ir par ko citu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Joks vai nejoks,bet nu jau n-tās reizes skatoties filmu The day after tomorrow,švāgeris,kurš netā dzīvo,sacīja,ka starp datoriķiem noris neoficiāls mačs-KAD.....Nav vairs runa par to,ka kkas līdzīgs nenotiks.

domāju, ka par prezi, pideru, nu kaut ko tml iesi

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Kūdra latvijā ir milzīgs resurss. Pašlaik tiek apstrādāti apmēram 7% no iespējamām platībām. Nerunājot par krājumiem zem mežiem un pļavām.

Interses pēc: www.peat-pellets.com/...

Un tiem, kas par kūdras lēno atjaunošanos runā - tā pēc savas būtības ir fosilais kurināmais. Savas naftas mums nav, bet kūdra ir. Un būtu stulbi to neizmantot. Ekologiem - kūdras izmantošana rada mazāku ietekmi uz vidi nekā naftas un ogļu, jo neizmantotā kūdra "ražo" metānu, kas ir daudz "siltumnīciskāks" nekā CO2

Kūdras purvu meliorēšana, nosusināšana un izstrādāšana rada milzīgu negatīvu ietekmi uz vietējā reģiona klimatu, precīzāk sakot uz mitruma režīmu.

No kurienes vasaras vakaros un naktīs rodas tie pērkona negaisi un lietus ilgstošo anticiklonu darbības laikā???? Pareizi - tie rodas no tā mitruma kas iztvaiko no upēm, ezeriem un purviem.

Purvs ir kā švamme, kas milzīgu lietuva laikā uzsūt lieko ūdeni un neļauj no purva iztekošajām upēm pārplūst un savukārt sausumu laikā izdala mitrumu, kas pārvēršas vasaras lietū un nodrošina vienmērīgu mitruma režīmu latvijas zemei.

daljeeji jau tasiniiba ir, tikai, dabaa nebija viss viienlaiciigi, saakumaa purvu nebija, un beigaas arii nebuus. jebkura uudenstilpne, ja to netiira, ar laiku aizaug un kljuust par purvu, kas ljooti ilgaa laikaa kljuust par sauszemi. jauni ezeri tik pat kaa neveidojas. vispaar tendence uz planeetas ir palielinaaties bez uudens teritorijaam, tobish tuksneshiem, un nebu nu dexters pie taa vainiigs.

un LV teritorijaa nav raxturiigas MILZIIGAS LIETAVAS

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tomēr, izstrādātas derīgo izrakteņu tilpnes visbiežāk paliek par ūdenskrātuvēm.. karjeru ezeri utt..

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tomēr, izstrādātas derīgo izrakteņu tilpnes visbiežāk paliek par ūdenskrātuvēm.. karjeru ezeri utt..

nu tas jau ir taads pats cilveeka radiits process kaa kuudras rakshana

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu būs sūdi vagā...

vajag 6simt citronus, bet piejami ir 2simt...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Dombroskis un Zatlers kaut ko ieminējās par to, ka valsts ir bankrota priekšā....

bet man īsti naf skaidrs, kā tas ir-valsts bankrots

Kas notiek reāli, kā tas izpaužas

Ir pasaulē bijušas analogas situācijas

Gribētos vismaz aptuveni saprast, kas varētu notikt pie ļaunākā scenārija

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Argentīna, Zimbabve- palasi netā

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

nu jā, pat te šis tas ir stāstīts, izrādās..

www.iauto.lv/...

bet tik un tā, nepielec, kāda ir atškirība starp

\"pilnīgā pakaļā\" un bankrotu

par uzņemumu bankrotu man puslīdz ir skaidrs, bet nu valsti tak nevar aizklapēt ciet, un pateikt viss, tagad vairs te zeķes neražojam, tagad te būss super neto,....

nu kaut kā tā....

nu vot man nepielec, neesmu nekāds teicamnieks bijis..

moš pāris vārdos kāds var izskaidrot...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Valstij naudas nav, ir divas iespējas

- drukājam tik cik vajag, palasam , kas notiek Zimbabvē, cenas aug, inflācija aug u.t.t.

- pārstājam finansēt to , ko lidz tam finansējām - sportu, medicīnu, izglītību, beidzam būvēt ceļus, nemaksājam pensijas, vienīgi turpinam ieviest E-talonu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ieviešot e-talonu RS palaidīs vaļā kādus 500 tantukus kuri pa taisno aizskries pieteikties pabalstiem un saņems tos no zvana līdz zvanam. Lūk arī kārtējā "ekonomija".

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Tas e-talons ir kruts pasākums pašreizējos laikos - valsts izdod 14 mlj !!!!!!!!!!!! lai iegūtu 400 bezdarbniekus !!!!!!!!!

Sebilisma kalngals.

Stambulā cīnās ar bezdarbu, katrā tramvaja pieturā strādāja divi cilvēki - viens pārdeva biļetes, otrs pie iekā'pšanas pārbaudīja

Cilvēkiem darbs un 14 ļimoni ietaupīti

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Par valsts bankrotu laikam varēs runāt tad,kad bezdarbnieku pabalstos vajadzēs maksāt lielāku summu kā budzta ienākumi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta ka mūsu klerikāļi aiz kokiem mežu neredz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Valstij naudas nav, ir divas iespējas

- drukājam tik cik vajag, palasam , kas notiek Zimbabvē, cenas aug, inflācija aug u.t.t.

- pārstājam finansēt to , ko lidz tam finansējām - sportu, medicīnu, izglītību, beidzam būvēt ceļus, nemaksājam pensijas, vienīgi turpinam ieviest E-talonu

tas kādam ir izdevīgi

pats trakākais jau šitajā SIA zimbaves republika ir tas, ka katrs kautkādu deķi velk tai valstij nost uz savu pusi.... un velk tik traki, ka valsts paliek plika

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tas par e-talonu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Kas tas par e-talonu?

Guli mierīgi un nesatraucies, tavos pāķos tāds nebūs.

Tavā purvā būs?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

interesanti

www.dw-world.de/... ,,4056179,00.html?maca=rus-BK2009LR-3654-xml-mrss

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: interesanti

www.dw-world.de/... ,,4056179,00.html?maca=rus-BK2009LR-3654-xml-mrss

Kas tad tur ir?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ivars Godmanis (LPP/LC). Viņš arī pauda viedokli, ka patlaban "nav reāli" samazināt šā gada budžeta izdevumus vēl par 700 miljoniem latu, kā to plāno premjera amata kandidāts Valdis Dombrovskis (JL).

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ja mani atmiņa neviļ tad kāds no vadošajiem minēja , vai nu ievērojam visus budžeta samazīnājumus vai devalvācija , nu te viens otrs sakaa ,ka vairāk nevar samazināt........

Kā jau minēju man rīr beidzas termiņš vienam latu depozītam , vēl pagājušo nedēļ domāju likt atkal uz latiem , bet nu jau šaubas sāk mākt

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ka tik tās pastiprinātās runas par devalvāciju nav provokācija - rudens pusē valūtas maiņas kantori feini nopelnīja, no sākuma pārdodot eiro, pēc tam latus!

grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: visi tik gudri, ka man jāuzdod jautājums - ļogiski domājot, ja pasaulē ir ekonomiskā lejupslīde/recesija/krīze un visiem samazinās peļņa/ienākumi/apgrozījums, tad pēc masas/enerģijas nezūdamībs likuma , kaut kur naudai ir jābūt, kur tad tā paliek, kas kļūat vēl bagātāks, ja citi kļūst nabagāki ?

Vo, es ar pa šito aizdomājos. Kur tā nauda paliek? Moška Āzijā tagad. Āfrikā tā kā nav dzirdēts, ka dzīves līmenis augtu, Amerikā arī švaki - paliek Āzija.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kontos paliek..... kontos..... atsevišķu indivīdu....

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti