VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

MONKS Reģ.: 16.05.2009

PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PRIEKŠĒJOS BREMŽU DISKUS AR BREMŽU KLUČIEM. AUTO IR VOLVO V70 2.5TDI 2001.GADA .VARBŪT KĀDS VARĒTU PADALĪTIES SAVĀ PIEREDZĒ LAI PALĪDZĒTU MAN IZDARĪT PAREIZO IZVĒLI JO PIEDĀVĀJUMS IR LOTI PLAŠS UN MAN KĀ NESPECIĀLISTAM GRŪTI IZVĒLĒTIES.BIJU MM. TUR ORIĢINĀLAIS BREMŽU DISKU KOMPLEKTS 168 LS,KLUČU 79LS .NEDAUDZ TĀ PADĀRGI)))

KO TAUTA SAKA PAR OTTO ZIMMERMAN BREMŽU DISKIEM? CITI SAKA KA IDEĀLI,CITI KA DĒĻ BORĒTĀS VIRSMAS PASTIPRINĀTI DILST BREMŽU KLUČI?????? VĒL IR BREMBO DISKI AP 80LS PAR KOMPLEKTU IR KĀDAM PIEREDZE. UN BREMŽU KLUČI FEREDO VAI TEXTAR???? JAU IEPRIEKŠ PATEICOS PAR SATURĪGIEM KOMENTĀRIEM)))))

 
1 2 3 4 5 6
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bremžu spēku regulē ar kāju, jefiņ,

khmm...niks Modena beidzas ar a....sieviešu dzimtē tātad.

Tad jau nav jefiņš, un tad arī saprotams kāpēc tādas idejas.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: .... un bremzēšanas spēks nav galvenais.... ja bremzēšanas spēks ir pārāk liels- tad parasti ātrāk riteņus nobloķē un nostrādā ABS...

vot kur šitādi speciālisti rodas nu tad NESPIED to pedāli tik stipri, nenobloķēsies. Bremzēt ir jāmāk, man tas ABS traucē braukt un IR ATSLĒGTS. Visu riteņu sabloķēšana dažreiz pat ir nepieciešama. Uz grantenes, ziemas pļurā nobremzēt var ĀTRĀK bez ABS.

Bremžu spēku regulē ar kāju, jefiņ, ne jau piemeklējot attiecīgus klučus

Nu ABS ATSLĒGT nav īsti prāta darbs, ja nebrauc sacīkstēs. Laikam nav gadījies, ka brauc savā nodabā, domā kādu dumju domu, a pēkšņi sīcis izskrien auto priekšā. Arī es ilgi un dikti esmu braucis bez ABS. Bet ieraugot to mazo apstulbušo seju netālu no auto priekšas, automātiski spiežās bremžu pedālis grīdā.

Un nav vairs laika domāt kā pareizi bremzēt, jo TAS notiek pēkšņi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Modena ir normāls dzeks,vinjam ir dieselvolvo ar sūdīgām bremzēm pēc definīcijas,un tur baigi grūti kaut ko mainīt.par ekstrēmo bremzēšanu-nepietiek iemīt pedāli līdz atdurei,vajag to procesu izjust un domāt kā izvairīties.aizpagājušgad pa visu gadu ziemas laikā man tas ABS notikšķēja vienu reizi kad izdomāju uztrakot,pagājuso gadu man pat vina nebija,ta i poh,izbraucu pa ziemu ar viena riteņa RWD.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja tev masīnā ir visādas papildfīčas,tu uz tām paļaujies un reizem lieki.Ja nav,tad pašam jātiek galā,jāievēro distance,jāseko ceļam,bet tas nekad nav lieki.

MONKS Reģ.: 16.05.2009
0 0 Atbildēt

Paldies Modenai un Slinkajam par komentāriem.

To Zoo: Par Gogoļa ielas onku. Kā jau teicu samērā pozitīvs vīrelis,arī iesaka dažādas lētākas detaļas,ļoti zinošs u.t.t.Par to subjektīvo bija tāda diskusija par priekšējo vējstiklu.Tad vinjs teica ka priekš kam tērēt naudu kaut kādam Pilkingtona stiklam vai oriģinālajam tipa kaut kādā Pārdaugavas kantorī uzstāda poļu-leišu stiklus un esot tas pats efekts tikai lētāk..Tam nu es 100% nekad nepiekritīšu. Un vel par detaļām ritošai daļai. Tipa vinja veikalā nopērkamās kaut kāda iepriekš nedzirdēta vācu ražotāja detaļas ir o.k.,bet ja piemin kaut kādus citus līdzīgas cenu kategorijas brendus tad tas viss ir slikts.Starpcitu par Ferodo sarkanajiem bremžu klučiem vinjs arī teica ka tie ir sūds par dārgu naudu.

To Stretsked:Runājot par taviem uzbraucieniem Es uzkatu ka nav jēgas te neko atspēkot jo pretējā gadījumā topikam vēl būs klāt kādas 5.lapas ar visādu spamu.Tikai viens jautājums Tev dauni. Ja nav noslēpums tad kādā darbā tad Tu pats strādā ja tev ir laiks sēdēt bez maz vai diennakts režīmā i.auto portālā un aplikt visus komentārus ??????

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Ja tev masīnā ir visādas papildfīčas,tu uz tām paļaujies un reizem lieki.Ja nav,tad pašam jātiek galā,jāievēro distance,jāseko ceļam,bet tas nekad nav lieki.

Tieši tā- senos laikos gadījās pāris reizes, kad ar auto, kam bremzes parādījās tikai trīs reizes sapumpējot pedāli, nācās izbraukt cauri visai Rīgai no Pārdaugavas uz Juglu un līdz laukiem Cēsu rajonā un tas vēl pa sestdienas rīta burzmu, kad daudzi dodas prom no pilsētas... bija ko iespringt Protams, vēlāk bremzes tika savestas kārtībā pašu spēkiem, pirms tam vairākos servisos visu ko nevajadzīgu "labojot", bet tas jau cits stāsts.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Nu ABS ATSLĒGT nav īsti prāta darbs, ja nebrauc sacīkstēs. Laikam nav gadījies, ka brauc savā nodabā, domā kādu dumju domu, a pēkšņi sīcis izskrien auto priekšā. Arī es ilgi un dikti esmu braucis bez ABS. Bet ieraugot to mazo apstulbušo seju netālu no auto priekšas, automātiski spiežās bremžu pedālis grīdā.

Un nav vairs laika domāt kā pareizi bremzēt, jo TAS notiek pēkšņi.

Tas nav TAVA prāta darbs, neattiecini uz visiem. Ir pietiekami liels daudzums cilvēku, kam tas abs nav vajadzīgs.

Un, ja tev braucot ar mašīnu galvā ir viskas cits, ne braukšana...domā dumas domas, nu tad tev ir jāatņem tiesības un tādam Diogenam nav vieta satiksmē, brauc ar tramvaju.

Brauc šitāds tūdaliņš, domā par čurāšanu skudru pūznī un neredz, kas uz ceļa notiek. Tu esi bīstams satiksmei !!!!

Ja tava auto PAŠĀ priekšā pēkšņi parādās sīcis,tas nozīmē ka tu pat pirms tam neredzi,kas notiek apkārt, tieši abs neesamība var izglābt to bērniņu.

Kāpēc šitādiem dod tiesības ???

Zini idiņ, Tev pašam ir bīstami uz ielas atrasties, Šumahers ņedoģelanijs. Man ir tiesības jau 20 gadus, braucu katru dienu ap 200km. Avārijas nav bijušas nevienas. Ceļu ļoti labi pārredzu. Braucot ātri (pārkāpjot) koncentrējos. Bet parasti braucot daru to baudot, nevis kā sēne ar seju logā un kepka galvā, un domājot kā tur bija pareizi bremzēt un gāzi piedot.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

uge rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Nu ABS ATSLĒGT nav īsti prāta darbs, ja nebrauc sacīkstēs. Laikam nav gadījies, ka brauc savā nodabā, domā kādu dumju domu, a pēkšņi sīcis izskrien auto priekšā. Arī es ilgi un dikti esmu braucis bez ABS. Bet ieraugot to mazo apstulbušo seju netālu no auto priekšas, automātiski spiežās bremžu pedālis grīdā.

Un nav vairs laika domāt kā pareizi bremzēt, jo TAS notiek pēkšņi.

Tas nav TAVA prāta darbs, neattiecini uz visiem. Ir pietiekami liels daudzums cilvēku, kam tas abs nav vajadzīgs.

Un, ja tev braucot ar mašīnu galvā ir viskas cits, ne braukšana...domā dumas domas, nu tad tev ir jāatņem tiesības un tādam Diogenam nav vieta satiksmē, brauc ar tramvaju.

Brauc šitāds tūdaliņš, domā par čurāšanu skudru pūznī un neredz, kas uz ceļa notiek. Tu esi bīstams satiksmei !!!!

Ja tava auto PAŠĀ priekšā pēkšņi parādās sīcis,tas nozīmē ka tu pat pirms tam neredzi,kas notiek apkārt, tieši abs neesamība var izglābt to bērniņu.

Kāpēc šitādiem dod tiesības ???

Zini idiņ, Tev pašam ir bīstami uz ielas atrasties, Šumahers ņedoģelanijs. Man ir tiesības jau 20 gadus, braucu katru dienu ap 200km. Avārijas nav bijušas nevienas. Ceļu ļoti labi pārredzu. Braucot ātri (pārkāpjot) koncentrējos. Bet parasti braucot daru to baudot, nevis kā sēne ar seju logā un kepka galvā, un domājot kā tur bija pareizi bremzēt un gāzi piedot.

Esmu bijis gan ātras gan drošas braukšanas kursos, neLatvijā. Bija daži gudrīši kā Tu, kas šķērsli mēģināja bez ABS paņemt. Un pat viņiem sanāca, kad pirms tam paši bija izdomājuši no kuras puses šķērsli apbraukt. Bet vēlāk kad instruktors pēdējā brīdī rādija virzienu auto sametās krustām šķērsām.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

atslegt ABS haha. duriks. kur tad kautko tik debilu var izdomat. un vel ar to lielaas!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: atslegt ABS haha. duriks. kur tad kautko tik debilu var izdomat. un vel ar to lielaas!

Vispirms paprovē pa granteni nobremzēt ar abs un bez, salīdzini izjūtas un tad runā!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Shiirs rakstīja: atslegt ABS haha. duriks. kur tad kautko tik debilu var izdomat. un vel ar to lielaas!

Vispirms paprovē pa granteni nobremzēt ar abs un bez, salīdzini izjūtas un tad runā!

ne nu jaa, tas shkjidrusainais kurmis tak nezin kaa asfalts izskataas dzivojot savos paakjos. iespejams vinam patiesham abs atslegshana ir noderiga shtelle

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Ja māk un spēj momentāli novērtēt seguma stāvokli, riteņu stāvokli uz ceļa. Riepu dilumu. Atcerēties ar kuru riteni nesen peļķē iebrauci, (tas švakāk bremzēs) Saskaitīt pasažierus un atcerēties kur viņi sēž. Vai arī pie riteņu sabloķēšanās just uz kuru pusi velk... Sacensībās 'to vajag, bet vai vajag braucot pakaļ pienam? Nu bet tas jau kā kurš brauc. Citam arī staigāšana ir vesels piedzīvojums.

Arī Airbagu var atslēgt un mēģināt kokam trāpīt ar aizmuguri. Nu psec. Atslēdz drošību un vēl lielās.

Arī bez preža ir foršāk, tik vajagot laikus izvilkt, dažreiz gan sanāk kļūdīties.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Dekster, pēc teksta spriežot, Tu pats esi fufelis. Un pie tam vēl stulbs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Shiirs rakstīja: atslegt ABS haha. duriks. kur tad kautko tik debilu var izdomat. un vel ar to lielaas!

Vispirms paprovē pa granteni nobremzēt ar abs un bez, salīdzini izjūtas un tad runā!

vai uz apledojuša krustojuma... pie nosacījuma, ka ievēro satiksmes noteikumus...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Dekster, pēc teksta spriežot, Tu pats esi fufelis. Un pie tam vēl stulbs.

vins nav fufelis, vins ir parastaais aagenskalna shljakstiitaajs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

uge rakstīja: Dekster, pēc teksta spriežot, Tu pats esi fufelis. Un pie tam vēl stulbs.

vins nav fufelis, vins ir parastaais aagenskalna shljakstiitaajs

A tu ,no bākas izlīdušais, vari paklusēt

shljakstitaj, tu jau pats saaki nemegjini tagad taisnoties

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šīri, es tevi Āgenskalnā apšļakstīju ? Nu ņefig krūmos gulēt

tas ko tu apshljakstiji tas noteikti bija edzulis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: ...

Esmu bijis gan ātras gan drošas braukšanas kursos, neLatvijā. Bija daži gudrīši kā Tu, kas šķērsli mēģināja bez ABS paņemt. Un pat viņiem sanāca, kad pirms tam paši bija izdomājuši no kuras puses šķērsli apbraukt. Bet vēlāk kad instruktors pēdējā brīdī rādija virzienu auto sametās krustām šķērsām.

Rīga - Jūrmala ceļš, MB ar nolaistu jumtu un no pakaļas G MB kā pielīmēts... es iespraudos starp viņiem

plja, kas sākās! tas G MB vadītājs gandrīz prātā sajuka... laikam arī bija somu ledu pulējis un izraēļu kursos sūtīts...

kad man apnika pabraucu nost...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja: Ja māk un spēj momentāli novērtēt seguma stāvokli, riteņu stāvokli uz ceļa. Riepu dilumu. Atcerēties ar kuru riteni nesen peļķē iebrauci, (tas švakāk bremzēs) Saskaitīt pasažierus un atcerēties kur viņi sēž. Vai arī pie riteņu sabloķēšanās just uz kuru pusi velk... Sacensībās 'to vajag, bet vai vajag braucot pakaļ pienam? Nu bet tas jau kā kurš brauc. Citam arī staigāšana ir vesels piedzīvojums.

Arī Airbagu var atslēgt un mēģināt kokam trāpīt ar aizmuguri. Nu psec. Atslēdz drošību un vēl lielās.

Arī bez preža ir foršāk, tik vajagot laikus izvilkt, dažreiz gan sanāk kļūdīties.

Bļa, nu tu toč esi triperis.... nu kur šitādi dalbajobi rodas...ā, pats pateica, bez preža...nu jā, tagad skaidrs.

Nu pats pateici, es rados bez prežā. Tu gan laikam tehnoloģiskā kļūda. Tie lētie 4.kapeiku preži nu bija ne šis ne tas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: .... Tu gan laikam tehnoloģiskā kļūda. Tie lētie 4.kapeiku preži nu bija ne šis ne tas.

pārliecinoši...

no drošiem avotiem...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vispār jau skumji, ka cilvēks, kuram vad apl ir 20 gadus, brauc uz drošas apmācības kursiem, kuri paredzēti blondīnēm.

Plus vēl tas, ka tad jau viņam ir gadi 38...un tādā vecumā ir slapjie sapņi par sex BEZ prezervatīva nu zini, nu rēcu es par tevi, blonģinčik...

Rēc, rēc... Un apmierinies inetā. Uzspēlē Colin McRae un kļūsti čempions...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet cilvēks gan labi orientējas prežos

es par to pašu... tik citāts par garu...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet cilvēks gan labi orientējas prežos

Bet Tu toties bremzēšanas specīālists. Pat eestiem iekabini.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Interesanti sanāk.

Cilvēks uge pats atzīst, ka brauc pa ceļu un domā dumas domas un neredz to,ka viņam priekšā parādās šķērslis...un tad taisa ekstrēmo bremzēšanu...

Tā tak bija, vai ne ?

Nu lūk...tad tādam orangutānam nevajag vadīt auto.

Da labs i. Beigsim te viens otru aplikt. Galvenais ir braukt lai citiem netraucē un līdzbraucējiem droši. Kā to kurš dara un ar ko brauc, ir paša ziņā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: ...

Da labs i. Beigsim te viens otru aplikt. Galvenais ir braukt lai citiem netraucē un līdzbraucējiem droši. Kā to kurš dara un ar ko brauc, ir paša ziņā.

labi teikts...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti