Roadrage leišu stilā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2 3
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: jaapiekriit Sinn ...

tikai daljeeji- jamajiem tas ir jaadara bez maksas

+1

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Tas kaksis laikam ir no nelabvēlīgas ģimenes nācis, ticis kkur par valsts birokrātisko kundziņu un tagad tēlo pārgudro, bet pat savos tekstos sapišas meistarībā. Tas Volvo rīkojās pat ļoti pareizi. LV arī vajadzētu sodīt izmantojot foto/video materiālus, tad varbūt tādi tizleņi kā kaksis, kas vienīgie māk braukt un kam citi tikai traucē, tiks nolikti pie vietas un kopējais sastrēgumu skaits samazināsies.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār kāpu izbraukātajus gan var sodīt ja nobildē auto ar redzamo numuru- tikai zvans draugiem ar diskotēku ir efektīvāks un citiem pamācošs, ka teikt neatejot no kases.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: vispār kāpu izbraukātajus gan var sodīt ja nobildē auto ar redzamo numuru- tikai zvans draugiem ar diskotēku ir efektīvāks un citiem pamācošs, ka teikt neatejot no kases.

tikai nevajag. neko nevar sodiit. un menti diezgan lielu miiksto liek, jo pirmkart pashi netiek klaat, otrkaart vini labak soda tos, kuri pierbauc pie kjishezera, jo tur nav tads chakars un vairaak lohu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: jaapiekriit Sinn ...

tikai daljeeji- jamajiem tas ir jaadara bez maksas

a kaksis- iru pietiekami ar smago braukaajot...shaadus liideejus graavjos iedzinis tur tiem arii vieta...

dikti jāpiekrīt... esmu griezis un griezīšu nost ceļu ar hemoroīdiem slimjiem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

modena rakstīja: vispār kāpu izbraukātajus gan var sodīt ja nobildē auto ar redzamo numuru- tikai zvans draugiem ar diskotēku ir efektīvāks un citiem pamācošs, ka teikt neatejot no kases.

tikai nevajag. neko nevar sodiit. un menti diezgan lielu miiksto liek, jo pirmkart pashi netiek klaat, otrkaart vini labak soda tos, kuri pierbauc pie kjishezera, jo tur nav tads chakars un vairaak lohu.

vot tikai nevajag... diskotēka bija klāt 10 minūšu laikā... brīnums ka citi nav izsaukuši - pilna pludmale bija ar virtuves ekspertiem - bet nevienam drosmes izsaukt disko-mentus..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

zvani šiem www.vvd.gov.lv/... ... jamie var \"uzvilkt po polnomu\"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tevi, ēzeli, var izaudzinēt ar pāris pļaukām... rembo, xujeva...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

trāpīsies, izaudzināšu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un ja tu, dēļ sastrēguma, esi gatavs izmantot ieroci, tad tev ātrāk vai vēlāk būs sēdēt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. un ja tu, dēļ sastrēguma, esi gatavs izmantot ieroci, tad tev ātrāk vai vēlāk būs sēdēt...

tiem, kas tvaika ielas uzskaitē, ieročus nedod .

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

māku...

tu pirmais piesauci svinu...

tev apziņā jau ir pārākuma sajūta dēļ ieroča...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. un ja tu, dēļ sastrēguma, esi gatavs izmantot ieroci, tad tev ātrāk vai vēlāk būs sēdēt...

tiem, kas tvaika ielas uzskaitē, ieročus nedod .

laikam, pirms dižkibeles, bija daudz naudas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:...

Tāpat šis personāžs ir anonīma šļura , kurš var tēlot varni tikai šeit. Uz ielas viņš ir 0.

da nau viš anonīms...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tak – Sarenē vienu namu jau iazklapēja un nabaga pacientus palaida brīvsolī.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Dārziņu mežā ir zīme – sniegpārsla un slidens ceļš… Kas to būtu domājis ka ziemā var arī būt slidens ceļš…

Tas laikam priekš īpaši apdāvinātiem kakššoferiem izkarināts…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu jā, viņš ir tāds mazs krančelis, kaut kāda skaņa un smaka no viņa nēk, bet nav nedz bīstams, nedz kā citādi ievērojams. Kad noklīst no mājas, tad kvankšķ lielajiem suņiem pa vidu, kaut ko mēģina pierādīt, taču čiks vien sanāk.

Nu tā jau dzīves īstenība – mazie kvankšķ visskaļāk un visvairāk. Pie kam pavēro kādas acis ir tām mazajām knopkām, kad viņi ķipa rej…

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

ŪJĀ, ŪJĀ, NIKNI VILKI...

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Dārziņu mežā ir zīme – sniegpārsla un slidens ceļš… Kas to būtu domājis ka ziemā var arī būt slidens ceļš…

Tas laikam priekš īpaši apdāvinātiem kakššoferiem izkarināts…

Tur agrāk ziemās diezgan daudz rwd jūzeru pakūleņoja pa mežu, tagad ir zīme, un pa vidu vēl metāla barjeras

a zīme - lielisks iemesls kasko atteikšanai ziemā, pamatojot ar vadītāja neuzmanību

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: man jau liekas, ka vismaz 50 % nelaidēju tikai virtuāli ir nelaidēji.

Un, ja kādam ruslanu bandītam ceļu nogriezīsat, kurš pulvera ietekmē sadomās iztukšot Makarova aptveri, piemēram, un cietīs citi nevainīgi ļaudis, ko tad darīsat - joprojām varoņus tēlosiet ?

Šīs lietas lai kontrolē tie, kas ir kompteneti to darīt, ja neko neviens nedara- vai tad tiešām pašam jāmeklē nepatikšanas ?

daudz tu šādus gadījumus esi Latvijā pieredzējis? Katru nedēļu ziņās runā par pašaudēm uz ceļa?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirms gada kak raz leišos sanāca izveikt līdzīgi sastrēguma apbraukšanas manevru, kādu kilometru garš sastrēgums uz vietējas nozīmes ceļa, viens priekšā stāvošs buss sāka visus apbraukt pa labo malu, es pakaļ. Vienīgā starpība bija krustā sastrēguma galā - tas p i darass ielīda taisni, kur visi pārējie brauca, bet es nogriezos pa labi, kur neviens nebrauca.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: man jau liekas, ka vismaz 50 % nelaidēju tikai virtuāli ir nelaidēji.

Un, ja kādam ruslanu bandītam ceļu nogriezīsat, kurš pulvera ietekmē sadomās iztukšot Makarova aptveri, piemēram, un cietīs citi nevainīgi ļaudis, ko tad darīsat - joprojām varoņus tēlosiet ?

Šīs lietas lai kontrolē tie, kas ir kompteneti to darīt, ja neko neviens nedara- vai tad tiešām pašam jāmeklē nepatikšanas ?

esmu nelaidis... un noziedziniekiem po sava un tava nacionalitate...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja:

Yetti rakstīja: esmu nelaidis... un noziedziniekiem po sava un tava nacionalitate...

es arī esmu nelaidis...un secinājis, ka šādi pats vien sev sabojāju garastāvokli..priekš kam?

Nekur tie steidzīgie nav aizskrējuši, agri vai vēlu katrs aplaužās

Ir jau gan aizskrējuši. Priekšā tiem, kas ciena citus satiksmes dalībniekus un par to cieš, stāvot korķī ilgāk, nekā tas būtu nepieciešams.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja:

Yetti rakstīja: esmu nelaidis... un noziedziniekiem po sava un tava nacionalitate...

es arī esmu nelaidis...un secinājis, ka šādi pats vien sev sabojāju garastāvokli..priekš kam?

Nekur tie steidzīgie nav aizskrējuši, agri vai vēlu katrs aplaužās

VISUR ļaudis ir pieklājīgi, pie mums liekas, ka saldētavā turēti no pasaulē nākšanas...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: VISUR ļaudis ir pieklājīgi, pie mums liekas, ka saldētavā turēti no pasaulē nākšanas...

Ir labi tur kur mūsu nav. M.Žvaņeckis.

Visi bija kā cilvēki un pēkšņi vienā dienā bac – kautkas notikās…

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti